Paul Hellyer: Mimozemšťané mezi námi

45
1445

Bývalý kanadský ministr obrany Paul Hellyer (90) představil své neortodoxní názory v nedávném televizním interview. Hellyer je přesvědčen o existenci mimozemského života, o čemž poprvé informoval v roce 2005. V rozhovoru pro Russia Today mimo jiné uvedl, že vyspělé mimozemské rasy by nám rády nabídly své technologie, kdybychom my, pozemšťané, nebyli tak posedlí válkami.

Někdejší politik dále tvrdí, že naši planetu navštěvuje na 80 různých druhů mimozemšťanů, z nichž někteří jsou od nás vizuálně k nerozeznání. „Chtěl bych říct, že téměř všichni jsou neškodní a mají snahu nám pomáhat, ale jeden či dva druhy takové nejsou,“ řekl. Podle něj jsou mimozemské civilizace součástí kosmické „Federace“, něčeho na způsob Star Treku, s vlastními směrnicemi, které jim zabraňují ve vměšování.

Celý rozhovor si můžete poslechnout zde:

 • žane2759

  ani bych se nedivila tomu kdyby na nás nějací mimozemšťané zaútočili

 • žane2759

  souhlasím navštěvovali, navštěvují a navštěvovat nás budou.
  ale koukněte se co jsme s touhle planetou udělali? zničili jsme ji! nevážili jsme si toho co jsme dostali, tenhle svět jde do pr****.
  lidé se spoléhají na moderní technologii. umíte si představit co by lidé bez toho dělali?
  uvědomte si že i lidé kteří tady byly mnoho let před námi bez toho také přežili.
  víte třeba jednou zaútočí, nebo ne, ale jedno je jisté že tady dlouho nevydržíme.
  dochází zásoby ropy, plynu apod. zemé je znečištěna od aut, od cigaret, od elektráren.
  vím že dnes je to jakoby potřebné ale znečištuje to ovzduší.
  plno lidí si myslí že jsou králové téhle planety, všem ubližují.
  zeptejte se sami sebe co jste dokázali? co děláte pro to aby jste téhle planetě pomohli?
  než jsme sem přišli, byly zde jen zvířata, tato planeta byla nádherná. koukněte se z okna, vidíte hnus. auta, paneláky bezdomovce, v praze to všude zapáchá, prostě je to hnus.
  a to jak dnes zachází s důchodci? všechny nás jen škubají o peníze..
  možná jsem se odchýlila od tématu, ale jen říkám že se mi zde nelíbí.
  omlouvám se jestli jsem někoho urazila, pokud s mým názorem nesouhlasíte respektuji to

 • Anca Vonaskova

  proc tam nejsou titulky ? :(

 • BronCZ

  Podle jistých odkazů a teorií jsme potomci jiné civilizace ,takže je dost možné (podle posledních průzkumů naší DNA je to více méně jisté) ,že naši předci mohli být mimozemšťané. Kolem vzniku člověka je stejně velký počet otázek a teorií jako kolem mimozemský ,ale i astrálních civilizací, musíme jen umět informace nezaujatě přijímat a objektivně zkoumat a posuzovat.

  • Tom

   No hurá ta pasáž od slova „musíme“ až do konce je super :-)))

  • Tom

   jináč máš pravdu JSME potomci jiných civilizací.

 • ami ghm

  Nerozumiem ludom ako su FFS, TOM a ich kolegovia predstavujuci najmenej 75% diskutujucich na webe, bez ohladu na temu. To tak ste uveliceni pocitom vlastnej dolezitosti ze stracate sudnost? Alebo ste len provokateri (to najskor). V okamziku ked sa tu objavi nazor iny ako vas…hrr na ne…akurat ze forma je sofistikovanejsia ako u Husitov aj ked ciel rovnaky…
  To ste chlapi tak zakomplexovani ze sa potrebujete takto zviditelnovat alebo vas za to niekto plati? Uz ste ako slovensky premier Fico…tiez ho vidite skerit sa na kazdom webe a komentovat vsetko aj zo zapnutel zehlicky. Ale ten chuj kandiduje za prezidenta, kym ludia ako vy otravujete aj weby ktore sa este ako-tak daju citat..

  • FFS

   Komplex? To asi ne, heleď. :)
   Řikáš, že otravujeme weby? Tou poslední větou soudíš sám a chováš se v tom případě naprosto totožně. :)
   Nejde vůbec o jinačí názor. Je každýho svatý právo na to vyjádřit se. Ale co mi opravdu vaří krev je, když ovce řiká ovci, že je ovce… a že vás po netu je. A vždycky to dopadne stejně.
   A druhá věc, co mi sere (ale zároveň dokáže pobavit zároveň), je dogmatická víra v nesmyslno (čti: bůh, ezoterika, štěstí, mimozemšťany, ufo, a pod.)
   Nejhorší na tom je, že vývoj společnosti často brzdí degeneráti, kterym v 21. století musí člověk vysvětlovat, že Země opravdu neni placatá… jak řikám, to už neni o názoru, ale Bohnicích.

 • Miroslav Lovecký

  zas bych to šmahem neodsuzoval – je dost možné že na jiných světech šel vývoj poněkud jinak. U nás je většina civilních technologií produktem zbrojních programů a jinde jsou třeba zbraňové technologie „odpadem“ civilního výzkumu.
  Mimochodem, je zajímavé že to řekl v ruské tv – asi proto že v Rusku není ufo takové tabu jako v Severní Americe.

  • FFS

   To samozřejmě ano. Navštěvovali, navštěvují a navštěvovat nás budou. Kdyby nás chtěli zničit, už by to dávno udělali. Problem je ovšem v ruských médiích. Jejich hodnota je dosti nízká Množství dezinformací a h04xů z Ruska tomu navíc moc nepřidá. Je to škoda, protože paradoxně Rusko výzkumu paranormálních jevů vyčlenilo celou jednu část akademie věd a toto jejich úsilí jen sráží.

  • Marek

   Jen bych dodal, ze RT neni vyslovene „ruska televize“, ale spis neco jako (drive byvala) CNN.

 • Zip

  tak ted premejslim jestli je 80 mimozemskych ras nebo 80 ruznych drog x)

  • FFS

   Teoreticky ještě 80 různých dealerů…

  • Karolína Bílá

   Jsi stejný jako lidi co jménem božím upalovali , vraždili a pronásledovali ostatní za jejich pravdu. Jen protože nemáš dost informací a jen protože máš strach . A jen protože nejsi dost otevřený věcem co ti mohou připadat neskutečné a tvoje IQ to nedokáže spracovat . A jen protože moc věříš všemu co nám předkládají stará dogmata . Jen protože už nejsi svobodný uvnitř .

   • FFS

    Astrologie, ezoterika, konspirace, neschopnost pochopit fyziku pro ZŠ?

    • Karolína Bílá

     Tím,že se naučíš číst písmenka neznamená,že pochopíš obsah knihy.

     • FFS

      Tím, že pochopíš obsah knihy neznamená, že se naučíš chápat citlivé nuance v autorově mluvě.

      • Karolína Bílá

       Jemné rozdíly pro celek nejsou podstatné,protože mu neubírají na smyslu , je to jen na úhlu pohledu pozorovatele

       • FFS

        Samozřejmě, že důležitý jsou. Smyslu sice neubírají, nicméně dávají obsahu barvu, kterou nevidíš.

        • Karolína Bílá

         Ty tu barvu můžeš vidět tam kde si to pisatel ani nepomyslel , v tom je jedinečnost každého z nás,takže opět to ubírá na důležitosti , záleží na pozorovateli,ale to už se opakuju :) důležité je,že přes odchylky se stejně dostaneš k celku , někdo cestou jednoduchou,jiný velkou oklikou , no a pak jsou takoví co to nepohopí kdyby si je tloukl po čumáku :D

         • FFS

          A kdou jsou ti, co nepochopí? Ty ovce?

          • Karolína Bílá

           Neříkejme ovce, lepší výraz by možná byl SPÍCÍ .

          • FFS

           Ach ták. Už vim, odkaď vítr vane. A kdo jsou tedy ti spící?

          • Karolína Bílá

           Jak sem chodíš dlouho?

          • FFS

           Téměř dva roky? :-/

          • Karolína Bílá

           A kam by si se zařadil sám? Jsi spící a nebo ten co tuší? Protože ti co ví tu nejsou

          • FFS

           Stále si mi neodpověděla na otázku, jak poznám ty „lepší“ lidi. :)
           Já se řídim fakty a křížovym ověřovánim z několika zdrojů + pokud možno, vysvětlěnim od někoho povolanějšího. :)

          • Karolína Bílá

           to už se ptáš na něco jiného,nejdřív na ,, spáče “ a ted na ,,lepší lidi “ :D …spáči jsme většinou ze začátku všichni,narodíš se a už ti tlačí do hlavy co je jak správně,jak má co vypadat, jak se máš chovat,jak reagovat, druhý level je co si máš myslet ,další level je, že co si myslíš a co vidíš je lež …většina se do třetího levelu nedostane a i ti co v něm jsou to stejně chápou špatně ………stíháš? :D

          • FFS

           Ah… druhá Masterka.
           „… narodíš se a už ti tlačí do hlavy co je jak správně,jak má co vypadat, jak se máš chovat,jak reagovat.“ – tomu se řiká výchova, má milá.
           Bohužel stíhám a už přesně vim, kam ta debata půjde, proto to napíšu v jednom postu a ušetřim nám oběma čas.
           Kritický myšlení už si musíš vytvořit sama… bohužel dnešní doba, se všemi jejími poznatky paradoxně dojíždí na to, že se rojí zástupy debilů dogmaticky věřících! mimozemšťany. Dále v ezoteriku, astrologii a some other bullshit.
           To, čemu ty řikáš „druhý level“, je prachobyčejná neznalost a nekritičnost k příjmaným informacím, která vede v domnění jakého spiknutí elit a vědeckých kruhů. Ten třetí level už je fantasmagorická blbost. Důsledek předešlé.

          • Karolína Bílá

           O tomhle jsem nemluvila,nevadí nečekala jsem,že mi budeš rozumět

          • FFS

           No tak to rozviň, já stále čekám. Zatim jen chodíš okolo.

          • Karolína Bílá

           Nechodím okolo,ležím :D musím. Vidíš ty máš taky pokřivené vidění,tak jako se navážíš do, jak píšeš, debilů věřících v mimozeštany. Člověk ti něco píše a čáry máry fuk ,šup už máš škatulku předepsaného chování. Vlastně jsi ve svém názorovém vystupování stejný jako oni. Přemýšlel jsi nad tím někdy?

          • Tom

           On je veliký rozdíl mezi vírou, slepou vírou založenou na povaze sektářství, která jakoby vysvětluje nepochopitelné přes psychologickou manipulaci a vírou, která se snaží danou problematiku objasnit, vysvětlit a dokázat. Na počátku všeho je víra, že něco dokážeme. Je jedno jestli u péct bábovku, trefit se papírkem do koše, nebo nalézt odpověď v otázce mimozemského života.a tady za tímto stavem se to rozdělí. Kdežto sektářská víra má otázky vyřešené a nabízí odpovědi skrze neznalost. Jinými slovy dá se udělat sektářský kult i z pečení bábovky. Kde trouba bude uctívaná svatyně, suroviny božské částice, a postup míchání budou znát jen zasvěcení. A to je stav který se snažíme trochu rozptýlit a ukázat, že přes standardní vědu vede cesta poznání, vysvětlení a pochopení.

          • FFS

           Nemám pokřivený vidění, jelikož se řídim fakty.
           A proč bych se nenavez někoho, kdo má víru v mimozemšťany. Je to stejnej princip, jako bys věřila, že existuje záchod, co ti umeje po použití pipinu. Informace o něm máš jen zprostředkovaně z vyprávění třetí osoby a na tom je založena tvoje víra. Máš kvantum přímých a nepřímých důkazů (ty hajzliky skutečně jsou např. v Japonsku docela běžný), logických odvození, atd.. Ale stejně to vše budeš ignorovat a přijmeš je na bázi dogmatu – víry.
           Omyl, škatulka bych tomu neřikal. Spíše na chlup stejná mnohonásobná zkušenost. A stejnej? Jo, jsem. Jak píšu níže o Bohnicích.

          • Karolína Bílá

           Jak můžeš vědět co je mýtus,pověra a fakt? Já projezdila hodně velký kus světa,viděla jsem na vlastní oči rozdíl mezi vírou,faktem,mýtem a pověrou. Ve tvém posvátném zaklínadle 21. století jsem zažila hlad,žízen,strach o život. A hlavně naslouchám,pozoruju. Nejsem tady od toho,abych tě o něčem přesvědčovala,hádala se s tebou, mě je v celku úplně jedno co si myslíš. Já nemám potřebu sdílet své poznatky,zkušenosti a bolest,já se snažím žít úplně obyčjný život , jen mě fascinují lidi z jedné i druhé strany jak se zarytě drží něčeho o čem ví hovnous. Nejsem zastánce ani jednoho z proudů,nicméně věci o kterých někteří mluví,že nemůžou být,protože to popírá základy fyziky a spadají do oblasti bubáků mi docela otravují život i když se jich snažím vyvarovat. Nemá smysl celá tahle debata o ničem .

          • FFS

           Aneb když dojdou argumenty… fail.

          • IS

           Myslím,že ji nedošli argumenty,spíš nechtěla házet perly sviním. Četl jsem celé vlákno,nerozumíš ji, má pravdu

          • FFS

           nedošly*
           Omyl. Já jí rozumim až moc. Takových se tu vyskytuje kýbl.

          • karlos

           Ach jo jak ja se ti směju co si tím dokazuješ ? , pišeš tady věty opsane z buhví skamat, :) ja bohužel takove lidi jako seš ty znám a vím oco se snaží ty seš jen nula ktera si na webu dělá sebevědomí, a co že si prožila strach a buhví čí to niho nezajímá jen se ztrapňuješ a to doslova hodně. tím chci říct že si hraješ nato co nejsi a tyto članky cos napsala najdu na Internetu, fakt spamatuj se a bež si hrát na pískoviště :) ,, nic si nedokazala jen umíš psát blbosti nato ti každy sere !!! ,

          • karlos

           našel sem tě na fb takže tvuj profil znám a je to pěknej děs a hrůza ! Lepé řečeno seš pěkně hnusná a to sem napsal nejlíp jakk to natebe jde ,, pirovnám tě ke slunci , když se naněj koukne člověk tak oslepne ! :DD

          • IS

           Jsem se chtěl taky podívat jak je hnusná,ale ten její profil tam není :D

          • Mat

           „To je důsledek současný doby, kdy ztráta víry v boha a touha zaplnit
           vzniklý duchovní prázdno, zapříčinila vznik víry umělý a naprosto
           iracionální“
           Mluvíte mi z duše…

          • Tom

           lež? ale běž. :-) Nemůžeš se na to dívat jen ze strany člověka co zná řekněme svět s té západnější strany. A má pocit chybějící duševní svobody.
           To že od malička se říká co nebo ukazuje co je správné není nic neobvyklého a špatného. děje se to běžně v přírodě. Ne každý se rodí s vyvinutým morální kodexem. Spíš se rodí s kodexem to se mi líbí to si vemu. či co čumíš vole chceš do tlamy? Druhý level je pro ty co nikdy nic nevytvořili.Jen poslouchají co mají dělat. Problém je že i takový lidé jsou potřeba. I když vidím co píšeš nevěřím tomu, že jsi to psala ty a byli to tvé myšlenky. :-)

          • Karolína Bílá

           Málo kdy mám potřebu sdílení, spíš vůbec ne . A když mluvím stejně nerozumíte já jsem na to zvyklá :D Mě to netrápí. Já se snažím celou dobu zapadnout a nebýt vidět , to je můj jediný cíl . Ráda sleduju takové diskuze, mě zajímá co si lidi myslí a jak reagují,články moc nečtu, většinu těch keců znám a co čtu tak přeletím jen očima a zapamtuju si jen výtah :D Jsem jen pozorovatel . Nechci tu nikoho urážet, ani hodnotit a ani přesvědčovat. Každý ve své jádru máte trochu pravdu.

          • Tom

           vše souvisí se vším. třeba znám……