V Egyptě našli mumifikovaného mimozemšťana

24
3865

Nepotvrzená zpráva, že v Egyptě objevili mumifikované tělo mimozemšťana, se šířila v kuloárech už před několika lety. Mumie měla být uložena v pohřební komoře vedle ostatků faraona Senusreta II., který Egyptu vládl v letech 1897 až 1878 př. n. l. Nyní se na veřejnost dostaly další informace včetně fotografie.

Anonymní zdroj z egyptského Ministerstva pro památky k snímku uvádí: „V pyramidě bylo nalezeno pečlivě mumifikované tělo záhadného tvora, vysokého 150 až 160 cm. Objevili ho archeologové poblíž Lahunu, kde zkoumali menší pyramidu z období Senusreta II. Mumie s humanoidními rysy je stará více než 2000 let.“

Nález vyvolal mezi egyptskými úředníky pozdvižení. Oficiální místa trvala na přísném utajení, dokud nebude podivná mumie podrobně prozkoumána, a vláda proto kontaktovala několik renomovaných archeologů. „Každý expert, který mumii viděl, soudí, že není pozemského původu,“ uvádí dále zdroj z ministerstva. „Podle jejich názoru mohlo jít o mimozemšťana, který působil ve funkci poradce egyptského krále.“ Se zveřejněním tohoto závěru má ale egyptská vláda problém. „Egypťané odmítají myšlenku, že by jejich dědictví mohlo pocházet z vesmíru,“ dodává zdroj.

Zdroj: unexplainable.net

 • výzkumník

  určeno neustálím kritikům

  ještě že je tady dost namyšlených lidí co si myslí že sežraly všechnu moudrost a ostatním hned napíšou co si myslí o lidech co mají jiný názor,,,,tohle je diskuse nebo kritika ???
  pokud s tím někdo nesouhlasí ,,tak to stačí napsat a ne hned urážet jiný názor,

  tihle neustálí kritici jsou jak zombie,pořád jen někoho musí / kousat/ kritizovat.

 • Sliprs

  NEVÍÍÍM !!!!!!!!!!!!!!Ale vypadá skutečně:II

 • John

  Zdravím. Jako člověk co věří v mimozemský život bych byl samozřejmě rád, kdyby se tento článek zakládal na pravdě. Jenže podle informací získaných deseti minutami hledání na internetu jsem si jistý, že je to fake. Původní článek (tedy první zdroj) o nalezení mumifikovaného těla byl uveřejněn v bulváru Weekly World News, a to 12. 04. 2003. Zdroj dokonce výslovně tvrdí, že mumii objevil jistý doktor Viktor Lubek tehdy z Československa. Autor nejspíš sázel na fakt, že za komunismu v této zemi by bylo pro Američana takřka nemožné zjistit, jestli tento doktor opravdu existuje a jestli skutečně něco podobného objevil. Také jaksi pozapomněl na fakt, že se Československo jako stát rozpadlo celých jedenáct let před uveřejněním článku.
  Jak tu někdo psal, tento fake článek byl posledních devět let obalován o další „nově nalezené důkazy“, a tak se stává takřka nesmrtelným.
  Na obranu autora musím napsat, že se nesnaží nic nikomu podstrkovat a článek sám se zdá být objektivní a v celku nezaujatý. Pro méně všímavé by se možná mohla zdůraznit slova na samém začátku článku „Nepotvrzená zpráva …“ :).

 • D
 • Tom

  jééé to jsem já, těsně po ránu, než si nadám brýle a vstanu :-))

 • KPUFO.CZ

  Mimozemská mumie – stále opakovaný evergreen … http://www.kpufo.cz/portal/view.php?cisloclanku=2012100101

 • Máš hlavu? Tak ji používej

  Už je to zase tady. Pan Rozehnal se asi nudí, tak brouzdá internetem a hledá uměle vyvolané skandály, které by podsunul svým ovečkám. Ať už úmyslně nebo nevědomky je vcelku jedno. Opravdu výkvět žurnalistiky.

  Hezký rozbor je k mání zde:
  http://virtually.cz/archiv.php/banner/a.map?art=3112

  • Tom

   Co tě to točí pokud máš hlavu a umíš ji používat tak tě nic z toho co píšeš nemusí trápit. Nikdo tady nikomu nic nepodsouvá. CO jako očekáváš za zprávy? Že vzduch je průhledný? Voda tekutá? A když mrzne, že se z vody kupodivu stane led? Ne děkuji o zprávy typu, že když mrzne voda tak se změní v led zase nestojím Já. :-)))

   To pak z podsouvání můžeš obvinit i Ludvíka Součka nebo třeba Arnošta Vašíčka. Kteří, právě tyto zprávy vyhledávali a vyhledávají. A používají pro své příběhy. Víš jistě, že taková mumie neexistuje nebo víš zcela jistě, že takový rozbor na ni nikdo nedělal. Jinak ta věc je evidentně focená za sklem. Lidi mají doma nejrůznější poklady. A to, že byla nalezena v Egyptě může být pěkná krycí historka. :-))))

   • Máš hlavu? Tak ji používej

    Mě to netrápi, aby bylo jasno :). Ale nedalo mi to přispět do diskuze. Není od věci, aby zazněl i názor z druhé strany, ač to nebylo to hlavní co mě popíchlo. Zpráva zhruba stará 7 let se zde tváří jako naprostá novinka a nedalo by moc práce a námahy se na to podívat trochu detailněji. Když už se někdo tituluje „publicita na volné noze“, tak by se měl víc snažit, aby dostál tomuto titulu.

    • Tom

     áááá hlodání. Z jaké druhé strany? jsi egyptolog? Nevidím jedinou věc, která by naznačovala, že jde o novinku. Naopak je tam zmínka o tom, že to je několik let staré. Tak se detailněji rozepiš ty, když víš víc.

     Jak dostál tomu titulu? Je na volné noze? zřejmě ano. Píše, překládá veřejné články? taky ano, tak co tě točí? :-))

    • Jakub Kuneš

     Vždyť hned v první větě Ivo píše: „Nepotvrzená zpráva, že v Egyptě objevili mumifikované tělo mimozemšťana, se šířila v kuloárech už před několika lety.“ Jen se k té staré události „vylouply“ nové informace…Jak moc jsou pravdivé necháváme na Vás :-)

    • FFS

     Tak pokud to bude fake, tak to bude fake. Pokud ne, tim lépe. Přeci se svět nezboří v případě prvého. Vypadalo to jako zajímavá zpráva a všichni nemůžeme logicky zaregistrovat vše, co se kde objeví, tak se to dozvíme třeba odtud.
     Tohle doufám není stránka na způsob osud.cz, nebo orgo.net, kde čtenáři ignorují elementární logiku, ty „rejpale“.

     Btw. nevšiml jsem si podsouvání ze strany autora. Pouze nahodil téma a obrázek si udělá každý svůj.

 • FFS

  „Egypťané odmítají myšlenku, že by jejich dědictví mohlo pocházet z vesmíru,“ – omyl. Né Egypťané, ale tmáři hitlerovského typu, jako Zahi Haváss.
  Doufám, že to nevyšumí do ztracena, nebo nebude můmie opět za nejasných okolností pečlivě odstraněna. A též doufám, že to není hoax, protože to si myslím, že je důkaz, na který všichni čekáme.

 • Anonym

  @Ski: Proč někoho žádáš aby ti věřil, když se ukazuje jaký lhář jsi jen v příspěvku níže? Ne, očividně se o něm ještě uslyší, pokud tuhle zprávu za rok zase převezme někdo jiný. Víc zdravého rozumu a méně času stráveného konspiračními teoriemi…

 • Ski

  Kazan : a tohle je obrovskej kámen úrazu ;) protože tohle je poslední info a zpráva, kterou o tomhle těle ještě kdy uslyšíš :)) to mi věř.

  • kazan

   Taky si rikam,ale tezko rict jestli to bude s utajení a nebo že zadny telo neexistuje…tot otazka?

 • Sharkan
 • Danny

  Roztomilej :D

  • Wini

   HaHaHa
   Jste všichni k smíchu
   Žádný nic neví ale nakecá se toho hory.
   Až budou důkazy můžete psát romány.
   DEBILOVÉ

 • Tomáš

  Seriozne info? Od koho? Mainstream všetko zatutlá a vysmeje takže keď na verejnosti povieš svoj názor si za debila

 • kazan

  Vypada to jak mimozemstan..to bude tezko lidska deformace…ale spis je otazka jestli to neni fejk.Chce to dalsi seriozni info.