Opravdoví muži v černém zachycení na videu?

10
1281

Tým Aerial Phenomenon Investigations zabývající se vyšetřováním UFO oznámil, že se mu na záznamu hotelové bezpečnostní kamery podařilo objevit dva skutečné muže v černém. Záběry kamery se na internetu objevily teprve před pár dny.

Skupina Aerial Phenomenon Investigations sama sebe označuje za tým vyšetřovatelů jevu UFO, zpravodajských analytiků a vědců. K pozorování UFO, do jehož vyšetřování se měli zapojit muži v černém, došlo 14. října 2008 přibližně ve 22.30 h poblíž hotelu u Niagarských vodopádů v kanadském Ontariu. Několik svědků popisovalo, že na obloze viděli velké plavidlo trojúhelníkovitého tvaru s bílými světly na všech třech stranách a s červeným pulzujícím světlem uprostřed, které letělo pomalu od východu na západ.

Zdroj: unexplained mysteries

 • b33ro

  Ved to sú observers z Fringe :D

 • b33ro

  Mne skôr pripadajú ako observers z Fringe tí mali tiež klobúky

 • Danny

  Tak o těch už jsme četl…Docela i věřím že by to mohli být mimozemšťani.Podle popisu by to sedělo.Rozhodně to musí být děsivá situace když se tihle přijdou vyptávat.

  • wayfarer

   debilina…obyčajný muži v čiernom oblečení. To akože dôkaz, že sú to práve vyšetrovatelia UFO? Alebo čo…Čiže si oblečiem čierne sako, plášť a dám si na hlavu klobôk a už som MIB? Super..:DD

   • MidnighT

    Háček je v tom že vždy když někdo v Americe nahlásí bezpečnostním složkám že viděl ufo tak ho příjdou vyslechnout dva chlapy v přesně takovém oblečení jako na videu… Nikdy negestikulují, sedí naprosto klidně bez zbytečných pohybů a nikdy nemrkají… Spíše než na mimozemšťany bych to viděl na nějaké androidy… najdi si něco o skupině majestic 12 (MJ-12) je to přísně tajná organizace založená na rozkaz prezidenta Harryho S. Truemana určená k vyšetřování všech hlášní ufo…

    • kazanek

     Ja si stejne myslim že majestic 12 vznikla jen aby zmatly veřejnost a delaly ve vecech jeste vetši bordel než je.Zkratka pokud to je tajna organizace jakto že na dokumentech sou razitka MJ-12 a podobně,ja si myslím že jen proto aby dezorietovaly prípadné slídily a navedly je popř na špatnou stopu atd.

    • Danny

     Jo tak o těch jsem si zjistil taky svoje ;) Já jsem hold velkej konspirátor.

    • SHab

     ono hlavne je mraky pripadu, kdy nekdo zpozoroval ufo, vyfotil, natocil, ale nechal si to pro sebe a stejne za nim dosli MIB, at mu daji negativy ap.

   • Danny

    Jo jen to zlehčuj a dělej si z toho srandu…

    • Iron

     no tak či tak, na kamere sú len dvaja rovnako oblečení chlapi – to je celé, možná Blues brothers