Američtí ufologové ze skupiny Secure Team 10 jsou přesvědčeni, že odborníci z agentury NASA před námi tají stopy po mimozemské civilizaci na Měsíci. Na Google Earth objevili podivné stavby, které byly ze snímků NASA odstraněny – například 6 metrů vysoký objekt, který stojí v blízkosti jednoho z měsíčních kráterů. „Pokud vás o existenci mimozemšťanů na Měsíci nepřesvědčí ani tyto obrázky, pak vás nepřesvědčí už nic,“ tvrdí autoři videa.  Měsíční stavby najdete na Google Earth na souřadnicích 21° 4′ 2.23 N, 148° 39’12.30″ E.

  • Nobody

    No,Měsíc je mrtvá planetka.(Což není smaozřejmě pravda,dle výzkumů nám najednou po x desítek let tvrdí že kdysi byl Měsíc aktivní – dokonce byly na měsící i aktivní sopky apod).
    Takže ono na 1 stranu to opravdu může být jaksi mimo – pokud je opravdu Měsíc mrtvý,potom by zřejmě za jiných podmínek než na Zemi vznikly urřitě podobné „mystéria“.Život tam být nemusí,něco může být záměrně i zmanipulováno,tak,aby jádro věci zůstalo skryté – stačí přesvědčit větší počet lidí že fotky jsou falzifykáty a že tam nic není.O ten zbytek se postarají právě tito lidé.Říká se tomu manipulace.V tomhle smyslu světová manipulace.A co se týče rudých bratrů – i u nich se nacházejí zajímavé fotky z Měsíce :) Nehledejte jen od ušáků ……
    A proř to rusáci nezveřejní?Protože manipulace – oni maj klid,ušáci taktéž.Takhle jim to vyhovuje,což jsme kdysi viděli u mezinárodních letů – ušáci s rusíkama,usa maj svou CIA a rusáci KGB i když u nich je to víceméně jednoznačný – promluv a nedožiješ se ty ale ani tvá rodina rána.
    Tak to s tím utajením v Rusku bývá ………… :S

  • Mates Tkáč