Venezuelský prezident odměnil třímiliontou stoupenkyni na Twitteru novým domem

8
681

Velkou mediální smršť zažívá nyní devatenáctiletá Venezuelanka Natalia Valdiviesová. Poté, co se na sociální síti Twitter stala třímiliontou stoupenkyní prezidenta Huga Cháveze, od něj dostala dům. Mladá žena se okamžitě nechala slyšet, že Chávez je ten nejlepší prezident a za nový dům mu také poděkovala.

Před říjnovými prezidentskými volbami staví Chávezova vláda množství domů a obytných komplexů. Nejen proto je stávající levicový prezident jejich jednoznačným favoritem. Valdiviesová získala ve čtvrtek dům na turisticky velmi oblíbeném ostrově Margarita, odkud sama pochází. V poslední době tu získalo nové bydlení na 200 rodin, Chávezova sympatizantka je však jediná, kdo ho má zadarmo.

Prezidentovo gesto vyvolalo řadu odmítavých reakcí. Kritikové se shodují, že je nemyslitelné, aby Chávez odměnil někoho jen proto, že je jeho přívržencem. Dům byl navíc postaven z peněz daňových poplatníků, nikoli z Chávezových soukromých zdrojů. Satirický internetový magazín El Chiguire v této souvislosti zveřejnil smyšlenou zprávu, že 2 999 999 zklamaných lidí si stěžovalo, „že nedostali nic“.

Už v sobotu měl Chávez na Twitteru 3 020 763 sympatizantů.

Zdroj: dvojklik.cz

 • Akinor

  No dobře :),přiznávám barvu :)

 • kazanek

  Tak tomu říkam populismus:)Ale i tak,Hugo je třída,sympaticky chlapík.Vymítil negramotnost,skvele nastartoval ekonomiku a hlavně nezadlužuje svou zemi jako ti magoři v EU a uvidite že Venezuela na tom za chvíly bude líp než vetšina Evropy…Hugovy se daří a to hlavně američany totalně se.re.

  • Akinor

   To musíš kopírovat komentář z novinek.cz :D ? Asi jo viď,je to jednodušší než vymyslet vlastní nízor :).

   • kazanek

    Ja nic nekopíroval…dej se trochu dohromady

    • Akinor

     Nekopíroval,jo ? zvláštní,že se dopoledne tehle článek objevil na novinkách a názor,který měl nejvíc plusek byl úplně stejný jako ten tvůj. Klidně bych sem dal odkaz,ale bohužel ten článek na novinkách už není.

    • Akinor

     Beru to zpět…ten článek na novinkách se objevil dnes dopolko a tys to psal včera touhle dobou.Takže pardon,přístě se podívám pořádně

     • kazanek

      Sem se dival na tu dnešni zpravu o Chavezovy a žadny podobny koment s tim mím tam není..Přiznej se,chtels jenom provokovat:)

     • Akinor

      No dobrá,přiznávám barvu :)