V Bermudském trojúhelníku objevili obrovské „mrtvé“ město. Jde o bájnou Atlantidu?

14
3883

Gigantické město s pyramidami a sfingami, či jen podmořské hory písku a kamene? Kanadský badatel Paul Weinzweig s manželkou Pauline Zalitzky tvrdí, že „potopené město“ vykazuje známky vyspělé civilizace. Nicméně záběry pořízené podmořským robotem odbornou veřejnost příliš nepřesvědčily.

Kanadští výzkumníci se svým týmem objevili potopené město u východního pobřeží Kuby již před dvanácti lety. Nyní se na místo vrátili i se speciálním robotem, který dle jejich slov zaznamenal detailní záběry podmořského dna.

„Speciální robot objevil zhruba kilometr a půl pod mořskou hladinou několik sfing, čtyři velké pyramidy, ulice a dokonce stavby s vyrytými nápisy, které svědčí o tom, že místo dříve obývala vyspělá civilizace,“ uvedl pro média Paul Weinzweg.

Zem pod městem se zřejmě propadla a zalila ho voda, podobně jako při legendě o bájné Atlantidě. Následná analýza z pořízených záběrů ukázala, že architektura připomíná kulturu Teotihuacán, která obývala Latinskou Ameriku v 1. – 8. století našeho letopočtu.

Zdroj: tvnoviny.sk

 • Martin M. Mrskoš

  Video v tom článku neexistuje, co ho takhle nahradit nebo vymazat?

 • FFS

  Čistě teoreticky se domnívám, že pokud by teorie o válkách starověkých vyspělých civilizacích byla pravdivá, tak zkusme spojit Atlantidu a starověkou Indii. Podle mne si mezi sebou vyměnili dost munice na to, aby se zhroutily. Ostatně píše se o tom ve staroindické literatuře. Toť v kostce čistě má teorie.

  • Bron

   Souhlasím, z Indických starověkých textů se dochovali zmínky o válce bohů. Některé popisy například až nápadně připomínají kosmické koráby a naváděné střeli ,či něco jako nukleární zbraně (žár několika sluncí). V Indii také leží dnes jen pozůstatek starověkého města ,kde se našli artefakty ,které údajně sloužili jako baterie (0.5V), město je dodnes radioaktivní a našli se v něm například dvě kostry muže a ženy ležící na ulici ,které se drželi za ruce.

   • FFS

    Zdravím. Odkážu tě na Vimaniku Šastru. Defacto se jedná o návod, jak to i postavit. Problem je v tom, že vznikla v době, obyvatelé Evropy teprv vylezli z jeskyní.:)

 • kip

  To video je pěkná sračka. natočím lepší doma ve vaně… není na něm nic vidět.

  • Endaria

   no samozrejme že veľa toho tam neuvidíš keďže tak hlboko vo vode je tma :)

   • creat

    tma je hrozný problém dnešní technologie….

    • Endaria

     no ale tam bola tma..tak logicky sa nedalo skoro nič vidieť…

 • nevim

  ja sem na tom videu teda nic nevidel … akorat rozmazaný záběry nějaký skály zblízka … to neni moc přesvědčivý

 • MidnighT

  Po přečtení a vidění spousty dokumentů a po vlastním usilovném výzkumu, jsem už roky přesvedčen že Atlantida je v oblasti BT a že veškeré gravitační, magnetické a elektrické anomálie jsou důsledkem zatopení a poškození zdroje energie využívající antihmotu který se původně nacházel v srdci centrální piramidy, nyní hluboko pod ní… Mějte mě za blázna ale toď prostě moje teorie…

  • lll

   no nemožný to neni

  • kazan

   Absolutni souhlas,taky sem o tom hodne videl,četl a i Edgar Gayce ve svych vizi situovat atlantidu do oblasto berm,trojuhelniku.Taky predpovedel že do r.1958 se objevy pozustatky atlantidy a s skutečne r.1958 jisty pilot uvidel podivne dlouhe linie v oblasti trouhelniku,ktere mnozi povazuji za soucast atlantidy,to nemuže byt nahoda.Jeden z jejich zazračnych krystalu ma byt pri jeste na dne potopene atlantidy,věřim že jsme konečne na spravné stopě.Doufam že ted pred verejnosti nic nezatají a konečne pochopime historii lidsta.Rychle další vyzkum..

  • Tom

   Hypotéza je to zajímavá naráží však na problém který se nazývá „co je antihmota“ a zda se dá vůbec použít jako zdroj energie.

  • Ryen

   Vypadá to, že naše soukromý výzkumy se v podstatě shodují – jenom bych dodal, že ten zdroj energie měl být velký centrální krystal, který by mohl být dodneška tak nějak aktivní a způsobovat tak ty podivný jevy v b. trojúhelníku.