Co všechno ví Will Smith o mimozemšťanech?

10
1074

Herec Will Smith čelil před několika dny kuriózní situaci. Vzal svou rodinu na návštěvu do Bílého domu a jeho 13letý syn Jaden se zeptal prezidenta USA Baracka Obamy, zda existují mimozemšťané.

„Nechtěl jsem mu to dovolit, ale Jaden se Baracka stejně zeptal,“ řekl Will Smith novinářům z BBC. „Barack mu odpověděl: Nemohu ani potvrdit ani vyvrátit existenci mimozemšťanů, ale mohu vám všem říct, že pokud k nějaké utajované schůzce došlo, nebo pokud se na toto téma diskutovalo, konalo by se to právě v této místnosti.“

Smith, který hraje agenta J ve filmové sérii Muži v černém a dalších klasických sci-fi filmech, jako je Den nezávislosti, dodal, že on sám toto potvrzení od prezidenta nepožadoval. „Mám přísně tajnou informaci,“ řekl herec. „Jenže se o ni nemohu podělit. Snad si nemyslíte, že bych točil všechny tyhle filmy a neměl z Bílého domu žádné informace. Takže vím. Jen vám to nemůžu říct.“ 

Zdroj: earth-chronicles.ru

 • nixin.jm@gmail.com

  *Odyssea

 • nixin.jm@gmail.com

  O natočení prvního přistání na měsíci víme že to natočil režisér slavného filmu 2001: Vesmírná Odissea – Stanley Kubrick. Také je velmi pravděpodobné že jedinou věcí a to medii se dá oslovit celé lidstvo proto filmy tipu Man in Black mají rozšířit obzory obyvatelstva…V mnoha filmech je skryté dědictví buď vládou nebo pouze samotným režisérem … A tímpádem věřim tomu že když se točí takový film, musejí spolupracovat s mnoha vědci a i mnoha konspirátory…Tímpádem mají stoprocentně více informací než si myslíme…A o organizaci Man in Black se mluvilo dřív než byl vůbec natočen film.

 • koko

  přiletí pořádný kakanec a udělá velký mazanec.

 • azu

  Will ví co se má stát v 21.12.2012 a stejně tak ví že nás zachrání jedině
  kontakt z mimozemskou civilizací, ten už dávno mám ale vubec si toho nevšímáme. 15.8.2002 se oběvim agrosymbol v binárním kódu..
  Věta -„věřte že tam venku je dobro“ nám nabízí budoucí pomoc!!!
  Ztřeste se těch kdo falešné dary přinášejí a sve sliby porušují.
  (To muže ukazovat na světová media, že hrozbu bereme na lehkou váhu).
  Mnoho bude bolesti.
  ( Totalní zničení země)
  Však stále je čas.
  (Agrosymbol se oběvil roku 15.8.2002 do konce světa zbívalo ještě 10let)
  Věřte že tam venku je dobro.
  (Venek bude zřejmne jejích planeta:D)
  Cesta se uzavira.
  (UFO už nebude mit otevřenou cestu zpátky na zem.cestují červí dírou skrze bermudskeho trojuhelniku.)

 • Jirka

  asi se všichni schodneme na tom, že Will Smith má syna

 • Marek

  tak, otázku mu nechtěl dovolit, protože měl přeci jen projev Obama, a taková otázka od chlapce by se tam prostě zrovna nehodila.. Smith mu ještě říkal Ne Jadene neptej se, prostě je to trapné. Obama chtěl kluka potěšit, a tak mu řek co mu řek, i když je to možná pravda. Ale to co řekl Smith na konci, už ani nešlo říct víc ironickým tónem, snažil se jen pobavit. ;)

  • Tom

   Zdravim Marku, už jsem myslel, že nezavítáš. Takhle nějak vznikají fámy. Ta ironie v článku nejde poznat :-)))) Podle toho článku to vypadá, že Smith reagoval na novináře BBC, než na to na co se jeho syn ptal Baracka………..: )

   • Tom

    Neslo mi Youtube, takže se všem omlouvám dnes jsem vyhral soutěž pitomec dne :-)))

 • Tom

  A co teď? :-)) Will Smith je Herec, kterého si vážím. Ale neni to přeci „jen“ herec? Pokud to co Barack řekl, neni jen nějaký volný překlad, tak z kontextu pro mně vyplývá potvrzení existence mimozemšťanů, kteří se účastnili konference v Bílém domě na téma zda existují. :-))))
  A Will?? zřejmě již nechce být znova „Nepřítel Státu“ :-)

  Zajímavý je samý začátek článku. Proč nechtěl svému synovi dovolit tuto otázku? To je Otázka sama o sobě. Závěr? S jistotou víme stejně kulový jako předtim, akorát jsme si zas o kousek jistější…… ALE čím vlastně :-))

  • MICHAL :)

   tím že vláda všechno tají a zkresluje :-)