Blížící se mimozemské lodi nás budou mít „na dostřel“ už v listopadu

37
2002

Nezávislá nekomerční organizace SETI, která se zabývá pátráním po mimozemském životě, vydala na konci září letošního roku další prohlášení týkající se údajných tří mimozemských lodí blížících se k Zemi.

„Tři obří vesmírná plavidla se dostala za dráhu Jupitera. Na základě jejich rychlosti předpokládáme, že ze Země budou pozorovatelná optickými teleskopy už na začátku listopadu letošního roku, kdy se dostanou na oběžnou dráhu kolem Marsu,“ uvedl John Malley ze SETI.

Objekty zaznamenal i systém HAARP (americký vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program, oficiálně určený k výzkumu ionosféry). Server Wikileaks zveřejnil některé tajné dokumenty, ze kterých je zřejmé, že o očekávané vesmírné návštěvě jsou informováni nejen zástupci NASA, ale i čelní představitelé USA a dalších zemí.

„Den D“ se blíží, tvrdí dále John Malley.  Podle nových propočtů se cizí lodě dostanou na naši oběžnou dráhu už v březnu 2012.   Soudí se, že „vetřelci“ pocházejí z planety Zeeba.

Zdroj: weeklyworldnews.com

 • miro

  Nasli?nasli?nenasliiii!

 • Jerry

  achjo.. :D kolikrát ještě? :D

 • Sturm

  Tak kdepak je máte, mistře ???

 • patek

  lepší je žít mimozemsky život neš po něm patrat;) to za prve:) a jestli nas budou mít na dostřel neznamena že budou střílet…. každopadně jak říkam sou tu lide kteří tam u nich už vyspěly a jejich energie došla sem za něma oni jedou… tyto lide znají do podrobna lidskou mysl a vědí jak se zachova v jakekoliv situaci… sme vlastně paty druh:) ktery brzdí bohužel vlada a pro duše je težkke se rozvíjet … rozvoj duše nemuže byt zakazan ani pozastaven… to je takovej zakon:)… ten jedinej toleruju jinak říkam lidi delejte si to co opravdu chcete a kdy cejtíte že to je dobre:) lidske tělo ma sve aury:) a podle této aury se da poznat jestly žije čestne a z čistym svedomím…. možna tam sou hrubky ale to je detail:D utekl sem už ze školky;)

 • Majstre

  Lode na tom obrazku vyzeraju ako Klingonske lode novšej generacie asi z nejakej hry :)

 • Jarda

  když vezmu ty všechny co se tu sluneční soustavou a Zemí míhají bez zábran a ctění našich vykoumaných fyzikálních zákonů, tak tyto tři objekty se sem hrabou, či spíš, belhají jako žebřiňák na sraz stíhaček, takže rozhodně nic nepřátelského to nebude, když kolem nás je taková vysoká úroveň duchovní a technologická – tudíž i ochrana Země.
  No co, každý, kdo může se jede podívat na transformaci Země v tom co má

 • Mia

  Zdravím všechny,
  skeptik nejsem, zpočátku mi trošku, pravda, zatrnulo, nicméně jsem se podívala na web SETI a našla následující prohlášení: http://www.seti.org/nospaceships . Jedná se o hoax.
  Přeji všem klidný rok 2012.

 • hoax

  Cau lidi,
  dival sem se na stranky seti a zadneho cloveka tohoto jmena jsem nenasel, stejne tak jako odkaz na nejakou seriozni stranky, ktere by se tim zabyvaly. Podle me je tato informace jen dalsi velka blamaz a puvodce nebo puvodci se nekde doma u monitoru vsem smeji. Me to spise pripada jako dalsi spatny vtip, ktery znesnadnuje seriozni vyzkum jevu UFO a CC. Serioznejsi jsou spise svedectvi, ktera podavaji lide primo na kameru s vedomim, ze muzou byt vystaveni verejnemu posmechu a nebo dokonce ohrozit svou karieru, napr. v dokumentu „I know what I saw“ (doporucuju vsem). Osobne verim, ze tu jsou uz velice, velice dlouho a pokud by s nami chteli navazat kontakt, jiste by to uz udelali. O jejich umyslech ci zamerech muzeme jen spekulovat.
  Dik a mejte se dobre

 • Předevčírem jsem poslouchal rádio Nečas a mluvil tam jeden exoplanetář. Prej už s nima navázali kontakt a zjistili, že mířejí někam k teplu; tedy k Merkuru; oni jsou vysoce teplomilní a na Zeebu jim dochází palivo. Tak letějí vysondovat teplejší planety. Jo a nesnášejí prej vodu. Oni se nemyjou, jen jednou za sezónu se oprašujou.Tady u nás je jí všude moc.(To už mají vomrknutý) Takže vážení, setkání 3. druhu se Zeebany nebude.Hlavně kvůli vodě. I Sahara je pro ně moc mokrá.

  • ­

   Navrhuju připravit pytle piva v prášku, holt to budou žrát lžící. A trochu hladký mouky na zapití.

 • jitka

  Ja tomu vsemu verim,nechapu proc toto vsechno nam vlady zatajuji? Asi aby se nezhroutilo krestanstvi a magnati co drzi ropne rafinerie a zijou znas vsech!! par vyvolenych prachacu na teto planete!!!

  • everlast

   inak si zdrava…..? ved je to HOAX ako vysity

 • osmanska

  Mě to pobavilo……Celkem se těším na setkání třetího druhu :-) Konečně nějaká změna. A navíc, jak se říká…..NIC NENÍ NEMOŽNÉ……
  Přeji více takto rozhořčených komentářů, lépe nějaká reakce než žádná. No a kdyby náhodou….tak můžete použít mé oblíbené – já jsem vám to říkal :-)

 • Armin

  Takovéhle články by měly být viditelně označeny větou „Totální nesmysl.“ A pak by neměl být problém je zveřejnit. Je to konspirační teorie, proč ne, web se tímto zabývá.
  Jen by se pro příště vyhnul webům jako weeklyworldnews, to už rovnou můžete přepisovat články z Hromu, svého času úspěšného časopisu.

  Tak mě napadá, že v hromu cca před patnácti lety psali, že na Jupiteru žijí lidi… možná sem letí oni =)

 • Musím na WC

  Pane Bum: už jsme tu psal, že končím. Nemám náladu a ani čas se bavit s někým, kdo tohle považuje za věrohodné informace. Plně respektuji pana Iva, který si založil blog, na který píše svoje výmysly a snaží se tak vydělat na reklamě. Sice nevím, pane Bum, co je na tom k fandění, ale tak to už nechám na vás. Svoje články tu dávat nebudu, popularizací skutečné vědy se věnuji dost dlouho na to, abych musel někomu něco dokazovat.

 • Bum

  Pan WC je zjevně takříkajíc „troll“, takže bych ho, být vámi, nevnímal. Velký knižní autor? No jistě! Přes 3000 článků? Pošlete mi nějaký. A když jste tak velký pisatel a odborník, změňte si alespoň nick na něco serióznějšího. Chápu, můj nick není úplně dokonalý, jenže já se nepokládám za odborníka. Pane Ivo, fandím vám a na lidi jako tento se vykašlete.

 • Musím na WC

  Craig: protože se prezentují jako web o vědě a technice, což mě fakt uráží. Přitom většina zdejšího obsahu jsou jen výmysly, které dokáže jednoduše vyvrátit i šimpanz. Tím bych to uzavřel. Sbohem.

 • Craig

  Ok, já se nechci hádat. Jen nevím, proč do nich tak bušíš? Vždyt to je web o záhadách a konspiracích :-) Neprezentují se jako zpravodajský portál….

 • Ivo

  Popis padne jako ulitý! Každopádně pokud máte s mými články problém, mohu vám přátelsky doporučit – nečtěte je. Ušetříte tím svůj i můj čas.

 • Musím na WC

  Ivo: Chápu, vaše strategie je jednoduchá: recyklujete pořád dokola stejné články plné výmyslů a lží a říkáte si publicista. Hlavně když to někdo čte.

 • Musím na WC

  Craig: Mohu vás ubezpečit, že jsem napsal přes 3000 článků a několik knih. Pan Rozehnal ale šíří nehorázné bludy, které údajně dementoval, aby je dnes zase šíříl nanovo.

 • Ivo

  Pro čtenáře, kterému je z článku tak špatně, že musí na WC:
  Neberte věci tak vážně. Jde jen o překlad, který – jak vidno z ohlasů – naše čtenáře zaujal. Zda tomu někdo věří nebo ne, ponechávám čistě na něm.

 • Craig

  Náhodou, pana Rozehnala mám jako svého oblíbeného autora. Jeho články jsou vždy zajímavé a nepíše jen o fenoménu UFO. Takže Ivo, ja vám fandím a nenechte si znechutit práci od tzv. „pseudointelektualu“, kteří v zivotě nenapsali jedinou holou větu a jediné co jim jde je kritizovat :-)

 • Musím na WC

  Kromě toho pan Kuneš lže.

  1) http://procproto.cz/veda-a-technika/astronomie/zemi-zadna-mimozemska-invaze-nehrozi/ žádný odkaz na prohlášení SETI tam není.

  2) Článek je plný totálních nesmyslů. Tak třeba:

  Když se ale na Jupiter podíváte tím nejvýkonnějším teleskopem, bude velký sotva jako hrášek.

  Nevím, jaký hrášek kupují autoři webu ale evidentně nikdy neviděli Jupiter ve velkém dalekohledu.

  Nemluvě o tom, že i ten odkazovaný článek není napsán tak, že je to celé nesmysl, ale že lidé ze SETI by takové „lodě“ vidět nemohli.

 • Musím na WC

  Jakub Kuneš:
  1) vy ale o tom, že je to hoax nic nepíšete
  2) Uveďte mi jediný seriozoní web, kde se píše něco o nějakém odborníkovi.
  3) Jak mohou odborníci zkoumat něco, co si někdo vymyslel?
  4) Jen jestli ti odborníci nejsou stejnými odborníky jako je Ivo Rozehnal publicista :)))

 • Pawel Ostrý

  TO jsou JEnom Krawiny a Zbytečný Wály Aby se DOtyčnej Cejtil Zajímawě ? :D :D :D A co se teda ještě stane ?? Nepřiletí se k nám podíwat aji Star Trek? Je abych věděl :D :D :D

 • to Adam: i my jsme už tuto zprávu dementovali – http://procproto.cz/veda-a-technika/astronomie/zemi-zadna-mimozemska-invaze-nehrozi/ – a oficiální prohlášení ze SETI také. Nicméně na internetu (i ze seriózních zdrojů) se objevují citace, že tento fenomén zkoumají mnozí odborníci. My netvrdíme, že to tak je, jen přinášíme názory a téma do diskuze. A jak sám uznáte, toto téma je vděčné na diskuzi a každý si o tom může myslet své (i když je to nejspíš jen další hoax)…

 • Adam

  Proc autor clanku zcela ignoruje oficialni vyjadreni SETI (zverejneno na jejich strankach), ve kterem jasne popiraji, ze by s touto zpravou meli cokoli spolecneho?
  Trosku demagogicke, ni?! Lovci senzaci? Pro ctenost cokoli?

 • Musím na WC

  Proč je tu ten článek po druhé? To se autor, který má ještě tu drzost nazývat se „publicistou“ chce zesměšnit dvakrát? :)))

 • Slovy klasika : jupííííí a až řeknu 3 tak se to začne … mazat :))))))))))))12 . Doufám Ivo , že se brzo potkáme . Příjemný Den všem Ufonum Blížencům

 • Clark

  Nevím ale proč by to měli být hnedka vetřelci , třeba se letěji v míru a udělaji tu konečně pořádek ;)

 • Josef

  tak už se kluci dohodněte :-) . původně tu měli být letos v listopadu,pak v prosinci příštího roku a nakonec mi jen přijedou poblahopřát k svátku? :-) no nic. čím dřív,tím líp. konečně budem vědět na čem jsme….

 • Anu

  Bum, naprosto s tebou souhlasím :D

 • Endaria

  nooo..možné je všetko…

 • Debile
 • Bum

  Pane Ivo, bez vás by byl můj život zatraceně nudnej. Takhle mam co číst, i když si ze mě ostatní dělaj řiť :D Díky :D

  • Ľubomír Benkovič

   Vážený a čo keď pán Rozehnal má pravdu a SETI musí dementovať všetko čo sa im nehodí do krámu.Už sme to zažili veľa krát a nakoniec pravda vyšla na svetlo