Bejrútem protéká „krvavá“ řeka

3
1995

Řada znepokojených obyvatel libanonského hlavního města bombardovala ve středu 15. února úřady dotazy, co se děje s řekou v oblasti Furn al-Shubbak, která zničehonic změnila barvu na červenou.

Na místo se okamžitě vypravili odborníci, kteří předpokládali, že do vody někdo vypustil chemikálie. Jenže tato hypotéza se podle vedoucího inspekce Bassama Sabbagha nepotvrdila, takže příčina podivného zbarvení říční vody je stále neznámá. Ministr životního prostředí Nazem el-Khoury přislíbil, že vyšetřování povede osobně.  Někteří místní obyvatelé tvrdí, že to není poprvé, kdy řeka změnila barvu. Dosud se ale neznepokojovali, protože voda nikdy nebyla červená.

Zdroj: paranormal-news.ru 

 • neznámá

  Světe se měni v bahno sviní špatných lidi nespravedlnosti…Tohle je Důkaz!

  • Tom

   Očem je to důkaz? Co to dokazuje? Ano voda je červená a co? U nás na chatě se taky potok jednou za čas zbarvý do červena, je to dáno vysokým obsahem Fe. Člověk se vyvíjí, lidstvo zůstavá stejné. Neni víc zla než před 2000 lety. Jen o tom lidé vědí a jsou k němu tolerantnější. Ono jim ani nic jiného nezbývá. Je nesmysl, že by nevěděli co to zbarvilo.

  • Dr.Green

   Ty si magor !!