S mimozemšťany se setkáme nejpozději v roce 2040

67
1660

Setkání s mimozemskou civilizací zažije lidstvo na vlastní kůži ve čtyřicátých letech tohoto století. Tvrdí to vědci, kteří se na počátku letošního února zúčastnili konference Stanfordské univerzity, nazvané „2014 NASA Innovat ive Advanced Concepts“ (NIAC).

„Věřím, že rozumné civilizace najdeme v průběhu nejbližších desetiletí,“ řekl astronom Seth Shostak z projektu SETI (Search for Extraterrestrial Intelligence). „Jenže místo toho, abychom zkoumali několik desítek hvězdných systémů, které se mohou nacházet hodně daleko, budeme zřejmě muset sledovat několik miliónů hvězdných systémů. Je možné, že právě milión je ta správná číslovka, abychom objevili něco reálného.“ 

 • MK

  No, jak to říct. Víme že jsou tady, ale děláme, že to nevíme. Oni ví, že o nich víme, ale předstírají, že ví, že o nich ještě nevíme. Kdyby někdo podal skutečný důkaz o tom, že něco ví, narušila by se křehká rovnováha a na tom nikdo ze účastníků zájezdu nemá moc zájem. Náš hlavní problém totiž je, že pokud by se situace zvrtla, nedokážeme absolutně odhadnout sílu protistrany a na nějakou evakuaci zatím technologicky nemáme. Na druhou stranu oni na tom taky nebudou asi úplně dobře, jinak by už dávno něco podnikli. Další možnost je, že čekají, že za ně vyřešíme nějaký problém, který oni sami vyřešit nemůžou. Takže jen pozorují, sem tam někoho unesou na biopsii, ale v zásadě se nevměšují. Otázka je, co bude potom, až už nás nebudou k ničemu potřebovat. Logické by bylo, kdyby nás vyhladili, jinak riskují v budoucnu opak.

 • Tom

  ŠÉÉÉÉÉÉÉÉFE ŠÉÉÉÉÉÉÉFE UŽ TU SOUUUUU UŽ TU SOUUU A MAJÍ TALÍÍÍÍŘ – TÁÁÁÁÁKHLE VELIKÝ. S klukem jsem doma páč je nemocný a najednou koukáme a na parkovišti přistál talíř velkej jak stodola no fááákt nekecám pohotově jsem vzal foťák a uděl pár ostrých snímků. p.s. to Auto neni moje to je souseda :-))))

  • FFS

   Koukám, že malej si hrál. 3:)

   • Tom

    No čéče dostal jsem se do pěkný prekérky :-) Chce, abych ho postavil létajicí, prej přes prázdniny….. tak sháním nějaký ty HITECH materiály. kovanej titan a tááááák

    • FFS

     Udělej zmenšenej model těch, co stavěli Amerikánci. 3:)

     Btw. tenhle Slovák je vostrej.
     http://www.youtube.com/watch?v=L_c6jIkpcGk

    • Zeus

     A nedalo by se to ošidit frisbeečkem?

     • Tom

      na hraní mám hadinožku :-)) a na lítání Radiana PRO :-))

      • Zeus

       Jo tak takováhle pokročilá technika :-) Kdepak se na to hrabou ufo talíře.

       • Tom

        Počkeeej hadinožka je kultovni éro, houbolet za 6 stovek malinko vyztuzeny uhlikem, s kilovym motore, 3 clankem kdyz na to prijde a hlavne s vzletovejma klapkama. Protazenou smerevkou i vejskovkou no faaaaakt cupr UFO a az dostane tahle zrudicka svetylka. …. he to bude….

        • Zeus

         Tak jsem zvědaví, zda do roka zamáváš se statistikami projektu záře. Jen je potřeba dát pozor, aby to nebylo moc přeplácaný světílkama, na to jsou už připravení.

         • Tom

          ono je defacto nesmysl, aby mimozemská lod mela poziční svetla… zejména zelené v pravo a červené v levo? na co, aby …. byla videt? :-))) hadinožka bude mit nenápadný stroboskop přeci jen za sera se leta pekne na – teda…. nepekne :-D

  • Míra

   jako malej jsem mel stejnej koberec :D

 • obět

  Ted jak fungují věci co se dávají lidem do těl je toho velké množství.Je to složité a je toho hrozně moc.Kamarád co byl se mnou od začátku v těsném kontaktu si stěžoval na svědění ruky tak to začalo i u mě.Já jsem byl nejdříve zasažen nějakým světlem do oka po kontrole skutečného disku jsem byl v noci přepaden popálená okna fotky vložím na ulož to atd.Bylo to jako z hororu strašný zvuk který procházel celým mým domem byl jako nějaká sonda a plyn pomalu vnikal dovnitř ta věc použila hypnozu,takže jsem byl uplně bezbranný.Ta věc mě otočila na záda a to jsem měl utíkat to už šlo o život.

  Prolomením levé nosní dírky tam byl vložen takovým jakoby drátkem nějaké zařízení a když jsem se probral byl jsem již skoro paralyzován a mé tělo je od té doby zcela vyčerpané a to je to nejmenší.Začalo mnou procházet něco jako elektrická energie a zasahovat jak mě tak i lidi v mém okolí.Samozřejmě,že pokud se ke mě přiblížíte a budet se mnou třeba půl dne tak budete také zasaženi a také i zvířata.Pracovníci v domě to pocitují jako zásahy do vnitřních orgánů a je to slyšet jako prasknutí ve vás.Uklizečka je tím zasahována pravidelně a na dotaz zda i jinde říkal,že pouze v mé blízkosti.A to je to nejmenší…

 • obět

  Včera jsem málem zemřel na infarkt,takže popíšu to čeho se UFO bojí nejvíce a to svědků a popisu.
  Ten stříbrný disk měl asi 4m a zespodu takové tři kovové koule okolo sršela taková oranžová záře a vydávalo to elektrický bzučení,dále to hrálo takovou podivnou hudbu.Dva svědci na balkoně mě museli vidět,ale byly uplně mimo sebe testoval jsem se a nereagovali.Všimnul jsem si,že tyto malé objekty dělají otlačky do země a potom se zatahují do černa mračna..to byl šok!
  V koupelně začala ze země skrz dlažbu vyvěrat voda a po zatažení mračen začal teprve průlet samotného velkého tělesa trojúhelníkového tvaru velkého skoro jako autobus.Mělo to několik blikajících červených světel po velice hezky tvarovaném trupu.Jednou jsem se k tomuto trojúhelníkovému dostal asi na 200-300m a dělá to lomoz jako bouřka.Uvědomil jsem si,že průlet této bouřky byl v této oblasti pravidelně akorát jsem nikdy neviděl nic.Až když jsem se naučil zakrývat slunce dlaní a dívat se okolo dlaně se mě zlepši zrak.Potom jsem uviděl na obloze takový donuts a tyto objekty často letí pomalu skrz oblohu některé mají zvlněnou stopu jako had a do červena zbarvenou.Nicméně tento trojúhelníkový objekt zřejmě pracuje se zvukem před sebou a díky tomu se dostává skrz nepořádek na oběžné dráze.

  • Tom

   ach jo 4 m na čtvrt kilometru ? :-))) Ach jo.
   Zákládám sektu AchJoistů :-)))

   • Zeus

    a bude i radikální? :-)

    • Tom

     jo jo myslím, že jo, naší biblí bude fyzika pro 7. třídu základní školy akorát ještě potřebuji sehnat někde nějakou sličnou nedostupnou bohyni na uctívání :-D hodila by se nějaká astrofyzička z japonska :-DD

     • Zeus

      Ou to bude námaha. Myslel jsem si, že si vystačíme s mateřskoškolskou fyzikou.

      • Tom

       kde pak, oni jsou v jiné dimenzi a musíme se aspoň pokusit jim příblížit jak to chodí …tady….na …Zemi :-))) Achoj :-D

   • obět

    Na stříbrný objekt jsem se šel podívat pěšky a když jako každý večer prolétal oblastí nad elektrickým vedením právě jsem to popisoval svědkovi do telefonu.Ta věc se snesla přímo na mě a zastavila se asi 5-6metrů nad mnou takže jsem si tento 4m velký disk mohl prohlédnout detailně.Pokusilo se to na mě dosednou,ale já začal utíkat byl úžasný leskl se ve slunci,ale jak se snesl z oblohy na mě byl jsem zasažen tím pohonem a tou energií co z toho vycházela.Byl jsem kontaminován a všechno oblečení i sluneční brýle všechno bylo promořené.Protože jsem si před cestou odskočil udělal jsem to i po návratu do vily a moč byla uplně hnědá!Takže jsem byl na 100% kontaminován!
    Oblečení sálalo a když jsem se osprchoval sálání z mého těla se snížilo asi o 50%.Komáři i jiný hmyz se ode mě odrážel jako bych měl v sobě nějaký ,magnetismus.Podíval jsem se střešním oknem kde je ta oranžová koule nad kopcem a byly normálně tam.Nevěděl jsem,že to bylo pravé UFO na to jsem byl moc v šoku dohromady jsem tento malý disk viděl asi tak 6x ale zblízka na těch 5m jen jednou.

    • Tom

     Ach .jo. ty jsi smolař :-))) jakýmu svědkovi? svědek jsi snad ty ne?
     má oprávněný důvod se domnívat, že spíše věci neodhadneš než odhadneš.

 • obět

  http://uloz.to/x4H3CuPD/ufo-footprint-rar

  Zde je originální stopa po těchto bytostech.Na čerstvě uklizené podlaze po nich zůstala stopa jako od nějakého lesního medvěda,je to zhruba jako lidská dlan velké.Původně to bylo vidět ted to již vybledlo.
  Dále je zbarven(zasažen) strom a to se objevilo i na střešních taškách.Na internetu se toto zbarvení prý objevuje tam kde tyto objekty působí.Na jiných stromech to nemáme.

  • Tom

   Zkus zoologa a botanika …. :-)

   • obět

    Leda by ta „věc uměla odemknout zámek a zase za sebou zamknout?Byla to zamčená místnost a klíč byl schovaný jinde.Pošlu ti vzorky ze stromu můžeš to dám někam do laboratoře,protože ta „věc ovládá zvířaty i lidi pokud se to do nich napojí a stromy po zásahu takhle červenají.Řekni kam to mám poslat a já to pošlu.

    • Tom

     Jo ta věc je ALF snad ho moc netrápíš….

 • Mareita

  ,,Mmozemštˇani kolem roku 2032 skutečně přijdou,ale bude to překvapeni ,že o nich skoro nikdo nebude vědět.Jednoduše je rozpoznaj z počaku jen někteří.Rozdily nebudou ve vzhledu ,ale v duši, budou demonicky podstaty.Tak že forma zustane stejna.Jinak téma UFO je jedna velká pohádka,celej otaznik je učelově dělanej,, lidmi,, co zajišťujou propad života na naši planetě o patro niž k temnotě.

 • FFS

  Já pevně doufám, že odtud odletí zase pryč. Pro jejich vlastní duševní zdraví. Stačí si pročíst pár komentářů…

  • Tom

   Nevím čeče zaslechl jsem zvěsti, že chtějí cucat náš sociální systém. prej je na rozdávání ….. :-))))

   • FFS

    To už dělaj Indočeši. :P

    • Tom

     NO… proto je to tak rozkecaný….když… můžou oni….chtějí si prostě taky ukousnout kus toho sociálního koláče

     • FFS

      Ty maj jediný právo. Zakousnout se zubama do obrubníku… :D

 • Pavel Novak Pavel

  Já se tomuhle už prostě musím smát :-D

  • kazan

   Ja taky.Tyhle članky maji nulovou hodnotu, je to jen rovina spekulací.

   • Aha

    Já Já Já se taky kluci musím smát :-D nechápu proč sem chodím a čtu tyhle bludy který mne vůbec nezajimaj a ještě navíc tu občas píšu i komentáře asi jsem jeblej :-D :-D :-D co vy?

    • kazan

     Jj,budeš jeblej:) Kde sem psal že se tu píšou bludy?A proc bych tu neměl chodit a nepřispívat? Znáš snad jinou podobnou stránku?Vetšina z nich za moc nestojí…jen mě strašně vždy pobaví ty spekulace kdy konečeně přiletí:)
     Nikdy nepřiletí, to je jistý…A nebo až tehdy kdy nebudeme mít zbraně a skončímě se spirálou smrti která je pořád v nás.Ale myslíš že dosáhnem nekdy takové ůrovně?

  • Aha

   Pavle Novaku Pavle tady normálně vymejvaj lidem mozky měly by to tu zakázat už teď se cítím nijak divně :-(

 • Zeus

  Bylo by fajn, kdyby si novináři uvědomili, že zprávy se nepíšou jako beletrie. Není důležitá slovesná bohatost ani nádherná slovní spojení. To co je nutné, je věcnost a exaktnost. Také by měli umět reprodukovat cizí myšlenky, bez toho aby se změnil smysl jak v tomto případě. A proto je nutné u této zprávy zaměnit slovo SETKÁME za DETEKUJEME nebo jeho ekvivalenty NALEZNEME, OBJEVÍME atd.
  K samotné zprávě lze říct jen toto: Šéf SETI by měl dostat přes držku. Říct, že budeme schopni nalézt radiové signály od inteligence i přestože projekt SETI se ukázal jako naprosté fiasko, je nehoráznost.

  • Tom

   Já bych SETI neviděl jako fiasko. Je to věda, někdy to vyjde jindy ne, Někdy je na experiment moc brzy než se ukáže že šlo o správnou myšlenku. Viz higgsův boson. Náhodou díky SETI vznikl jeden z nejúspěšnějších legálních virů. Prakticky jejich screen server dal základy pro využívání botnetu. a tak dále a tak dále. Existence SETI sice nepřinesla kýžený efekt, ale měla několik bočních efektů, které se svým způsobem povedli. Ano z pohledu daňového poplatníka jde o black hole. Z pohledu vědy neexistuje špatný experiment. Jen nákladný a hodně nákladný. :-))))

   • Zeus

    Není to tak, že by myšlenka byla špatná nebo se ten experiment neměl uskutečnit. Za tehdejšího stavu geniální projekt a zároveň výstřel do tmy. Co je tedy tak rozčilující? Oni naprosto přesně vědí, že sledovat tak velkou část oblohy, aby si naklonili statistiku a pak ještě zpracovat data, je nemožné. Také vědí, že radiová detekce není perspektivní způsob odhalování. Aby jsme se současnou technikou naladili mimozemský rozhlas od nejbližších hvězd musel by mít vysílač alespoň 1 MW. Kdo na Zemi používá vysílač o výkonu 1 MW? Mimoto civilizace bude pravděpodobně radiově zjistitelná jen po krátkou dobu vývoje. Prostě je to mrtvá oblast s limitně nulovou pravděpodobností na úspěch. Lepší přístup je postavit výkonnější dalekohledy pak o planetách z fotometrických údajů vyčíst přítomnost života (civilizace) a pak možná to radio.

    • Tom

     No jo to můžeš říct až dneska. V době SETI byl největší optický teleskop v evropě 2metr na ondřejově……

     • Zeus

      To co bylo neřeším. Určitě bylo nutné prozkoumat, zda vesmír není plný radiových pozdravů. Mám spíše obavy o smysluplnosti pokračování projektu v současnosti. Ale budiž vzhledem k způsobu financování to moc prostředků nežere, ať si pokračují, přeji jim štěstí. Ale rozhodně ať se drží při zemi ve svých bezprecedentních prohlášení, které nemají šanci ani odhadnout.

      • FFS

       SETI už je pasé. Vyzkoušelo se to, bylo to fajn, bo nic jinýho nebylo. Ale imho je, alespoň prozatim, budoucnost v tý nový generaci teleskopů planet lovících a spektrální analýze jejich atmosféry. Z toho se dá odvodit, jestli se na danou planetu zaměřit a dále ji zkoumat.

 • obět

  To je divné,protože ta věc se normálně pohybuje po obloze a dokonce lze tyto podivné létající talíře nelézt v seriálu traky na ledě jak prolétají oblohou.Tak co to tedy je?A od kud.Navíc je to sotva metr tlusté.Mám podezření,že mají jinou fyziku a jejich vlastní systém asi nenajdou nikdy.

  • Zeus

   Já chápu, že máš prdel z těch ufo šílenců a oni to nedokážou rozpoznat, ale existuje spoustu inteligentnější zábavy. Zkus ji vyzkoušet.

   • obět

    Hezky řečeno,bohužel je to všechno pravda.Pustilo to do baráku nějaký snad plyn poničilo různé předměty,vyřadilo elektrické zásuvky a svědci i ostatní vidělo co se děje okolo a měli uplnou hrůzu z toho.

    Jenže to není to nejhorší.Horší je,že to co se stávalo kamarádovi byla pravda o on tedy zamřel díky tomu a byl nalezen uplně zelený jenže podle pitvy,nic zvláštního jenom selhání organismu.hmm ono mu to odpojilo mobil ani já jsem se k němu nedostal.Pak to napadlo mě.Používá to i mobilní telefony tak přesně jak říkají důstojníci v Peru.Ono vám to normálně zavolá na mobil a umí to pustit nahrávku vašeho hlasu.

    • kazan

     Co??Dělaš si prdel nebo fetuješ?

     • Pavel Novak Pavel

      Má pravdu myslím. Ale to je pozemská technologie rozpoznání hlasu a jeho napodobení. O něčem takovém mluvil tuším i David Icke když říkal co všechno má lidstvo za technologie.

    • FFS

     Mohu poprosit o číslo na tvého dealera?

     • bob

      :-))))

  • Terfelus

   pokud vím tak se ufo objevuje i v Top Gearu a dost se mluví o tom že je to jen vtípek filmařů

  • Pavel Novak Pavel

   Ale ten systém existuje jenže ho znají ti vyvolení. A odkud že se berou ? Na to je jediná odpověd. Ze Země. :-D

   • Tom

    ty seš taky drnda nemáš jediný důkaz že jsou ze Země jako že nemáš jediný důkaz že vůbec existujou

    • Pavel Novak Pavel

     Důkazy nemám ale mají je oni. A v tom je ta pointa, jenže k takovým informacím mají přístup jenom oni. Cílem je, aby si lidé mysleli že je to cizí technologie stejně jako si to měli myslet v případě roswellu. Jak řekl David Icke, jme na takové urovni techniky o které se nám z daleka nesnilo. Proč by tuhle techniku nemohlo použít lidstvo proti lidstvu a rozeslat přesvědčivou informaci o tom, že to je cizí technologie, cizí letouny a bůh ví co dalšího.

     • FFS

      Tak pokud k nim mají přístup jen oni, tak jak to, že o nich víš? Trošku paradox, nemyslíš?
      A Icke je leda tak krmičů král, prosim tě.

      • Pavel Novak Pavel

       Ano Icke je možná krmič ovšem A.C. Clark už takovej krmič není a s hawkinga si taky jen tak někdo krmiče krav neudělá. Jaktože Icke se opírá o informace a myšlenky stejného ražení jako tito dva pánové ? Proč si tento krmič Icke vybral zrovna jejich práce ? jaktože ví, že technologie člověka překonala na své možnosti tolik ? Technologie kterou máme dnes dostačí na cesty vesmírem, což ještě před nedávnou dobou bylo scifi a ještě se rádi chlubí tím, že je to naše zásluha a nikoli cizí což je dost podezřelé, že si takové vynálezy přivlastňují k pozemským vynálezům doby. Jistě že k nim mají přístup jen oni aby mohli manipulovat s celou populací

       • FFS

        Třeba si přečet jejich práce… mimochodem byl to právě Hawking, kterej prohlásil, že pokud by americká vláda úspěšně utajila původ nových součástek pocházejících z reverzního inženýrství, z vlastněných lodí, byla by to první věc, kterou utajila úspěšně.

        Nikdo neví, jestli něco schovávaj, nebo ne. Vše jsou jen spekulace.

        „Jaktože ví, že technologie člověka překonala na své možnosti tolik?“ – nechápu tu větu.

        Ne, naše současná technika nestačí ani cesty po soustavě. Ani k prašivýmu Měsíci. Jedna věc je vyslat člověka na orbitu a tam ho udržet při životě. Ale druhá věc je poslat ho někam dál. Mimo magnetický pole, tudíž mimo ochranu před zářenim. K tomu musíš připočítat nedostatečný systémy podpory života a to nejdůležitější – palivo a pohonnou jednotku. Na tomhle aspektu těžce nezvládáme. Poslat posádku dál, než mimo oběžnou dráhu, to je stále za současnýho stavu našich možností, jako nechat plavat křečka v bazénu s piraňemi.

        Upřímně bych rád věděl, jak to víš tak jistě, že technologie jsou extraterrestriálního původu. Já to třeba nevim. Věděl si třeba, že Frickové měli na konci války letadlo na bázi stealth. Že měli už ve druhý světový na Pantherech dalekohled pro noční vidění? V tu dobu to taky mohlo vypadat, jako nemožný, tak proč ne dneska? Opravdu na tom nic nevidim divnýho.

        A… dostáváme se na moji oblíbenou půdu. :) Prosim tě… vysvětli mi, jak manipulujou s celou populací? :)

        Ale prvně, prosim tě, mi přelož nějak smysluplně tohle souvětí, nebo se nauč používat čárky:
        „… že je to naše zásluha a nikoli cizí což je dost podezřelé, že si takové vynálezy přivlastňují k pozemským vynálezům doby.“

        A ještě toto: „… to není tak těžké navíc když mají tak silný argument že technologie, která se jim hodí je rádoby mimozemská.“

        Tak… a teď mi pověz něco o těch tajných organizacích. :) Na to se celou dobu těšim. :)

        • Pavel Novak Pavel

         Tak Hawking moc dobře ví co všechno naše technika dokáže a proto má taky tak odvážné nápady, protože ví, že ta pozemská technika na to má a budou jeho nápady brát vážně ať už oficiálně a nebo neoficiálně. On je vlastně dokopává k tomu a tím dává na jevo, že máme dost dobrou nemimozemskou a čistě naši originální technologii a máme k tomu své vlastní prostředky. Ano sou tady úvahy , že naše vynálezy nedosáhli k prašivýmu měsíci , jenže to byl opět cílený zátah jak stočit pozornost tam kam správně měla. Zpochybnit to co máme k dispozici a rozhlásit po lukách a dolinách, že nebylo dosaženo Měsíce a natočit o tom přesvědčivé videa a filmy. Icke akorát přebral to co už bylo známo od 70 let a 80 let a sám si k tomu dodává své vlastní vsuvky. A protože se k nim nějakým způsobem Icke dostal ví logicky, že jsme o mnoho let technicky napřed než se tyto organizace skutečně tváří. On ten způsob není zas tak těžký , protože o tomto ví téměř každej kdo do toho fušuje včetně českých záhadoologů, proto jich taky tak rapidně ubylo a ten zbytek najdeme na prostých nenápadných webech na cz. Což je neuvěřitelnej úpadek a je jasné že se tady něco děje.

         „… že je to naše zásluha a nikoli cizí což je dost podezřelé, že si takové vynálezy přivlastňují k pozemským vynálezům doby.“

         (Tyto organizace které mají poslání tajit pokročilé technologie, hážou mezi lidi konspirační informace, že jsou to mimozemské technologie a že nemohou pocházet z vlastní Země. Na druhou stranu ale jsou tady stohy toho, co údajně lidstvo mělo vymyslet samo za sebe a ty vynálezy mají pozemský patent pozemských vědeckých poznatků, tím pádem jim nedělá potíž něco z toho hodit do plácu a vydávat to za mimozemský projekt. )

         A ještě toto: „… to není tak těžké navíc když mají tak silný argument že technologie, která se jim hodí je rádoby mimozemská.“

         (To znamená, že takový vynález, který hodí do plácu, není tak těžké veřejnosti lživě prezentovat jako za mimozemskou technologii. Když je dnes hit o mimozemšťanech, tak proč jim do talíře nehodit další porci něco z mimozemského soudku že. )

         No a ty tajné organizace, které mají za cíl tlumit vše co mají a co znají , o tom co bylo a co bude je hned několik. Pár českých záhadologů o těchto organizacích vědí a obětí jednou z nich byl pan Souček a já věřim že i další naši záhadologové nezemřeli úplnou náhodou. Zní to směšně jenže já to neumím tak podat, aby se tomu člověk nemusel smát :-DTyto organizace mají na starosti o čem se má psát apod. Většina českých záhadologů patří a patřila mezi zednáře a je to celá síť. To vysvětluje proč našich vědců je tady tak najednou málo, proč mizí a proč ten zbytek zůstává stranou na tak nenápadných českých webech. Tyhle organizace jsou po celém světě a působí stejně jako v Americe, Španělsku, Francii atd. Prostě úklidová četa :-) na to aby si něco z toho zjistil bys měl znát aspoň někoho z této branže kde se tyto informace někdy profláknou mezi sebou. Také jsem netušil o těchto manévrech ale pokud se o tyto věci trochu zajímáme dostaneme se i k tomu kameni úrazu.

         • FFS

          Ale o jaký technice ví furt? Co má za odvážný nápady? Chápeš vůbec, jakou povahu má práce Stephena Hawkinga? Vždyť je teoretickej fyzik. To je logický, že se jednou jeho nápady budou zabývat další a aplikovat je do praxe…
          Na Měsíc se nelítá s živou posádkou, bo je to jednoduše zbytečný za současnýho stavu. Toť celej problem, ty jedna stočená pozornosti. :P Mimochodem Měsic byl skutečně poctěn návštěvou posádek Apolla, to je blbost, že je to podvrh.
          Icke je podvodník a lhář, kterýho to živí.
          To je jedině dobře, že záhadologové vymyzeli. To je největší mor všech věd a seriózních badatelských počinů. :)

          Myslíš těma organizacema Darpu a Skunkworks? Ale hlavně to konspirační koření. To tam vždycky musí být. :)
          Vy paranoici si jednou všichni odpočinete, až nebudete muset myslet na ty domnělý konspirace. :)
          Ano, člověk se opravdu musí smát. Po kolikátý už čtu tu stejnou snůžku smyšlenek. Na kterou nemá smysl ani odpovídat.
          Jdi na tuhle adresu: http://www.diskuteri.eu , to je web plnej lidí zabývajících se konspiracema. :)

          • Pavel Novak Pavel

           O jeho nápadech se můžeš dočíst všude. Najednou na ty tyto jeho plány technologie existuje což je zajímavý. Jinak to samé by se dalo říci i naopak ohledně toho měsíce. Obě varianty hovoří o odvrácení pozornosti . Konspirační koření to není bohužel. Potvrzuje to Otomar Dvořák , mezi další kdo o těchto organizací ví je Aleš Česal a pan Mackerle, Janny Nowak a další. Pokud máš možnost si to ověřit tak si to ověř . Zas tak těžké to není.

          • FFS

           A odkud oni o nich vědi? :) Jaká jsou jména těch skupin? :) Co je přesně předmětem jejich činnosti? :) Tak proč o nich víme, když jsou tak tajný? :)
           Pokud připustim myšlenku skrytých skupin tahajících za nitky, tak si buď jistej, že o nich já, ani ty, ani zmínění pánové nevědi. :)

          • Pavel Novak Pavel

           Oni to vědí, protože mezi českými autory to chodí stejně jako u těch zahraničních. Pokud vyjde kniha nebo něco jiného na toto ožehavé téma jako „UFO, záhadné bytosti od autora Eduarda Vašíčka vždy sou kolem toho další oplétačky takže vlastně žádný autor nemůže napsat nic co by doopravdy chtěl, protože je to tou nějakou organizací řízený. Víme o tom, protože ti autoři o tom sami informují pokud některého z nich známe osobně a ta informace proklouzne náhodou ven. Ne všechno je určeno pro všechny uši. Ty například také přece nevíš co tvůj kamarád například dělá ve firmě za obchodní smlouvy pokud ti to sám od sebe neřekne. jestli ti jeho seky uvěří už další je jen na nich. Tys tu informaci pouze sdělil. Nic víc.

          • FFS

           Znám jen Arnošta Vašíčka. A proč jsou kolem toho oplétačky, tati? :) Neni náhodou ten pán nějakym tajnym službám u prdele, tati? :) Prosim tě, už jen tim, že píšou a publikujou, tak prokazujou případnym bezpečnostnim agenturám a vůbec všemu tomu ansáblu, mamutí službu v podobě diverze. :P

           Promiň, ale to je hodně špatně zvolenej příměr k obchodnim smlouvám. Tim si akorát řek, že vládní organizace nemusej nikomu nic ukazovat. A tak to taky je. Co je komu do interních informací firmy?!
           Mezi náma… do dvaceti let jsou konspirace zábava. Nad už diagnóza. :)

          • Pavel Novak Pavel

           fain tak necháme interní informace, Dík za pozornost :-) Interní informace autorů záhadologie ted víš tak na to zapomen a život běží dál že jo. Hlavně že když se zajímáš UFO a je ti přes 20 cet diagnoza není :-D To aspon odpovídá že touto diagnozou trpí celá Nasa tudíš vše co nám říká NASA jsou bláznoviny pro děti a NASA je spolek , který si vymyslela Marta Kubišová a vrátnou jí dělá Jitka Zelenková :-D

          • Tom

           Setkal ses aspoň s tím vrátným z NASA? Měl jsi možnost s někým mluvit z výzkumu? Mají úplně „normální“ problémy jako jakékoliv jiné vědecké pracoviště…. prostě hledají cestu….. v mnoha případech aspoň směr, aby nechodily v kruhu……… v mnoha případech převratné novinky a vynálezy jsou tzv.bočním efektem základního nebo aplikovaného výzkumu, kdy něco je jinak než by mělo být.

          • Pavel Novak Pavel

           Jejich předmětem je cenzura všech vědeckých publikací a dohlížet na to co se tady a jinde vydává a musí se na tom shodnout více stran. Jména všech skupin nevím ani já, jediné co vím je, že skoro všichni autoři záhadologie patří k Zednářům a jiným společnostem a ti co ne, tak to maj docela těžký . Víc mi nebylo řečeno. Je to jen obyčejná informace ohledně autorství nic víc.

          • FFS

           lol… už to zabal.

          • Tom

           Buď v klidu vědecké publikace se až tak cenzurovat nemusí, on o ně mezi laijckou veřejností není zájem, pořád samé tabulky, grafy, odborný termíny…. :-)))