Důstojník varuje před UFO – tvrdí, že je s jednou skupinou mimozemšťanů pravidelně v kontaktu

9
934

Penzionovaný důstojník Severoamerického velitelství protivzdušné obrany (NORAD) Stanley Fulham už několikrát přesně předpověděl, kdy a kde se objeví UFO. Tvrdí o sobě, že je v kontaktu se skupinou mimozemšťanů zvanou Transcendors a ta mu údajně dává echo.

Díky tomu dokázal přesně uvést, že se v lednu 2011 objeví létající talíře nad Moskvou a o týden později pak nad Londýnem. Jeho předpovědi se dostaly do centra pozornosti už 13. 10. 2010, kdy upozornil na možné UFO nad New Yorkem. Jeho prognózu potvrdily záhy i letištní radary a kvůli neznámým objektům na obloze musela pak tři hlavní newyorská letiště (La Guardia, Newark a JFK) omezit na hodinu letový provoz. Podobné varování vydal před časem i pro hlavní letiště v čínské Šanghaji. Tamní dispečeři sice Fulhamovu avízu nevěnovali pozornost, každopádně i oni museli dočasně zastavit provoz.

Co k daným událostem řekl sám Fulham? „Jsem v kontaktu s Transcendors, kteří mi poskytují informace o návštěvách UFO z hvězdokupy Plejád. Upozornili mě, že se objeví v prvním a druhém lednovém týdnu nad Moskvou a přibližně sedm dní poté nad Londýnem.“ Kontakty s neznámou civilizací budou podle Fulhama stále častější.  „Nyní jsme svědky nebeského divadla, ale v blízké budoucnosti bychom se měli připravit na setkání tváří v tvář,“ dodává Fulham.

 • Roxy

  Myslím si, že ten dotyčný byl Rus.:-P Neví někdo co na to říkala NASA?

 • Heavy

  „blízké budoucnosti bychom se měli připravit na setkání tváří v tvář“ už sa teším, o plejádanoch som počul len dobré veci ale na druhú stranu neni to jediní druh ktorý o nás vie. Treba byť v strehu.

 • MM
 • peter

  NO som zvedavy co odkaze na buduce nic v zlom ale asi mu vravia co sa im hodi kto vie ci neni len babka ja ties nieco tusim ele ked to spomeniem medzi ludmi tak mi povedia us musim ist no ja som optimista

 • rosie: jestli měl tyhle informace, a bylo to něco fenomenálního, tak to asi úplně jedno není, že dotyčný umřel !!!

 • Čeká operace pod falešnou vlajkou v by ,,FAKE ALIEN UFO ATTACK“, je to skutečná hrozba pro nás pro všechny. Již brzy…

 • rosie

  Je úplně jedno, že dotyčný umřel. Článek mě zaujal, protože jestli měl tyhle informace, tak to bylo něco fenomenálního a jsem ráda, že jsem si o tom mohla přečíst.

 • No jo umřel v prosinci 2010.

 • No lidi a autore… Hezký to je až na to že ten borec je už rok mrtvej ,)