Vychytávka roku – postel, která se sama ustele

4
887

Taky vás nebaví stlát každé ráno postel? Španělská firma vymyslela chytrou postel, která se umí ustlat sama. V zázraku nazvaném OHEA je zabudováno ovládání, které poté, co vstanete z postele, narovná během 50 vteřin prostěradlo, deku i polštáře. Zatím se neví, kdy se postel objeví v prodeji, ani kolik bude stát. Zájem o ni je ale už nyní ohromný, takže se s ní jednou setkáme snad i v českých obchodech.

Zdroj: novinky.cz

 • kazanek

  Vychytavka roku??Spíš hovadina roku..

 • jiný jirka

  Hezké,ale bylo zjištěno,že takzvaní bordeláři,kteří třeba nestelou nikdy,nebo později,mají zdravější prostředí v posteli,protože povrch postele rychleji vychladne a vyschne.Všelijací roztoči,co s námi bydlí v posteli,mají pak těžký život,protože se musejí rychle stěhovat do hlubších ( teplejších a vlhčích ) vrstev.Zde ale mají veget,protože jsou hned pečlivě přikrytí a tak se množí ( a kakají ) dle libosti.
  A neříkejte,že žádné nemáte.Viděl jsem mikroskopické snímky a bylo jich ( a jejich hovínek ) tak moc,že se mi večer ani nechtělo vlézt do postele a to jsem předtím řádil po posteli s vysavačem a mám dutá mikrovlákna.Kdo spí navíc v klasických peřinách …
  Dobrou noc.:-)

  • wayfarer

   No, ono je radšej lepšie niekedy nevedieť..:)) A okrem toho, všade sú také malé potvorky..dokonca aj v tebe..:) A prospievajú ti..Aspoň je to tu rozmanité..:))

 • wayfarer

  Hmm….viem si predstaviť aké tvrdé sú tie vankúše..:)) a keď sa to náhodou v noci pokazí, ešte ma to aj zadusí..:DD