Neznámý objekt odklonil od Země meteorit

109
1743

V roce 2002 se k Zemi blížil velký meteorit, který na poslední chvíli změnil svou dráhu, a kolem naší planety pouze prolétl. Autor videozáznamu se domnívá, že za změnou trajektorie může být kulovitý stříbřitý objekt, který je viditelný v „ocasu“ letícího meteoritu.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • bambus

  A nebyla to gravitační síla Saturnu? xD xD xD Asi hodně víte o astrofizizice co? xD

 • Ovečka A

  Pokud se něco někdy odtajní,nebudou žádný nepokoje,lidi jsou jenom takový ovečky,

 • Radek

  Dnes na Novinkách bylo video na kterém je zřetelně vidět,že něco jako by sestřelilo meteorit nedávno spadlý v Rusku..http://www.novinky.cz/koktejl/295756-rusky-meteor-se-udajne-srazil-s-ufo.html

 • gabrielarch@seznam.cz

  Já si myslím,že UFO opravdu je a že to moc dobře vědí v USA! Ale za jejich techniku na obranu země jim dávají lidi na pokusy! Lidi koukejte víc na telku…,Hvězdná Brána ;-) :-D

  • Tom

   co je to telka? :-)

 • ballers

  abych rekl pravdu musim souhlasit s sliprs.taky si myslim ze nas castecne chranijou a snazijou se o to aby sme se trochu zlepsily.a vubec vsech tech svedectvi a nahravek je az moc na to aby byli vsechny nesmyslny.verim ze mimozemstane existujou.

 • Laylay

  Kdyby mu to vyšlo,tak tu teď nedebatuju,páč jsem se tenkrát narodila xD

 • Sliprs

  Oni nam pomahaji a nekteri to nevidiii,a hlavne si myslim ze nas chcou zmenit k lepsimu,ze jsme ostuda pro ne,neumime se k sobe chovat uprimne a laskyplne,jenom mezi sebou valcime jak K o ko ti;DDD

  • creat

   to už je daleko větší pravděpodobnost, že se jedná o pozemskou techniku než nějaký mimozemštani… My si jen neumíme představit, co takový čínani,rusáci nebo amíci maj v hangárech zaparkovanýho

 • FFS

  Mě na tom nepřijde nic divného, jen úlomek, jichž je ke konci videa více. Navíc ten meteor neprolétl ale shořel v atmosféře.

 • Marcco

  Za vším vidíte mimozemšťany a přitom ani jeden pádný důkaz, jen snůška dohadů a keců :) btw: pobavil jsem se… asi tak vše tady :D

 • Mavni

  Oba jste uplně stejní s rozdílem. Jeden zapálen pro věc, o kterých píše tento web (jestli někdo napíše že to není web ale webová stránka už jsem nikdy nepřijdu) a druhý je zapálený aby info, které třeba přesně nekoreluje s dnešní vědou (která je mimochodem jen a pouze informace sama o sobě). Jeden vyvrací a a druhej furt doplňuje, četl jsem tu lajnu příspěvků snad do půlky a nemohl jsem se divit jak dlouho jsem jel kolečkem myší dolů. Přátelé uvědomte si jedno -NIC NENÍ JEDNOZNAČNÝ FAKT. Je snad pravda že 1 a1 jsou 2 ? Možná? Je pravda že pes je pes? Nevím. Ale jedno vím najisto. To čemu řikáme věda, politka, společnost, kultura je jen umělá věc která nám zapadá do podoby nynější doby. Například rozdíly v umění – kdo určuje co je moderně přijatelné a cone….Vsadím se že co je u nás kýč bude na dejme tomu jiné planetě holograficky ozařující krása…
  A jak to ted shrnu. Prostě mit něco nabiflovaný je jedna věc, umět to použít druha (to neumí skoro nikdo, protože když to umí tak to dělá špatně a když se vetšina lidí chce bavit o něčem co třeba není uplně opodstatněno, ulítáva do fantazíí (na čemž nemusí bejt nic špatnýho, až na to že polovina amíku věří že 2012 může bejt konec civilizace a přitom je to třeba něco úplně jiného)….

  Jelikož ovládám rychlopis a myšlenky sypu jak mouku do omáčky měl sem tohle napsany asi za 4 minuty, takže ted to tady celý přebírám já :D:D:D:

  • tom

   A pointa toho komentu je jaka.?

   • ZT

    že len fantastický realizmus môže byť pravým realizmom, pretože berie do úvahy aj veci a javy doteraz považované za fantastiku, neskôr možno za realitu :-)

    • Tom

     myslím, že ve spojení slov fantasticky realizmus je cosi neřešitelného….:-)))
     Vidim to jinak……..i tu největší fantazii a představy předčí holá realita…

 • Tom

  Pozor Nový kruh v obilí http://www.youtube.com/watch?v=BIfH9ywe-v8 :-) Jake jsou názory?

 • kazanek

  Pry meteorit jenom kolem zeme proletl:)Kdo za experta psal takovy blabol.Vzdyt je zřetelny že letí nasí atmosferou a postupne se rozpada…Co se tyce toho objektu,nevim vypada to zajimavě ale pokud to byly mimozemstani tak si myslím že objekt jen sledovaly ale jakožto důkaz je tohle video hodně slabí..Neda se urcit jednoznacny závěr

  • Tom

   úplně se to bojím napsat :-) ano i to se může stát, že asteroid se od atmosféry odrazí zpět do vesmíru. záleží pod jakým úhlem do atmosféry vstupuje a s jakou rychlostí. Stejný problém mají i návratové moduly.
   1. sestupný uhel je takový jak má být a vše dopadne dobře
   2. sestupný úhel je příliš ostrý a modul shoří
   3. sestupný úhel je příliš plochý modul si „jen “ škrtne a odrazí se do vesmíru.

   • kazanek

    V pohode,klidne reaguj,me to nevadí.O nejakem odrazu od atmosfery o tom sem jeste neslyšel…Nepletes si to nahodou s tím,že když je uhel príliš plochy,a objekt ma dostatečnou rychlost,tak je gravitacne pritahnut Zemí ale ta,jejikož ma i svou unikovou rychlost v kosmu(30 km/s)objektu nakonec „unikne“a ten jakoby dostane vyssi rychlost prave díky síle gravitace a i tím jak Zeme letí vesmírem,z dalky to vypada jakoby se objekt o zeme(nebo jine planety)odrazil.Ale s atmosferou to nema nic spolecnyho.Gravitačni prak se tomu rika a pouziva se to pro urychlení sond ktere míří treba k jupiteru,saturnu a tak…

    • Tom

     Gravitacni prak pracuje na jinem principu než „odrážení“. je to stejné jako když hážeš kamenný žabky na vodu.
     – Odrazí se, pokud je splněno několik podmínek
     – hned se potopí
     – potopí se pod úhlem

     Atmosfera je tekutina, proto mi přijde ta analogie s vodou příhodná.

     • Tom

      co pak? atmosféra neni tekutina? :-))

    • Jerry

     Tom má pravdu. Těleso se o atmosféru pouze otře, trochu změní dráhu letu a jede dál. To, o čem píšeš ty je něco jiného. Aby těleso nabralo větší rychlost, tak musí alespoň částečně planetu obletět, ale atmosféry se ani nedotkne.

   • atrej

    niekto pozeral apollo 13 a mysli si ze pozna astrofyziku :D

    • Tom

     ale ale, tak to objasni Ty. :-))))) Tohle je spíš mechanika…

 • František

  TOM NAPSAL : Znám ho….ty videa jsou velice přesvědčivá…já nikdy netvrdil že UFO neexistuje.

  takže kdybych teď měl být jako ty Tome tak tě tu začnu poučovat o tom že UFO ani neexistovat nemůže protože to je neidentifikovatelný létající objekt a to může být téměř cokoliv …bla bla bla jsem Tom kterému vy ostatní se znalostma nasaháte ani po kotníky :)))

  • Tom

   to jsi psal, že se mnou koncíš, :-) nedá ti to , že?
   dostal jsi mě Vážně, teda skoro Unidentified Flying Object neznamená neidentifikovatelný, ale neidentifikovaný. DO té doby než definuješ o jaký druh objektu se jedná jde vždy o UFO. Zkratka UFO neznamená kosmícká mezi planetární loď. Ale dost dobrý jde ti to .jen houšť a větší kapky, šij to do mně, dostaň mně do uzkých…..:-) Jde to, můj učitel fyziky to uměl brilatně, neni to nic složitýho. :-))))

   • František

    Né, díky. Já si to rýpání narozdíl od tebe odpustím :) jen tohle mi zkrátka nedalo, když tu vidím jak se tu na všechny povyšuješ. Aspoň vidíš že i ty se „pleteš“ a dokážeš zamlýt kraviny :)

    • Tom

     ve slovech neidentifikovatelný co tvrdíš ty je podstatný rozdíl oproti tomu, co znamená neidentifikovaný ve zkratce UFO.
     Nad nikoho se nepovyšuji. Ty jsi do mě začal šít, že píšu blbosti. Chtěl jsem, aby si svou pravdu dokázal, aby si ji o něco opřel. Kurva chlape dokaž mi že se pletu a že zkratka UFO znamená to co píšeš ty. to znamená NEIDENTIFIKOVATELNÝ létající objekt.
     Já říkám že to je NEIDENTIFIKOVANÝ létající objekt.
     – A přesně o tom je celá tahle trapná diskuze. Pleteš si pojmy s dojmy. A když chci, aby jsi mě poučil tak to neuděláš. Píšeš že argumentuji blbostmi vypíchni nějakou a roznes ji, Napsal jsem toho dost, určitě se tam najde i dost „kravin“ najdi je a napiš Tom tvrdí, že modrá je teplejší barva než červená… to je blbost protože….udělej to. Nikdy si nic konkrétního sám za sebe nenapsal. Pokud si musíš pomáhat filmy, a knížkami nemám problém, odcituj z nich pasáže co popírají to co píšu já.

     • František

      Get life ;)

   • čak noriz

    Primarne je vsetko nam nezname nazyvane ako UFO- Neidentifikovany lietajuci objekt, pretoze nevieme co to bolo. Vyskumom, pozorovanim, indiciami, svedectvami sa potom bud objasni co to bolo, alebo sa to definitivne uzavrie ako jasne Ufo- Neidentifikovatelny lietajuci objekt.

    • tom

     Caku zase blbe. Ne neidentifikovatelny, ale neidentifikovany. Tady na ty tocne jsem mu to rikal a je to marny je to marny ….. Je to marny. Nikdo ohledne UFO definitivni zavery nedela…

 • František

  Ok Tome, končím s tebou :)) mluvíš tu o věcech o kterých nic nevíš, říkám první něco počti zkoukni zajímej se než budeš argumentovat blbostma :) já tu chodím jen čas od času když si vzpomenu nejsem žádnej Ufopornolog abych sem lezl každej den, takže nemám žádnou potřebu ani povinnost ti tu něco objasňovat nebo vysvětlovat . To si radši zajdu na trénink než se tu hádat s někým jako jsi ty… :) Měj se.

  • Tom

   Kdyby lidé ustopovali lidem, kteří jim nevěří, jen proto, že tomu prostě nerozumí, nedokázal by člověk do teď rozdělat oheň……
   Prosím tě jakou konkrétní blbost máš namysli? Ne vážně. Napiš co jsem napsal za blbost….
   cituji Tě: Tunguzský meteorit se nenašel a není právě TOHLE důkaz něčeho vyššího?
   kdyby se našel tak ho nemohli sestřelit ne

   • František

    A kdyby všichni byli tak inteligentní jako jsi ty tak už bydlíme všichni v jiné galaxii :)

    • Tom

     Hele Františku, nemůžes tvrdit, že něco neni jen proto, že nevíš jak to je. :-))) sam si zahrabal do tezí o atomových hlavicích do meteoritů. sam si zahrabal, že Tunguský meteorit sestřelilo UFO. Žádné indicie nikdy k tomu nevedli. JE TO ZAHADA, neexistuje očitý svědek, který by to popsal. Chováš se jak malé děcko, kterámu ukážeš míč a řekneš:to je míč vidiš to?
     děcko: ne neni,
     ty : a co to je?
     děcko: ja nevim co to je, ale míč to neni.
     ty:proč to neni míč?
     děcko:Ja nevim, protože to je šišatý a míč šišatý neni
     ty: tohle je šišatý míč.
     Držíš v ruce fakt, ukazuješ šišatý míčoba na to koukáte ty máš víc zkušeností, protože hraješ rugby. A děcko se s Tebou bude háadat, že to tak neni a vymýšlet kokotiny proč to nemůže být míč………….

    • Tom

     Nejde o inteligenci s tím inteligence nemá co dělat….

  • Tom

   Kdyby lidé ustopovali lidem, kteří jim nevěří, jen proto, že tomu prostě nerozumí, nedokázal by člověk do teď rozdělat oheň……
   Prosím tě jakou konkrétní blbost máš namysli? Ne vážně. Napiš co jsem napsal za blbost….
   cituji Tě: Tunguzský meteorit se nenašel a není právě TOHLE důkaz něčeho vyššího?
   kdyby se našel tak ho nemohli sestřelit ne

   • Tom

    Největší špek: když sestřelíš meteorit dejme tomu nějakou vysoce vysoce vyspělou zbraní nejspíš se vypaří to by se stalo i po zásahu atomovou hlavicí.

    Meteorit nejde sestřelit. Meteorit nelíta. meteorit je těleso spadlé již na Zem.
    V placaní blbostí vedeš :-))

    • František

     :-)

    • ruský dokument o tunguzce, velmi zajímavé teorie:
     http://eclipsis12.webnode.cz/news/tunguzska-katastrofa-a-nikola-tesla-cz-dabing-/
     ve spojeni s Nikola Teslou a HAARPEM, opravdu doporučuji shlédnout

     • Tom

      Děkuji zkouknu. a dám vědět, případně zklopím své oslí uši a budu chodit kanálama :-))

    • Hugo

     Hlavně až sem přiletěj ufoni tak jim nezapomeň taky vynadat :D třeba že na ty meteority střílej špatně a vyvrací to zákony fyziky… :D Myslím že by se jim tvé znalosti hodily ;)

     • Tom

      Oni nemůžou střílet na meteority. teda můžou ale je to už prd platný:
      – Asteroid těleso ve volném prostoru
      – Meteor Asteroid, který vnikl do atmosféry, ale nedopadne, shoří sám o sobě.
      – Metorit asteroid, ktarý vnikl do atmosféry zazařil a dopadl na zem.
      pokud ti to nestačí můžes navštívit wiki tam to bude popsaný asi obsáhleji.

      Jste zvláštnější, než já. využíváte fyziku každý den, využíváte technologie, které jsou postavené na znalostech fyziky našeho světa. a přesto ji popíráte teoriemi nesmyslnosti, tam kde to neni třeba.

      Každá mince má tři strany…..how :-)

      • Hugo

       Myslím že většina z nás toho ví víc než ty. Měl by si přestat tolik používat hlavu a zapojit do toho trochu srdce ….. Žij a nechaj žít – Majk Spirit :)

       • Tom

        Ví? skutečně? akorát to nedokážete vysvětlit, proč to tak je. Když se zeptám na konkrétní věc, nikdo z Vás na to neodpoví. Nemáš ani zdání co mám za sebou. :-) Jistě diky filmu znáš princip Occemovi břitvy. Ale i tou se dá velice nepříjemně pořezat s fatálními důsledky ač to všichni myslí stejně dobře. Nikdo ti nebrání aby jsi mě utřel jak spocený okno, udělej to. Dokaž mi, že jsem vůl. Najdi páku jak mně přesvědčit, že se mýlím. Nedokážeš to tím že budeš jednou psát abych používal mozek a po druhý abych ho zas nepoužíval. :-)) A vysvětlení nikde. Najdi si definici co je přírodní zákon. Všichni co do mně šijete, se tu opíráte o nějaký imaginární spojence a vyšší zákony galaxie nebo čeho. Neznáte základní principy fyziky, kdo z vás si pamatuje bez hledání definice Keplerových zákonu, Newtonových pohybových zákonů. to je to uč tu běží…úplně nejzákladnější kameny hmoty jsou vám cizí a jsou tak moc cizí, že místo opakování a tím nalezení objeveného, si pomáháte vymýšlením blbostí tam kde to není potřeba. Prokopovi Divišovi po potom co postavil bleskosvod, mu ho rozbili. Protože lidi nedokázal přesvědčit o tom že blesky nejsou boží prsty, ale že to jsou výboje. TY jsi takový rozbíječ bleskosvodu nedokážeš připustit, že spousty věcí má racionální základ, že se dají vysvětlit. Jsou věci co se nedají vysvětlit viz psáno někde jinde, třeba obří propracované pictogramy, nebo např. Potomský kráter, Apollo 20, ale padající šutr kolem kterého lítají jeho úlomky……:-)) Otázka na závěr? proč se přestalo ozývat záhadné hučení? Že by opakovaný vtip nebyl už vtipem?

        • Hugo

         Doporučoval bych pro začátek knihu Eckhart Tolle – Moc Přítomného Okamžiku. Až ji přečtete tak se ozvěte, doporučím vám další :)

         • Tom

          Další knížka o naplnění kapsy někoho jiného. Krasně se čte krásně se nad tím sní, Takový idealní komunismus kde mají všichni stejně a nikomu nic nechybí a všichni se milujou …… znám ten druh knih četl jsem jich několik a jsou si tak příšerně podobné….taky ti doporučím Je to trošku těžší žánr a neni tak opojná a čtivá, ale dá toho taky hodně :-) myslím že tě by tě změnila. Fyzika pro střední školy 1

          • Hugo

           Já toho vím o vesmíru a fyzice dost. Asi ne tolik dopodrobna jako ty, ale k štastnému životu mě to stačí :) jak se říká všeho moc škodí… Když z dětí bude školství dělat memorující stroje a cpát je informacema které v životě potřebovat nebudou tak se jako lidstvo budeme stále posouvat špatným směrem.

          • Tom

           To mi je Tě upřimně líto. Tvrdit, že to znáš ti stačí a nemít touhu objevovat nové,….problém školství je, že učí děti jen memorovat, neučí je znalosti používat. Neučí je, že když budou vědět je to lepší než se spokojit s neznalostí. neučí je že když budou samy hledat informace, budou je umět i třídit. Neučí je znát. Učí je školu přetrpět…
           Já o fyzice vim tak strašně málo a o astronmii ještě míň. Nikdy bych o sobě neřekl, že vím dost.
           Smyslem života JE předávání informací. Každá informace je potřeba i ta špatná, bez špatných informacích nevíš které jsou dobré nevybereš si. Nedivým se ti, že jsi tak zprudilý co píšu.

          • Venca

           :-) Ta myšlenka, že si chce Eckhart Tolle jen namastit kapsu, mě pobavila. Něco jiného je tu knihu číst a něco jiného je ty věci žít. Bohužel slovní zásoba je omezená na slova. Těžko se pomocí slov dá popsat nějaký stav bytí, protože je to vždy jen popis. Jak chceš někomu, kdo nikdy nemiloval, vysvětlit lásku? Můžeš ji popsat tisíci slovy, ale ten člověk bude mít jen nějakou představu o ní, nenaučí se milovat na základě tvého popisu. Až ji zažije sám, pak teprve pochopí. S Eckhartem Tolle je to úplně stejné. Každý si musí najít tu svou cestu k tomu stavu, on nám akorát může ukázat směr. A o tom to je. Pokud tomu nerozumíš, tak je to jen tvoje věc.

          • Tom

           :+))

 • Tom

  Hele Ivo Rozehnale, čteš si někdy dole ty komenty? nebo napíšeš článek a splněno? Třeba by nás zajímala i tvá intervence…..:-)

  • Ivo Rozehnal

   Tome, samozřejmě, že komentáře čtu, ale ponechávám je ve vaši čtenářské „režii“. Nicméně občas se k vám rád přidám. Ivo

   • Tom

    Ta režie je pěknej masakr :-) Diky za reakci. :-)

 • Ondřej

  Ale myslím si že sledovanost bude větší než v miliardách :DDDD

 • Ondřej

  Celá země je pro zelenáče jeden velkej Big Brother :DDD

  • ZT

   Dnes o 15:00 na Fongl!

 • Galaxie Beta

  Jsou to borci :D my jim budem ještě děkovat to vám řikám jako že je tráva zelená!.

  • Tom

   a o tom to právě je. ona tráva vlastně zelená ve skutečnosti neni, to lidem jen tak připadá jo jo zdání pěkně klame :-))

   • Dome

    tak ako všetko okolo nás, čo vnímame ako farebné :)

    • Tom

     nooo ty mi dávaš – fyzika tuším 7. třídy? optika, lom světla, vlnová délka atd…pokud seš v 6 třídě zkusím to vysvětlit pokud máš za sebou VŠ je to už zbytečný :-)

     • Venca

      :-) Ve skutečnosti všechno, co vnímáme, je jen naše projekce – hologram. Důvod, proč tě tady hodně lidí hodnotí záporně je ten, že jim předkládáš jen svůj názor a vždy vyloučíš ty ostatní nebo je zavrhneš. To, že něco vnímám jinak než ostatní, přece neznamená, že jim to musím pořád předkládat a konfrontovat je s tím. Každý má přece svou vlastní pravdu…:-) Doporučuju shlédnout následující dokument. Může být těžký, se tím prokousat. Co je ale podle mě důležitý, pustit si to od 104. minuty….

      • Venca
      • Tom

       Na tom neco bude zavrhnu a vyvracim naprostý pitomosti. Kouknu na video o výkendu bude asi dost času…když jsi nakousl že každý realitu vnímá jinak….existuje studie, která tvrdí, že feťaci, když jsou sjetý a mají halucinace vidí náš svět víc reálně než mi. To znamená, že droga, jim odblokuje část mozku, která je obyčejným lidem blokována. Pokaždý zaleží na úhlu pohledu, pokaždý zaleží na tom co hledáš, a na tom co vlastně nakonec najdeš….. Jsem Tomáš, pronekoho neverici, ale sv. Tomáš nebyl nevěřící…on si prostě věci ověřoval, nespoléhal se jen na jeden zdroj. Jak mně většina zvás nenávidí a nemůže už ani číst je dáno tím, že nepíšu to co chcete slyšet, a nebudu to dělat. Nepotřebuji si honit Ego, aby byl oblíbený. Věř nebo ne, jsou mezi Vámi lidé kteří čtou, nepíší komenty a ani nedávají plusky nebo mínusky, sbírají a třídí si informace a vyhodnocuji je.

       • Venca

        Spíš mi příde, že si honíš ego tím, jak ostatní pořád usměrňuješ. K těm drogám. Výborná knížka je třeba Vnitřní cesty do vnějšího vesmíru nebo film Duchovní molekula. Nebo zkusit LSD :-)

        • Tom

         Výborná knížka o tom jak lide můžou býti slepý k tomu co vidí a vymýšlejí kraviny je: Druhá planeta Oggu:
         – Pokud jsou přesvědčený o tom, že se nepletou neusměrním je, i když budu tvrdit tam tudy ne tam svítí červený panáček to je přechod vidíš, oni uvidí krasnýho růžovýho slona se 4 kolama ktarej bude troubit na dva svítící choboty. A mozek ani srdce jim v tu chvíli nepomůže, ani mimozemšťané, kteří by rychle přepli na zelenou. Nebo ten autobus dematerializovali. :-))))

   • Galaxie Beta

    Čoveče to vim i bez tebe, ale asi ti to nedalo mě o tom poučit. Trošku mi tady připomínáš Sheldona Coopera :D to bych ti ale musel přidat tak 70 IQ.

    • tom

     JsiiJsi mimo, moc sledujedujes televizi, podle mne vis, kules. jsi takovej skolni pozer, ze? :-) kterej si pomaha stupidnimi serialy.

    • Tom

     :+)

 • Tom

  Těch úlomku tam je víc, nic záhadnýho.
  A jakým směrem ten meteor padá? :-)))

 • xxx

  hm, já tam vidím jen rozpadlý šutrák :-(

 • František

  Je to tak jak tu už někdo psal, oni nás „chrání “ ale to neznamená že nás mají nějak zvlášť rádi jen s náma prostě mají určité plány a nejsme tu jen tak náhodičkou…před asteroidy nás zachránili už mnohokrát..

  • Tom

   jooo? a kdy jeste a pred kterym? :-))

   • Tom

    blbý co? nevíte pred jakym asteroidem a kdy to bylo? nestydte se napiste mi to

    • marmeláda

     třeba Tunguzský meteorit byl udajně mnohonásobně větší ale x tisíc kilometrů před zemí vybouchl a na zem spadla jenom část. Nějaký vědec řekl, že je přesvědčený, že se srazil s vesmírnou lodí.

     • Hugo

      Vybuchl pár kilometrů nad zemí, nebylo to x tisíc. A mimo to v tu dobu se Nikola Tesla pokoušel přenést přes toto území veliké množství elektrické energie bezdrátově. Jedna z verzí je že se mu to nepovedlo a dopadlo to takhle… Domorodci se na místo dostali až za dlouho a fakt je že něco hodně velkýho nad zemí vybuchlo a poskládalo to tam vzrostlé stromy jak sirky :)

      • Jerry

       Musíš číst pořádně, on píše, že na zem dopadla resp. těsně nad zemí explodovala jen jeho část, zbytek zůstal nahoře.

     • Tom

      Tunguzka zahada, je zahada. NIKDY se žádný meteorit nenašel, ani místo dopadu. Jsou vytipované místa, ale nikdy se to nepotvrdilo. Není důvod to jak koliv nepotvrdit. Jedno z míst je jaké si jezero Čeko…. svým tvarem s absolutně vymyká jezerům v okolí. Ne Tunguzký meteor neni vhodný příklad odklonu dráhy mimozemštany. Zvláště když to způsobilo takovou paseku…..diky za tip.

      • Me se Tome libi, jak kdyz napises neco, na co oni nemaji odpoved, tak ti proste daji minus. :D

       • Tom

        Ahoj Aničko to se mi líbi taky, Aspoň je vidět, že to čtou. Tak mně napadá, že ty minusky jsou třeba za chyby. :-))) A dává je tam moje učitelka češtiny. :-D

        • Zase takove chyby tam nemas, aby ti to soudruzka ucitelka minusovala. Vidam tady daleko horsi.

       • Hugo

        Mě se zase líbí jak se ke všemu staví negativně a má potřebu mít pravdu jen on. Lepší je se nad tím nejdřív zamyslet a ne se hned stavět do opozice a psát argumenty. Na takové věci to chce mít hlavu vědce a ne náboženského fanatika který nepřipustí žádnou jinou teorii než kterou má zrovna v hlavě :) nic ve zlém ;)

        • Tom

         Ja neřikám že áam pravdu, vždy se snažim danou věc vidět jinak, nejdu s proudem, vybírám si informace. Jsem milovníkem záhad a baví mně nad tím přemýšlet. Např. že i čipy mužou mít poruchy, že pokud se meteor rozpadá na víc kousků neni nic neobvyklého, že kolem ty kousky poletují. To že jsi mě označil za naboženského fanatika mně ranilo :-)) chodím na přednášky nebo spíš chodil na hvězdárny,ve škole na astronomii , na aplikovanou mechaniku, na aerodynamiku.
         a aby jsi byl dokonale zmaten napíšu ti svoje
         oblíbené motto:
         Aby člověk našel absolutní pravdu, musí být ochoten a připraven se vzdát pravdy, kterou do teď za absolutní pokládal…… toť asi vše proč píšu komenty jaký píšu. Každý nechť si vybere.

         • František

          Tome dobře, tunguzský meteorit se nenašel a není právě TOHLE důkaz něčeho vyššího? to že ho zničili před dopadem….snad kdyby se našel tak ho nemohli sestřelit ne :D hele chlape zamysli se meleš tu kraviny ;) když sestřelíš meteorit dejme tomu nějakou vysoce vysoce vyspělou zbraní nejspíš se vypaří to by se stalo i po zásahu atomovou hlavicí, sakra takže říkám MYSLI mozkem !!! :)))))

          • Tom

           kam se vypařil? Důkaz? Rozhodně NE!!! je naprosto normální že se meteory vypaří cestou atmosférou a nikdy nedopadnou. A nikdo je nemusí odklánět. vyděl jsi někdy epicentrum atomovýho výbuchu? Víš co je zničující při atomovým výbuchu? Neboj nebudu tě poučovat. :-))) Nedokážeš si představit základní fyzikální děje těžko pak pochopíš princip atomové zbraně. Můj mozek je jinej než ten tvůj, narozdíl od Tebe si pamatuje věci ze základní školy. na pochopení těchto dějů víc nepotřebuješ znát. :-))))

         • Hugo

          Tím co tu předvádíš ale to své motto tvrdě vyvracíš :))

          • Tom

           Pak jsi ho nepochopil :-))))

     • František

      přesně tak..

      • František

       Já tu každý den nechodím …a nemíním se tu hádat tak si zkoukni pár dokumentů a něco počti …

       • Tom

        ja sem chodím skoro každý den, mám to tu Rád :-)) Takový portál mi chyběl :-)))

        • Jerry

         Reaguji na příspěvek výše. Tunguzský meteorit údajně explodoval X km nad povrchem a právě vědci ten výbuch přirovnali k výbuchu atomovky. Udělali i pokus s drátkama, nad kterýma nechali vybuchnout malou nálož. Drátky, stejně jako stromy, pod výbuchem zůstaly stát, zbytek drátků resp. stromů byl ohnutý od směru výbuchu. Tím nechci říc, že byl sestřelen, ale výbuch byl identický s výbuchem atomové bomby.

 • Tom

  Docela bych tomu i věřil. Jak jsem napsal u jiného článku, že jsme laboratoř pro mimozemskou civilizaci, určitě nemají zájem, aby neměli co zkoumat, takže věřím, že nám budou pomáhat!!

 • xxx

  hm, já tam viděl jen kusy rozpadlého šutráku :-(

 • Apple

  Dobrý vědět, alespoň víme, že jsou na naší straně :D

  • Hugo

   Žijeme na planetě duality ( dobro x zlo,.. ), nejspíš nebudou jen zlý mimozemšťané. Jen aby jsme potom rozeznaly kteří jsou na naší straně :)

  • Tom

   To si to trosku pletes s fotbalem….nikdo neni na naší straně nikdo nas nebude chranit.

   • Hugo

    Oni nemůžou zasahovat protože máme svobodnou vůli a nechceme. Musíme si na všechno přijít samy, nemůžou nás ovlivňovat ale před katastrofama nás chrání aby jsme měli možnost evoluce, né fyzickou ale evoluci vědomí.

    • Tom

     jasne jako chranili dinosaury.:-)))

     • Hugo

      Kdo ví jak to s nima bylo… Když jsou nacházeny spolu s dinosauřími otisky noh i otisky lidské, vyvynuté stejně jako naše… To jen oblíbená věc mocnářu jako je cenzura stále panuje :))

     • Tom

      No prave Hugo , kdo ví, kdo to ví? jsou jedinci kteří vědí, že na 100 prc nas chraní ufo před asteroidem jsou jedinci co ví ze na 100 procent lita kolem Slunce kosmicka lod 3x větsi nez Jupiter atd. prostě nevime vůbec nic.

      • Hugo

       Doporučuji tento dokument, myslím že tam pár odpovědí najdeš :) http://www.youtube.com/watch?feature=iv&src_vid=ZNh5UrqiCZs&annotation_id=annotation_196806&v=VTCoYfM4tyY

       • Tom

        Znám ho….ty videa jsou velice přesvědčivá…já nikdy netvrdil že UFO neexistuje.

        • František

         takže kdybych teď měl být jako ty Tome tak tě tu začnu poučovat o tom že UFO ani neexistovat nemůže protože to je neidentifikovatelný létající objekt a to může být téměř cokoliv …bla bla bla jsem Tom kterému vy ostatní se znalostma nasaháte ani po kotníky :))))

         • Tom

          Ty znalosti máme všichni stejný, všichni minimálně méme možnost používat internet….tedy pokud něco nevím zeptám se toho kdo to ví …..

  • x_Rage

   Hmm ale jestli za to odklonění opravdu může mimozemská civilizace ,tak to určitě není proto aby zachránili lidstvo nýbrž ostatní život na planetě … Pač 100 % ví že likvidujeme jak naší matičku zemi ,tak hromadu živočišných druhů … Aby to spíš neskončilo tak že nás nakonec přijdou zlikvidovat aby přežila jak země ,tak ostatní zvěř … Má to celkem logiku jelikož jsme jak mor pro naší planetu a jediný lék bude nás buď přemluvit ať to neděláme což je dosti nereálný, nebo nás vyhubit.každopádně pokud by sem i doletěli tak by se na ně skoro jistě zaútočilo a to by mohlo mít katastrofální následky.Ai když ne ,tak se zlikvidujem sami . http://youtu.be/16bXWbqH30s

   • Tom

    koukni na komenty sem likvidace planety se děla i bez lidi, bez strojů, prostě se tak děje a dit bude. http://procproto.cz/objevy-2/clovek-pochazi-ze-zraloka/

    • x_Rage

     :) koukám že jste se tam celkem rozvášnili.Se spoustou věcí tam s tebou určo souhlasím,nicméně z5 k tomuto.Nejsem si vědom že by nějaký jiný živočišný druh než člověk dokázal takhle fatálně huntovat planetu. žádný nikdy nevykácel hromadu lesů a pralesů.Brutálně znečišťoval živ. prostředí či jen geneticky modifikoval rostliny,nebo si jen tak házel do oceánů či pouští jaderné zbraně (kvůli testům účinnosti).. Z těchto věcí vzniká jedna nemoc za 2.A hromadu živočichů to zabije.. Podle mě lidstvo spěje k záhubě,a pokud radikálně nezmění svoje chování jak k přírodě tak sama k sobě, brzy na to dojede.Až nebude co jíst a dejchat ,tak se poserem všichni.Vem si kolik druhů už jsme vyhubili jen tak pro obohacení z kůží atd. Suvenýrům nebo jen kvůli uspokojení touhy po zabíjení.Ostatní zvěř vždy zabíjela jen kvůli potravě,nicméně pořád neničila planetu.

     • Roman1

      S tím musím jenom souhlasit, jako příklad živočicha, kterého jsme prostě vyhubili z vlastní blbosti může být Vakovlk Tasmánský (snad to píšu dobře). Tohoto na první pohled dost zajímavého živočicha jsme pořádně nikdy „neprozkoumali“ a ve své podstatě o něm máme jenom domněnky jak se mohl chovat a kvůli těmto domněnkám a nepodloženým důkazům jsme ho vyhubili, protože PRÝ lovil ovce, kuřata. A není jediný, vemte si kolik i teď je ohrožených druhů. Lidstvo se pomalu hubí samo tím, že ničí svou planetu a vlády všech zemí to jen ignorují :) Hlavně hamty hamty peníze… Ať už to byla jen náhoda nebo nás opravdu „něco“ zachránilo, nedělalo to z respektu k nám (respektovali bychom snad my méně inteligentní tvory, kteří si ničí SVÉ životní podmínky? ne), ale, protože se jim budeme jednou hodit.. Nebo se to prostě jen tak stalo ;) To už je každého názor. Já neodsuzuji žádný názor ani žádný nijak moc nezastávám co se týče mimozemských civilizací, paralelních vesmírů a podobných věcí. Až bude správný čas dost jasně se nám pravda dá všem najevo.