Záhada letu malajsijského letadla trvá. Bulvární list Sunday Sport má ale jasno

7
607

Hledání záhadně ztraceného malajsijského letadla, které letělo z Kuala Lumpur do Pekingu, pokračuje. Víc než týden po jeho zmizení pořád není jasné, co se s ním stalo. Záchranáři stále nenašli žádné trosky, a okruh pátrání se tak rozšířil. Hledání se teď účastní 25 států ležících podél obou vzdušných koridorů, které jsou považovány za možné trasy dalšího letu stroje po odpojení přístrojů.

Objevily se pochopitelně i nejrůznější konspirační teorie, například že stroj zmizel v tzv. aeronautické černé díře. S tou nejkurióznější ale přišel britský bulvární list The Sunday Sport. Úřady stroj nemají hledat ani na dně oceánu, ani jinde na Zemi. Letadlo prý unesli mimozemšťané a jeho trup leží na povrchu Měsíce poblíž místa, kde v roce 1969 přistálo Apollo 11.

 • 3Bird

  Ten reportér ze Sunday Sport co to napsal by měl vyfasovat pár ran bičem. To je stejný, jako by tam byl titulek : Všichni jste tupý stádo a může se vám předhodit cokoliv. Řešení? Takový škváry nekupovat. To je jediné řešení. At´ nabízí co chtějí, nekupovat to. Také se nám to snaží už vnucovat násilím v zákonech a reklamách.

  Peníze utratím za to co chci já a ne za co chtějí oni.

  PS : Rytmus života, Pestrý svět … apod. To je něco tak hnusného a oplzlého, že bych to nechtěl ani zadarmo.

 • Roman Nový

  to letadlo sestřelila ukrajina

  • 3Bird

   To těžko. Tady je řeč o MH370 a ne o MH17.

 • Terfelus

  hmm a rovnou mu přidaly dva motory

  • Mat

   AlienTuning ne asi :D Přestavba pro delší vzdálenosti.

 • Johny Malys

  Myslím, že to nebylo vůbec letadlo, ale „meteorologický balón“ . Nevím jak vy, ale já jsem to letadlo vůbec neviděl :)))

 • Milan

  Hm, to bude asi nejpravděpodobnější…