Jaderné výbuchy na Měsíci?

6
1085

Na levé fotografii je kráter na odvrácené straně Měsíce, na pravé pak kráter, který vznikl při jaderném pokusu na základně v americké Nevadě. Podobných kráterů, které vypadají jako způsobené podzemními a nadzemními jadernými výbuchy, je na měsíčním povrchu velké množství.

Podle některých teorií zuřily v dávné minulosti na Zemi a v jejím nejbližším okolí, tedy i na Měsíci, skutečné hvězdné války. Je ale docela možné, že „ruku k dílu“ přiložilo i samotné lidstvo. Už v roce 1958 plánovalo velení amerického letectva provést na Měsíci jaderný pokus (projekt A119). Cílem dalšího amerického projektu Horizon bylo vybudování vojenské základny na Měsíci.

Také Sověti chtěli na odvrácené straně Měsíce testovat jaderné zbraně. Ovšem zatímco USA uvádějí, že jejich projekty se nikdy nedostaly do stádia konečné realizace, ruské archivy stále mlčí.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • Bron

  Amerika poslala na měsíc hned několik raket z atomovou hlavicí ,ale žádná nedoletěla. Jedna vybouchla na cestě k měsíci a další ztratili kontakt, Rakety se úplně vytratili a nikdo je nikdy neviděl.

  • Tom

   a zdroj teto informace?

   • kamaka

    Copak může mít takový blábol nějaký zdroj? Je to bohapustý výmysl chorého mozku.

 • Tom

  Náhodná podobnost, myslím, že nikdo z nás netuší jaký je poměrový rozdíl mezi krátery.
  Na Měsíci bude mít kolem 18 km v průměru, zatím co v nevadě mají ty větší krátery něco kolem 150 metrů. Tím se může naprosto vyloučit testování bomb lidmi.

 • Ryochi

  Obyčejný impaktní kráter… Co dál?

 • Jaderné výbuchy na Měsíci?… Ano mimaci oslavovali dobitie zeme :)))))