Agent CIA potvrdil, že v Roswellu opravdu havarovala mimozemská loď

40
924

Před pár dny uplynulo 65 let od události, kdy se v Roswellu v Novém Mexiku zřítilo neznámé těleso. O jeho původu se dodnes hojně spekuluje. Podle bývalého agenta CIA Chase Brandona se jednalo o mimozemskou loď, nikoliv o meteorologický balón, jak je uvedeno v oficiální zprávě. „Jsem si jistý, že se jednalo o plavidlo mimo náš svět,“ uvedl před časem pro server Hufffington Post.

8. července 1947 letecká základna Roswell uveřejnila zprávu: „Letiště pozemních sil v Roswellu s potěšením oznamuje, že ve spolupráci s jedním místním rančerem a šerifovým úřadem v Chaves County získalo jistý disk.“ Asi hodinu poté, co média tuto fantastickou zprávu zveřejnila, vydal brigádní generál Roger Ramey nové prohlášení. Uvedl v něm, že ve skutečnosti byl nalezen meteorologický balón. Ufologové a někteří odborníci jsou však přesvědčeni, že toto druhé vyjádření bylo lživé. To ostatně potvrzuje i nedávné vyjádření bývalého agenta CIA Chase Brandona.

[pullquote_right]„Můžu vám garantovat, že se Roswell skutečně odehrál, tak jak o něm mnozí spekulují. Jednalo se o mimozemskou loď s mrtvoly.“[/pullquote_right]

„Ani náhodou to nebyl to meteorologický balón. Rozhodně nešlo o stroj, který by pocházel z naší planety,“ řekl Brandon, který pro CIA pracoval přes 35 let. „Můžu vám garantovat, že se Roswell skutečně odehrál, tak jak o něm mnozí spekulují. Jednalo se o mimozemskou loď s mrtvoly.“

Jak k tomuto závěrů ale Brandon přišel? Prý jednou navštívil přísně střeženou část sídla CIA v Langley, kde narazil na přímé důkazy o tehdejší návštěvě UFO. „V jednom trezoru jsem našel krabici, která upoutala moji pozornost. Bylo na ní napsáno jedno slovo – Roswell. Když jsem ji otevřel, bylo mi to jasné. Díval jsem se na důkazy o návštěvě mimozemšťanů,“ dodal Brandon.

Brandon však odmítl konkrétně popsat věci, které v tajných dokumentech viděl. „Určitý psaný materiál a fotografie. To je vše, co kdy k obsahu té krabice řeknu. Pro mě osobně to tehdy ale byl nezvratný důkaz, že se stalo to, co se lidé domnívali. O návštěvu z vesmíru.“

„Ani náhodou to nebyl to meteorologický balón. Rozhodně nešlo o stroj, který by pocházel z naší planety,“ řekl Brandon, který pro CIA pracoval přes 35 let.
 • Nikky

  myslím, že se jednalo doopravdy o návštěvu mimozemštanů

 • Roman1

  Tak jednak se příkláním k názoru a ke komentáři (tomu dlouhému) pana glaudit.han@seznam.cz. To co se stalo v Rosswellu se nikdo nedozvíme tak proč se nad tím hluboce zamýšlet, to co má veřejnosti zůstat utajeno, veřejnosti utajeno bude.

  Ovšem je tu spousta teorií, týkajících se Roswellu jedna byla zmíněna i zde na ProcProto.cz v článku o Area 51. Vlastně se tam píše, že spadlá loď byla opravdu ve tvaru talíře, ale nebyla mimozemského původu, ale z rukou nacistů, kteří stále něco vymýšleli a kutili.(Vzhledem k tomu, že podle článku zde na ProcProto.cz podle některých lidí mohl Hitler dožít v Argentině a jsou pro to i nějaké důkazy proč by nemohli nacisté ve své aktivitě pokračovat dále?) A tomu sakra věřím, že je možné, že nacisti své aktivity stále nezastavili ani v roce 47. A k těm mimozemských tělům – prý šlo (nebo spíše mohlo) jít o nějaké pokusy nacistických „vědců“, kteří s vědou mají společný jen obecný název, kterým se často nazývali spíše oni a ještě vtipnější by bylo je nazvat lékaři. Vždyť o takových pokusech máme také písemné důkazy. (Opět odkážu na článek o šílených pokusech na ProcProto.cz většinou páchaných na lidech)

  • Droid Safgor

   To myslíš opravdu vážně, že věříš takovému nesmyslu? Promiň, ale toto je nesmysl všech nesmyslů, to co popisuješ výše!! :DDD To budu radši věřit tomu, že tam skutečně spadlo UFO !!! ;)

 • malatny

  Je to tvuj nazor myslet si ze vse je jen velika lez stim ze clovek byl na mesici ja tomu verim a pokud nase rasa dokaze letet do vesmiru tak to dokaze i jina ktera je na tom urcite lepe nez my:)mohlo se jim po ceste vesmirem neco stat a jejich pruzkumny talir skoncil s poruchou u nas na planete:)vesmir je nevyzpitatelny

 • malatny

  Nechapu co tady pises pokud by se nic nestalo tak by nebyl duvod svolavat supertajnou konferenci velmoci

 • malatny

  Jako obhajce strany mimozemstanu musim podotknout ze kosmonauti z NASA taky podepisuji mlcenlivost a presto jich dost promluvilo o UFO at uz to byl Armstrong ktery je videl pri pristani na mesici nebo dalsi kosmonauti i z ruske strany.Podle me nema CIA potrebu se zviditelnovat skrz agenta ktery si tam uzil svoje leta:)

  • Ingi

   Armstrong ani na Měsíci nebyl, proto se celá skupina apolla 11 tvářila tak kysele, na to jaký měli mít zážitek
   http://www.youtube.com/watch?v=MiKbiy8xglY

   • Tom

    ty jsi šmudla :-))) ja vidim dost důkazů že tam byl. Třeba lunární modul.
    Jako důkaz že se k měsíci dá dostat je třeba Apollo 13. a další a další.
    To video neukazuje nic jiného než propagandu lidí co nemají zájem aby se do vesmíru lítalo….divné co? Proč nelétat do vesmíru, proč to diskreditovat?
    Co se týče toho, že se tvářili kysele, asi bych se tvářil taky. neni to sranda mít za sebou let tam a zpět, tam chodit po Měsíci a na zpět projít sestupem atmosférou a hned se ti nějací šulíni ptají jaký to bylo. Tobě je zle máš ochablý každý svaly v těle špatně se ti dýchá polyká, chodí. máš se tvářit jako královna krásy? Ty po výstupu z centrifugy hýříš optimismem a jdeš si dát párek s limonádou??? Máš náladu na povídání vtipů?? a tam je jsou jen max +4G možná ani to ne.
    To video JE zajímavý, ale nemyslím si, že objektivní. Zvláště, že naprosto opomíjí věci, které naopak dokazují, že tam byli a záměrně se jim vyhýbá.

    • Jan

     Jeden muž se pod falešnou záminkou dostl k pilotovi Apolla…
     Před ním a před kamerami a svědky … Řekl m, aby přísahal na Bibli, že na Měsíci skutečně byl..
     Chvíle ticha… Astronaut mu dal pravý hák…Normálně ho uzemnil jednou ránou protože mu nemol odpovědět a ani se ztrapnit..
     Souce ho omilostnil a nic se neřešilo.. Není to důkaz ?

     A co třeba video, kde vystupující astrnaut vystupuje z modulu se slovy: „je to malý krůček pro človka ,ale velký skok pro…..“ a v tomto momentě spadly zářivky a celé se kývaly před ním… zezadu vyběhl chlapík se scénářem v ruce..
     Astronaut říká… si to budete chtít ještě jednou, co ?…

     glaudit.han@seznam.cz
     než uděláte závěr, bude lepší to zkouknout.

     • tom

      znam ty příběhy, v prvnim pripade bych se zachoval naprosto stejne .
      Ve druhem?, no snad si nemyslíte, ze na měsíc leteli bez jake koliv pripravy ?

     • tom

      Muj mail neni problem zjistit.

    • Josef

     Nechci se přiklánět na jednu ani druhou stranu. Jak je ale možné,že po přistání není pod modulem kráter od trysek,ani prach na něm samotném???

     • tom

      Proc by tam mel byt? Nikdo pred tim na mesici nebyl. Nikdo nedokazal predpovedet mocnost prachove vrstvy, nikdo nedokazal předpovědět jak se bude povrch chovat. Vyjma par autonomnich vozitek.

      • Josef

       Jasně. A nafocené stopy astronautů jsou z pískoviště o kráter dál. :-)

       • JAN

        Ano, na pískovišti o kráter dál..

        Nebo si snad myslíte, že na opravdových kamenech na měsíci jsou vyryta čísla zapůjčených rekvizit ?
        Já myslím že ne.
        Ale na pískovšti by to jistě označené číslem bylo, takže i vaše teorie je dosti možná.

        • Josef

         dík. to jsem opomněl

         • JAN

          To je v poodě, protože já vím, že pravdu nemá ani jeden z nás..
          Bylo to prostě falšené a natáčelo se to jinde.
          Viděl jsem i tým specialistů, který napodobil stejné podmínky v poušti v Nevadě.. udělali fotky a ukázai je lidem z NASA.. opravdu vše rozmístili stejně… Bylo to totožné.. více stínů .. musel irozmístit světa.. vše.. stejnýfoťík a výbava.. křivé stny, více zdrojů světla..

          • tom

           Okolik let pozdeji to udelali ?

          • Josef

           To jsem vyděl taky. I obzor bez hvězd.

          • JAN

           Ano a viděl jste něky přenos z Měsíce natáčen v poušti v Nevadě černobílou kamerou ? .. Napodobpili vše přesě.. typ kamey, kter měli na měsíci.
           Pohyb astronatů při vojnásobném zrychlení vypdá úplně stejně jako běžný poyb při napodobování v běžné gravitaci.. Však se sami podívejte.. VLC media player vám ot zrychlí a vy uvidíte, jaké je to fake.. psek padá rychle jako na Zemi, kyž ho odkopne.. je t oo polovinu zpomalené.. Na m2síc se erkvizity neválí..
           Ani, kromě hvězd.. proč se klepe vlajka na záznamu když na Měsíci není žádný vítr ? .. Opravdu mi to vrtá hlavou. To mi prosím vysvětlete – bez této informace ani nepište pochybný komentář… normálně se hýbala jako ve větru..
           více zdrojů světla – i když podle výbavy z Apolla neměl žádné osvětlení a jediný zdroj světla bylo Slunce..
           Víte, je to celé falešné ….
           A nejlepší na tom je, že po takové době to lidé už ani neřeší..

          • Droid Safgor

           JAN: Tak ohledně toho pohybu vlajky. Myslíš, že kdyby chtěli udělat podvod v takovém to měřítku. Přece by neudělali školáckou chybu s vlajkou? Podle mě by si to pořádně ohlídali aby vše sedělo, takže si myslím, že pravda bude na druhé straně!! lol ;)

           Radši se nad tím zamysli, než zase napíšeš blbost!!

           PS: Já úplně zapomněl, že jsi již na měsíci byl, a Víš přesně jaké tam vládnou podmínky. :O)))

    • Tom

     V komentu máte krásné slovo…..NAPODOBILI….napodobit se dá všechno i Móňa Líza. :-)) Zvláště, když už víte jak na to…..
     Pro mně jeden s důkazů cesty na Měsíc, že tu cestu lze uskutečnit a přežít je Apollo 13.
     -Co se týče rekvizit na Měsíci? Co když je to obráceně? Někdo mohl to písmeno C dodělat až dodatečně aby zdiskreditoval USA v té i v dnešní době bych se tomu nedivil.
     -Co se týče stínů? asi moc zkušeností s focením nemáte…. dokázal bych udělat fotku kde se dvě rovné věže k sobě přibližují tak že jedna je rovná a druhá se k ní nahýbá… je to o optice. myslím že by to šlo i se stínem.
     -Co se týče vícero zdrojů světla…nikdo před tím na Měsíci nebyl, nikdo předtím na Měsíci nefotil Hasselbladem. Nevidím v tom záhadu prostě to tak expozičně vyšlo.
     Pokud fotíte v místnosti proti oknu, místnost je tmavá a přesto neznamená že je tam tma.
     – Pokud by to bylo větrem, zvedl by se ze země prach

     A teď jak to mohlo být ve skutečnosti, abych si taky za-fabuloval, že? :-))

     Ano existují záznamy, které ukazují Apollo na Měsíci a přesto jsou natáčené na Zemi v Nevadě, a proč ne?
     Vše potřebuje tránink…i sestup Astronauta po žebříku, asi by vypadalo divně kdyby slejzal a říkal by : „Je to malý krůček pro člověka, ale veliký…..kurva co to mám říct“ přímo do éteru. Ano jsou natočený záznamy, kde se simuluje pohyb po Měsíci, a proč ne? Jak si to měli vyzkoušet? jak měli natrénovat to co tam budou dělat? Museli to natáčet, aby věděli kde dělají chyby. a pak znova a zase a zase znova.

     Duvedu si i představit, že se ty snímky dostali mezi pravé. Jednoduše selhání techniky…letí na měsíc na Měsíc a nezabalí si film :-)) tak nějaký trdlo rozhodne stejně lidi vědí prdlačku, tak tam dáme to z tréninku nikdo nic nepozná. A nebo pokus o zmíněnou diskreditaci vesmírného programu Apollo Při kterém někdo záměrně použil snímky z tréninku tak aby to vypadalo jako že jsou pravé a přitom se dalo poznat, že jsou točené na Zemi.
     Těch variant je celá řada a ani nepředpokládám, že někdo dočetl, až sem. Takže to ukončím. Tak asi tak můj názor k cestě na Měsíc.

 • glaudit.han@seznam.cz

  Mimocodem.. po Roswellu byla svolána supertajná konference, které se zúčastnily všechn světové velmoci.
  Další info a mailu – je nesysl, abyste těmto žvástů mvěřili, protože tohle všechno popírá.

 • glaudit.han@seznam.cz

  Pan Brandon je volavka, kterou vypustili v době, kdy už nemůže CIA nic jinéo nabídnout..

  Pokud těmto lžím budete nadále věřit, ututlá se vše jako 11. září, kdy se nejednalo o spiknutí.. Nevědomky si to vymysleli novináři, kteří od sebe navzáje mkopírovali den po sobě nejnovější zprávy a upravovali je podle svéo.
  S prvním si nastrčený člověk vlády vyměnil informace a o dté doby se o tom nesmělo mluvit. Nakecal mu cosi o spiknutí, na což byl pověřen..
  Vláda dostala to, co chtěla.. lživou konspirační teorii a mnoo důkazů, které ji potvrzují..

  Například spiknutí dokazují tím, že nezasáhla armáda..
  LEŽ!! Armáda poslala několik letek stíhačů. Stíačky létaly dokonce i nad ulicemi nízko v rychlosti blížící se ryclosti zvuku. Během tohoto dne bylo sonickým třeskem – rázovou vlnou – vymláceno přes 10 000 oken.
  Napište mi, já vám pošlu tolik záznamů kolikto jen půjde – pokud tím získám alespoň jednoho člověka, který na to bude mít stejný pohled.

  Pan Brandon je jako Robert Lazar, který povídá o Oblasti 51.. Je nasazený a je za to plaecný.. Volavka.. Je to jako itlerovy projevy.. vpředu, vzadu a uprostřed byly skupiny lidí, které začaly jásat… Ostatní lidé se připojili..
  Pan Brandon nemluví pravdu, Pan Lazar taktéž ne.
  Kdyby někdo z nich mluvil pravdu, nebyl by na svobodě a neprocházel by se jentak mezi lidmi..
  Nebo mi snad někdo chcete tvrdit, že jsou smlouvy o mlčenlivosti a výružky fyzikou likvidací jen pouhá fraška ?

  Tak to vás musím zklamat, protože pokud by pa nBrandon vyšel se skutečnmi informacemi s nálepkou SECRET nebo TOP SECRET, nebo en něčím, oc by mělo vyšší stupeň ezpečnostího prověření, než jaké má uklízečka v domově důchodců, tak by si vysloužil vězení. V horším případě služebně utajených nformací by to byl osice smutné, ale dostal by doživotí za vlastizradu – u FBI velezradu.
  Sami dobrovolně pdepsali mlčenlivost, kde s tímto soulasí.. příjmají všechnu vinu na sebe a souhlasí s doživotním trestem.

  Je to sice smutné, ale jen jste skočili na špek něčemu, o čem se nikdy nebudete moci dozvědět pravdu.

  • Ingi

   přečetl jste si to po sobě?

 • Josef

  Proč se vůbec nemluví o havárii z roku 41 u pobřeží Kalifornie?

 • Marek

  Nechci se nikoho dotknout, ale mam takovy spatny pocit, ze v tomto pripade jde opravdu jenom o zvyseni prodeje knihy (The Cryptos Conundrum) zmineho ex-agenta.

  Na UFO stale hodne lidi slysi (dokonce si myslim, ze cim dal vic), takze podobna prohlaseni nejsou nicim vyjimecna. Je to docela skoda. :|

  • Marek

   Trochu OT, ale kdyz se tak divam na seznam nejctenejsich clanku… „Zahadna huceni po cele Zemi“ byla tento tyden konecne objasnena – cbsnews(tecka)com/8301-205_162-57469318/northern-lights-make-unusual-sounds-says-study/ — zatim se to tu neobjevilo.

 • Miro

  zaujimave je, ze CIA neoperuje na uzemi USA :)) takze je to asi hlupost

 • František

  Další tvrdá rána do držky všech skeptiků :) i když ti si stejně budou mlýt své…já říkám proč ne, něco na tom Roswellu rozhodně je, 100% to nebyla běžná nehoda meteorologického balónu, to je přece k smíchu :))

 • malatny

  No ja věřím jelikož jsem ho videl na vlastní oči :-)

  • JirkaF

   já opravdu také…mohli by jsme si vyměnit zážitky

 • lythe

  verite na ufo?proc?bo vam to nekdo rekl?nebo sis to nekde precetl?nekdo chce aby sis to myslel,casem uvidite proc

 • malatny

  Ja ale nepsal nic o tom ze by zmizel dneska neni problem hlavne ne pro CIA nekoho sejmout tak aby to vypadalo jako nehoda a nebo z nekoho udelat blba:)

 • malatny

  Podle me to nejde potvrdit ani vyvratit jelikoz nema zadne hmatatelne dukazy ktere by potvrzovali jeho prohlaseni pokud do konce roku neumre tak kecal:)jeho smrt by znamenala pravdu

  • Loyner

   A právě kdyby najednou zmizel, bylo by to hned venku. Raději ho nechají žít, aby ho lidi jako ty dál považovali za lháře.

   • Tom

    My víme, že oni si to myslí. Oni si myslí, že to vědí, ale mi děláme, že to nevíme, aby si mysleli, že jim lžeme. když si myslí, že jim lžeme. Nevědí kde je pravda a to je důležitý. vaše CIA

 • elderxxx

  CIA to uz stihla dementovat ze to nie je pravda.
  A teraz otazka… snazi sa Chase Brandon len zviditelnit pred smrtou alebo ozaj hovori pravdu? :)