Podivná světla nad Texasem

7
951

Podívejte se na videozáznam pořízený 15. května 2012 nad polem někde v americkém Texasu. Jsou na něm zachycena světla, která se pozvolna pohybují, o jejichž původu lze jen spekulovat.  Sám autor ke svému záznamu uvádí: „Světla se pomalu vznášela nad lesem… Objevila se uprostřed noci, kdy byla poměrně hustá mlha. Video jsem původně umístil na internet několik dnů po natočení. Později jsem ho stáhl, když mi jeden člověk v komentářích vzkázal, že jde o zemědělské stroje. Pro jistotu jsem se tam vypravil za denního světla, abych se podíval, kudy vede linie stromů a okamžitě mi bylo jasné, že světla se ve skutečnosti pohybovala po obloze, kde žádné traktory ani kombajny nelétají. Proto jsem video znovu umístil na internet. Ani obraz ani zvuk jsem nezměnil, celý záznam je původní. Světla pak zmizela stejně nečekaně, jako se objevila.“  Doufejme, že autor své video znovu nestáhne, abyste se na ně mohli podívat i vy.

Zdroj: earth-chronicles.ru

 • bob

  kombajn

  • xxx

   To je jak s tím vtipem a ruským traktorem. Ruské kombajny, přiletěly, sklidili a zase odletěli zpět do JZD. :D . Ještě, že je nenapadl tank, to by pak opětovali i palbu.

   • bob

    no a ne?? svetla jsou uplne stejna jako vidam od dob meho detstvi kazdej rok na poli pred domem, za domem a vedle domu z prave strany, z leve mam sousedy.. to ze je to v prachu je snad jasny, jeste nikdy jsem nevidel ze by se pri sklizni neprasilo za kombajnem.. jen kdyz se chlapum prasilo od pusy a od piva pri obede..
    sam osobne verim v mimozemsky zivot, ale v tomto proste ten kombajn vidim..

 • kazanek

  Jo zajimavy a vypada to celkem presvedčivě ale muže my nekdo vysvetlit proč opet video končí předčasne?Proč proste nenatačel do te doby než světla zmizela?Ale hlavně proč se autor nezmínil o tom,jestli objekty vydavaly nejaky zvuk?Motor by sel poznat…Prece pokud uvidim takovy svetla neslysim žadny zvuk a nejsem uplnej ignorant,tak mi musi byt jasny že je to neco hodne podivnyho.Taky se mohl zmínit o vzdalenosti ze ktere to natačel,zemedelsky stroje jdou slyšet i na kilometry daleko,proto je mi divny,že ho presvedcil jeden prispevek o zemedelskych strojich natolik,že to video stahl z netu.Taky mi prijde že to srovnaní s temi stromy provadí ve vetsi blízkosti než z jakeho mista puvodne natačel..chce to víc informací.

  • Tom

   Ja to rikam porad ze u druhu techto videii chybí zasadni informace pro verohodnost. A pokud se clovek zepta odpoved nedostane.

  • loyner

   S tím, že měl počkat až světla zhasnou je nesmysl, protože nemohl přesně vědět kdy to vůbec zhasne. Mohl na to koukat třeba hodinu, dvě..

   • Tom

    a nebo vedel co to je a to uz by pak
    nebylo zajimavy……