Co se píše v tajném dokumentu o UFO z léta 1947

10
1439

V přísně tajném šestistránkovém dokumentu nazvaném „Vztahy s obyvateli nebeských těles“ z roku 1947 jsou vůbec poprvé oficiálně zmíněny „mimozemské biologické entity“ (EBEs). Dále se v něm uvádí, že přítomnost neznámých kosmických lodí je vnímána de facto jako vojenská záležitost a že jsme s tímto jevem konfrontováni od června 1947.

Dokument zmiňuje také témata, kterými by se měla zabývat kompetentní věda: tj. odkud přicházejí, co na to legislativa, co můžeme dělat v případě kolonizace a/nebo integrace lidstva a proč jsou zde. Zpráva uvádí, že pokud mimozemské biologické entity projeví zájem usadit se na Zemi, musíme počítat s „hlubokými změnami v tradičních koncepcích“ zákonů a vznikne potřeba nového „zákona o interakci mezi planetárními národy“.

Nechybí ani zmínka o přítomnosti mimozemských lodí v naší atmosféře, ke které dochází v souvislosti s jadernými a termonukleárními pokusy. Za zmínku jistě stojí, že pod dokumentem je podepsán „otec“ atomové bomby J. Robert Oppenheimer a slavný fyzik Albert Einstein.

Plné znění dokumentu Relationships with Inhabitants of Celestial Bodies

O tom, že světové vlády jsou údajně v kontaktu s představiteli mimozemských civilizací, píše na svých stránkách i Veterans Today (web bývalých zaměstnanců ministerstva zahraničí USA a zpravodajských agentur).

 • PetrDupy

  Těžko věřit, zda je to fakt nebo fikce, ale jedno je jisté, že existují pevně utajené věci o kterých nemá většina lidí na Zemi, ani tušení.

 • Okurka

  To jako vážně? počkejte no pokud je tohle pravda , proč to není všude ? Diť je to jasný důkaz něčeho, co hledáme již po staletí…

  • Terfelus

   Takovejch dokumentů je víc, např. MJ-12. Problém je, že to mohl napsat kdokoliv a podpisy zfalšovat.

  • Karolína Bílá

   Co po staletí hledáme,to už jsme dávno našli( si nás našlo) jen né každý o tom musí nutně vědět :D a než něco popírat a dementovat je lepší se k tomu nevyjadřovat, ono to vyšumí samo,protože je lepší pravdu zesměšnit než ji prohlásit za lež

 • Lukas
  • kazan

   neklikejte,je to chujovina co s timhle webem ani tematem nema nic společnyho

 • bob

  No, nikde v tom PDFku jsem nenasel podpis ani Einsteina ani Oppenheimera..:-(

  • Lerien

   Osobní podpis tam není, je tam jen napsáno jejich jméno a působení na Princetonu v New Jersey..

   • bob

    nechapu proc mi to pisete..