Stavby umělého původu na Měsíci?

7
1277

Čínská lunární sonda Čchang´e-2, která byla v říjnu 2010 vyslána na oběžnou dráhu kolem Měsíce, před časem na jeho povrchu vyfotografovala cosi, co připomíná stavby umělého původu. Podle některých spekulací jde o základnu mimozemských civilizací.

Sám Měsíc je pak obří UFO, které bylo vysláno na oběžnou dráhu kolem Země už před 11 tisíci lety. „Ufouni“ prý žijí pod měsíčním povrchem a v tichosti nás pozorují. Zastánci této teorie dále uvádějí, že před časem Evropská vesmírná agentura ESA uvedla, že i Marsův Phobos je umělého původu, stejně jako náš Měsíc.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • hero_shima

  Nepřijde mi ani tak zajímavé to video, jako ten komentář k němu.

  • Tom

   co konkrétně, cituj prosím

 • kamaka

  To video je samozřejmě HOAX, tak jako 99% podobných videí na YouTube. Čína totiž uveřejnila zatím nejpodrobnější mapu celého Měsíce v rozlišení 7m na pixel. Mapu tvoří 746 snímků, které pořizovala uvedená družice z polární oběžné dráhy. Mapa zabírá celých 800 GB dat. Bohužel jsem nenašel žádný odkaz k její byť jen části ke stažení. Takže, kdyby se na Měsíci nacházelo čistě teoreticky velké letiště nebo přístav byly by na nich jednotlivá letadla či lodě celkem v pohodě vidět! To řekl Tong Qingxi vědec z Ústavu aplikovaného dálkového průzkumu při Čínské Akademii věd.

  • Tom

   příteli, Internet už minimálně 4-5 let neni tvořen pro hledání informací….. :-(

 • Vladimír

  Naprosto jistě je to Sentinel Prime se svou Archou :-D

 • Kamil Kotek

  tak,a ted vám řeknu přesně jak to bude:
  Nasa,apod(prostě amerika) hned napíše článek že o tom bud nevěděli,nebo že to tam opravdu je,ale zjistili to zrovna dneska…aby nebylo způsobeno to,že čínané něco objevily,a media se na amici strhnou proč nás o tom neinformovali.nebo proč nám lhali…
  a nebo v horším případě napíšou že to je souhla náhod mnoho pixelu,nebo jak je u nich zvykem: chyba sondy. :D

 • Míla

  Tak je to jasný no :D