Zmizelé malajsijské letadlo – opakuje se historie Filadelfského experimentu?

13
1120

Na palubě Boeingu, který letěl z Kuala Lumpur do Pekingu a 8. března záhadně zmizel, byli i specialisté z americké firmy Freescale Semiconductor. Tato firma se oficiálně zabývá výrobou čipů, polovodičů a elektronického zařízení. Na svých stránkách teď oficiálně potvrdila, že v letadle cestovali její zaměstnanci: 12 Číňanů a 8 Malajců.

Americká média v této souvislosti připomínají, že firma Freescale pracuje i na vojenských zakázkách, konkrétně na vývoji technologií „neviditelných“ letadel. Lidé, kteří byli v letadle, se specializovali právě na tuto oblast. Navíc krátce před odletem byla na americký úřad průmyslového vlastnictví doručena přihláška nového patentu v oblasti technologie stealth a zmizelým letadlem cestovali čtyři lidé, kteří jsou pod ním podepsáni. To vše nahrává další konspirační teorii – že s letadlem byl prováděn neoprávněný pokus, který se vymkl kontrole.

Navíc krátce před odletem byla na americký úřad průmyslového vlastnictví doručena přihláška nového patentu v oblasti technologie stealth a zmizelým letadlem cestovali čtyři lidé, kteří jsou pod ním podepsáni.

Podle některých to připomíná Filadelfský experiment, ke kterému mělo dojít v roce 1943, a jehož podstatou mělo být skrytí torpédoborce USS Eldridge. Údajně se tím měla prověřit jednotná teorie pole. Při testu 22. července 1943 s posádkou se prý podařilo dosáhnout téměř úplné neviditelnosti a někteří svědci tvrdili, že celý objekt zakryla nazelenalá mlha. Experiment se pak opakoval ještě 28. října 1943. Tentokrát se prý Eldridge nejen stal neviditelným, ale fyzicky zmizel z oblasti v záblesku modrého světla a teleportoval se do 320 km vzdáleného Norfolku ve Virginii. Zde ho prý pozorovali námořníci z lodě SS Andrew Furuseth, načež jim opět zmizel z dohledu a pak se objevil zpět ve Filadelfii na původním místě. Podle odhadů loď cestovala zpět v čase asi 10 sekund. Námořníci, kteří byli na lodi, si po pokusu stěžovali na nevolnost, jiní zmizeli beze stopy – ze 181 lidí na palubě zůstalo prý naživu jen 21 osob.

Podle této konspirační teorie samotný Boeing nikdo nepotřeboval. Někdo měl ale zájem o nový patent, jehož hodnota se odhaduje na desítky miliard dolarů. Teď se vynořila další otázka: kdo na něj získá práva po smrti jeho autorů? Firma Freescale Semiconductor? Jejím majitelem je investiční fond Blackstone Group, který ji získal za 17,6 miliardy dolarů. O tomto fondu se psalo před pár lety v souvislosti s teroristickými útoky na budovy Světového obchodního centra (WTC) z 11. září v New Yorku. Fond totiž krátce předtím – v říjnu 2000 – koupil hypotéku, která na WTC ležela, a vydělal tak několik set miliónů dolarů na řízené demolici budov, které mu musela proplatit pojišťovna.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • George

  Varing! Kdo náhodou plácne pravý důvod zmizení, je ve stejném nebezpečí jako cestující letadla.

  • Tom

   Co je varing?

 • Sendys

  a proto hoďme na titulek airbus a380 :D

 • Pavel Novak Pavel

  Filadelfský experiment to rozhodně není to je naprostá blbost. Jak by to mohl bejt Filadelpský experiment,když na letadle byli Frescale osobně asi ne ??? Určitě někdo z těchto scifi experimentů bude osobně na místě, aby riskoval, že se vypaří :-D

  • Tom

   Ano Pavle Novaku. Mas pravdu filadelvsky experiment to neni. Je to totiz malejsky experiment. Takova ta hra…. Tyyy tady je letadlo. Tady neni letadlo. Tady je letadlo tady neni letadlo. Kde je letadlo? Pan dava litranek na letadlo v jihocinskem mori. A tam neni letadlo. Tady je letadlo tady neni let…:-D

  • Mat

   Takové malé nepotřebné rybky …….každý je nahraditelný. To jen k doměnce že přítomnost vědců by byla překážkou. Nicméně podívejme se do historie většina vědců jsou trochu blázni a jsou schopní pro dukaz že jejich vynalez funguje a je bezpečný riskovat svuj život, takže to není uplně nejlepší argument.

 • Tom

  snažíme se objevit UFO, denně pozorujeme oblohu a mezitím se nám ztratí letadlo i s lidmi. Udělá to takový PUFFFF a je fuč. Pro mě je největší záhadou totální armádní ignorace neidentifikovaného letadla napříč několika státy.
  – je jasné že letadlo neletělo tam kam mělo
  – nemohlo ani na trase z Malajsie do Vietnamu spadnout do moře. moře v tom to koridoru není hlubší více jak 60 metrů.
  – teroristický únos tak jak je znám se mi nezdá, teroristi jsou ješitní a už by se přihlásili jak jsou hrdi, že se jim to povedlo
  – Dva Arabové cestuji na kradené pasy
  – v moři na domnělém koridoru jsou jakoby nacházeny „stopy“ po pádu letadla, viz olejové skvrny dveře druhý den tam již nejsou
  – pilot měl doma amatérsky postavený, avšak velmi dokonalý letecký trenažér
  – údajné vyzvánění telefonu, je dle mého nesmysl, celulární síť musí lokalizovat přes kterou BTS se telefon s daným EMAI hlasí do sítě sim karta je k tomuto ověření nepotřebná, nad mořem signál GSM neni.
  – naopak věřím tomu že výbuch letadla v 11 000 km by byl snáze detekovatelný
  – nevěřím, že se dá vyhnout vojenským radarům pokud se jim „nepomůže“

  • Zeus

   No alespoň víme, že pokud bude někdo chtít útočit na státy v dané lokalitě, nebude potřebovat letouny s technologii stealth. (to je velmi dobrá strategická informace)
   Dnes je populární mluvit o tvz. akcích osamělých vlků. V takovém případě nikdo krom vlka se chlubit nebude. To je přijatelné vysvětlení.

  • Mat

   co to plácáte ? NAd mořem GSM pokrytí je samozřejmě že není 100% kdo by měl zájem na tom posilovat signál někde kde se stejně používají převážně jiné technologie, ale co si budeme povídat proklamované 100% pokrytí O2 a dalších po takove male placce jako je ČR taky není 100% :D :D …. nešiřte bludy, na moři běžně chytíte signál GSM

   • Tom

    :-DDDDD běžně jo ? no nic…..A přece zajímá mě aspoň jede operátor abych mohl mít jeho simku … pro případ nouze… nebo stačí 112 ? :-DD

 • Špekulant

  Takže ho teda Aštar Šeran neteleportoval na planetku Nibiru, která zrovna těsně bez povšimnutí míjela Zemi, jak se původně myslelo?

  • wf

   Pěknej blábol :D

  • bambuz

   přesně tak, teleportovali ho na planetu nibiru, protože tam žijí mimozemšťané, kteří moc dobře vědí o mimozemštanech na naší planetě, kteří bydlí několik kilometrů pod zemí a mají z nich strach a celé to nedává smysl, protože to naše logika nedokáže pochopit, protože jsme z marsu.