Bývalý americký senátor Gravel tvrdí, že na Zemi se ukrývají mimozemšťané

141
2032

Odhalení tajných spisů o existenci mimozemšťanů se blíží. Tvrdí to bývalý senátor Michael Gravel za stát Aljaška, který svou funkci zastával v letech 1969 až 1981. V interview zmiňuje přísně tajnou Oblast 51 a dále například i informace, které zveřejnil Edgar Snowden.

Ve druhém videu mluví o globálním utajování existence mimozemského života.

Třetí video pak informuje o dalších přísně embargovaných skutečnostech týkajících se UFO.

 • Mára

  Zdravím neví někdo o výše uvedených videích s cz titulkama???

 • FFS

  Podle zdejších komentářů se nedivim, že se ještě se schovávaj…
  A i kdyby. Další den budete stejně muset vyskočit z postelí do práce/škol/atd… takže v cajku. Nic se tudíž nezmění, svět pojede dál. Jen bychom měli jistotu.

 • MK

  Myslím, že tu jsou, vysvětlovalo by to dost podivných věcí. Já se jako dítě (bylo mi tak 9) probudil v noci do takové strašně divné místnosti, která byla jakoby živá, resp. organická, když to trochu přeženu, tak jako kdybyste se dostali do nějakého obrovského zvířete. Bylo to hrozně divné, ale zároveň to mám hrozně hluboko vryté do paměti. Dnes je mi jasné, že to je nesmysl, nic takového zřejmě neexistuje, ale v té paměti to je. Jak se to tam dostalo? Podle mě to tam je jen z jediného důvodu, aby to překrylo něco, co není až tak nenormální, ale o to děsivější. Zvláštní navíc je, že nejsem jediný, kdo si to z dětsví pamatuje. Jinak UFO jsem taky viděl, asi ve 14, těsně po plyšáku. Ale nebyl to žádný disk nebo parta světýlek. Byla to obrovská oranžová koule, která letěla obrovskou rychlostí ve 3 hodiny odpoledne šikmo nahoru nad Brnem. Od té doby nic, ať se snažím sebevíc koukat nahoru (ve dne i v noci)

  • Tom

   Asi by se to dalo psychologicky celkem obstojně objasnit. Zkus nějakého psychologa třeba se dostaneš do učebnice.

  • obět

   To nemusíš dělat.Stačí chodit do lesa každý den na hodinku třeba se psem,ale do hlubokého.Další věc je aby jsi měl dobrý výhled na mraky.Oni totiž v podstatě parkují uvnitř těchto mraků jak mě bylo ukázáno a náležitě vysvětleno.Ta hloupost „talíř létá většinou z mraku do mraku.Vtipné je,že to čte lidské myšlenky nejlépe pokud jste poblíž silných elektrických zařízení jako třeba jízda vlakem.Ostatně jsem nedávno zjistil,že nějaký Ing Benda se s tím setkal právě při jízdě vlakem a ta podivnost se chovala stejně divně jak Ing Benda popisoval k mému údivu již před mnoha lety.Takže to je hloupé a navíc lidem nebezpečné tato UFO,ale právě ve vlaku se jim daří nejlépe číst myšlenky lidí protože jsou v podstatě blízko silných elektrických proudů.Já osobně jsem to viděl poprvé právě při pohybu blízko elektrického vedení.

   • Tom

    Tak za jasneho pocasi nebo když je oblačnost?
    Tak v hlubokém lese nebo na hlavním nádraží?
    o samotě nebo ve vlaku…. :DDD

    úžasný … tolik slov o ničem….nejsou tvoji rodiče politici? :-)

 • obět

  Ted to tady letělo.Celou minutu stříbrný nebo světlý kov.Normálně jako vždycky směrem přes kopce do dálky a po obloze rovně pryč.

  Neviděl jsem to od doby návratu z Thajska.Je to vidět jen když nejsou mraky a je hezké počasí.Tenhle se bral rychle pryč do dálky a postupně přestával být vidět.jasně světle zbarvený kov a velká rychlost.

  • Tom

   Hele truhlíku. Na to že tím to fenoménem „žiješ“ nedokážeš ani náležitě popsat Jev UFO :-) Zkus to znova a lépe.
   – Teď a tady je kdy a kde? :-)
   – jakým směrem na jaké kopce?
   – Tvá údajná dovolená s tím nesouvisí
   – když se něco vzdaluje nooo asi se budeš divit, ale zdánlivě se to zmenšuje … :-)
   Vidím to úplně jasně jak k tomu došlo:
   Místo: Psychiatrická léčebna
   čas: 11.58
   Situace:
   počítač se nachází u okna, místnost je tmavá jen jeden rozsvícený lustr u prostřed. Přijde zřízenec že je oběd a že zase větráš panu bohu do oken. V momentě kdy začne okno zavírat je skrz něj vidět na kopce ale samozřejmě i odraz rozsvíceného světla, která se odrazem promítá na skleněnou tabulku. Pohybem okna se zdánlivě začne pohybovat odraz světla v oknu, kde budí dojem že cestu je vysokou rychlostí rychle pryč do dálky…..
   Oběť prosí zřízence aby vyčkal s odesláním komentáře:
   ….. Neee neee ja nechci papat ještě musím rychle napsat, že okem svým Ufo jsem spatřil, či co já vím snad své smysli jsem šetřil. Uvěří mi někdo snad, toužím, aby mě měl někdo rád, proto píšu bláboly, když přijdu ze školy. Proto píšu o víně na oběd jsem v kantýně. Tahle léčebna to je dar, UFU 3x zdar zdar zdar……. :-))

 • Martin-cz

  Pokud v tom bude nadnárodní zájem’tak se nic nedovíš.Armáda a vlády mocných zemí mají černý rozpočty a ani Obama neví kam nebo kde jsou použity v jeho zemi.Co podle tebe se nedá ututlat.Pokud nékdo jako Snow. nenaruší jejich strategiji tak neví nikdo nic.A pokud nékdo néco vý,nežije ani tak dlouho aby to mohl pořádně doložit dúkazy.Tyhle lidé jsou upsáni svým životem k bezpečnostní prověrce,a stupni bezpečnostního utajení.O těchto vécech je spousta filmů,který to nereprezentují jako sci-fi nebo fantasy,ale kopírujou realitu.

  • wikx

   a tys na to zrovna kapnul a vse si odhalil.. bravo

 • zipp

  to ma bejt jako článek?! vycuc z youtube? Reklam tu mate jak nasrano. Kvalita není důležitá co… hlavně že vám tu ovce klikaj a chorobomyslný plácaj kraviny (pan oběť)

  • obět

   Tak se na to jdi podívat sám.Ale to by jsi si nadělal do kalhot až by to přeletělo nad tebou.

 • esme

  nechapem vasu xenofobiu. Myslite si, ze ste jedini ludia v unum? je vela vesmirov a velmi velke mnozstvo roznych ras, ale sme vsetci ludia, navzajom kompatibilni. Iba tie rasy, ktore su umelo vytvorene, su hrozbou. Zial, prave oni operuju na terre, lebo vase vlady s nimi obchoduju. Ale na planete sa nachadza aj vela inych mimozemskych jedincov, ktorych len velmi tazko odlisite od pozemstanov, a nie su hrozbou pre nikoho. Ste vynimocni len v jednom smere – vasa agresivita je hrozbou pre kazdeho, kto sa k vam priblizi. To je dovod, preco nie ste doteraz plnopravnymi clenmi hviezdnej federacie. Ked sa zmenite, otvoria sa vam nove svety – su trochu ine, ako to ukazuju vase filmy, ale su tiez nadherne.

  • zipp

   ty už to nehul

  • obět

   Každý je nepřítel každému a ve vesmíru by to mělo být stejné,protože se neznají.Agresivita je zcela přirozená v přírodě i ve vesmíru a právě UFO jsou zřejmě parazité na lidech,kteří zabranují pokroku a vymlouvají se na to či ono.Oni sami zabíjejí lidi a ničí jejich raketoplány.Lidstvo není žádnou hrozbou,protože je vesmír nekonečný jsou asi jako kapka v moři.Oproti tomu záběry UFO okolo hořících lodí a před zemětřesením kdy zemřeli tisíce lidí.

   • Pavel Novak Pavel

    Stačí si přečíst něco z Mahabharáty :-) tam skutečně člověk vidí jak tyto mimozemští parazité byli úplní mučedníci. :-D

    • Tom

     a proč jsme tak nedopadli? už tenkrát? :-))

     • Pavel Novak Pavel

      Ale mi jme tak dopadli a v tom je to ponaučení. Celé generace museli žít v otřesných podmínkách a následky si tehdejší populace nesla jak nejhůř mohla. Sice se nějakým zázrakem podařilo dalším útokům předejít, ale už tehdy věděli naši předkové , že to co na ně dělá nálety z hůry je špatné a nebezpečné a stavěli proto podzemní kryty. Mahabharáta tohle všechno moc hezky uvádí a varuje před tím. Paradoxem je, že teprve nedávno jisté oblasti začali používat zbraně proti každému UFO a ženou je ze svých pozemků svinským krokem. Lidi už přestávají nad UFO žasnout, ale začínají se bránit před útoky těchto plavidel. O těchto civilních obranách je podezřele slyšet víc a víc, protože lidí zjištují, že jim nikdo nepomůže. Jsme tady jako na střelnici v tom má kolega výše pravdu a nejde tomu zabránit.

      • Kouba

       Souhlasím ty si pochopil,že UFO je mimozemského původu a ne výmysl lidí jak si asi myslí Tom.

       • Pavel Novak Pavel

        Současné UFO je výmysl , ovšem to historické jak uvádí další kultury nikoli.

        • Tom

         UFO je UFO proboha. Je jedno v jaké době. Apropo víš ty vůbec co je UFO? Plho? Už dobrou čtvrt hodinu se o tom bavíme :-DD

         • Kouba

          Bože snad každý normální člověk ví co to je zkratka UFO (unidentification flying object)-neidentifikovaný létající objekt,ale když tyto objekty jsou pozorovány od první civilizace na Zemi a dočteš se,že tyto objekty (plavidla) mezi sebou válčila tak to potom můžeš identifikovat jako kosmické lodě,plavidla,atd. mimozemské civilizace z vesmíru,třeba i s paralerních světů.A je docela dosti možné,že stojí za vznikem ,nebo pomohla našemu vývoji.(tím popírám Darwinovu evoluční teorii).

       • Tom

        Tak prrrr já jsem nikdy neřekl že UFO je výmysl lidí. UFO je skutečné do doby než se z něj stane IFO. Hele drndo, když uvidíš motýla aniž by jsi věděl že to je motýl je to prostě UFO. Až ho identifikuješ, že se jedná o motýla je to IFO.

       • Zeus

        Já sem pochopil, že se navzájem nechápete. Možná proto, že píšete tak nepochopitelně a to je možná způsobeno dlouhodobým vlivem látek měnící mozkové funkce.

        • Tom

         :-D Oni nechápu že mi to chápeme, ale myslí si že to nechápeme, I když jim říkáme, že jejich myšlenky chápeme, ale nesouhlasíme s nimi oni nám nevěří. Mezitím nedokáží pochopit jeden druhého a tím vzniká nepochopení, pochopitelných věci jako je třeba UFO. :-))

       • FFS

        Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem, jak praví postavička ze známý ruský pohádky.
        UFO – ten pojem samotnej, je jen souhrný označení pro jev, kterej nemůžeš ihned identifikovat. Může to být naprosto cokoli. I třeba kámen vystřelenej z praku, co ti prolítne přes zorný pole, čili může být pozemskýho i mimozemskýho původu a !!!NEMUSÍ!!! nutně znamenat hvězdnou loď.

      • Zeus

       Promiň ale odkazovat se na Mhabharátu je stejné jako odkazovat se doslovně na Ezopovy bajky.

       • FFS

        Pokud ukážeš na Mahábháratu, tak musíš zároveň ukázat i na další starověký texty a artefakty, aby to dávalo širší smysl. Zkus se na to podívat z čistě badatelskýho hlediska. Přirovnání k bajce je zcestný, jelikož bajka pouze metaforicky vykresluje pomocí zvířat příběhy lidí, kdežto texty typu Mahab. a pod. zkus chápat jako zápisky o historii. Zápisky o civilizaci, která zanikla, a aby uchovala alespoň něco ze svých vědomostí, sepsala to touto formou. Postupem času a úpadku, se z vědeckých poznatků stane náboženství a z technologie předmětem uctívání. Pokud si je čet, tak víš, že v mnoha ohledech jsou až mrazivě přesný ve vykreslení jistých druhů současných zbraní a technologií. Živoucí důkaz v podobě ruin měst Mohendžodara a Harrapy na pomezí demilitarizovaný zóny Indie – Pakážstán.

        • Zeus

         Tohle ale není vůbec tak jasné. Nemůžeš poznat zda se prolínají mýty a skutečnost a nebo je to čistá skutečnost převedená na mýty. Pokud ti připadá, že něco je popsáno přesně podle současnosti, uvědom si, že to překládal a interpretoval současný člověk. Já si originál nepřečtu a ty asi taky ne. Ale kdyby jsi mohl, byl by jsi asi zklamaný. Hlavně pozor na Danikena a podobné. Ti úmyslně překlad přikrášlují a nelze jim věřit! Někde jsem vyděl dvě verze pasáží o těch jaderných explozích v Mahabhrtate. Jednu promimozemskou a druhou nezávislou (lze-li tak říct). No a podle té druhé by jsi v ni viděl jaderný výbuch ledatak po nějákém silném halucinogenu.

         • FFS

          Já to samozřejmě chápu a beru to s rezervou. Vim, že je to interpretováno očima současníků. Ono nejde ani tak čistě o samotný texty, jako spíš v širšim kontextu o vyvracení, či potvrzování historických nesrovnalostí. A musim konstatovat, že jich stále přibejvá.
          Däniken je krmič, co si na tom postavil živnost. Je ovšem vzdělanej vysokoškolsky v oboru. To mu upřít nemůžeš.
          Mně jde skutečně jen o jednu věc. Dozvědět se, jak to bylo. Žádný senzace nehledám. Čirá zvědavost mi žene v touze po poznání.

          • Zeus

           Ono asi některá tajemství by neměla být odhalena a tak zbavena kouzla, neboť většinou jsou jejich řešení jednoduchá a nezajímavá mnohdy mnohem prostší, než je předpokládáno.

           Denikenovy nepopřu jen jeho úspěšnost. I když nad etikou dosažení úspěchu lze dost reptat. Nicméně k etice činnosti takových lidí se většinou ve světě nepřikládá význam. Jen nevím v jakém oboru mu chceš vzdělání přiřknout? Já vím jen o oboru fabulátorství.

   • Tom

    jééééé aspoň jeden záběr tvého UFO prosíííím :-)))

    • IS

     Myslíš si,že jsi tak vyjímečný,že zrovna tebe by chtěl někdo přesvědčovat ? Myslím,že ne. Jsi jen jedna z mnoha tváří,která bude zapomenuta v čase aniž by obohatila lidstvo. Pokus se být aspon vůči ,, věřícím “ méně agresivni a neposmívej se jim , děláš totiž hlupáka jen sám ze sebe. Jen proto,že nesdílejí tvoje přesvědčení neznamená,že jsou horší lidi než ty. Možná právě naopak. Lidi s vírou, at je jakákoliv, snílci,idealisti ti byli a budou hybnou silou rozvoje. Lidi jako ty z těch je smutno. Pěkný den

     • Tom

      – právě opozice názoru je nejlepší ukazatel smyslu myšlenky
      – já jsem přesvědčovanej pořád
      – jo, tak tím obohacením seš mimo mísu…
      – .proti věřícím nic nemám, proti sektářství a demagogii už jo
      – kdo je hlupák je věcí názoru, pro hloupého každý hloupý :-)
      – nejsou horší jen neinformovaný
      – lidi s vírou která je jakákoliv snílci a idealisté vytváří kulty, které zabíjejí. Stalin, hitler, lenin, gottwald
      – hybnou silou rozvoje je věda

    • obět

     http://uloz.to/x4H3CuPD/ufo-footprint-rar

     Tady máš originál.Video záběry zatím nepotřebuješ.Stejně bys nic nepoznal a pletl by sis oranžové žhnoucí UFO s měsícem.

     • Tom

      a kde je to UFO? :-D hele zas me tak nepodcenuj, jestli to budou stejne kvalitni zabery jako ted, mohl bych si zhnouci ufo splect s krtkem.

      Zahada stromu vyresena cas 2.5 minuty nemás vazne neco slozitejsiho? a to samsung dela faaakt tak desny fotky?

      • obět

       Asi ti to vypadlo z klávesnice…záhada „vyřešena zapomněl jsi napsat jak?Jenom plácáš,ale kloudnou odpověd jak to vysvětlit nemáš,žádnou.Napsat ,že je to „vyřešené a nic neříct tomu se říká „kecálista a věci akorát vokecáváš.Já mám samozřejmě ty věci natočené,ale sbírka není kompletní bez natočení jednoho z těch disků.
       To zbarvení je po světě běžné v oblasti kde právě byl pohyb těchto UFO objektů.Nemluvě o pokácených stromech do kruhu v lese a vysušených.

       • Tom

        ACHJO!!!!!!
        – nenapsal jsem to schválně. Lidé co čtou mé příspěvky i lidé co je nenávidí vědí, že jsme jako děda Lebeda a nepíšu jen tak do větru pokud si nejsem jistej. A chci aby si i ostatní mohly záhadu objasnit stejnými prostředky jako mám já.
        – bez obav já jen že mám kloudnou odpověď ale mám i fotku toho kdo to zbarvení dělá.
        – jo jo podle sebe soudím tebe že?
        – DISK jako plavidlo vesmírem je konstrukční blbost. Neni důvod proč zrovna disk…
        – Ano to zbarvení je běžné s tím souhlasím, že za to může UFO už ne.
        – jestli se to šíří v kruhu pak je má domněnka správná tímto ti děkuji za její potvrzení :-D
        Tady je ten tvůj „mimozemštan“

 • obět

  Ta chamrt zabíjí lidi a ovládá techniku i lidi jako loutky.Stačí si pustit traky na ledě 2 serie tam to létá okolo těch traků co jezdí v ledových oblastech okolo polů.Jinak UFO zabíjí lidi všude po světě a je to všude stejné.Člověk je pro ně to co pro nás zvíře.Používají vás a dokáží vypnout vaše ztráta času je tak malá,že to ani nezaznamenáte.Viděl jsem desítky lidí vypnutých a nikdo z nich si ani nevšimnul.

  • Kouba

   Zabíjejí lidi všude po světě? a dokáží nás vypnout? to bych teda rád věděl kde mám ten knoflík s názvem OFF. Jinak je spousta záhadných a neobjasněných vražd,ale neznamenáto,že nás mimozemštané chtějí vyhladit,nebo snad jo.

   • obět

    Ne,ne nehraje.Ta věc se normálně pohybuje po obloze a jejich disky jsou ze stříbra,ale pokud sklesají je člověk automaticky vypnut a nevnímá.Trochu jako by nedokázal prý používat normální uvažování i hlas těchto osob je zkreslen a jen se snaží uniknout z oblasti této frekvence,která zablokuje mozek člověka v blízkosti těchto strojů.Zabití je celkem běžné.Jedna osoba padla do dvou dní mrtvá na mrtvici,protože ten tlkak je příliš silný a lidské tělo není na to stavěné.Je to strašné,ale ta zařízení jsou tak výkonná,že se jen rozklepete a nedokážete nic.

    • zipp

     trapaku. dem si pro tebe. už brzo tě vypnem

    • Pavel Novak Pavel

     To vlastně zmiňuješ jakési paralyzování oběti. To není nic zvláštního. Příroda má podobný fenomén i mezi zvířaty. Zvířata nemohou utéci a sou jakoby přitahovány. nemohou vydávat žádný zvuk a jsou utlumeny . Nakonec do několika hodin umírají.

  • MAXIMAQX

   Nojo zase Pan hraje moc hry,to chce trochu ubrat kamo

 • Synthmode

  Teda né že by to nebylo zajímavý jo, ale už trošku nuda…pořád čekám kdy vyjde kdekoliv jakejkoliv článek s informacemi novějšími než ze čtyřicátých let dvacátého století…a ono pořád nic :) stále se to všechno omílá dokola a ti co o tom dřív nikdy neslyšeli komentují: „huráááá“ :)

  • obět

   To bude asi tím,že to nikdo z těch co o tom hovoří nezažil ani to neviděl,takže informace mají od jinud.Opravdoví svědci bývají brzy zabiti.
   Pro zajímavost,každý z vás viděl na you tube stříbrné koule jak přelétávají tady a tam či v číně atd jenže,kdo ví jak vypadá zbarvení jejich pohonu když zapnou trysky k pohybu?Nikdo!
   Ty stříbrné koule většinou nejsou zaznamenané při použití těchto trysek a pokud sklesají a zapnou je je to uchvatná barevná show je překrásně zlatavá a přechází v žhnoucí rudou.Ty trysky šlehají snad 6 metrů za stříbrnou koulí a přelet je něco úžasného.To by mě zajímalo proč to má zlatavou barvu co je to ,že zbarvení je zlaté?To nevím.

   • Kouba

    Kde si přišel k těmto informacím co tu píšeš? a proč zabili tvého kamaráda to by mě zajímalo a také proč nás UFO navštěvuje za jakým účelem.To co jsi tu psal jsou zajímavé informace.

    • Pavel Novak Pavel

     Informace jaké má „obět“ nejsou zase tak těžké a kupodivu jsou i veřejně dostupné. Existuje hned několik projektů , které mají za cíl snižovat a regulovat počet populace. UFO je pouze jeden z mnoha nástrojů těchto pozemských projektů. Už tak se se UFO stává čím dál tím víc „trestnými objekty “ protože skutečně tyhle stroje zabíjejí jak zvířata tak i lidi a v současnosti to nabralo obrátky už na zabíjení na potkání. V Americe a Španělsku už pomalu na UFO pohlížejí jako na zločince a ne na UFO jako takové.

     • Tom

      a jak by se mělo chovat?

      • Pavel Novak Pavel

       To je prosté. Skutečné UFO se chová jinak. Příkladem je opět historie. Nikoli jako pozemský spratek jak ho líčí současné pozorování. To co dělá dnešní UFO je pouhá lidská motivace.

       • Tom

        ISS, SOHO, MRO, APOLLO, MIR, CASSINI, SPIRIT, a další a další mise ano to vše jsou mimozemské aktivity, protože se neodehrávají na Zemi ale jaksi ehm mimo – zemi. :-)))

        Pokud máš namysli návštěvu bytostí, jenž nepochází rodově z naší planety hovorově se zovou E.T. nebo E.B.E, rovněž neni třeba vysvětlení ani NASA ani ESA ani USA ani plyšového medvídka. prostě pokud tu jsou tak přijdou a řeknou. Ahoj mi jsme hodný a chceme se kamarádit. A nebo řeknou co čumíš chceš do tlamy?. :-DDDD

        • tRAPass

         To doufám, dostanou kopačku s votočkou že zas odletěj zpátky odkud přitáhli.

   • Tom

    Já jsem očitý svědek pozorování fenoménu, který se zove UFO a jsem pořád živ a ….. no raději psát zdráv nebudu :-))) Moje pozorování UFO se vůbec nepodobá jakémukoliv řekněme komerčně známému pozorování. Dokonce mám konkrétní vzpomínku určitého typu. To UFO bylo OBROVSKÉ, letělo absolutně neslyšně, bez světel. až neskutečně tmavé. :-) Přesto netvrdím, že šlo o mimozemšťany…. i když podle jistých informacích v té době byla údajně povolána do vzduchu letka PVO. Ovšem nedá se ověřit v jaké oblasti.

  • zipp

   trapáku

 • Pavel Novak Pavel

  Jak řek A.C. Clark žádné vládě ani nikomu jinému na zemi by se existenci UFO nepodařilo utajit tím pádem fáma o odhalení je totální nelogická blbost a nesmysl. Pokud by tady na zemi skutečně bylo UFO nikdo by utajení nezabránil a v okamžení by o tom věděl celý svět. Byla by to vlna, které by nikdo nezabránil a neutajil.

  • hasa

   Nesouhlasím ,jsou tady od doby co spíme v jeskyních. Nevěřím evoluci člověka ,že jsme se vyvinuli ,bez nějaké pomoci. Věřím v tom a taky je to psáno v každé civilizaci ,že jim někdo dal moudrost ,uctivání boha(mimozemštana). Oni můžou nás pozorovat už desítky tisíce let a my o nich vime… nic (nevíme jakou mají technologii na utajovaní ) .

   • Kouba

    Naprostý souhlas Archeoastronauté (bohové z nebes) navštěvují naší planetu od vzniku první civilizace.

    • tora85

     Ja nevim, prijde mi to celkem usmevne. Ale z jakeho duvodu by nejaka vyspela civilizace schopna cestovat vesmirem pestovala nekde v odlehle galaxii mlecna draha, v slunecni soustave nejakou primitivni civilizaci, jako je lidstvo?Nedava to smysl. To je jako bychom my travili veskery svuj cas pozorovanim a usmernovanim mravencu. Napada me jedine ze bychom z toho meli nejaky medicinsky uzitek, ale jinak mi to prijde zcela blbost. A krizeni? Neni jednodussi kdyz sem zavitaji, vzit par tisic primitivnich pozemstanu sebou a krizit si je u sebe doma? To je jako by ste jezdili koukat na sveho psa z evropy do ameriky jak se mu zije a jak se rozmnozil. Uplna blbost.
     Ale jasno v tom nemam. Napada me jiny duvod. Treba nejaka civilizace ani neexistuje v hmotne podobe ale jen jako energie, ci vibrace. Nakonec kvantova fyzika dokazuje ze kmota je vysledek vibraci. Treba nas jhmotny svet je jen jejich projekci. Nase „hmotna“ tela jsou schranky jejich mentalni energie. A my si myslime ze jsme to my, ale pritom je to energie nas ovladajici, ktera je vzdalena tisice svetelnych let od nas. Holograficky vesmir. Kazda castice ovlivnuje dalsi, bez rozdilu vzdalenosti.
     Kazdopadne ze by tak vyspelou inteligentni civilizaci, ktera by svym pokrokem nezanikla, ale rozvijela se, by asi sotva mohl zajimat tak primitivni tvor jako je clovek.

     • obět

      Všimnul jsem si,že to vysílá do lidí energii podobnou té elektrické a člověk se přitom hýbe jako na baterky.Dokonce dokážete odříkávat nějaké fráze co do vás vloží.Zasáhlo to jednoho politika přímo přede mnou a on začal sám od sebe drmolit nějaké věty jako loutka a pohybovat při tom nepřirozeně rukama.A to před svědkama okolo mě.Dost často osoba pronáší naprosté hlouposti jak psal i Ing Benda!

      Ta věc jako by neměla svoje těla,ale napojuje se do lidí.

      • Tom

       jeeee a ještě IVOŠ AŠTARŮ k tomu nooooo pane jo, to je zas jednou materiál. Z tvého komentář vypíchnu, doslova vytrhnu toto: „….hlouposti jak psal i Ing Benda“ :-)))

     • Pier

      Ptas se z jakeho duvodu ? copak ty vysvetlujes mravencum z jakeho duvodu tady ses ? pochop, ze ten „DUVOD“ neni lidskeho puvodu ..tudiz cokoliv te napadne neni pravdou, jelikoz jses a porad budes myslet a jednat jako clovek..tak jak bychom se to mohli dozvedet ? premyslej…(a vynech EGO)

      • Tom

       Dobré :-)))

     • FFS

      Zkus se na to podívat takhle – civilizace schopná jednou prostor překonat a ovlivnit dění na jiný planetě, ho bude schopná překonávat opakovaně. A logicky bude ovládat genetiku. Pak už máš jen krůček od úpravy původního druhu ( v našem případě tedy Homo Sapiens) a jeho umělý urychlení evoluce. Účel můžeme samozřejmě jen hádat. Od prostýho pokusu, až k levný pracovní síle. Naopak. Přesun x tisíc jedinců jinam by bylo mnohem náročnější, než občasnej dozor a korekce vývoje.
      Už jsem to psal x krát, ale pokud si prostuduješ starověký texty, tak obsahují mnoho nepřímých důkazů o těchto zásazích.

   • agáta
    • FFS

     Nechci tě zklamat, ale „debunked“ verze je dost očerňovací kampaň vůči původnímu seriálu. Samozřemě, že původní seriál je taky místama dost přitaženej za vlasy a určitě se z toho nedá vzít všechno, nicméně obsahuje i tak dost podnětů k dalšímu zamyšlení.

    • Zeus

     Wau to jsem nevěděl, že vzniklo takové doplnění původního ancient aliens, Doporučuji všem, kteří jsou seriálem ancient aliens fascinováni.

   • Pavel Novak Pavel

    Řekl bych spíš že Ufo je nástrojem jak řídit částečně lidstvo. Ano sou o nich zprávy všude jenže všímavý člověk si všimne jedné věci. Kdyby zde byli zkátka by žádná technologie nezabránila k utajení jejich existenci. Lidstvo z daleka není tak vyspělé, aby mělo technologii tak pokročilou jako mají oni, kteří jsou ve vesmíru déle než mi. Pokud by skutečně existovali někde ve vesmíru dnes, žádný člověk na zemi by jim nezabránil, aby mimozemštané o sobě dali vědět. Pokud ano , pak to nejsou mimozemštané a je to druhá stránka věci.

    • obět

     Záhadná nemoc na ,kterou ochrnul Hawking je jejich dílem.Stejně jako AIDS.Já sám jsem měl obrovské boláky a z nich trčící nějaké třásně,nikdo neví od čeho.A to je to nejmenší

     • Guest

      určitě jeho nemoc nebyla náhoda stejně jako vražda pana Součka o tom už je ale jiná kapitola. Všimněte si rovněž náhlého umrtí pana Mackerleho po tom co objevil ty věci.

      • obět

       Naprosto přesné!kdo se k tomu dostal ten hned náhle umírá!Mackerle byl přesně ten případ.

       Bylo mě to divný od začátku.Bohužel jsem se na to musel jít podívat abych se přesvědčil,že je to pravé.

       • Zeus

        Meckrle měl 71 let a a bojoval se zdravotními problémy. Navíc jeho knihy vycházeli průběžně. Podle vašich předpokladů by musel umřít již dávno předtím.

        • Pavel Novak Pavel

         To jsou samozřejmně výmluvy že zemřel jen díky zdravotním problémům. Ano on je měl ale podivejte se na jeho expedice. To by člověk musel bejt slepej aby nepochopil že vědci zvláště ty čeští se likvidují a on měl odvážné expedice, které musely být trnem v oku . Nebyl to první ani poslední případ.

        • obět

         Tam šlo ot,že on šlapal přímo na ty střílny co jsou dneska již zaplavené a stál u dalších věcí a také je držel osobně v ruce atd.
         To je velice velký rozdíl ,když má přímo důkaz než,když jenom na něco kouká a pak o tom píše.

       • Pavel Novak Pavel

        Mackerle nezemřel náhodou , podivejte se že už tady nemáme skoro žádného solidního vědce. Ty co byli nadějí a něco našli jako treba pan Mackerle tak najednou umírají. všechno jsou to úkladné vraždy. Expedice na Sibiř a najednou konec.

       • FFS

        Pan Mackerle byl ročník 42…

     • Pavel Novak Pavel

      čí dílo ?

      • obět

       no..to mají lidé,kteří přijdou do styku s tou věcí a dělá to do nich takové zářezy a bodné ránky po těle většinou v oblasti ramen,ale dělalo to i horší věci.odřezávalo kůži atd.

     • Tom

      říká se tomu akné…..

      • obět

       Leda,že by mělo nějaký zobák.

     • Ivet

      ten nikdo jsou i lékaři?

      • Tom

       Ukázková bájná lhavost :-))) Případ pro učebnici psychiatrie. Je to přeci oběť s neustálou potřebou sebelitování.

      • obět

       Ano Ivet.Ta na to koukala a jenom zírala do toho otvoru.Jako po zobáku.

     • FFS
    • IS
     • Zeus

      Tak jsme si to problikl tam, kde se zmiňuje o údajných artefaktech. A musím říct, že Daniken je odpočinkově úsměvný, ale tenhle chlap je vhodný ke spuštění schizofrenické epizody. Vážně nedoporučuji:!!!!! Tohle asi sledoval obět. Zaregistroval jsem dva fyzikální nesmysli, a proto pochybuji, že geologii vystudoval. Ale chytrý je. Artefakty nikomu nepůjčil, aby ho neprokoukli.

    • IS

     Jedněm věříte všechno, jiným ne …..jak nejvíc udělat z pravdy lež? Sami jim tu lež nabídneme,žádné vesmírné plavidlo se v Rooseveltu nezřítilo,bylo to nahrané,aby si to lidi mysleli , to byla první část , pak vytvořit celou sérii pádů a rádoby jejich ututlání, to byla druhá část, za třetí, postarat se ,aby lidi viděli no a konečná část je,že už tomu nikdo nevěří a ti co věří a ví tak těm stejně nikdo věřit nebude.

     • Pavel Novak Pavel

      O tom že se tam nic v Rooselveltu nezřítilo ví prakticky každý. Samozřejmě že šlo o odvrácení pozornosti na něco jiného co se v té době mělo dít. navíc ta logika sama o sobě podstrčit mimozemštanům pády. Jaké pády ? Oni létají miliony let a najednou budou na zemi padat jako hrušky ? :-) Jistě…jak říkám, dnes už tady nejsou a pokud tady byli a nejspíš ano tak byli v dobách, kdy si je tady lidstvo nepřálo a bránili se jim.

   • FFS

    Proč? Náš druh se zde vyvinul, ale nicméně je spíš pravděpodobný, že mu někdo pomoh zvenčí.

  • obět

   Kéž by to neexistovalo.Můj nejlepší kamarád by žil,ale

   ta kravina prostě napojí lidský mozek během několik sekund.Používá to takovou elektrickou energii a magnetismus,takže jak vás zaměří rozklepete se a jste navedeni do řeky či moře a utopeni či při jízdě zabiti při autonehodě,není úniku pokud je člověk svědkem pravého UFO odstraní vás.
   Jedno pro koho děláte ani generál není nic,jak jsi zaměřen dostaneš několikamilimetrová zařízení a můžeš si o tom psát tak maximálně na internetu,nikdo to z tebe nevytáhne a většina svědků tak brzy umírá.
   První měsíc je tlak tak silný,že svědci sotva přežijí a nedokáží vstát ani z postele!Je nutné pít stále vodu jinak vás doslova upraží.Prostor je vyplněn tímto tlakem a něčím jako plyn či něco podobného,takže každý uteče v panice při snaze zachránit si život a není možnost zustávat v blízkosti svědků.Ta věc pomocí těchto implantátů označenou osobu(svědka)eliminuje při jakémkoliv pohybu či předání důkazů.Je to kvantové vězení.

   • Pavel Novak Pavel

    To mě samozřejmě mrzí že vás potkalo toto. Vím že se vše odvíjí od zdroje těchto smrtících sil. V sibiřských oblastech existují též místa v jejichž delším pobytu umíráte a nikdo neví proč. Taková místa jsou i v čechách a je známo, že minimálně dvě české expedice v těchto místech zmizely beze stop a nikdo neví proč a jak. A v případě , že o tom víte, vás nevynechají ani tady v české republice. a z člověka je psanec na útěku ve vlastní zemi . Vy ale mluvíte o místech kde je UFO. Tyto anomálie jsou i v místech kde UFO nebylo zaměřeno a tyto vlny tam působí aniž by někdo věděl jaký zdroj to způsobuje. Způsoby jak si podržet kontrolu nad nepohodlným svědkem pomocí těchto zařízení není zas tak těžké to je pravda. Mě by osobně zajímalo víc než nějaké Nasa odkryté české Akta , protože mi jich tady máme rozhodně dosti a můžu vám určitě říct, že kdybych dostal na výběr tak si místo Nasa otevřu české odkryté informace :-)

    • Tom

     AHA a konkrétně? jedna paní povídala, že? Spekulace z doslechu. To je zaručeně ověřitelný zdroj. Buď jsou informace tajné, nebo falešné a nebo prozrazené. Nic mezi tím.

     • obět

      Ta věc ti normálně smaže záznam z banky a to včetně zvukových záznamů a taky tvoje nahrávací zařízení v ruce!Kameře se prostě hned vybijí baterie.atd
      Jak se budeš bránit?
      Ta věc složila spoustu lidí i jednu ženu.Nevěřím,že jsou informace tajné,protože je možné se k tomu normálně dostat není to nic těžkého.Má to svoje normální migrační trasy.Prostě ze tebou večer z dálnice odbočí modré světlo sklesá ti nad auto a když vystoupíš uvidíš modré světlo.Nebo se to pohybuje po polích ve večerních hodinách v oblasti elektrického napětí.

      • wikx

       Zvážil bych procházku na čerstvém vzduchu

       • obět

        Na čerstvý vzduch jsem šel do pole ,když jsem to viděl poprvé a přiletělo to normálně večer jako před tím a bylo to kovové a mělo to naprosto přezdobený tvar disku a takové pilířky kolem dokola,takže je to pravé.To největší kruhové „IFO mělo dobrých 10m.

        • Tom

         látající talíř je nejdebilnější tvar na cestování, který se dá použít. :-))))

    • obět

     V každém případě děkuji.Potíž je ,že je jen jedna možnost jak to vyřešit a to je obávám se do toho vstoupit a použít přitom on-line přenos.Sice asi moc dlouho nevydrží,ale vždycky trvá než techniku přeruší tak budu se svědkama při tom a než se přeruší nahrávání poběží to někde i na stránkách,takže budu mít svědky sebou a ještě to bude zveřejněné.Jediná možnost,že ze mě sundají ta zařízení,protože ta právě posledně zcela zničila mého kamaráda a když se to stalo mě tak jsem sotva přežil.
     Většina lidí se třeba myslí,že jim hekauji počítač,ale to nedělám já to dělá to zařízení také vyřazuje GPS,když někam jedem atd.a to je to nejmenší.

     • Tom

      řešení vidím jinde. chce to teplý čaj obklad na čelo krátké procházky a nějaká antidepresiva

      • obět

       Zažije to každý svědek včetně služebné ta seklepala také hrůzou.Jedna dokonce nebyla schopná ani pracovat.Většina obrovských chlapů se v místě hroutila.Třeba jeden taxikář tím byl napaden v mé přítomnosti a jen se klepal jak to jím procházelo a stále opakoval,že tomu věří,protože je mu ted tak špatně,že nedokáže ani řídit.Zmítalo to celým jeho tělem.Pochybuji,že si to někdo vymyslel.Protože to nejde

       • Tom

        ty si vymýšlíš ….. to je celý příběh. Je fakt že takový to fabulátor jako ty tu snad ještě nebyl :-))))

        • obět

         Nikdo si nic nevymyslel.V poušti to normálně leze z oblohy a pohybuje se to nad místem kde člověk je a hned rychle pryč.Také to osvítilo nějaký dům v Thajsku a lidé svítili nahoru světlama na ryby(mají je k rybolovu) mělo to takovou fialovou barevnou asi 50m dlouhou vlnu,která tím místem projížděla a ti lidé na to zmateně svítili světlama.

         • Tom

          a zdroj těchto pohádek? Povídky z roztrhané kapsy?

         • Zeus

          Hele pokud ti rozumím tak v tvojí přítomnosti selhávají přístroje a živí tvorové podléhají paralýze. Nezkoušel jsi s tou schopností vybrat nějákej bankomat, nebo nezkoušel jsi se nabídnout jako E bomba pro NATO? Nabídl bych se ti v tomhle směru jako manažér.

          • obět

           Jistě,že ANO.To jsem dělal jako první.

           V té době to mnou procházelo a zasahovalo to i lidi okolo,takže jeden člověk zemřel na mrtvici,když se přiblížil asi do dvou dní,bohužel.Stále to zasahuje každého,ale již to není tak silné.Takže jsem dělal to co by dělal každý poprvé v životě hrál hazard,ale je to složité na vysvětlení.
           Ty lidi jako by zasáhnul nějaký infrazuk nebo něco podobného a mají rozšířené zorničky a jen se chvějí…zkoušet hrát proti mě bylo nemožné,takže jsem vyhrával a doufal jsem,že když ufo neexistuje neexistuje tedy ani tohle,ale byl jsem vykázán z kasina,protože jsem jim vypínal kamerový systém.
           Řekl jsem jim tedy pravdu jak se to stalo mému kamarádovi a jak jsem mu nevěřil a jak jsem se k tomu pak dostal já sám a oni mě taky nevěřili,ale zrnění na kameře a občasné výpadky to dělá pořád.Potíž nastává v tom,že to již nezasahuje lidi jako ze začátku,takže již nejsou při hře vyřazeni a já nejsem již tedy pánem hry.Dělá to spoustu jiných věcí.
           Taky je na to vypsané odměna milion dolarů,takže vymysli způsob prokázání a pojedeme vyhrát.

          • Ivet

           tak jo já to vymyslela,takže kdy pojedem vyhrát ty miliony? :-)

          • obět

           Co si vymyslela?

          • Tom

           Ivet bohužel jen jeden milion přes zdaněním, přičemž takovým drobným písmem je psáno že daň je 730 %. :-D.

          • obět

           Je to jeden milion dolarů a jakou technikou myslíš,že by to šlo měřit či prokázat?

           Co tě napadlo?Protože to sice zasahuje každého kdo je vedle mě,ale to nestačí na prokázání jejich technologie,kterou vkládají do lidí.Já osobně jsem třeba žádnou jejich živou bytost neviděl pouze jsem se dostal k těm nesmyslným talířům moc zblízka.Bohužel jsem byl přesvědčen,že to neexistuje a ,že to tam nebude…a chyba přiletělo to a dál je to tak složité,že by na to nestačilo ani 1000 stran.V jedné místnosti ,která byla zamčená to nechalo stopu má to tlapu jako medvěd,ale s výrazným drápem.Tu dlaždici jsem schoval,ale to není žádný důkaz.

          • Tom

           ukááá dlaždici :-)))
           evidentně připojení k netu ti to neruší asi je to na jiné frekvenci než 2,4 GHZ :-)))

          • obět

           Jdu udělat kamerou fotku a dám to na ulož to.Nějaký hloupý pracovník mě na to šlápnul než jsem ho vyhodil.Ale pořád to je vidět a je to originál té verbeže.Já potom z pouště dovezu asi pořádná fota pokud to tam přežijeme.To připojení bylo včera přerušení 2x když jsem pracoval.Dneska nepracuji tak to není přerušované vůbec.

          • Tom

           už jsi ten film s fotkou vyvolal nebo ti selhalo červené světlo???

          • Tom

           Trošku si tento komentář dovolím nakousnout a rozebrat :-D
           – V jaké době?
           – zasahovalo to lidi a jeden zemřel na mrtvici? ty jsi i patolog ? hmmmm
           – mně to nezasáhlo
           – aaaa kde by to stálo za vysvětlení opět větička že to je složité… nepodceňuj nás :-)))
           – infrazvuk? inu dobrá i když pochybuji, že víš bez tety Wiky o co jde.
           – Jenže UFO existuje !!!!!
           – k čemu ses dostal?
           – Ujišťuji tě, že kdyby byl v místnosti zdroj infrazvuku nebude pánem nikdo …………
           – Jakých věcí
           – na co konkrétně je vypsaná odměna… asi existuje nějaké zadání.

           Závěr: Myslím že nedokážeš poznat ani jaký je dneska za den :-)))

        • Zeus

         jo jo a dobře se tím baví, protože vyvolává dost pozornosti, ale kouzlo už je pryč, začíná to totiž přehánět a tím pádem nezní jako fanatický přívrženec, ale jako někdo v akutním stadiu psychózy,

   • Tom

    SCI-FI :-)

   • Jan Novak

    Temto „UFONUM“ se rika Toxoplasma a nebo jsou to ruzne formy schizofrenie ;) , popr. kombinaci obou variant …

  • anonymus

   víte kolik toho vláda tají? věřte že toho mnoho nevíme, takže si tady nehrajte na chytráky!

 • Kouba

  Mohla by už Americká vláda,NASA atd. odhalit přítomnost mimozeské civilizace,ale kdo ví co bude. Jestli se odhalí tak konečně můžeme přepsat dějiny celého lidstva podle pravdy.

  • jikra

   Jenže to by se mohly zhroutil ropné/energetické/farmaceutické/finanční atd. společnosti a o to nikdo nestojí (resp. ne ti co o všem rozhodují). Každý chce být raději muž číslo 1 malého státu, než být muž číslo 2 velkého…

   • Kouba

    Nikdo neví co se může zhroutit,stejně jenom ždímají prachy,a jestli někdy k nějakému odhalení dojde ze strany vlády atd….tak stejně nebudou mluvit pravdu,ale budou zastírat za jakým účelem,nebo proč tu vlastně jsou.

  • Honza1982

   Tak přepsat celé dějiny ne, ale aspoň ty od roku 1947…Ono to s tím odhalením není tak jednoduché: Fakt, že existují mimozemské civilizace a to ještě ty, které již na Zemi operují by měl dalekosáhle společenské a náboženské důsledky…i když jak víme s některých zdrojů, např. Vatikán lecos tuší a z těch oficiálních, že jsou překvapivě myšlence cizích, živých světů příznivě nakloněni…Věřím, že ze strany pozitivně smýšlejích mimozemšťanů dojde k otevřenému kontaktu ve chvíli kdy to sami uznají za vhodné, bez ohledu na to co vlády chtěji nebo ne. Cítím v kostech, že to zažijeme ještě za naších životů :-)

  • Tom

   Jenže k odhalení existence přítomnosti mimozemské civilizace logicky vzato NASA, ESA, EU, USA, NSA, FBI, CIA, KGB, NI6, nebo i CI5 :-) BIS ani ODS či ANO nebo ČSSD není logicky třeba.
   Podívej se na to psychologicky: Ke všem těm agenturám, organizacím a stranám si dlouhodobě buduješ vztah absolutní nedůvěry . a přesto celý život čekáš na potvrzení že řeknou: “ Dámy a pánové …. nejsme sami“ a ty jim začneš věřit? to je divný ne?.
   A kdyby to byla pravda co se stane? VŮBEC nic.

   • Kouba

    Právě,že by se stala spousta věcí a pravda to na 99.9% je.
    Raději si přečti Bibli,Mahabharatu atd.

    • Tom

     buď to pravda je nebo ne nač těch 0,1 % TO JE DOST VELKÁ NEJISTOTA NA TAK ZÁVAŽNOU VĚC

     • Kouba

      0,1%je k poměru 99.9% nic ale k věci ty jsi také viděl UFO,tak cosi myslíš ty,že je tento jev zač.

      • Tom

       ten tvůj poměr je ovšem statistický nesmysl :-))) kdyby v tomto tvém nic mělo mít 0,1 % lidi rohy jako kozel tak tu po světě chodí 7 milionu rohatejch :-))
       Vzhledem k tomu že jsem tu už napsal přes 1500 komentářů tak musím konstatovat, že jsem se k tomu asi už 100x vyjadřoval.
       1. Jev UFO neznamená mimozemskou loď, pokud by to byla mimozemská loď nemůže to být UFO. Pokud UFO je identifikováno jako mimozemská loď je to IFO.
       2. Jev UFO existuje pro nedostatek dostupných informací aktuálně daný jev popsat. Chceš li identifikovat. To co já jsem viděl je UFO. nemám dostatek, informací abych mohl říci co to bylo mohlo to být prostě cokoliv.
       Pochopil?

       • Kouba

        Jasný vysvětlil si to dobře,můj názor je ten,že UFO nepochází z tohoto světa a asi také víš,že jsou pozorována už od starověku (dávnověku)a v různých tvarech a barvách dokonce i v bibli jsou tyto objekty popisovány.Takže o dezinformaci lidí vládou a tajnými společnostmi to nemá nic společného, a proto si myslím,že jediné vysvětlení je, že to jsou mimozemská plavidla,nebo něco mimozemského.

        • Tom

         Nezdá se, že by jsi to pochopil.
         Tak znova:
         UFO je neidentifikovaný létající objekt. NIC víc nic míň.
         pokud budeš pozorovat neznámé plavidlo, které jsi nikdy neviděl a nikdy jsi o něm neslyšel je to pro tebe UFO. Avšak kámoška vedle tebe je sečtělejší a ví že má probíhat testování nového dronu je to pro ní IFO. A kde jsou mimozemštani? :-) A co Jan Tleskač, považovali lidé jeho létající kolo taky za UFO? :-)))) Good Luck

    • Tom

     nestane se vůbec NIC. mělo by to stejný efekt jako kdyby se křováci právě teď dověděli že vysílá televize.nebo že je postavená ISS, v čem by to změnilo jejich dosavadní život nebo náboženství. začalo by tím zjištěním pršet častěji? přestali by mít nemoci? Dožívali by se 70 let?. Začali by chodit do kina? Samo poznání nezmění vůbec nic, zvláště pokud si uvědomíš že tak tomu bylo vždy. Vlastně by se ani o žádnou novinku nejednalo. Je to stejný jako kdyby ses tď dověděl, že mají v albertu otevřeno i v neděli a že tak mají otevřeno už 15 let. Co by to změnilo. spáchal by si sebevraždu že si 15 let jedl o víkendu staré pečivo? :-)))

     • IS

      Věci by začali dávat smysl a lidi, co kvůli tomu zemřeli,lidi co jim to zničilo životy,lidi kteří křičí ze všech sil a stejně je mají za blázny tak přesně pro ně by to mělo velkou cenu. A tohle je možná důležitější než co by nastalo. Ale prachy vládnou světu a v informaci je moc. A co oko nevidí to srdce nebolí a tady to platí dvojnásob. Taky té špíny co by vyplulo . Už jsou tak zamotaní v bahně,že by bylo nemyslitelné se umejt

   • tora85

    Stalo by se toho dost. Hrstka psychopatu ovlada vetsinu, ktera proste neni tak dusevne nemocna a chce zit normalne v klidu a miru. Cele zotroceni lidstva, vsechny valky a dalsi utrpeni vychazi z chtici po moci a bohatstvi toho jednoho procenta. K tomu aby dokonale ovladli tu zbytkovou 99%tni masu maji system lzi, demagogie, falesne viry, urokoveho systemu a hlavne fakt, ze to jsou oni, kdo je panem vesmiru. V momente kdy by se lidstvo dozvedelo ze existuje nekdo mocnejsi, inteligentnejsi a sofistikovanejsi nez oni, by se jim jejich stovky let budovana hierarchie moci sesypala jak domek z karet. Nastala by anarchie, protoze uz by ste v takovem cloveku nevideli nekoho komu mate v nasem novodobem neo feudalnim systemu bez kecu slouzit. Videli by ste v nem obycejneho cloveka. Patrne by byla tato „elita“ odstranena a lidstvo by se upnulo k novym panum z vesmiru. Neni to fikce. Stejne se chovali aztekove, inkove nebo i cernosske domorode kmeny, kdyz k nim zavitali technologicky mnohem vyspelejsi kolonizatori. Takze k udrzeni status quo je dulezita nevedomostr lidstva. A to je velmi zasadni fakt, kvuli kteremu se jen tak lehce k informacim nedostaneme a z tech ktere se dostanou ven jen tezko zjistime, jestli to byla zamerna eliutarska kachna, nebo ne.

    • tRAPass

     ale uvědom si, že my už nejsme aztékové , ani inkové, třeba já bych se žádným „novým pánům z vesmíru“ neupnul, nepoklonil ani nic podobného, to že mají lepší technologii neznamená, že jsou to nějací naši páni….. prostě rasa co měla víc času….. hmm a co má jako bejt ? :D do práce bych druhý den šel stejně tak jako předtím :-)

     • Tom

      aaaa pán nebyl zřejmě na vojně :-DDDDD

      • tRAPass

       to je trošičku jiné

       • Tom

        Dobře tak jsi zřejmě byl, noooo :-DD ono vlastně nejde ani o E.T. je to problém všeobecný, zda se „západní“ civilizace bude jak píšeš upínat a klanět např „islámu“. Podle toho co se děje a jak se rozšiřuje jeho vliv to nevidím v krásných barvách. Na to jsme až moc velcí moralisté nemyslím si že by se dali zastavit diplomacii. Oni na diplomacii prostě kašlou. Vidím v tom jistou analogii s mimozemskou návštěvou. Neříkám být uzavřený, nýbrž otevřený s jasně definovanými hranicemi co ano a co už rozhodně ne. Neříká se tomu suverenita? Nebo národní identita? :-( Jak vidíš nemusí jít nutně o vyspělé civilizace, z našeho pohledu. Ale i o civilizace z druhého konce technologického spektra. Ten problém pokud přijdei jeho řešení je v nás………………………….

 • alduška

  no mohla bych se toho i dožít, tak jsem zvědavá, jestli se odhalí sami nebo s něčí pomocí.

  • obět

   Až se pro srovnání ty odhalíš třeba opicím tak se oni odhalí tobě…bude to zhruba stejné opice ti nerozumí a ty nerozumíš opici.Bohužel tohle je realita a UFO používá lidi jako svoje loutky.

   • Tom

    s opicemi je to dost blbej priklad I pes lidem rozumí a lidi jemu

   • FFS

    Já se obávám, že ufo skutečně lidi, jako svoje loutky nepoužívá…

 • Zeus

  No ale ze seriálu aktaX víme, že kongres jsou jen loutky a o mimozemšťanech vědí houby, protože pracovat s takovým tajemstvím to není jen na funkční období, to je na celý život. Jestlipak si náhodou senátor nevymýšlí, nebo není naštvaný, že ho pro nekompetentnost nezasvětili.

  • Tom

   ne on se mstí právě za to že nehral vedle Dejny :-) … nebo Máldra :-))

  • bany512

   Tak zase vela toho, ako sam vravi, prave ani nevie no :D

  • anonymus

   aha no..jak to můžeš srovnávat se seriálem?
   asi jste se ve škole neučili zeměpis, protže jinak by jste vědeli že vesmír je nekonečný a lidé prozkoumali minimum. nevíte jestli je někde život nebo není.
   jak vysvětlíte úkazy na obloze které mají mnoho svědků?