Vtipálci plánují na 5. duben „mimozemskou invazi“

7
899

V dubnu nás čeká útok z vesmíru. Akci připravují vtipálci z celého světa, kteří chtějí vypustit drony upravené tak, aby vypadaly jako plavidla vetřelců. „Velký projekt UFO“ byl původně naplánován na 1. duben, tedy na apríla, ale později byl přesunut na 5. duben, aby nevyvolal okamžité podezření.

Přestože podrobnosti o události už plní internet, organizátoři doufají, že média stejně uvěří, že čelíme mimozemské apokalypse. Roje zářících dronů osvítí kolem 20. hodiny večerní oblohu v řadě zemí světa, mj. v Británii, ve Francii nebo v Nizozemsku. „Je zarážející, jak snadno se dají oklamat lidi, aby uvěřili, že viděli UFO, zejména pokud vidí světla na nebi,“ řekl jeden z organizátorů Nigel Watson. Nicméně vzhledem k tomu, že informace o „invazi“ pronikly předčasně na veřejnost, organizátoři zřejmě se svým vtípkem moc lidí nenapálí.

 • hbus

  tak co, kde litali?

 • mykanec

  Tak nevím, deset dnů od slibovaného data uplynulo a furt nic.
  Slibovali už tolikrát i konec světa a taky marné čekání. Co si neuděláš sám, to nemáš.

 • bob

  Cituji: „Je zarážející, jak snadno se dají oklamat lidi, aby uvěřili, že viděli UFO, zejména pokud vidí světla na nebi,“ řekl jeden z organizátorů Nigel Watson

  no tak je to vul:-))) podle me kazde neidentifikovatelne letajici teleso je ufo at sviti nebo ne..

  • Zeus

   no jo ale koho za soumraku nebo v noci přesvědčíš, že se diva na UFO, když nebude vydávat světlo. Světlo na nebi ve tmě nebude potencovat přesvědčení, nýbrž bude pro přesvědčení podmínkou.

   • bob

    jak ho muzu o necem takovem presvedcovat kdyz to ani neuvidim?:-))

    • Tom

     máš i jiný „smysle“ :-)
     – můžeš ho cítit, když se budou pálit Li-po baterky
     – můžeš ho slyšet
     – může do tebe narazit
     – a když ho uvaříš v čaji tak i ochutnat :-)

     • bob

      az tak jseem nad tim nepremyslel:-) ten caj bych si opravdu dal:-)))