Tají nám farmaceutické firmy pravdu o vitaminu, který likviduje rakovinu?

17
1996

Americký autor Edward Griffin ve své knize „Svět bez rakoviny“ tvrdí, že tato zhoubná nemoc mohla být už dávno minulostí. Nádorové bujení dokáže rychle a účinně likvidovat přírodní glykosid amygdalin, zvaný též vitamin B17, který je obsažený například v mandlích či v meruňkách. Jenže farmaceutické firmy o jeho využití nechtějí ani slyšet.

Farmaceutický průmysl vydal na onkologický výzkum miliardy dolarů, další miliardy padly na vývoj a výrobu tradičních chemických přípravků. Užití přírodní účinné látky se léčebným gigantům nehodí do krámu. Vznikla dokonce lobby, která má veškerá pozitiva spojená s amygdalinem znevážit a odmítnout jako falešnou naději.

Není bez zajímavosti, že amygdalin už se na léčbě rakoviny podílel. Před 36 lety ho ale americký federální úřad pro kontrolu léčiv (FDA) zakázal.

Za vším stojí obavy výrobců z finančních ztrát. Pokud by rakovinu dokázal léčit obyčejný vitamin, všechny dosud vynaložené peníze by vylétly oknem. Proto o něj není zájem, a nikdo z mocných se ani nebude zabývat výzkumem jeho léčivých vlastností.

Není bez zajímavosti, že amygdalin už se na léčbě rakoviny podílel. Před 36 lety ho ale americký federální úřad pro kontrolu léčiv (FDA) zakázal. Griffin je přesvědčen, že to bylo na nátlak farmaceutické lobby. Tehdy se objevila argumentace, že je neúčinný a navíc nebezpečný. Meruňková jádra obsahují kyanid, takže by jejich nadměrná konzumace mohla vést ke smrtelným otravám. „K žádnému takovému případu nikdy nedošlo,“ ujišťuje Griffin.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • Je tu mnoho pochybností o vyléčení hiv AIDS, také byl měl pochybnosti, ale teď mám věřit, že zázrak jsem obdržel může být také přínosem pro svět. Mé jméno je Angela, můj email je angelafreemane @gmail. com jsem žil s touto nevyléčitelnou chorobu za více než rok, můj manžel zjistil, že jsme byli oba HIV pozitivní. Všemi prostředky se snažíme žít svůj život i přes to, co v našem těle je, jen když jsme narazili na tento mocný bylinkáře, který ztvárnil lék. Na začátku, jsme byli více skeptičtí, ale můj manžel trval na dávat to zkusit a jsme objednali pro některé z jeho byliny a pár týdnů po dokončení procesu kvůli tomuto bylinkář, šli jsme na zkoušku jak jsme také řekl, jsme byli zavaleni štěstí, když jsem obdržel výsledky v klinice. Míra virus v těle a klesl za pár týdnů, co jsme byli úplně uzdravil. Také jsme se zeptali, proč nepřišel na svět měl lék a on řekl, že v roce 2011, ale byl odmítnut mezinárodní výzkumný tým. Nejdůležitější je pro vás uzdraví Pokud chcete vědět o tomto bylinkář volání na +2349032913215 nebo e-mail: odincurahiv@ gmail. com nebo odincurahiv@ outlook. com

 • Karolína Bílá

  Zamyslete se nad tím co každý den vidíte a slyšíte,máte oči nevidíte,máte uši a neslyšíte,na jedné straně vám někdo říká že na rakovinu spolehlivý lék není a její léčbu je vlastně potřeba provádět kombinací několika léčebných metod a léků a na straně druhé vás masírují reklamou o očkování malých holek,proti rakovině děložního čípku. Je úžasné jak většina z vás už není schopna vnímat a chápat realitu,ja jim gratuluju

 • clairess23

  Aids bylo podle mne uměle vytvořeno v laboratoři a rozšířeno záměrně, či se stala z nehoda (tomu nevěřím). Údajně začala epidemie v Africe pár let po hromadném očkování jejich obyvatel proti jinému onemocnění. Dodnes nikdo pořádně neobjasnil informace ohledně viru HIV, některé léky prý dokážou zabít i zdravého jedince, kvůli své toxicitě. S rakovinou bych tomu, co tu píšete klidně věřila, velice se to „šéfům zeměkoule“ hodí do krámu. V Čechách jeden doktor objevil možnost podvázání rakovinného nádoru, který odumře a tělo si uvědomí, že je to cizí těleso a zlikviduje jeho podhoubí.Ten člověk, kterému byl podvázán, se uzdravil (metoda prý funguje jen na jedincích, kteří nebyli léčeni chemoterapií apod.) Doktorův výzkum byl chvíli podporován, aby se neřeklo, ale byli léčeni pacienti, co už „chemo“ podstoupili (což je právě ten problém). Na základě „neúspěchů“ léčby byl výzkum zastaven. Je hodně lidí, kteří přemohli rakovinu třeba hladovkou, různými výtažky z přírodních látek a co já vím…Samozřejmě pak jsou těžké případy, kdy nic než normální léčba není možná a někdy zachrání život. Úvahy o tom, že rakovinné bujení je vlastně jakási regenerace a tvoření nových tkání ( která by hypoteticky měla vlastně organismus omlazovat kdyby se zpomalilo) existují už dávno.Rak. buňky máme v sobě dnes všichni, záleží pouze co to odstartuje. Třeba kouření ( o tabákovém průmyslu a jeho praktikách by se dalo mluvit hodiny), zamysleli jste se jaká je to nepřirozená a absurdní činnost? Nejvíc sázím na stres, ten způsobuje rakovinu, taky psychosomatika atd. Kde se jen dá,nasadí se skeptici,pragmatici, nebo zastánci „ověřené vědy“, lidé, kteří matou veřejnost (ať o existenci či neexistenci nějakého jevu. Například Sysifos, spolek, co udílí anti – ceny za největší podvody např. z oblasti celostní medicíny (obvinili homeopatii, akupunkturu a další). Lidé, co něčemu z toho věří, nebo to dokonce ví, se do jejich „plánu“ se to nehodí, jsou nazváni blázny, esoteriky, zastánci konspiračních teorií… Jako vždycky tedy nezbývá než mlčet a vědět svoje a zachovat klid. Tyto úvahy nikomu nevnucuji!

 • creat

  Žerte denně hlívu ústřičnou a pravděpodobnost rakoviny je minimální :D

  • Ivet

   to je stejné jako žerte každý den vitamín C a čistěte si zuby jedlou sodou.

 • honziskocz

  není nic neznámého že lék na rakovinu je. Jenže proč by měl být dostupný když rakovina reguluje populaci na zemi a hlavně sype peníze farm. společnostem?. . .Dávno už mohlo být po rakovině a AIDS…jenže proč…zasraní iluminati.

  • Tom

   ale běž….. zase někdo kdo spojuje písek a žvejkačku…….

   • Kazan

    Kéž by tě rakovina chytila za koule !!

    • Tom

     Noooo zdá se, že někdo tvé prosby a přání, či uhranutí vyslyšel…. :-/ I přesto trvám na tom co jsem psal.

  • Lada

   Přeně tak..je to smutné..

  • rors

   jsem taky někde četl, proč že rakovina sama o sobě vydělá víc než lék na ni… v podstatě i válka je to samé…. imho je tohle konec evoluce ve slepé uličce……… ilumináti? ale ale…. jen mamon :)

  • Jaroslav Rosa

   tom je pouze trol ci nic neví a rejpá do jiných komentů,bych se nedivil kdyby to byl pay troll.

   • Tom

    Neplakej….:-)

  • Verča

   souhlasím

  • Lukáš

   Hlavně že AIDS vymysleli že ;) … !!

 • Ivet

  a proč mě zrovna ty meruňkové jádra tolik chutnaj?

  • rors

   mě prijde zajimave, ze mandle a ty merunkove pecky chutnaji vlastne stejne :O