Červený déšť, který padal v Indii, byl mimozemského původu

6
1361

Neobvyklý červený déšť, který padal 28. června letošního roku asi 15 minut na indické město Kanur, obsahoval hustou suspenzi buněk, jež ale neobsahovaly DNA. Podle astrobiologa Godfreye Louise Cochin z University of Science and Technology (CUSAT) je zřejmé, že se na Zemi dostal z komety. Louis zkoumal vzorek červené dešťové vody a všiml si jejích zajímavých vlastností včetně fluorescence – světla, které přirozeně vyzařují buněčné struktury jako např. mitochondrie.

Analýza prokázala, že červenou barvu způsobily mikroskopické částice připomínající biologické buňky, které se na Zemi dostaly nejspíš ze zbytků komety. Louis nepochybuje o mimozemském původu těchto buněk, protože existuje teorie, že komety mohou mít horké jádro z vody a z chemikálií, které podporují růst mikroorganismů.

„Tyto komety, které létají po výstřední eliptické dráze, se během průletu kolem Slunce mohou rozpadnout na malé fragmenty,“ uvedl Louis pro The Epoch Times. „Fragmenty pak zůstanou na orbitě a periodicky se vracejí do zemské atmosféry.“ Stejný červený déšť padal v Indii už v roce 2001.

Zdroj: planeta.moy.su

 • Michal

  pořád lepší červený, než kyselý .)

 • Ryochi

  scéna jako vystřižená ze seriálu V the Visitors :D

 • Muerte

  no a pak že není mimozemský život :-D

  • Tom

   Jo jo může to být právě ta panspermie o který se zmiňuje M. Green s J. Grygarem

   • Muerte

    a s tím bych i souhlasil koneckonců není to poprvé co se na zemi našli bakterie mimozemského původu

    • Tom

     Pokud nemá DNA nejspis to neni ještě živé…..