Záhadné snímky Měsíce

22
3217

Při prohlížení starších snímků měsíčního povrchu objevil výzkumník Scott Waring dva nové záhadné útvary. První fotka není nijak mimořádná, je na ní pouze nezvykle formovaná temná skvrna. Ale druhý snímek je mnohem zajímavější: je na něm protáhlý útvar se zřetelným „hřebenem“, který podle Waringa nemůže být přírodního původu.

mesic-zahada1

Oba útvary leží vedle sebe a výzkumník se domnívá, že by mohlo jít o mimozemskou loď a tunel, vedoucí někam do nitra Měsíce.

mesic-zahada2

Originální snímky: NASA Historical Data Book 1989-1998.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • Anal Delon

  a co takhle souřadnice? přes LRO se odhalila i údajná mimozemská loď s projektem Apollo 20 tak proč ne zrovna todle? :-D Takhle bez souřadnic na*eru těhle objektů za hodinu kýbl

 • jindrich77

  ZDRAVIM… na mesici je spousta zajimaveho.je spousta videii a snimku.je na kazdem kdo cemu veri.podle me tam nahore neco je.kazdopadne americane byli udajne na mesici v roce 1969 a urcite tam byli.kdyz si uvedomim jak daleko a jak vyspele byly pocitace a technologie v te dobe…slo to vsechno silene rychle dopredu.muj mobilni telefon dnes dokaze vic nez v te dobe pocitac velikosti patrove budovy.takze by melo byt pomerne jednodussi se tam dostat v dnesni dobe nez v roce 69.a at mi tady nikdo nepise,ze lety zrusily protoze se to nevyplaci.to je pekna blbost.proc tam tedy jiz davno neletame?!

  • Tom

   Protože to je drahý. Proč nelítáš každý rok na dovolenou na Velikonoční ostrov? a) protože jsi tam už byl. b) protože to je drahý. c) lítáš tam každý 1/2 roku, ale tajíš to protože by ti ostatní záviděli. nic mezi tím neni…..

   • jindrich77

    Já bych to spíše viděl na to,že tam na měsíci je něco co nedovoluje a nebo varuje před dalšíma letama.Určite si myslim,že nejen nás,ale i vládní i nevládní organizace nejen USA by mělo zajímat co na měsíci je.Ty si Tome myslíš,že všechny snímky co jsou k vidění jsou podvody?Ty snímky co jsou z nějakého duvodu záměrně rozmazány?Neobyčejné struktury ktere nemohou byt jen náhodou?VŠICHNI CO NĚCO VĚDÍ JEN MLŽÍ.PROČ NÁM TO NECHTĚJÍ ŘÍCI?Nevěřím,že pruzkumny let i třeba šikovné sondy by bylo tak drahe.Kdyz mužeme mít takové vozítko na marzu,tak proč ne na měsici.

    • Tom

     protože to je drahý, Mars je neprozkoumaný. Po Měsíci chodil člověk. U většiny těch snímků z Měsíce tak jak je předkládají konspiratorici chybí základní měřítko, víc snímků stejné oblasti z jiných úhlů, aby s vyloučilo zkreslení stínů. To je problém i struktury z Marsu kterou jsem sem linkoval. Neexistuje jiný pohled. Avšak je celkem snadné doměřit jak je veliká dokonce je vidět z výšky 100km na povrchem. Aspoň dle googlu. Co se týče rozmazaných fleků jsou i prostší vysvětlení. Jsou lidé, kteří to udělají schválně, protože zaříznutím programu přijde o práci tak narafičením fleků zkusí vzbudit o Měsíc zájem. Chyba zpracování skenu. Ty snímky ve vysokým rozlišení kde jeden obrázek má 1,2 Gb jsou jistě skenovaný na bubnových skenerech. tam chybný proces skenování může také udělat fleky. Možností je celá řada. a když všechny možnosti se vyloučí a dokáže se že nemají se strukturami nic společného, může se uvažovat, že jde o dílo jiné civilizace a hledat jiná vysvětlení. Jinak to nejde. Když se to dělá obráceně je to jen senzace do bulvárního plátku. Nic víc a nemá to větší hodnotu než papíru do kadibudky na chalupě.

     • jindrich77

      Já s tím co píšes Tome naprosto souhlasím,jen si říkam,že je poslední dobou (a nejen poslední dobou) hodně případu pozorování UFO a to aby „měli“ něco na měsíci se jen a jen nabízí.Na naší planetě jsou místa,stavby a doly datované desítky tisic i stovky tisíc let ZPĚT!!!Tak proč by nemohlo být i něco na měsíci a třeba i marzu???Tak i tak se na to příjde.jen je to otázka času.A v případě že tam „něco“ je!!!???Stojí za to vědět co.To že se nějaké vyspělé nepozemské technologie nenašli na zemi,neznamená,že nebudou být na měsíci o kterem „dávni i současní vesmírní cestovatelé“ vědí,že se tam jen tak nedostaneme.

 • erik

  tome ake su tie suradnice na ten objekt ?

  • Tom

   už jsem tam dal

 • Tom

  Mně by stačilo z jaké mise to je nebo aspoň jaká oblast to je. Ve většině případů existuje více fotek, a ty další by jistě napověděli, že zdání opět klame. :-))
  Nic méně pokud chcete záhadu s velkým Z je jaká si budova na Marsu. Již několikrát jsem to sem dával bohužel bez odezvy. možná by pomohly přesné souřadnice na Google EARTH? Ten útvar má přes 100 metrů :-))

 • To je jako říct, že přírodní útvary na Zemi určitě nemůžou být přírodního původu…

 • Skiller

  je to zajímavý, ale stejně všechny tyhle výzkumy sou k ničemu, žačnou a už o nich nikdy neuslyšíte

  • FFS

   Ono totiž tam není nic, co by mělo člověka vzrušovat.

  • Tom

   zkus číst a ne jen poslouchat

  • kamaka

   No, ono zkoumat kdejakej nesmysl je pitomost.

 • Brutus

  „výzkumy“ tohoto typu nepřinesou nikdy nic průkazného.. To je jako dát hladovějícímu psovi přičichnout k sušenému masu.

 • Ivet

  Asi sem debil, ale nic tam nevidím.

  • Marek

   To je nas vic. Ale zase kdo chce, ten vidi.