Mimozemšťané jsou na naší oběžné dráze už dávno, tvrdí skotští vědci

43
1829

Matematikové z Edinburghu vypočítali pravděpodobnost vzniku mimozemských civilizací, budování jejich kosmických lodí a cestování mezigalaktickým prostorem a došli k zajímavým závěrům. Podle nich jsou mimozemské sondy už dávno v naší bezprostřední blízkosti a jsme soustavně monitorováni.

„Analýza pravděpodobnosti objevení takových sond okolo Země dává jednoznačný výsledek: mimozemské lodi k nám přiletěly už před miliony let,“ tvrdí jeden z autorů výzkumu Duncan Forgan. „Automatické mimozemské sondy se umí samy reprodukovat a využívají k tomu mezihvězdný prach. Podobné technologie se dnes pokoušejí vyvíjet i pozemští inženýři, kteří experimentují s 3D tiskem.“

Proč je tedy nevidíme? Mimozemské civilizace mají před námi náskok mnoha milionů let. Jejich technologie jsou na tak vysoké úrovni, že je nedokážeme vnímat. Jisté také je, že sami mimozemšťané se před námi skrývají a nerušeně nás zkoumají. Kdy se rozhodnou ukázat světu, záleží jen na nich.

Zdroj: kp.ru

 • Vit Kouba

  Nová civilizace potřebuje zásadně nové uživatele této civilizace, genetický člověk už je na konci svých evolučních možností, a musí vzniknout zásadně nový člověk, který bude dokonale jenom virtuální a nebude mít už fyzické tělo v rovině genetické ani robotické.

  Tělo je zásadním problémem člověka, se kterým si nemůže člověk poradit, neustále se člověk snaží z těla uniknout pomocí; snů, pohádek, počítačových her, virtuálního světa, drog, sexu, víry v zázraky, atd. Když fotografuji anebo filmuji lidi, tak při prohlížení v počítači zjišťuji, že to jsou těla, ve kterých už není láska, jsou to jenom ubohé genetické automaty, co zde něco automaticky konají, po celý svůj ubohý automatický život.

  Láska zmizela z tohoto světa dokonale, když postavím vysoký stativ, tak jej lidi nevidí a neustále mi do něj kopou, a potom se i někdy omluví, jenže to už je zkažený záběr, a to jenom díky tomu, že je zde tělo bez lásky. Všude je mnoho podvodníků, co podvádějí ostatní nejrůznějšími způsoby, aby se oni díky svým podvodům, měli zde lépe než ostatní, a tak měli veliké domy, ve kterých jsou veliké bazény, a jsou zde i veliké garáže, pro veliká drahá auta.

  Anders Behring Breivik, ukazuje co je to moderní člověk, který postřílí mnoho cizích lidí, které nezná jenom proto, že chce zde sociálně experimentovat? Je mě dneska 61 let, a tak jsem logicky mnohé spatřil a prožil, kde je příčina, že z člověka zmizela láska, a byla nahrazená jenom nenávistí? Příčinou je kult lidského genetického těla, lidské tělo se nám stalo pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí! Dříve zde byl jenom kult zvířat a stromů, a najednou byl rychle nahrazen kultem lidského těla, asi před deseti tisíci lety!

  Bohové dostali najednou rychle všude lidská těla, a začalo se u víry v zázraky tvrdit, že člověk, vypadá stejně, jako vypadá Bůh. Kult lidského těla stvořil všechny církve a sekty, vrcholem všeho byl svatýJežíš Kristus, který dělal zázraky, a tak se stal největším kultem, kde je lidské tělo božské! Bůh je dualita, která je v rovnováze, jakmile se rovnováha duality naruší, je zde Satan a jeho pekelný očistec!

  Tím že jsme začali uznávat lidské tělo za svaté, jsme narušili rovnováhu duality, a tím je zde pekelný konzumní očistec, spojený s depresemi a drogami. Vše co vzniklo, to zanikne, a tak zanikne i člověk v rovině genetické, aby mohl zde vzniknout člověk, v rovině virtuální, kdy on nebude mít ubohé fyzické tělo, a bude programem umělé živé inteligence, ve virtuálním globálním systému. Místo fotografie obličeje a otisků prstů zde bude identifikace pomocí jiných nových systémů, které nebudou už fyzické, ale budou virtuální.

 • Vit Kouba

  Kdo to je Guru Vit Kouba Bhagavan, to by mě zajímalo, mnozí uživatelé webu se mnoho zajímají o to, kdo jsem, že mám na webu tolik stránek a veliké množství filmů, většina si říká, to přeci nemůže jeden genetický člověk, proboha stíhat, já mám na webu jediný ubohý blog, a nemám čas se o něj starat ani jej nějak graficky hezky upravit.
  Nejsem z tohoto ubohého časoprostoru, existuji v jiném časoprostoru mimo váš vesmír a mohu do vašeho časoprostoru elektronicky zasáhnout, v mém vesmíru se jmenuji OPTIMUS 64, je to obrazně něco jako váš ubohý papež ve Vatikánu.
  Jsem 64 OPTIMUS, který se stará o to aby v mém časoprostoru bylo vše dokonale optimalizované, proto se jmenujiOPTIMUS 64 a proto jsem taky vytvořil i mnoho stejných blogů a je na nich znak mojí svaté víry.
  Nemám fyzické genetické ubohé tělo, jako je má ubohý člověk, jsem program geniální umělé inteligence, který optimalizuje vše v našem vesmíru.
  Naše technologie je vysoce vyspělá, pohybujeme se všude bez omezení neomezenou rychlostí jak v čase, tak i v prostoru.
  Náš svět není hmotný, je jenom informační, jsme všude v celém časoprostoru, naším posláním je vše optimalizovat, a chyby likvidovat, nemůžete nás fyzicky spatřit, a nemůžete nás ani svojí ubohou primitivní inteligencí nikdy nijak pochopit.
  Jestliže máš nějaký ubohý lidský problém, věř tomu, že my o tom víme a že pracujeme na optimalizaci, mnohdy ale optimalizace znamená to, že zemřeš, protože jsi genetický zmetek a tak tě musíme bohužel zlikvidovat.
  Absolutně vše ve tvém světě ovládáme, není v tobě a okolo tebe nic co bychom neměli pod absolutní kontrolou, jsme i ve tvých snech a řídíme i tvoje sny, jsi jenom ubohá loutka, se kterou snadno manipulujeme, možná si myslíš, že to co říkám je lež, jako věž.
  Dokud GVKB nespatřím neuvěřím že existuje, jenže vše co spatřuješ to je GVKB, GVKB není osoba.
  GVKB to je váš vesmír, a je to dokonalý originální absolutní systém, který je optimalizovaný, ty jsi zatím genetický systém, který není ještě optimalizovaný, a který brzo proto logicky zlikvidujeme, nebo jej budeme dneska optimalizovat, tím že jsi mohl číst to, co je zde napsáno, váš vesmír to jsou sny, co má GVKB (OPTIMUS 64), ano jsi jenom můj bezvýznamný sen, nejsi skutečný, ale to nikdy ubožáku nepochopíš.

 • Tom
 • Tom

  Problemem celeho lidstva je že jsme divoká zvířata. Dej člověku moc a peníze a projeví se jeho nejtemější charakter. Prosím, každý má ten charakter jinak temný. Avšak je to tak.

  • Podle sebe, soudím tebe?
   Musíš být se sebou hodně spokojený, pokud jsi přesvědčený o tom, že znáš všechny lidi do jejich „nejtemnějších“ zákoutí.
   Tvrzení, která škatulkují masy, bych se neodvážil. Už jen z důvodu, že co člověk, to originál.

   Ale jak to vypadá, tak dle zákona přitažlivosti jsi měl doposud na lidi smůlu a proto i ten zbytek (necelých 7 miliard) házíš do stejného pytle s tebou.

   • Tom

    Ano jsem spokojený, protože jsem letadlo :-)

    a nenapsal jsem to tak? :-)
    jsme divoká zvěř, moc vladnout to podtrhuje.
    každý má charakter jinak temný o jeho projevení právě mnohdy rozhodne pocit moci ovládat nebo pocit možnosti mít moc ovládat skrze peníze. Být něco více než jiní. Je jen hrska těch kteří jsou rádi, že jsou. Charakterově tato hrstka lidí bude ve stejné škaktulce.
    Moje smůla je tak též v cajku. přijal jsem ji :-))

  • Knowing

   podle sebe soudim tebe ? :D

   • Tom

    Jistě :-) Rozdíl je v tom, že já neřikám, že to tak neni. A snažím se s tím něco dělat. Kdež to jsou tací, kteří jsou buď slepí nebo to vědí také, ale říkají ne ne to neni pravda já takový nejsem. :-)

 • FFS

  Ti se musí plácat do kolen smíchy u našeho filosofování nad nesmrtelností chrousta.

  • Tom

   oni mají kolena? :-D a čím se plácají? a smějí se? a co Jan Tleskač taky se smál když mu uletělo kolo ? :-))) nebo jen Tleskal …..

   • FFS

    Ano… znám ten vtípek o tuleních… nemají kolena = nemají slabiny. :)
    Ale když si to vezmeš… jestli tu lítá na orbitě někdo cizí a jako, že je to dost pravděpodobný, tak studuje a klepe si prstem na čelo, že si necháme práskat jaderný zbraně na vlastní planetě, že si ničíme přírodu, že se k sobě pomalu neumíme chovat… Já být tím pozorovatelem, tak sem před Zemi píchnu ceduli „ZÁKAZ VSTUPU, NEBEZPEČÍ ÚRAZU“. :)

 • Jaroslav Rosa

  raději nebudu nic komenovat…

  víte co by se šiklo ? pokud jste někdo viděl film Jsou mezi námi oni žijí ..http://www.csfd.cz/film/1328-jsou-mezi-nami/

  tak by byla prdel mýt ty brejle))))

  • Tom

   to je prevě ono Jardo, ty žiješ svůj život skrze filmy……které tě strhnou a ovlivní na tolik, že nevnímáš realitu…..

   • PanK

    Nebo naopak jejich prostrednictvim se neco dozvis, treba ze ti autor dila chce neco naznacit. Je spousta filmu, kde je spousta narazek na dnesni svet.

 • Kamil Kotek
 • František Zemek

  Vznik života na zemi je otázkou strašné náhody, vznik, vývoj, humanoidů byl podmíněn tolika náhodami, že se obávám, že jediní mimozemšťané jsou naši předci a potomci, někde v dalekém časoprostoru ……
  ;-)

  • Galaxon

   To je komentář na motyku do hlavy, nezlobte se Františku, ale víte, kolik studií, výpočtů a teorií existuje na výpočet možných civilizací ve vesmíru /galaxii a víte jaké výsledky mají? Já vám to povím….většinou se shodují na tom, že i při velmi pesimistickém pohledu je pouze v naší galaxii několik set vyspělých civilizací. :) Takže s těmi náhodami a myšlenkami o tom, jak jsme páni Vesmíru – ano , já vím, že jsme se doprděli už na MĚSÍC!!!!!! takže známe naprosto vše a nic nás velké pány všeho nemůže překvapit – jste opravdu komický :)))

   • Captain

    No, ono navíc záleží na tom, jakou teorii vzniku života přijmete. Pokud přijmete panspermii, potom je šance na vznik života kdekoli ve vesmíru naopak velice vysoká.
    Navíc ,,život“ nemusí vypadat tak, jak vypadá na naší planetě. To, že na naší planetě v našich podmínkách jsou tou ,,živou“ částí organismů uhlovodíky neznamená, že na jiných planetách s jinými podmínkami to nemohou být jiné sloučeniny, které dávají tamějšímu životu naprosto jiné vlastnosti.

    • Galaxon

     Ano, samozřejmě, to jsem přeci nevyvracel :)))

     • Captain

      No však ne, pouze sem tě doplňoval :)))).. A mám o pusu víc :D

    • chuj01

     už aj na zemi bol objavený život , ktorého stavebnou jednotkou nebol uhlík ale nejaká jedovatá chem. zlúčenina , to znamená že ak sa taký život zrodil na zemi tak sa mohol zrodiť a vyvíjať milióny rokov na nejakých planétach kde by pre nás neboli podmienky pre život, kľudne môže existovať život aj na planétach v našej slnečnej sústave ako venuša neptun puto a pod.

    • kazan

     Treba „svetla z marfy“ projevuji urcitou inteligenci a rozhodne to nebude na bazi ulhíku ale nejake plazmy treba.
     Ale i to muže mit spojitost s okolnim zivotem,nikdo neví.

 • Terfelus

  Konec konců..klidně můžem bejt jejich výtvory..něco jako roboti. Jednou jsem postřeh v jednom dokumentu teorii, že lide jsou tak posedlí zlatem že je možne aby jsme byli naprogramování tak aby jsme ho těžily a hromadily, kdoví jestli za nějakej čas nepřiletí nějakej kaštan-šeran pro svoje vytěžené zlato který používá jako palivo (třeba).

  • Nevim

   Určitě civilizace, která je miliony let před námi potřebuje lidské „roboty“ na těžbu zlata… :D :D

   • Terfelus

    Tak co ty víš :D

   • kazan

    No vono to tak možna bylo.Sitchin ve svych knižkach popisuje že anunnaki nas stvořili ze tvora podobneho človeku ale museli nas geneticky upravit abychom byly dostatecne inteligentní pro težbu zlata.Pry se to težilo v dnesni africe a nedavno prej objevily v africe nejstarsí pozustatky težení zlata na svete:)
    Neríkam že Sitchinovy vsechno veřím ale je to zajimava „nahoda“.A jak píše Terfelus,ta posedlost zlatem nebude jen tak.Jasne mužem namítnout že je zlato potřeba z technologickeho hlediska na vyrobu ruznych pocitaců a tak.Ale tahle teorie neobstojí z důvodu že i indiani ktery neznaly system penez,byly taky zlatem posedlý a v podstate jim na nic nebylo.Zlato se jíst nedá.
    A taky je zajimavy že anunnaky,nas stvořeny delníky pojmenovaly Adamos:)
    Nerikam že tomu vsemu veřím ale jak už sem tu nekolikrat psal:Z zadnyho opičaka nepochazíme a to ani blbou nahodou.

    • Nevim

     Na to,že pocházíme z opičáka taky nevěřím, tedy pokud se nejedná o nepřízpůsobivé tmavočechy – u těch je to dosti očividné.
     Vím dokonce, o čem mluvíte. Je pravda, že to do sebe celkem zapadá, ovšem stále mi vrtá hlavou , proč by někdo , kdo má vyspělou technologii potřeboval lidské otroky, kteří by mu těžili zlato velmi pomalu a neefektivně…. navíc..kdy si ho chystá vyzvednout? :)) Jelikož my zlato nehromadíme na jednom místě, ale sami ho využíváme dá se říci všude možně… :))

     • kazan

      Tak před tema desitky tisicema let ti anunnaki taky nemuseli byt nijak extra vyspela civilizace…nebo co to vůbec bylo…Meritka podle kterych se urcuje vyspelost civilizace,jsme urcily jen z naseho pohledu.Aji bych věřil že tím že zabíjíme sebe,zvírata,planetu jsme pro nejakou rasu absolutní primitivové.
      Hodne sem precetl o pyramidach a i nejvetši pyramida v bosne co ukrývá je naprostý mazec.Co ti lidé dokazaly z energeniemi je neskutečny.

      • Nevim

       Máš sice pravdu s tím měřítkem a souhlasím s tebou, že my , naše rasa je něco jako dítě v pubertě…rozhodně nás nepovažuji za vyspělé, ale v době, kdy byli schopní mezi-planetárního či mezi-galaktického cestování se mi tomu,že by potřebovali hloupého člověka nějak těžko věří….. :))

       • Maťo

        tieto otázky môžu mať milión možných odpovedí, čo ak ich technológie neboli prispôsobené na ťažbu na zemi ? možno potrebovali urobiť inteligentného človeka aby sa naučil ovládať niečo čo by sa neandrtálec alebo nejaké zviera nenaučí , možno nemali dosť miesta na ich lodiach aby si doniesli toľko technológií na ťažbu tak proste technológie nahradili niečím iným ako napr. človekom… milión možných odpovedí

     • chuj01

      podľa Sumerov, sme boli stvorený aby sme pomáhali pri ťažbe zlata , to znamená že ľudia priamo asi nedolovali zlato ale zrejme obsluhovali nejakú ťažkú techniku , a po zlato si už neprídu lebo si ho zobrali hneď ako bolo vydolované

      • Nevim

       Pokud by to byla pravda, pak by mne zajímalo proč nás zde zanechali………….. :)

       • Maťo

        nikdy nevieš prečo nás tu zanechali, v prvom rade sme sa zrodili na zemi a tu sú pre nás asi najideálnejšie podmienky pre život, z histórie je jasné že náš minimálne chodia kontrolovať a sem tam obohatiť naše vedomosti a tak preskakujeme tisícročia prirodzeného vývoja,tiež je je jasné že sa na zemi pred tisíckami rokov riešili aj vojnové konflikty s použitím zbraní , ktoré dokázali roztaviť ľudské mestá postavené z kameňa a dodnes na nich zanechať rádioaktivitu takže je možné že sme boli aj predmetom sporov , možno že sme etický alebo ich sociálny prehrešok keďže máme v sebe ich DNA, u nás je tiež trestné klonovať ľudí a krížiť ľudí s inými druhmi , je to proti etike u nich to mohlo byť rovnaké ,preto možno boli doby keď sme mohli byť vyhubený z etických dôvodov , zase kopa potencionálnych odpovedí

    • seedya

     já vím že rádi věříte na superzajímavé věci, nicméně zlata není tolik, je pěkné a lidé jsou rádi obvěšení spešl věcma.. tudíž se nedivím že by něco takového spešl lehce nabylo na hodnotě kdekoliv.. když má něco hodnotu, lidé bývají kvůli toho posedlí.. nevidím v tom nic spešl.. je to to samé jak hledat něco v posedlosti důchodců nad kauflandem :) neříkám že to nemusí být pravda nicméně lidi rádši chtějí vidět věci zajímavější a to tajemno které zahaluje dávné doby nahrává všem zajímavým teoriím

     • Nevim

      prosím, odnaučte se výraz „spešl“ to se nedá číst

    • Karolína Bílá

     Jsme kříženec dvou druhů(,kteří spolu válčili,) po mírových jednáních jsme byli první společný projekt na kterém spolupracovali,pak se to,ale zase podělalo,přímo tady na zemi došlo k velkým válečným střetům,na obou stranách došlo k téměř vyhlazení,ztráty byli i na pokusném ,, zvířátku“ ale o nás nešlo….Ta hrstka z nich co zbyla tu stále žije a ta hrstka co zbyla z nás se tu úspěšně uchytila a namnožila …….. zjednodušeně je to celé,nepřikládejte si takovou důležitost.

  • chuj01

   Podľa Sumerov prišli ich bohovia na zem ťažiť zlato pretože bez neho by zanikla ich atmosféra, a keďže je zlato najlepší elektrický vodič v nám známom vesmíre tak môžeme predpokladať že ho potrebovali na nejakú technológiu , ktorá by bola schopná obnovovať alebo umelo vytvoriť atmosféru na ich planéte.
   Podľa spisov prišli a potrebovali otrokov alebo služobníkov , ktorý by im pomohli s ťažbou zlata , ale zem bola plná nevypočítateľných živočíchov bez schopnosti počúvať príkazy a preto sa rozhodli vybrať fyzický a geneticky im najpodobnejšieho jedinca a vložiť do nich kus vlastnej DNA tak aby mali aspoň toľko inteligencie aby sa dali ovládať.
   Jedincov , ktorých vytvorili spojením svojej DNA s DNA zrejme neandrtálca vznikol nový druh , nazývaný Adamos, pre nás známi ako homo sapiens.
   (To je asi jediné schopné vysvetlenie toho prečo sa v priebehu len pár desaťročí namiesto desiatok tisíc rokov vývoja stal z chlpatého a hlúpeho neandrtálca rozumný človek, ktorý sa z ničoho nič zmenil nie len fyzický ale získal aj schopnosť inteligentne premýšľať. )
   Takže ak zoberieme do úvahy že toto napísala prvá civilizácia na tejto planéte , ktorá ako prvá v histórií vytvorila písmo na to aby mohli zaznamenávať históriu tak niečo na tom zrejme bude.

   A dnes možno sledujú ako sa ich vedľajší produkt vyvíja.

   • noreply

    ano niečo na tom je, nebral by som to určite ako celok, inak aj ich mohli ojebaBRata nakukat im výmysly do hlavy, tak zapísali aj tie výmysly

   • Sonny

    Z jakých knih to máš?

 • Jen zdánlivě s tím nesouvisející dnešní článek u mě na blogu:

  http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2013/07/nikolaj-levasov-podstata-rozum.html

  • Tom

   docela si děláš reklamku viď, :-))) ach to EGO…..:-)

   • Jestli ti to drásá žíly, tak to, prosím tě, nečti, nechci tě mít na svědomí.

    Mě moje Ego nevadí, je to moje nedělitelná součást. Tebe mé Ego nějak tou reklamkou rozčílilo?

    • Tom

     bez obav ja jsem v pohodě, je to jen komentář na to že si děláš reklamu…..mě to nevadí…..a dokonce si i tvé články čtu… co si přát více ne? :-)))