Už za pár let může Země vypadat jako Mars

29
2120

Odborníci z NASA soudí, že za velmi krátkou dobu může naše planeta dopadnout jako Mars. Hlavní příčinou její transformace mohou být podle nich díry v magnetosféře. Země je obklopena magnetickým polem, které nás chrání před sluneční radiací. Pokud o tento ochranný štít přijdeme, sluneční záření zničí všechno živé a planeta se promění v poušť.

Astronomové zjistili, že v magnetosféře se vytvořily díry, které se nezacelují. Upozorňují, že do naší atmosféry se tak může dostat fatální množství sluneční plazmy. Menší díry byly zaznamenány poprvé v polovině roku 2008. Už v prosinci téhož roku objevily satelity obrovskou díru. Šířka detekovaného otvoru byla čtyřikrát a délka sedmkrát větší, než je průměr Země.

 • Poustevník

  Toto je opravdu krásná a výživná diskuse. :)

  Až sem začne k Zemi tou dírou pronikat sluneční plazma, vzniknou magnetické bouře a začnou kolabovat elektrická zařízení, letadla spadnou z nebe a nepofrčí nám bohužel ani internet.

  Pak se začnu bát, aby se to ještě nezhoršilo, protože potom teprve by to mohlo ohrozit život na planetě Zemi. Ale pokud se to nezhorší, život na zemi si s tím poradí a přizpůsobí se. Je totiž houževnatý.

 • Martin

  Naprosto reálné stačí sledovat pravidelně dění slunce a vlivu na naší planetu.
  kanál:Suspicious0bservers
  https://www.youtube.com/watch?v=k5gOPGZQu0E

 • sergei vasilj

  Neni ceho se bat, nic takoveho nam nehrozi..ale to uz spousta lidi vedi ti kteri se aspon trochu zabivaji jak nase planeta a vesmir funguje jsou tyto nesmyslne frasky k smichu… dokonce vime proc tomu tak je, proc nas porad krmnej ale i tuto pravdu mnozi znaj… neverte zadnym velkym korporacim nebo vladam vsichni to jsou lhari

 • Tom

  Magnetismu se nedá jen tak zbavit, je to pěkná sviňka a drží se a drží. prakticky jsou 2 scénáře jak o magnetismus přijít. :-))
  1. silný náraz velkého tělesa
  2. vysoká teplota

  Dokonce i v případě přepólování tu magnetismus stále bude. Ovšem je možné, že jsme si více začali všímat magnetických anomálií, které tady byly třeba vždy, ale neuměli jsme je detekovat. Podobně jako ozonovou díru.
  Je také možné, že vše je přirozený vývoj planety a skutečně je osazenstvo planety na konci své cesty, čeká nás vymírání druhů a šup do čtvrtohor ……..:-)

  • FFS

   Člověče, s přepólovánim strašej už nějakej pátek. Jenže kdyby důsledky byly takový, jak je prezentujou, tak by život na Zemi musel povstat už nesčetněkát od nuly.

   • Tom

    Přepólovaní není nic mimořádnýho, prostě se stává…

    • FFS

     No já vim, Tome. Ale těm za mnou to vysvětli. :)

   • jirka

    třeba povstal, ale nevíme o tom

   • Torrenop.p.

    nauč se anglicky a podívej se na videa a né na ty které bývají s překladem a ještě blbě… -_- potom by si mluvil jinak jinak nějaké globální oteplování či co to melou NENÍ !!!! jenom nám zasírají mozek pičovinama a pak tomu pi*usové jkao ty věří

    • FFS

     Maybe you should get yourself together…

    • Mat

     A co takhle nějaký ten důkázek, nebyl by??

 • Martin Brada

  „Upozorňují, že do naší atmosféry se tak může dostat fatální množství sluneční plazmy.“ To určitě… :D

 • no_one2

  achmed.. vidno, ze sa vyznas, co sa tyka danej temy :D

 • achmed

  vedci z NASA nech idu do puce, nech si pozametaju pred vlastnym prahom (haarp, praskovanie ludi a zeme-Chemtrail, atomove vybuchy 80km nad zemou a dalsie pokusy o ktorych ani nechyrujeme)

  • Mat

   Vy máte asi moc zlé sny, že?

   • Achmed

    nevykej mi! a sny mam ozaj moc tezke ;-(

  • Dušan

   Dôsledok pozerania konšpiračných teórii :)

   • monika

    Tohle bohužel konspirační teorie nejsou :-(

    • Mat

     Pravda, to jsou pí….. (dámské přirození).

     • Zeus

      Tak aby jsme byli genderově korektní tak dodejme buď to a nebo ptákoviny.

    • FFS

     Nějakej přímej důkaz by nebyl? Rozveď to.

     • Torrenop.p.

      podívej se na reálné videa např. youtube a nečum jenom na porno podívej se pořádně na stránky AC24 a další a uvidíš ty duté hovno!!

      • FFS

       Zdroj Youtube a AC24 může za objektivní považovat jen pomatenec.

      • Mat

       No dobře ty (doplň si sám, já tak sprostý být neumím), může se na to každý z nás podívat až se budem nudit… Ale kde jsou ty důkazy?????

    • Dušan

     Nekŕm si hlavu vecami, ktoré nemôžeš ovplyvniť. Čo ti pomôže, že sa dozvieš napríklad informáciu, že za rok do nás narazí asteroid, ktorý zahubí život na Zemi a nikto s tým nevie nič spraviť? Niekedy je lepšie byť pred niektorými informáciami v nevedomí. Verím, že niečo je utajené, ale väčšinou kvôli nenarušovania náboženstiev a dosavadnej etiky. Niektoré pravdy spravia viac zla ako dobra. Ty to možno prežuješ, ale pre niekoho iného sa rozpadne celý svet. Vďaka internetu sa šíri ohromne množstvo informácii a internet sa stal smetiskom. Ľudia zabúdajú na zdraví sedliacky rozum a proste príjmu pravdu, lebo sa im zdá v tú chvíľu ako jediné rozumne riešenie. Dnes píše veľa ľudí vydávajúcich sa za odborníkov články v rôznych témach. Máš veľa informácii a faktov, ktoré potvrdzujú návštevu mimozemšťanov a iných nepotvrdených teórii a rovnaké množstvo informácii ti ich vie aj vyvrátiť. Je len na tebe čomu si ochotná veriť. Len sa nekŕm informáciami, ktoré ti do života budu prinášať strach a znepokojenie. Nestojí to za to. Uži si život v kľude a zdraví. :)

  • Torrrenop.p.

   lidi jsou blbí a než na toto přijdou tak bude konec světa tak to je jedno jinak HAARP Chemtrail je už jasný potvrzují to pomalu státy že sme práškování aby nás mohli ovládat pomoci HAARPU a HAARP funguje na vysokých fregvenčních vlnách které my necítíme takže jste jako OVCE vy kteří tomu nerozumíte a nechcete tomu věřit radši si zapněte TV a hlavně TV Hovna a ČT24 tam vám kecaji lepší věci zku*vené média lžou kde můžou plyn na ně !!

   • Mat

    Zajisté je to tím, že tomu určitě nerozumíme. Zato rozumíme (alespoň z části) některým jiným věcem a proto víme, že jsou to sračky. Jediné, co v to jde, je věřit v to (ale proč bych to měl dělat???), protože není v těch kecech nic, co by mohlo člověka přesvědčit (=relevantní důkaz).

   • FFS

    Chemtrails –
    1.) Ty čáry za letadlem jsou kondenzovaná vodní pára, jejíž tvorba závisí na letový hladině, povětrnostních a teplotních podmínkách.

    2.) S dnešními všemožnými bezpečnostními podmínkami a miliony lidí pracujících v letovym provozu neni prakticky možný, aby něco nežádoucího proneslo na palubu a „práškovalo“, nebo aby nikdo z pilotů, techniků a jiných pracovníků provozu, o tom nepromluvil.
    3.) Nikdo nic nepotvrzuje… ostatně ono taky neni co.

    HAARP –
    1.) Tato výzkumná stanice byla nedávno vyřazena z provozu.

    2.) Že nerozumíš tomu, k čemu sloužil, ještě neznamená, že je to tajný vládní spiknutí, nebo zbraňovej komplet.

    Vždy se mi líbí, když ovce nazývá ovci ovcí. Proto stále čekám na jedinej relevantní přímej důkaz tvých nepodložených tvrzení, ovečko. :)

   • Mat

    „potvrzují to pomalu státy že sme práškování aby nás mohli ovládat pomoci HAARPU“
    Zajímavé.. Státy, tedy asi vlády těch států, přiznávají, že nás práškují, aby nás mohly ovládat. Ale proč práškují i sebe ti vládní činitelé?? Nebo nás chtějí ovládat tajemní ONI a tudíž o tom ty vlády nemají ani ponětí (protože by se jim nelíbilo, aby je někdo ovládal). A jak to přiznávají? Přes média, která lžou?
    Radši si kup ocet, nech ho odpařit na zahrádce a mysli si, jak úžasný si (že tím bavíš všechny okolo).