Čeká nás trest od mimozemšťanů?

14
666

Nenechte si nic namluvit od skeptických škarohlídů, kteří nevěří v existenci mimozemských civilizací. Proč by jinak americká NASA zaměstnávala specializovaný tým, který věnuje maximální úsilí výzkumu, jak by mohla probíhat možná setkání s bytostmi z jiných planet či dokonce vesmírů. A zdá se, že Američané jsou jako vždy připraveni na všechny varianty.

Nelze například vyloučit, že až mimozemšťané zase někdy dorazí ve větším počtu, bude se opakovat příběh dobře známý všem čtenářům knih Ericha von Dänikena. Až uvidí, na jakém jsme nízkém vývojovém stupni (viděno jejich zorným úhlem), protočí se jim tykadla a nezištně nám zase přenechají pár fíglů, jak naši civilizaci vylepšit.

Někteří z odborníků ale tvrdí, že to je velmi naivní představa a domnívají se, že nás budou mimozemšťané spíše považovat za takové prosťáčky a nevzdělance, že jim nebudeme stát za námahu. Budeme prostě tak zaostalí a odlišní, že s nimi nenajdeme i přes úsilí našich vědců společnou řeč a oni odletí do své vzdálené domoviny, aniž bychom od nich získali nějakou důležitou informaci.

Ale je také velmi pravděpodobné, že vyspělejší a technicky zdatnější mimozemšťané už teď s hrůzou pozorují, cože to s tou naší modrou planetou děláme. Nejvíce je prý děsí náš vztah k životnímu prostředí a to, jak se kvůli nám zcela mění klimatické podmínky na Zemi. Mohou se cítit ohroženi natolik, že co nevidět vyrazí ve svých dokonalých vesmírných lodích a pěkně nám to spočítají. Pomsta prý bude taková, že scénáře slavných hollywoodských katastrofických filmů o nájezdnících z vesmíru se stanou nevinnou četbou.

 • Jen

  to amalaz : super reakce :D

 • amalaz

  Americký pojetí už i v těch mimozemšťaněch. Rozhodně se sem trmácej takovou štreku aby se postarali o pár přejetejch slimáků a několik prasklejch vejfuků.

 • Janko Hraško

  bob :)))))))))))))))))))))))))))))))))) koľko máš rôčkov, 16???

 • xxx

  A co když na tom s ekologií nejsme tak špatně? Co když si taky prošli tímto obdobím a byly nebo dokonce třeba jsou na tom mnohem hůře jak lidstvo. Že tímto obdobím si musí projít každá technicky vzrůstající civilizace.

  • Na internenu najdete článků o mimozemštanech bezpočet. A téměř vždy převládá názor, že k nám létají s úmyslem zotročitnás a vyrabovat naše přírodní zdroje. Tak jestli je to aspon zčásti pravda, tak jsou ještě horší jak my a řeči o tom, že jim vadí , co provádíme s naší planetou jsou tudíž bezpředmětné.

 • TASER

  KDYŽ SOU OK KDYŽ NEJSOU OK…..NACO TO HROTIT A SKOUMAT SERU NATO DU HRÁT RADŠI FOTBAL…….

 • TASER

  TET SEM SI TO SKOUKNUL…..SAMOZREJMĚ to neznmená ,kdyš nikdo něco tam mluví ,že jim hnet uvěřim …..dokud je neuvidim tak měto nezajíma a vláda at skouší třeba ,že sou NEBO NEJSOU SOU MĚ U PRDELEEEEEE….

 • Crabat

  Naše mysl reaguje na podněty zvenčí, vyhodnocuje je, vytváří si vlastní názor a podle něho se potom projevuje ve vnějším světě. Čemu věříme, to projektujeme do prostoru kolem sebe a vytváříme tak podněty pro něčí jinou mysl, která pak zpětně bude působit na nás.

  Jsme to tedy my sami, kteří na základě svých představ (ale i podprahově vnímaných skutečností a intuicí tušených tvarů) injektujeme do světa své vize a ten se pak přizpůsobuje našemu vnímání. Ne vždy souhlasem a ne vždy dobrovolně (viď, Bobe). Čeho se to potom ale bojíme, jestliže prvotním hybatelem je vlastně naše vědomí?

  Jedná se respektive o odraz odrazu odraženého a ještě mnohokrát dál. A vůbec nám nedochází, že ten prvotní výjev jsme vlastně vytvářeli my. Jak se však přelil přes mnohou mysl dalších zúčastněných, nyní se vrací v takové podobě, že je nutné to celé vzít vážně.

  Nu dobrá.., vezměme ji vážně (tedy tu naši mysl) a pojďme s tím něco udělat. Ale neděsme se stínů, které mezitím v nesčetných peripetiích odrazů na rozhraní s ostatními subjekty vytvořila a nyní se jimi cítí ohrožena.

  Až tohle uděláme, zjistíme, že vesmír nám skutečně fandí a je ochoten s námi spolupracovat na takové úrovni, o jaké se nám možná doposud ani nezdálo.

 • Endaria: Moc vám děkujeme. Téhle podpory si nesmírně vážíme a motivuje nás i nadále se zlepšovat. Ještě jednou děkujeme!

  to Libor Stepanek: Ano, chtěli jsme tímto článkem rozpoutat diskuzi. A asi jsme otázku měli položit i do článku (dávali jsme jen na Facebook).

 • Endaria

  toto je úžasná stránka…chodím tu tri krát do týždňa a možno aj viac a kontrolujem,či ste tu niečo nové nepridali…veľmi ma zaujali vaše články..len tak ďalej :)

 • Libor Štěpánek

  Mě tahle stránka zaujala, jsou zde krátké,ale zajímavé články, tento ovšem skutečně považuji za naprosto zbytečný, spíše mi to přijde jako příspěvek do diskuze. Pokud ovšem nebylo cílem článku diskuzi vyvolat, pak bych tam čekal například něco jako otázku „A co si myslíte vy“ ?

 • Adam

  Pro slovenského čtenáře jménem Bob mám jediný vzkaz – proč je ve vás tolik zloby a proč píšete tak hystericky? Už jste někdy napsal vlastní článek? Pochybuji o tom. Tak příště aspoň kroťte své emoce.

 • Jessica

  Vase clanky jsou vzdy zajimave a dobre citelne. Co se lidi a mimozemstanu tyce, myslim si, ze vetsine je ukradene co s nasi planetou delame, ale lidi by si za svuj pristup k zemi na ktere ziji zaslouzili peknych par facek..
  Jen tak dal a dekuji za vsechny Vase clanky!

 • bob

  by som ta chcel vidiet nazivo co si napisal tento clanok ty naivny hlupak, nemas ani najmensiu sancu co sa deje a veris vymyslom .. staci ak si pozries tuto cast the arrivals a dalej je uz len na tebe co s tym urobis a ci otvoris oci pravde alebo len tomu co ti povie ta skurv. klamarska amerika ty tykadlo

  http://www.youtube.com/watch?v=8LCAo3km-7A