Také astronaut Leroy Chiao přiznal setkání s UFO

13
1239

V roce 2005 byl astronaut Leroy Chiao po dobu 6,5 měsíců velitelem Mezinárodní vesmírné stanice ISS. Tehdy také na vlastní oči spatřil UFO. O události informoval nyní při natáčení pořadu »NASA’s Unexplained Files«. S kosmonautem Serižanem Šaripovem absolvoval výstup do otevřeného prostoru kvůli umístění navigačních antén. Byli ve výšce 230 mil nad Zemí a pohybovali se rychlostí přes 17 000 mil za hodinu, když tu něco upoutalo Chiaovu pozornost.

„Viděl jsem nějaká světla seřazená do řady. Letěla a vypadala velmi podivně,“ uvedl astronaut. Jeho kolega neviděl nic, protože hleděl opačným směrem. „Sice jsem skeptický ke zprávám, že k nám létají mimozemšťané, ale teď to stoprocentně vyloučit nemohu,“ dodal Chiao. „Má mysl je otevřená a věřím, že někde ve vesmíru existuje rozumný život.“ Po příletu na Zemi se mu dostalo vysvětlení: zahlédl prý jasná světla rybářských lodí stovky mil pod sebou. Je to opravdu jediné vysvětlení podivného jevu?

Setkání s UFO zmínil totiž už před lety i další americký astronaut, druhý muž na Měsíci Buzz Aldrin. Během letu Apolla 11 všichni členové posádky zřetelně viděli jakýsi létající objekt, který doprovázel jejich loď. Informovali o něm řízení NASA, ale to rozhodlo, že o něm veřejnosti nic neřeknou.

Každopádně s neznámými létajícími objekty nebyli konfrontováni jen američtí astronauté. „Nikdy nezapomenu na velmi podivné těleso, které jsem náhodně spatřil. Když jsem ho zahlédl, volal jsem na kolegu Viktora Savinyče, aby ho natočil,“ uvedl ruský kosmonaut Vladimir Kovaljonok. „Když ale vzal do ruky kameru, zničehonic to vybuchlo a zůstal po tom jen oblak dýmu. Rozdělilo se to na dvě části, které se mezi sebou spojily. Okamžitě jsme informovali naše řídící centrum, ale nic nám neřekli. Do dnešního dne nevíme, co to vlastně bylo.“

 • obět

  Tahle modrá světla nade mnou letěla normálně ,když jsem projížděl temným lesem v noci.Myslel jsem,že to jsou snad hasiči,ale proletělo to a pryč..potom to rozsvítilo modré světlo nad mým autem a já zastavila vylezl,ale zdroj nikde pohaslo to.Ta světla byla jako by spojení a byly myslím3-4v řadě a rychle za mnou odbočila z dálnice do lesa.

  • obět

   http://www.novinky.cz/krimi/329811-dve-cesky-v-egypte-nezemrely-na-otravu-jak-se-spekulovalo.html

   Sice to s tím nesouvisí,ale jsem přesvědčen,že tento člověk se stal obětí.Takhle to je,když se to dostane k člověku vkládá to ústy do člověka takové zařízení do žaludku a lidé pak zemřou,takže tento člověk je nevinný a nic si ani nemusí pamatovat.Setkal jsem se s tím poprvé na dovolené v Řecku,když se to dostalo do mého pokoje a bylo to jako by mě obklopila temnota a tlak a funění,tenkrát jsem se ještě nenechal přetočit a vsunout do úst,takže jsem přežil.On zřejmě byl přepaden tím samým a jako většina obětí trpěl bolestí břicha jako já v prvních týdnech.Stále to mám v žaludku a stále to vystřeluje ty mikrovlny a stále tím zasahuji všechny se mnou je to legrace jak se lidé vždy snaží to vysvětlit jako bublinky v jejich žaludku občas ode mě dostanou takovou pecku,že to v nich práskne až vyskočí a zkoprní.Já se směju vždycky jim říkám,že to zasahuje mě i je.

   • Tom

    Ach JO ano s tím to nesouvisí………

 • Tom

  Jsem s Leroym Chiao, že pro něj to bylo UFO. Jsem i s NASA, jejíž vysvětlení je dostačující, že se jednalo o lodě :-)))

  • tRAPass

   Lodě běžně létají, proto si jé lidé pletou s mimozemskými plavidly no… :-)

   • Tom

    jo jo zdaní klame :-)))

 • FreemanLS

  Na tu vzdálenost musely být ty lodě velký jak Praha,aby byly vidět jejich světla.Kolikrát zůstává nad tímto rozum stát.Proč si nevymyslí alespoň nějakou lepší dezinformaci.I děti ve školním věku umí lépe lhát než parta z NASA. :-)

  • Tom

   Jak myslíš, že je člověk schopen vidět daleko?

   • Jirka

    Maximálně k plotu, dál podle mě nedohlédne.

    • Tom

     Nooo celkem presne jsi se s tim vyporadal ;-) a kdyz vemeš dalekohled?

  • Mat

   Nebo také na jakou vzdálenost a jak přesně je člověk schopen odhadovat vzdálenost objektu bez „opěrných“, srovnávacích bodů (objektů)?

   • Tom

    Presne. tenhle efekt se projevuje zejmena na snimcich z Marsu nebo mĕsice. Konspirator: Hele to je podezrely malinky kaminek tamhle vzadu. Vĕdator : mysliš tenhle? Ano ten. Aha,tak ten je veliky jako Lipno…….

 • Oliver_sykes

  pffffff meteorologicke balony si mylia s ufo :D