Expert varuje před aktivitou UFO během olympiády v Londýně

22
1121

Přední britský ufolog Nick Pope nevylučuje, že během nadcházejících LOH může na londýnském nebi mimořádně vzrůst aktivita UFO. „Kvůli velkému množství lidí budou během olympiády fungovat mimořádná bezpečnostní opatření, aby se zamezilo možným teroristickým útokům. Ale měli bychom být připraveni i na zdánlivě nepochopitelné události,“ říká Pope, který pracoval přes dvacet let na ministerstvu obrany.

Nick Pope, který v letech 1991 až 1994 vyšetřoval zprávy o UFO, dále uvedl, že kvůli nevysvětlitelným jevům na obloze byly několikrát povolány do akce vzdušné síly. „Někteří lidé na ministerstvu obrany jsou přesvědčeni, že mimozemšťané o naší existenci vědí už desetiletí díky TV a rozhlasovému vysíláni,“ dodal Pope s tím, že hromadná akce, jakou je olympiáda, může E. T. motivovat k tomu, aby se nám představili v celé své kráse.

„Pokud mimozemšťané studovali naši psychologii, zřejmě si k prezentaci na obloze vyberou datum mimořádného významu – v konspiračních skupinách se nejčastěji zmiňuje závěrečný ceremoniál olympijských her,“ uvádí dále Pope. Upozorňuje také, že nemusí jít zdaleka o přátelskou návštěvu, a britská vláda by proto měla počítat i s možným mimozemským útokem. Vzdušný prostor bude podle něj třeba bránit nejen z hlediska terorismu, ale i kvůli možnému příletu nepřátelských návštěvníků z vesmíru.

Přední britský ufolog Nick Pope nevylučuje, že během nadcházejících LOH může na londýnském nebi mimořádně vzrůst aktivita UFO.

Pope je ve své rodné zemi známý jako člověk, který se zabývá „britskými akty X“. Po svém odchodu z ministerstva obrany v roce 2006 se věnuje přednáškám a TV vystoupením věnovaným UFO.

 • indra

  Připo-juji i odkaz ,který lze nazvat SLABIKÁŘ PRO NEVĚDOMÉ:-

  http://www.youtube.com/watch?v=EM31myP0tqE

 • Endaria

  nemajú čo robiť tak sa pôjdu na LOH pozrieť :D .. ale nie…možno ich len privábi to množstvo ľudí…to je jak keď my ľudia skúmame zvieratá…fotíme ich pri nejakej činnosti..tak to je podľa mňa aj z nami a UFO…my sme pre nich niečo, čo môžu skúmať no….možno ich zaujímajú naše činnosti…no kto vie..

  • wayfarer

   a možno držia palce svojmu favoritovi a prídu ho podporovať..:)

   • Endaria

    no možno :) :D

 • JirkaF

  ,,Čert ví,, jak to vlastně je. Dle mého soudu kdyby nás chtěli mimozemšťané vyhladit tak nebudeme mít sebemenší šanci se ubránit. O několik tisíc let vyspělejší civilizace disponující technikou o které se nám zatím ani nezdá….? Na druhoun stranu kdyby to chtěli udělat tak mohli už v padesátých a šedesátých letech. Některé teorie hovoří o tom že jsme byli v minulosti už několikrát zlikvidováni jako jejich nepovedený experiment.

  • wayfarer

   s tým vyhladením súhlasím..

 • František

  Tak tohle mi přijde lehce směšné a absurdní ;) že by mimozemšťané kteří o nás vědí už od našeho vzniku a jsou dávno v kontaktu s vládami čekali na Olympiádu v Londýně aby se nám „představili“ heh :) nechci se vysmívat člověku který toho tolik dokázal ale tohle je fakt bláznovství…

  • agata

   To je bláznovství ale dle mě cíleně řízené. Je potřeba Svět spojit ve strachu z UFO a pak už jen lidstvo udržet ve strachu a s jeho souhlasem v klidu aplikovat NWO.

   Jak to bude prosté a lehké, když se miliony lidí budou bát něčeho čemu se třeba říká hologram.

 • no preco by sa nemohli aj oni prist popozerat na nase OH … a utoky UFO, pan autor tohto clanku … podla coho sudite, ze by na nas mali zautocit? Stalo sa to uz niekedy? alebo to je len strachopudna-propaganda? …???

  • JirkaF

   Pátrám v paměti ale vůbec si nevzpomínám na případ kdy by na nás mimozemšťané zaútočili. Kradou letadla, lodě, lidi, občas i něco vrátí.
   Zato naše planeta se podle některých ,,spikleneckých,, teorií začíná slušně vyzbrojovat
   a připravovat na válku s návštěvníky. Vysoce výkonné lasery, HAARP, soustava útočných satelitů…apod. Mrkněte na 10.54… že by se snažili amíci něco sestřelit?

   http://www.youtube.com/watch?v=AZ8vke8Ou7E

   • kazanek

    Poslouchat toho blbce z videa bylo nad moje síly))Pry sance že by to byly mimozemštane je uplně smesna.A nebo-100% vime že v nasi slun.soustave žadní mimozemstani nejsou)))Tohle je typický,nízky a nadutý človíček bez usudku,ktery jen slepě hltá a poté tupě opakuje to,co mu naservírují „západní“massmedia,ktera jsou zase krmena lidmi,kteří moc dobře vědí,co je nejlepší pustit do éteru.Taky si myslím,že ma určitě pocit,že nemůže byt tvor,ktery je chytřejsí než člověk a ktery uvažuje,uplně jinak než lidi…No prostě zaslepeny,pyšny nadutec..

    • JirkaF

     Pustil jsem to záměrně s Grygarovým komentářem. Je nesmírně zajímavé konfrontovat záběry z NASA s tím co tady Grygar tvrdí. Každý nechť si to sám vyselektuje.
     Já myslím že nás brzy čeká obrovské znovupoznání a zcela jistě budeme muset překopat komplet fyziku.

 • kaldze

  ukázat možná, ale jak může někdo tvrdit že na nás můžou zaútočit mimozeštani když je olympiáda, jenom protože to bude v televizi? :D

  • wayfarer

   Nie zaútočili..ale že je možný zvýšený výskyt..:) Podľa mňa je toto tvrdenie smiešne..rovnako môžu povedať, že na F1 tiež bude zvýšený výskyt mimozemských lodí, aby sa prišli pozrieť na konkurenciu.. trápnejšiu správu som ešte nepočul..:/

 • xxx

  Tak takový blábol bych spíše čekal od američana :D , že zrovna při LOH v Anglii.

 • @mLsW@Lym

  jednou se budem divit,až to ti mimožemštane napalí do televizniho vysilani,co kolikrát televize vysilají za bludy:D,jako ani bych se opravdu nedivil kdyby k tomu jednou došlo.

  • fanda

   no každopádně je hovadina že v celým nekonečným vesmíru jsme sami xD takže plně souhlasím :)

  • wayfarer

   Sledujú nás bez rozdielu či sú OH alebo nie…:) Takéto ,,predpovede,, len povzbudzujú nadšencov ktorí sa UFO vysmievajú..:/

   • Souhlasím, tohle je výsměch pojmu UFO, nevím proč by vyspělé civilizace měli zajímat nějaké OH a už vůbec proč by to měli brát jako vhodný čas na to se nám ukázat. Ani těch teroristů bych se zase tak nebál, jedině, že by tam vpadli amíci a hledali ropu :)

    • indra

     Ale ,ale,nečetli jste komentář agáty jasně to napsala.Když zaůtočí jakoby zlý mmz tak je důvod k semknutí a zavedení nových pořádků lidstvo vystrašeno, zaůtočí li teroristi stopy povedou islámským směrem -cíl-odůvodnění agrese nato -usa-sion a nwo-čko na irán možná už i na sýrii. Ty parchanti věděj jak manipulovat a ovládat a zotročovat lidi popř.odlidnovat planetu. Hlavně prachy těmi oni vládnou a zotročujou vemte jim tuhle kost a nemají o co se rvát.