Nechutné: Kanibalské hody v televizi

5
550

Zásluhou poměrně nechutné TV show Proefkonijnen (zhruba: pokusní králíci či morčata) k sobě jedna nizozemská televizní stanice přitáhla pozornost lidí z celého světa. Dva moderátoři v show totiž vzájemně ochutnali své maso.

Dennis Storm a Valerio Zeno se předtím nechali nafilmovat, jak si pod lokálním umrtvením nechávají odebrat kousek masa z těla. Storm sledoval, jak Zenovi vyřezávají kousek z břicha a Zeno se díval, jak Stormovi odřezávají vzorek svalu z hýždě.

Do živého vysílání si pak oba pozvali šéfkuchaře, který lidské maso připravil jako minutku. Zeno a Storm se pak během „večeře při svíčkách“ vzájemně ochutnali. Storm upřesnil, že „maso“ kuchař středně propekl na pánvi na slunečnicovém oleji. „Chtěli jsme vědět, jak chutná lidské maso. Bylo to jen pár centimerů,“ řekl Storm.

Oba také dodali, že šlo o legální věc, protože svůj „kanibalský pakt“ uzavřeli dobrovolně.

Zdroj: Yahoo

 • no jeje

  o tom ufu to je docela dobrý ,,konečně se otom mluví tak nevím proč by se nemohlo dál :D sice to je tak pro pobavení ale co když ne:D

 • Ivo

  Ahoj Armine,

  sem tam vybírám hodně kuriózní věci, což platí i o článcích o tom, že se k nám blíží UFO. Ty mají sloužit spíš k pobavení – bohužel, občas (nerad) do bulváru vážně sklouznu, což mě mrzí. Občas se člověk splete…

  Ivo

 • Armin

  Ahoj Jakube,

  taky nemám moc rád monotematická periodika, ale tohle mi už smrdí bulvárem =) Ale v pohodě, vy jste redakce. Co mě tíží daleko víc, jsou články naprosto nesmyslné, naposledy několik (tuším, že tři) články o tom, že mimozemšťané už jsou za humny (konkrétně u Jupiteru).
  To podle mě na seriózní portál nepatří. Jinak vás ale čtu rád =)

 • Jakub Kunes

  Dobrý den, Armine,

  ano, uznáváme, že některé články se sem tématický nehodí. Nechceme psát vyloženě články jenom o vědě a technice, ale i o jiných oblastech (kuriozity ze světa, záhady, konspirace, historie). Takže v redakci už přemýšlíme na změně popisu…Děkujeme za pochopení a přejeme hezké svátky :-)

 • Armin

  Není toto magazín o vědě a technice?