Pondělí, Leden 22, 2018
Matematický objev, který udělala skupina vědců z Oxfordské univerzity, dokazuje, že paralelní světy skutečně existují. Samotná teorie těchto světů se objevila už v roce 1950 v USA. Její autor Hugh Everett se jejím prostřednictvím pokoušel objasnit záhady kvantové mechaniky.
Zkušenosti, které nasbírali předkové, ať už dobré nebo špatné, mají v sobě zakódovány i jejich potomci. Například jestli otec tonul, bude se jeho syn panicky bát vody. Syn jeho syna také. Atakdále.
Odborníci z biotechnologické společnosti Bioquark ve Filadelfii chtějí už letos provést experiment, který přivede zpátky na svět mrtvého.
Osmý světadíl? Nic pro básníky ani pro hledače tajemna, geologové mají jasno. Podle nich bychom měli přepsat učebnice zeměpisu a překreslit mapy.
Má váš pejsek tendence vás olizovat? Jedině dobře. Podle amerických vědců to má blahodárné účinky na naši imunitu.
Čínští vědci se domnívají, že první Evropané pronikli do »Říše středu« o 1500 let dříve než cestovatel Marco Polo (1254 - 1324).
Latinská učebnice matematiky, která vyšla v roce 1716, má na přebalu vyobrazené UFO, jež se vynořuje z oblaků.
Pravěký muž, kterému se říká Ötzi, zemřel před 5300 lety a jeho dokonale dochovaná mumie byla objevena v alpském údolí Ötztal v roce 1991.
Keplerův vesmírný teleskop objevil zřejmě další Dysonovu sféru (hypotetickou superkonstrukci, která umožňuje využití absolutně veškeré energie, již uvolňuje hvězda).
Pro většinu lidí je domácí mazlíček naprosto nepostradatelným členem domácnosti a udělali by pro něj cokoliv, co mu vidí na očích. Jak je to ale u samotných zvířat?
9,478FanoušciTo se mi líbí
43NásledovníciNásledovat
132NásledovníciNásledovat

Recent Posts