Alergie na Wi-Fi

3
1177

Bolest hlavy, bolesti kloubů, slzení očí, pálení v krku – nově zjištěná alergie na Wi-Fi neboli elektromagnetická hypersenzitivita se projevuje stejně jako ostatní alergie. Onemocnění popsali američtí lékaři, na které se obrací stále větší množství lidí s těmito symptomy. Při vyšetření pacientů přitom zjistili, že tráví hodně času v oblasti příjmu Wi-Fi.

Jedna z pacientek uvedla v interview pro BBC: „Vyskákaly mi červené fleky na obličeji, rozbolela mě hlava, zhoršil se zrak, začala jsem mít potíže s pamětí.“ V USA už také probíhá několik soudních procesů. Iniciují je rodiče, jejichž děti začaly v souvislosti s bezdrátovým připojením trpět potížemi. Problém je nejspíš v tom, že Wi-Fi funguje na stejné frekvenci jako mikrovlnné trouby.

Před negativním působením moderních technologií lékaři doporučují co nejčastější pobyt ve volné přírodě nebo kdekoli mimo dosah Wi-Fi.

Zdroj: Segodnya

  • Peto Pepe Macko

    no jo :) nasli si teda drogu :) a muzou se i stezovat chudacci :DDD

  • OndPe

    Já myslím, že to je geniální tah Český drah. Od teď budou prodávat místa v Pendolinech jako relax zónu bez jakéhokoli elektronického záření. Tři hodinky bez zhoubného vlivu Wifi nebo GSM, k nezaplacení.

  • nejsou náhdou ty lid na cracku? :D