Edward Snowden zveřejnil informace o neznámé civilizaci

80
3441

Americká vláda už dávno ví, že tvrzení o UFO se zakládají na pravdě. Pravdivé jsou také zkazky, že neznámé civilizace jsou mnohem vyspělejší než lidstvo. Tvrdí to údajně bývalý systémový administrátor Edward Snowden, který pracoval pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA), a nyní pobývá v Rusku.

Nejde ale o žádné mimozemšťany, nýbrž o pozemské civilizace, které tu s námi žijí milióny let a jsou o desítky tisíc let před námi. „Nejvyšší místa si s UFO nevědí rady a krmí občany oficiálními verzemi, že to, co zahlédli, jsou obyčejné meteorologické balóny nebo přírodní jevy. Ale z dokumentů jednoznačně vyplývá, že UFO jsou realita. Dopravní lodě této civilizace létají nejen v pozemské atmosféře, ale byly zaregistrovány také na mořském dně, v hydrotermálních zdrojích, vulkánech i na sluneční orbitě,“ uvedl údajně Snowden svým blízkým.

Civilizaci tvoří extrémofilové, kteří žijí v zemském plášti. Jde o jediné místo, kde jsou podmínky k životu více či méně stabilní po milióny let.

Zjištěná data, která mají status státního tajemství, uchovávají archivy CIA. Přístup k nim nemají ani vědci. Civilizaci tvoří extrémofilové, kteří žijí v zemském plášti. Jde o jediné místo, kde jsou podmínky k životu více či méně stabilní po milióny let. Homo sapiens a tito extrémofilové se vyvíjeli stejně rychle, ale na rozdíl od nás je zemský plášť chránil před katastrofami, ke kterým docházelo na zemském povrchu.

Prezident USA dostává o činnosti této civilizace pravidelné svodky. Je také informován o pohybu její techniky – UFO. Technologie našich „kolegů“ je natolik vyspělá, že při případném konfliktu nemáme žádnou šanci přežít. Zároveň ale převládá názor, že naše existence je pro ně nepodstatná a nestojíme jim za pozornost.

 • Josef Toman

  Celý život tvrdím,že UFO existuje,protože přeloženo je to-neidentifikovatelný létající objekt!!!….tudíž,podle mně,je všechno to,co nevíme co je-UFO!!!…nebo nééé!!!…Tak co na to vy???…

 • Karel Oborný

  Ano jsme jim u prdele a scovávájí se před náma. A neví o nich nikdo jinej než Obama. Trošku fantazie při vymýšlení /kradení/ článků by to chtělo.

 • jan

  Civilizaciu žijúcu v zemskom plášti(kôre),považujm za nemožné vzhľadom na vysokú teplotu.Je však celkom možné,že dažďovka je jedna z foriem civilizácie žijúcej v zemskej kôre.Vlastne všetok hmyz žijúci pod zemou môže by ciilizáciou a človek ich považuje za hmyz a niektore dokonca za potravinu.A tak ma napadá či náhodou nekonzumujeme jednu z možných civilizácii a to je krok k vyhubení civilizácii našou nenažranosťou.

 • henry mayer

  hloupost nezna mezi. neznalost ti lehce zapricini smrt. my lidi na teto planete, jsme na prvnim stupni spiritualniho vyvoje. v univerzu existuje 9 stupnu. jsme primitivni, a myslime si o sobe. rikaji o nas, ze jsme planeta litosti. pod zemi ziji lidi od doby konce antlanticke civilizace. populace 25 000 000. pokud se zajimate vazne o nasi pravdive neprekroucene historiji, pak si prectete poselstvi od lidskych bytosti, kteri stoji nejvyse ve spiritualnim vyvoji v nasem univerzu. nazev-abduction to the 9th planet. autor-michel desmarquet. preji pekne probuzeni!!!

  • Štěpán Lípa

   spi dál …

 • Petr

  Ernst Muldaschev, Rerich, Helena Blavatska, Hitler a jeho vypravy do Tibetu a proc je vubec Tibet v okupaci i dnes? Kdyz tam nic neni, nebo jo?

 • jihu Bi no

  Jestli existuji, tak maji urcite napichlej nas internet. Ti se musí kurva divitco jsme to zac :D a to nepocitam to, ze pulka internetu jd porno…

 • Dytry Fuller

  nic proti, ale nemůžete věřit všemu .

 • Petra P

  Možná má Snowden pravdu…nějaký rasy pod povrchem stoprocentně žijou …jistě taková místa na zemi jsou a možná mnohem zajímavější..Nicméne to bude nějaká podřadná humanoidni rasa …žádný ufo nic – takovýho a možná v době kdy je amicí objevili na ně tak působili a udělalai k tomu svůj záznam.Neverim tomu chlápkovi absolutne …staví to všechno na byznysu konspiracnich teorii..Takových pracovníku u NSA,CIA?NASA je mnoho a mnoho znich promluvilo kazdej tvrdí něco jiného…Kde teda jsou když jsem lítaj..Tomu ja osobně neverim bud jsou mezi námi to je nejpravdepodobnejsi…nebo tu kdysi byli a něco tu zanechlai a vsechny info o ufo jsou už dávno pasé! Nejvic miluju videa kde jsou vsude smouhy a la teorie..letající talire apod. Jinak podzemní rasa…by mohla možná tvořit piktogramy v poli…nejakou technikou od zpoda(?)

  • Přemek Podlaha

   Svatá pravda. Každý léto ty potvory vylezou huntujou mi záhony mrkve a všude dělaj takový hromádky hlíny. Bestie.

  • Tom

   Tak UFO pod zemí je sám o sobě konstrukční nesmysl. Tady ta hypotéza vypráví příběh jinak než ho chápeš. Jak to jen přiblížit?

   podívej: máš silnici a na každý straně je benzínová pumpa jiné značky. ty jako zaměstnanec jedné si nepůjdeš koupit benzín nebo sušenku do druhé….
   I když žijete vedle sebe není důvod navštěvovat druhou pumpu.

 • Vesi
 • Picasso

  Tý brďo Já to říkal

 • Marty

  je to fakin FAKE ZDOJ JE SATYRICKY WEB Z ANGLIE …. trubky vstavat mate internet tak si ty kachny proste overujte …. tim ale nerikam ze mimozemstane nejsou …. ale tahle zprava o rase v plasti ci nitru planety je cisty FAKE

  to admin stranek procproto … proc sem davas neoverene a neozdrojovane zpravy ? jsi dalsi vymyvac mozku ?

  • Tom

   podívej pane Zebro, dokaž že to je FEJK a můžeme se bavit. zřejmě jsi nepochopil účel těchto zpráv. Nejde, až tak o zprávu samotnou jakož to o námět zprávy. Takové cvrknutí k pokecu. pokud by jsi stál o podložené relavantní informace čti si NATURE (tím nemyslím periodikum kam na nudy pláže :-))

 • iVETA

  TUSIM , DLE VSECH DOKUMENTU A ZHLEDNUTI VYPOVEDI LIDI , ZE TO JEN TAK NIKDO NEVYSVETLI, PONEVADZ SE OBAVAJI ZMATKU A CO DAL? NEBYLO BY TO OVLADATELNE TAK JAK TO CINI NASE POLITICKA VELMOC!

  • Tom

   Iveto zmatek nastane s novým OZ (občanský zákoník) a nevypadá to, že by se toho zmatku někdo bál. či dokonce někdo něco vysvětloval :-)))))

 • Kenny

  Hlavně slečna na obrázku je Tali’Zorah nar Rayya :3

  • Tom

   faaaakt? znáš ji dej na ni maila :-))

  • Nora

   největší frajerka :-) ale myslím, že jak ji vyhostili, už je vas Normandie :-)

 • tosho

  Zároveň ale převládá názor, že naše existence je pro ně nepodstatná a nestojíme jim za pozornost. …. to by bolo pre nich lepšie ako dva a pol chlapa pre nas :D

 • Josef Hlaváček

  Čeljabinský meteorit byl zcela jasně „sestřelen“ dřív než mohl nadělat obrovské katastrofy. Tak buď maj rusové něco co se vymyká lidskému chápání, nebo to musel udělat někdo, kdo má extremně dokonalou technologii…. :-). podle mne tady jsou.

  • Tom

   já vtom vidím jasný vliv atmosféry, to by pak každý meteor nebo bolid byl sestřelenej.

 • NoPain

  Tato zpráva je poměrně stará a je to jednoznačný fake, který vydal pouze jeden jediný server aby na sebe upozornil. Do zprávy také patří, že jde o bájnou říši Agharta a že Američané pravidelně zhazují do podzemí atomovky :-)

  • Tom

   Ano nějak se těch atomovek zbavit musí. je to levné a vejde se jich tam hodně.

 • Ľubomír Benkovič

  Málo kto sa pozastavil, že kto ja vlastne Edward Snowden. Nie je to náhodou nový Richrd Sorge, bývalí kontrrozviedčik zo ZSSR v Japonsku?Nebyť jeho tak,sa Červená armáda pri Stalingrade neudrží.Poslal do Moskvy depešu , že Japonská cisárska armáda severného medveďa nenapadne.Kto dával informácie pánovi Snowdenovi? Nie je za tým všetkým viac ľudí,nielen sám pán Snowden? Ak sa pri jeho veku dostal k takým informáciám, čo robila ochrana , tam kde pracoval,že mohol s takými informáciami odísť bez toho , aby to niekomu bolo podozrivé.

 • FFS

  Mně to přijde jako kravina. Snowden, pokud to vůbec řek, tak je to jak okatá snaha si nahnat body popularity.

  Vezměte v úvahu, že civilizace schopná žít pod náma, čili přímo v plášti planety a být kompletně soběstačnou, ještě schopnou vesmírných letů, by musela být hodně, hodně rozlehlá, mít komplexní složitou infrastrukturu a hlavně je nemožný, aby svým působením pod povrchem nedala o sobě vědět, ať už těžbou surovin, nebo něčím podobným.

  • Tom

   Je to ukrutancky strašlivé peklo a jestli kecám ať se na místě propadnu. Kde jsou ty idee? Snad se nepropadli do země. Cesta do hlubin země. kde leží šambala kudy vede cesta do Agharty A v neposlední radě cesta slepých ptáků od ludvíka Soucka těch indicií je mnoho a legend také. Konec konců i člověk aby přežil hledá ukryt vzemi :-) jinak vítej z5

   • FFS

    Jasně, za všechno můžou illumináti a Elvis žije na Jupiteru. 8-)

    • Tom

     noooo jak to víš a kdo je Elvis? a kde je Jupiter? a co Jan tleskač? Nebyl to náhodou iluminát z Jupitera ? :-)))

  • Jirkas

   proč by nemohla být rozlehlá? víš kolik tam může mít pater?

   • FFS

    A ty patra se nezapočítávaj do rozlehlosti?

    • Štěpán Lípa

     přesto tam jsou

     • FFS

      Rozveď to. Dodej jeden relevantní důkaz.

      • Štěpán Lípa

       co je pro tebe důkaz ? prostě tam jsou …

       • FFS

        Důkaz – nevyvratitelnej a nezvratnej fakt. Potvrzení jevu, pokud možno empiricky ověřeno. Máš něco takovýho na podporu svýho tvrzení?

        Též mohu říci na podporu tvrzení, „zda-li jsou v prdeli ryby“ jen „prostě tam jsou“. Ona ta věta má mnohem blíže k dogmatickýmu pojetí víry, než-li vědeckýmu bádání.

        • Štěpán Lípa

         když by si měl možnost se s nimi setkat , ty sám , jaký by si podal vědecký důkaz ?

         • FFS

          Cokoli, co potvrdí existenci v tomhle případě něco, co nejsme schopni se současnou technologií ani zdaleka vyrobit.

          Takže jeslti to dobře chápu. Teď přijde ta část s obrovským odhalením, kdy se veřejně priznáš, že jsi s nimi v kontaktu a já si sednu na zadek… je to tak?

          • Štěpán Lípa

           oni nepoužívají techniku, v našem slova smyslu , a já nejsem z Blesku , abych se potřeboval někde vytahovat …

          • FFS

           A prosim tě, vytahování si strč za klobouk. O tom se vůbec nebavíme, bavíme se o tom, zda-li můžeš svá tvrzení podložit.
           Vysvětli, jakou techniku tedy používají.

           A odpověz mi konečně na otázku, zda-li máš relevantní důkaz, kterym si můžeš svá tvrzení podložit.

          • Štěpán Lípa

           relevantní je pro tene co ? krabička od oleje do motoru ufo ?

          • FFS

           Už jsem ti psal, co myslim tim dostatečnym.
           UFO nejde už ze svý podstaty považovat za důkaz, jelikož je to jev, nikoli předmět.

          • Štěpán Lípa

           většina těch UFo co se tu teď pohybuje , jsou dopravní prostředky , lidí, z jiných částí Vesmíru, nejedná se o stroje v našem slova smyslu, a nejsou to hmotné stroje, materializují se až v naší úrovni reality ! A důkaz , … Pokud nejsi připraven neuvidíš je , zatím, ti budou muset stačit miliony svědectví jiných lidí, tisíce videií, nebo výpovědi očitých svědků, od tak zvaných vědců se důkazů nedočkáš, protože většina z nich nechce věřit nebo nevěří, …, a pokud budeš trpělivý dočkáš se za pár let i Ty sám !

          • FFS

           Pokud budeme brát slovo „lidé“, jako generalizující pojem, tak je vše v pořádku.
           Podívej. To, jakými způsoby transportu disponují jiný civilizace, si já netroufám tvrdit. Pokud mohou cestovat i jako energie, budiž.
           Pokud nejsem připraven, neuvidim je – chlape, tohle už hodně mrdí náboženskou vymejvačkou. Jsi jen další z těch, co si vírou v mimozemšťany kompenzuje nedostatek víry v boha.
           No miliony bych zrovna neřek, to řády uber. Videa z youtube nejsou důkaz v době Photoshopu.
           Jenže ti „tzv.“ vědci, jsou ti, kteří posunují naše pochopení fungování universa. To jim buď vděčnej za to, že si můžeš plácat kokotiny na internetu a spoustu jinejch věcí. Mimochodem i dost vědců je věřících. Např. pan Grygar. Sice se věřící vědec je dost silnej oxymoron, ale budiž, je to jejich věc.
           Víš, co skutečně brzdí naše poznání? Lidé, jako jsi ty.
           Dám ti jednu radu: Víc se uč a méně věř.

          • Štěpán Lípa

           ano Sysifos, tam si chodíš pro rozumy, pak se nediv že zatím nechápeš :-)

          • FFS

           Lžeš a to mi stačí k tomu, abych tě nebral vážně.

 • dafd

  ProcProto.cz jste u mě klesli …jako beru různé teorie ale tohle je vůbec od prvního

  nápadu FAKE.

 • Paul

  A já si vždycky myslel, že lidstvo žije na krunýři obrovské želvy, kterou nesou na zádech čtyři sloni :D :D :DDDDDD

  • Tom

   ne, nese ji další želva :-)

   • rado

    a tu nese další želva, a tu zase další, až po nekonečně velkou kosmickou želvu…:D

 • Johny Malys

  a začalo to zvuky z nitra země :D

 • anonym

  Ti záhadologové a „hledači pravdy“ by měli Snowdena prohlásit za boha svého konspirátorského „náboženství“. Vždyť jeho „příchod“ jim přinesl nekonečné možnosti tvorby, která podobně, jako modlitby, bude mít hlavní osobu pořád stejnou: Edward Snowden…

  • Štěpán Lípa

   spi i nadále

 • k

  a asi vam nevadi, ze tenhle prevzaty clanek byl jiz dementovan, pac vysel na satirickym webu ze? :D cili jste za trubky, co si neoveruji informace… :P holt jen dalsi web, jako ac24…co si jen honi sledovanost a vydelava na banerech..

  • zmrd

   moc ti to kecá, ale skutek utek.. alespoň nás odkaž na ten satirický web, ať se ti lidé nemusí smát, že kecáš..

  • Tom

   Mě nějaká demence už ani nevadí, zejména po vrcholných výkonech přízemních politiků. Věřím více v existenci paralelnich svetů nebo šambaly než, že je někdo jménem Snowden

  • Jirkas

   a dementovali to ti, co to tajej se slovy: „My nic takového netajíme“

  • Matrix

   Stejny shit jako freepub.

 • Zeus

  Toto je mnohem pravděpodobnější a přijatelnější vysvětlení fenomenu UFO, než to, že nás přiletěli z dálek navštívit návštěvníci. Myšlenka inteligentních bytostí vyvinutých před člověkem na Zemi a nyní se skrývajících, není nová, ale jen málo známá. Třeba stačí kopat na správných místech, aby jsme objevili planetu Interterru :-).

 • Miro

  „tvrdí to údajne“….hmmm a americká vláda stavia údajne podzemné kryty pre hroziacu zrážku Zeme s planétou Nibiru, ku ktorej dôjde 21.12.2012….aha to už bolo….tak údajne sa pomýlili v datovaní tajných historických textov, alebo vychádzali z údajne overeného historického výskumu Zacharia Sitchina

  • ffsa

   Ty víš o 21.12.2012 hodně málo že jo? Opakující se cyklus každých 5125 let a lidi na internetu z toho udělali kdo ví co.

   • Tom

    čeho cyklus? Na 21.12: nemusíš čekat 5 tisíc let je to každý rok, dochází k růstu slunce, světla, atd.

    • ffsa

     ale já nenapsal jen 21.12.

     • Tom

      a očem? nechceš mi tvrdit že se po 5 125tis let opakuje 21.12. 2012 :-))))

      • tRAPass

       vole ty si divnej druh opice..vypadáš trochu jako slepice, EY! tak se sbal a táhni do piče !

       • Tom

        ano, voda v zimně zmrzne….:-)

        • bob

         zapomnel jsi dodat, ze se nemusime bat, ze na jare zase rozmrzne..

         • Tom

          to je ale trapný ne? že si voda na jaře jen tak mírnixtýrnix rozmrzne…..:-))))

          • bob

           ano:-)) musime dodat ze je to vlivem prekroceni hranice tani ledu:-)))

          • Tom

           :-D

         • Rikardo

          Říká vám někomu jméno Richard Beerd doufám žeto píšu zprávně
          Kdo četl o tomto muži jistě ví o čem je řeč a teorie duté země

   • bob

    ty, toho vis podle komentu uplne stejne jak Miro, kdyby ne tak nepises takove hlouposti a popises ten cyklus jak mas:-)

   • FFS

    Tak povídej. Jistě toho víš mnohem víc.

 • Tom

  a co to zkusit třeba takhle:
  Země, naše hrouda plující vesmírem, je podle nejnovějších spekulací vynořujicích se okolo Edwarda Snowdena, hostitelkou a domovem dalších civilizací lidského druhu. Tyto civilizace by měly obývat v zemském plášti a být na tolik energeticky, technologicky, potravinově, zdravotnicky nezávislé, že jsou schopné cestovat i do volného kosmického prostoru, aniž bychom je jak koliv zaznamenali vyjma pozorování patřící do kategorie UFO. Kromě samotné holé informace se objevují jen samé otázky. Dalo by se s nadsázkou říci, že se tato záhada nahradí kult o mimozemšťanech z vesmíru a stane se základem pro mnohé příběhy, pohádky, filmy a diskuzní servery.
  Poslední dobou oblast E.T. výzkumu stagnuje a další nové zásadní informace se již neobjevují. To to je cesta jak pozornost udržet i když v jiném kabátě nebo naopak roztříštit tábory hledačů pravdy. Za mě musím konstatovat, že je to pozoruhodná alternativa, která má vícero zásadních ALE. Zároveň by pomohla i objasnit záhady nad kterými zatím kroutíme hlavou, rukou a někteří i nohou. Myslím, že stojí této myšlence dát šanci na život a počkat co čas ukáže. Děkuji za krátkou pozornost. Pěkný den přeje všem TOM by photonic.cz

  • Štěpán Lípa

   není to záhada, ale fakt, v současné době jsou kolem země desítky civilizací, jejich zástupci, plus ti co bydlí pod námi …

 • Dusan Bandýk

  Niekto na seba upútava zasa pozornosť.

 • Terfelus

  „uvedl údajně Snowden svým blízkým“ to je skoro stejně důvěryhodnej zdroj informací jako kamarád mýho kamaráda

 • bob

  i.imgur.com/tCp90.gif

  • Tom

   ale nééé to je agent M tedy mohl být agentem M :-/