Během úplného zatmění Slunce se na nebi pohyboval podivný objekt

27
1000

Na videu je zachyceno masivní těleso, které přecházelo mezi Sluncem a Měsícem během úplného slunečního zatmění v Austrálii 13. (14.) listopadu 2012. Autor záznamu se ptá, co to může být za objekt, a zda náhodou nejde o Nibiru. Existenci této hypotetické planety oficiální věda odmítá, a tak autor předkládá i druhý záznam, na kterém jsou snímky oblohy nad Tasmánií, Patagonií a Falklandskými ostrovy.  A uvádí: „NASA ví o existenci Nibiru od roku 1983.“ Podle něj je „pravda někde tam venku…“

Zdroj: planeta.moy.su

 • Mat

  Už je to tu zase? Upřímně řečeno už se mi z toho dělá fakt zle. Na všech těch „důkazech“ je „Nibiru“ nádherně vidět, ale jak to sakra, že vždy jen jedním člověkem? Co miliony ostatních, kteří mají pozorování noční oblohy jako koníčka? Ti samozřejmě nic… A miliardy ostatních taky nic… Vždy je jen jeden vyvolený… Vždyť je to směšné! První video je fake jak vyšité, takto zatmění Slunce nevypadá ani náhodou, nebo už jste někdy (alespoň na videu ze zatmění) viděli koronu takto plápolat? A jak je možné, aby se Měsíc začal vracet? Na začátku videa jde zprava doleva, na konci zas opačně. Pak tam proletí něco, co se přes disk Slunce pohybuje rychleji než Merkur při přechodu přes Sluneční disk. Jestliže by mělo Nibiru něco na Zemi způsobit, tak by se to tedy stalo +-při tom zatmění, protože tehdy by bylo k Zemi nejblíž. Ale jak se tak dívám, nic se nestalo! Při této rychlosti už by to těleso bylo teď daleko „za horama“ a už by na Zemi nemohlo nic udělat, jelikož by se jen a jen vzdalovalo… Na druhém videu s fotomontážemi jsou vidět krásné fotomontáže. Jako dílo začínajícího uměleckého fotografa to není špatné…

 • LáĎa Námořník

  Z pohledu bývalého námořního důstojníka: Existuje něco, čemu se říká slapové jevy = přílivy a odlivy. Měsíc je vzdálen okolo 360 tis km od Země. Je ve srovnání se Zemí malý, přesto má na svědomí přílivy i přes 20m vysoké. Dovede si někdo představit, co by vyvolalo těleso 4x tak velké jako Země tak blízko? Pokus pro všechny: Ve vaně si udělejte na obou koncích rysky kam sahá dnes hladina. Denně bedlivě pozorujte. Jakmile se jedna ryska ukáže nad a druhá pod hladinou, NIBIRU se blíží! Jistá dáma má ode mne za úkol denně pokus provádět. Kdyby byl pozitivní bude mně bezodkladně volat. Poslední chvíle života bych chtěl strávit právě s ní, pravděpodobně ve zmíněné pokusné vaně.

 • Ivet

  No… mě na tom prvním videu nesedí hlavně to ,že ta údajná planeta Nibiru se pomalu vysouvá ven a pak během mžiku se opět vrátí.No co si o tom myslet??

  • FFS

   Že je to blbost.

 • Cmon

  Kdo tady poslouchá rep hands up!!!!

 • honzisko

  Pane rozehnal, sledoval jste zatmění live? Asi né jinak by jste viděl, že v době zatmění přecházely přes slunce mraky…A přes kamerový filtr se to mohlo jevit jako nibiru, ovšem byl to pouze mrak.

  Co se druhého videa týče, nevím co si o tom myslet. Nibiru se může objevit, ovšem na prvním videu není, a o dalších můžeme pouze spekulovat.

 • FFS

  No ták… trošku serióznější články, začíná to tu vypada, jak Osud.

 • jojkkoo

  tak kuci,taketo som nafotil ja ..je to fotene niekedy v auguste jednoho krasneho rana ..hmm ?

 • Atrey

  Video vypada jako pekna sragora :) To druhe uj je lepsi jenze velmi lehce proveditelne.
  Nicmene.. nektere veci o tomto fenomenu jsou velmi zajimave „Nibiru, dle Babyloňanů, bylo nebeské tělo spojené s bohem Mardukem. Název je z akkadštiny a znamená převozní člun, místo protnutí nebo místo přechodu.“ :)
  Je velice tezke ignorovat takove zaznamy z minulosti.. Stejne jako uverit vsemu co se objevi na youtube :)

 • Jestli jste se na to pořádně podívaly tak Nibiru prošla kolem slunce rychle.Určitě je to pravý(pokud je to FAKE tak tuhle zasranou plných sraček nečtu).
  1.Bud‘ jsou to ÍTÍCI kteří zkouši jou nějaké projekty
  2.Nebo je na konci dráhy a asi za 4 roky by zase prošla nějakou rychlostí
  3.NEBO FAKE

  • Tom

   4. Nebo mrak

 • miskith

  Jak je to druhé video, toto už sem taky viděl, nic neobvyklého.. Měsíc, co je vidět za dne… A to první video? To je jasná Hvězda smrti :D.

 • Vašek

  Tak tohle je typický fake. Planeta se takhle rychle vůči Zemi pohybovat nemůže. Stačí se občas podívat na oblohu, jak jsou rychlé oběžnice. Pokud by se pohybovala takhle rychle, dávno už by nenávratně odletěla z gravitačního pole Slunce. Musel by to být nový měsíc naší planety, ale to by se nejednalo o Nibiru a byl by běžně k vidění na obloze, což není. Při rychlosti, s jakou předběhl Měsíc, by pravděpodobně musel být dokonce mezi Zemí a Měsícem. Musím souhlasit s bodem 3. Ryochi Togatty, viz níže :-)

 • Liliane

  K tomu prvnímu videu – hlavně největší blbostí je podle mě aby se nějaká „planeta“ takhle rychle pohybovala – nemožné :-)

 • Načetl jsem o této bájné planetě dost. Dost na to abych pochopil, že tady je. Jsou o ni záznamy několik tisíc let staré, novodobé důkazy. Čekat na NASA až řekne „máme ji“ je jako čekat že USA znárodní FED.

  • creat

   Kde? Proč nám jí tají? Je tu mnohem více otázek, než odpovědí, protože…

   • Je to tak jak píšeš. Je zde otázek více než odpovědí. Neříkám, že vím, že je, ale věřím tomu. Myslíš, že si ji sumérové vymysleli? Myslíš, že třeba i Mayové si vymysleli bohy z nebes. Myslíš že Egypťané postavili pyramidy, když údajně neznali kladku? Můžeš odpovědět ano i ne. Ale je tady nekonečná otázka: Proč? Tyhle věci nejsou snad ani tak o pravdě, ale spíše o vlastním přesvědčení. Můžu předložit sposty důvod proč ano a proč ne. Věřím ale, že věci nejsou jen černé a nebo bílé…Asi jsem se nevyjádřil v prvotním komentáři zcela jasně…

  • mattos

   Můžu poprosit o nějaké zajímavé články, či dokumenty, které se tím zabývají? Díky :).

   • Stačí zagooglit. Hledej pod pojmy planeta X, planeta Nibiru, nebo planeta Marduk (tak ji říkali staří Sumérové)

 • Johan

  To druhé video fake není… ona je to totiž Venuše ;)

  • Jak může být Venuše na proti slunci? Chci říct.. nachází se mezi Zemí a Sluncem, tím pádem je nemožný, aby se nacházela na opačné straně nebe, když se pohybuje v nějaké vzdálenosti 60° nad/pod Sluncem

 • 1. Měsíc se pohyboval přes slunce z úplně ale úplně jiného směru.

  2. Kdyby se něco masivního pohybovalo mezi sluncem a měsícem, nejspíš by to viděli všichni, kteří sledovali jak v Australii, tak Live stream a to neřeším další věci ohledně téhle hypotetické planetě či jiných věcech.

  3. Tento článek nepatří ani do rubriky konspirace, ani záhady, ale Sr*čky.

  4. Opravdu nechci mířit někam, za co mě budou všichni zde nenávidět, ale chtěl bych poprosit autora, aby se trochu zamýšlel nad tématikou článků, které jsem vkládá. Pochybuji, že videa od nedůvěryhodného zdroje, navíc jediného, budou nějak autentické. Pokud to ovšem autor nedělá pro naši zábavu.

 • Onassis

  Spíš nějak pořád nedokážu přijít na to proč, by tu měla nějaká taková planeta být?Protože pokud by tu bylo nějaké těleso, bylo by již dávno objeveno když to zvlávli s normálním starým dalekohledem, nevšimnout si planety dnes,kord nějaké v takovéto blízkosti je naprosto nemožné.

  • Ell

   Dle všeho se v NASA a Pentagonu ví, že Nibiru se blíží. Má se vrátit jakýsi Bolon Yokte. Což se dá přeložit jako Ďábel…. Uvidíme, nechme se překvapit. (Nibiru existuje, o tom se s NASA bavit nehodlám)

   • kamaka

    Nibiru určitě neexistuje ale můžeš se na ni zeptat v ESA nebo v JAXA, tam by ti její existenci třeba „potvrdí“, když se o tom s NASA bavit nehodláš.:))))

   • spíš bych řek, že se o tom NASA nehodlá bavit s tebou :D

 • kaladze

  naposled sem čet že nibiru je na konci sluneční soustavy, ted už je teda zase před náma blíž ke slunci jo? hm nevim co by to mohlo bejt jestli to neni nák upravený, ale jestli tam něco je tak by to muselo bejt hodně moc blízko a nebo strašně obrovský, když přes slunce přešla venuše tak to byla malá tečka, každopádně tomu nevěřim…