Obyvatele Petrohradu ruší podivné dunění

9
595

Lidé, kteří žijí v centru ruského Petrohradu, si už několik týdnů stěžují na nepříjemný zvuk připomínající proudové letadlo. Podle četných svědectví k němu dochází v noci mezi dvanáctou a druhou hodinou ranní. Původ nepříjemného drnčení je neznámý, nicméně armáda kategoricky popírá, že by s tím měla cokoli společného, naproti tomu někteří experti považují zvukové záznamy za podvrh. To ale místní obyvatelé odmítají.

„Vypadá to, jako by zvuk přicházel odněkud z podzemí, někdy začíná téměř nepostřehnutelně a vzdáleně připomíná zpěv delfínů,“ řekl novinářům jeden z obyvatelů centra Petrohradu. „Pak je čím dál silnější a nakonec opět slábne. Někdy ale začíná velmi silně, burácí a doslova nám rve uši.“

Jednou z hypotéz bylo, že zvuk může způsobovat technika na odklízení sněhu. „Teď tu ale žádný sníh nemáme,“ krčí rameny nevyspalí Petrohraďané.

Zdroj: paranormal-news.ru

 • dudu

  aby nedošlo k tomu že si všetci budeme držať uši pretože v písme stojí že budeme zmierať strachom čo príde na svet.takže jednoznačne deje sa len to čo je napísane.a nehladajte vysvetlenia všeliake nezmyselne.

  • Prahs

   Jinak tedy tvrdíš, že tvoje vysvětlení je tedy smyslné? :)
   Promiň, nevidím v tom nic smyslného.

  • Kamil

   no,za
   1) bible byla („zřejmě,podle toho co jsem se dozvěděl“) upravena,takže se asi nedozvíš jestli to,co jsi koupil někde v knihkupenství je pravda,leda by jsi našel originální bibli…
   já nejsem věřící,já věřím na reinkernaci…
   bibli jsem četl jen kousek,a myslím že vše je postavené na falešném podkladu…
   např. několikset let před naším letopočtem byly Atlandané,a kdo ví jestli ještě přednima někdo nebyl…proč byl zrovna ježíš vybrán k jeho uctívání?…
   myslím tím,že pokud byl(podle mně ano) život ještě před ježíšem (neboli atlanďané) tak proč se neuctívá někdo znich?nebo ještě přednima?(pokud tam někdo předtím byl) země je 4,5 mld let stará (tohle jsou jen odhady,může být i mnohem starší)
   …prostě tím chci říct,že si myslím že to jsou prostě jen fámy…
   možná vím proč nám nasa aspol nechtějí odhalit mimozemský život,mělo by to neuvěřitelný dopad na náboženství..kdyby jim náhodou řekli že bůh neexistuje…(nebo něco jiného co by tu víru převrátilo)…
   ouh…zamotal jsem se vtom,doufám že pochopíte pointu toho,co se tu snažím vysvětlit…

 • dudu

  to može znamenat iba to že príde ježiš kristus to sa deju nevysvetlitelne javy o ktorych biblia hovorí a pribudaju.ludia už vidia a počuju všeličo.existuju paranormalne dimenzie a tam to začína takže mne to je jasne čo sa deje a počkajte čo ešte len príde ake prekvapka.

 • Kamil

  Myslím si,že podobný zvuk je při vstupu nějakého předmětu do atmosféry,ale podle všeho žádný předměty tam nejsou,je to zajimavý co to může být…
  a jako vždy,Nasa aspol mlčí a zapírají různé (konspirační) teorie

 • Vojta
 • jarda

  tak to je síla! ….. zvuků čím dál tím víc, jsou i intenzivnější a silných zemětřesení přibývá(Sumatra-8,6, a západní pobřeží Severní Ameriky,7,1…6,5….6,2)
  proč mě najednou běhá mráz po zádech… :((

  • Bigfood

   Ačkoliv jsem pravidelným čtenářem tohoto skvělého serveru, píši zde teprve svůj první komentář, požaduji to za jakousi povinnost.

   Pane Jardo, mé obavy rostou taktéž, obzvláště po mé dnešní zkušenosti. Žiji ve městě Havířov a první věc, kterou jsem dnes dopoledne po vstání z postele slyšel, byly nám všem známé zvuky, které se objevují všude po světě (viz např. Kiev).

   Šly slyšet ve větších intervalech, než ve většině videí, které se objevují např. na youtube – k opakování docházelo zhruba co 45 sekund. Taktéž nebyly nějak extra hlasité, ale přeci jen, slyšet to šlo. Ačkoliv bydlím na sídlišti, tak jsem nenašel jediný zdroj, ze kterého by to mohlo být (po sléze jsem se byl projít venku).

   Dodnes jsem tomuto jevu věřil asi jenom na 50%, můj postoj se změnil.

   • jarda

    já bydlím na olomoucku a ještě jsem bohužel tyto zvuky nezaregistroval….. má věrohodnost je tak 70 %.
    máte pravdu, toto jsou opravdu dobré stránky, chodím sem rád, nic méně by mě opravdu zajímalo jestli ty zvuky a všechno kolem toho jsou pozemského původu…. byl bych zklamaný kdyby vyšlo na jevo, že to dělá člověk,každopádně pokud by to dělal člověk tak si myslím že je kolem toho už natolik povyku, že by to ta „určitá společnost“- nechci říct HAARP, že by tu činnost chtěla nějak omezit, nebo přerušit aby se neprozradila…. takže můj názor je ten, že to má co dočinění s vyššími silami, ale jakými, toď je otázka :D
    ale to zemětřesení mě obzvláště začíná děsit :/