Čtvrtek, Listopad 15, 2018
Ředitel firmy Apple Tim Cook se nestačil divit. V amsterodamském Rijksmuseu spatřil obraz holandského mistra Pietera de Hoocha ze XVII. století, na kterém poznal něco důvěrně známého, konkrétně iPhone.
Už od 16 let si dívka Nano myslí, že je kočka uvězněná v lidském těle a snaží se podle toho i chovat. Stejně jako pravé kočky nemusí moc vodu, a když na ulici vidí psa, zasyčí na něj.
Obyvatelé sibiřského Barnaulu jsou už tak otrávení ze svých komunálních politiků, že se rozhodli nominovat do funkce starosty kocoura.
Farmář Liezel Kennedy z kanadského Saskatchewanu přišel minulý týden o stádo ovcí čítající 550 kusů.
Vesnice s krkolomným názvem Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch leží na severu Walesu. Přečíst, natož si zapamatovat celé její jméno je skutečný oříšek.
Všichni víme, že vrány jsou chytré, ale že by také dokázaly pečovat o čistotu prostředí, ve kterém žijí? Tahle vrána z tureckého Izmiru je toho jasným důkazem.
Internet teď ovládlo vyvolávání duchů, konkrétně Charlieho. Stačí, když vezmete list papíru, na něj nakreslíte kříž, po jeho stranách napíšete 2x ANO a 2x NE a na kříž položíte dvě obyčejné tužky.
Animovaný film, který vysílá dětský kanál Barnkanalen, vyvolává ve švédské společnosti ostrou debatu.
Tři starší dámy se rozhodly vyzkoušet účinky marihuany. Jak sami uvidíte, na každou z nich působila trochu jinak.
Sonda Rosetta vysadí v listopadu na povrch komety Čurjumov-Gerasimenko přistávací pouzdro Philae vybavené přístroji pro přímé zkoumání kometárního jádra.

Sleduj nás

9,301FanoušciTo se mi líbí
44NásledovníciNásledovat
129NásledovníciNásledovat