Na obloze létají mimozemské koráby

66
3979

Na nebi se to podivnými objekty jen hemží. Unikátní video natočil loni v říjnu cestující v letadle, které prolétalo Tchaj-wanem. Další snímek záhadného plavidla pořídil letos v prosinci pilot letadla nad Lucemburskem. Oba záznamy okamžitě vzbudily velkou pozornost. Dosud není jasné, co nad Tchaj-wanem vlastně letělo. Co se lucemburského UFO týče, kontrolní věž pilotovi hlásila, že žádný další objekt na radaru nemá. Někteří skeptici usoudili, že pilot ve skutečnosti vyfotografoval Airbus 380 – v daném případě je ale záhadou, proč tento letoun nevidělo kontrolní středisko.

 • Tomáš Srb

  Pane bože paní Kačenka měla pravdu :D

 • Pingback: Cestující v letadla natočil unikátní záběry jakýchsi „vesmírných“ lodí nad Tchaj-wanem - ZBC()

 • Pingback: VIDEO: Cestující v letadla natočil unikátní záběry jakýchsi „vesmírných“ lodí nad Tchaj-wanem | conspi()

 • 3Bird

  Žádné ufo a každopádně se to nepohybuje. Pohybuje se jen letadlo.

 • pn66

  Kdo létal do Asie ví, že tyto tečky jsou osvětlené rybářské lodě, které lákají silnými reflektory ryby. Všimněte si že není dole den, z letadla je vidět buď svítání a nebo západ slunce a dole je buď začátek lovu a nebo konec. Tohle jsem viděl jak u Thajska, Kambodže, tak i Vietnamu. Pochybuji že u Tchaj-wanu to bude jinak ….

  • Tom

   Pěkné vysvětlení

   • pn66

    Tome, to jsem viděl na vlastní oči a každý se o tom může přesvědčit, stačí tam letět …. to není pěkné vysvětlení, to je tak jak to to je ……

  • FFS

   Na Zeměploše se světlo pohybuje pomalejc.:)

 • Anchkaachbachat69

  Snažíte se tady o vědecké myšlení a přitom nejste schopni ty vědecky podložené fakta které se dočítáte ani pochopit,uchopit tak aby zapadly …možná,že vám chybí přirozená intuice,přirozená zkušenost,myšlení??..kdo ví..každopádně tohle mě vede k mé skutečnosti a pravdě…že lidé se tak snaží a snaží aby pro svoje okolí byli něčím vyjímeční až doslova překombinovávají,zatracují svoje individuální myšlení,svoji „jednoduchou“a prostou pravdu o poznání a pochopení…a přitom tohle vše mají doslova na dosah,
  Nenechte sebou manipulovat….:-)

  • bigbiz

   Iveto, já mám spíš dojem, že o to samé se tu celou dobu snažíš ty. A to nejen tady, ale i jinde.

  • Josef Zdepa

   vědecky podložená fakta :D blábol na blábol

 • FFS

  Fake.

 • Anchkaachbachat69

  Jedno mají UFO opravdu společné a to je světlo a hmota…světlo se uvolňuje z hmoty a „přeskakuje“do další hmoty.
  Dokáže to takovým způsobem,že v době přeskočení se chová jako neviditelná vlna(prochází skrze dimenze) aby v další hmotě bylo zase vidět a zachovalo si naprosto všechny informace.Tomu se říká přirozená síť komunikace kterou v budoucnu budem využívat.
  Vše co je neidentifikovatelné teď a tady.. v budoucnu bude identifikovatelné neb vše je tvořeno ze stejné hmoty a světla a my lidé nejsme vyjímkou.
  Můžeme se v určité změně setkat na „pikniku“třeba na Marsu a využijem stejného principu jako UFO.
  Tohle je realita která nás čeká..připomenem si něco,cosi co jsme stvořili my sami našim vlastním vědomím.

  • Tom

   uuuuuf uffffff raz dva tři…osm devet deset …ono to nepomáhá. Vubec.

   jaká dimenze? Jaká vlna? jakou má energii? kolik potřebuje ta energie k tomuto přeskoku, kdy v budoucnu? co tvoří hmotu? Co je realita? Proč si to máme připomínat? prosím o odpověď jako blbečkovi

   • Anchkaachbachat69

    Tome proč jako blbečkovi?..žádný nejsi!
    Ty víš o čem píšu,jen to vnímáš jinak a jinými slovy to říkáš a píšeš.
    Stále mluvím o jednom a tom samém celý ty roky co sem chodím…realita je realita jako každá jiná další.
    Chceš po mě nemožné…jak ti mám v tomto krátkém časovém prostoru který tu teď a tady máme my dva…sdělit nesdělitelné? :-)

   • Iva

    Odin, dva, tri četýre pjať, išiel zajčik paguljať. A nebo taky: ein, zwei, drei, Karel nese asi čaj. :-) Ber to jako předsilvestrovský pozdrav.:-)

   • Ivo B. Bowie

    Ahoj Tome.
    Zase mám něco, čemu nerozumím. Jsem v práci 30.12.2015 je 22:12 (Karlovy Vary – Gejzírpark), je jasná obloha bez jediného mráčku. Vidím červeně blikat všechna ledadla, tak jako každý den. Na obloze je ale jedna hvězdička ( žluté světlo, které nebliká a pohybuje se velmi pomalu) a kousek za ní je další, která letí stejným směrem, ale trochu rychleji. Po několika minutách (asi tak cigáro), dožene tu první (jako kdyby na ní ta první čekala). Myslel jsem, že jí předjede, jenže ona už tam nebyla. Ta pomalá hvězdička pokračovala dál stejnou rychlostí, ale sama, smutná a opuštěná. Přišla o kámošku, nebo jí sežrala, nebo to byla jen náhoda?
    Na té jasné obloze prostě ta rychlejší „hvězdička“ najednou zmizela….Proč? Děkuji, Ivoš.

    • Kouba

     Tento jev pozoruji také,skoro každý den když se dívám na hvězdy.Jasná „hvězda“,která se plynule pohybuje a potom zmizí a někdy jich je víc,některé jsou jasnější než hvězda a jiné zase okem sotva viditelné.Na jednom webu jsem četl, že ty které jsou sotva viditelné jsou objekty mimozemského původu,ale kdo ví.

     • Iva

      Taky vídávám putující hvězdičky.:-) Pomalu putující. Vesmírná stanice svítí trochu specificky, takže kdoví, co to je. Ono se nám ani neříká, co všechno tam vypouštějí“naši“. Jednou jsem měla silné nutkavé pocity se jít dívat na nebe. Byl večer, jela jsem autem domů. Skoro jako by mi to někdo vnitřně kladl na srdce. Zírala jsem čelním sklem a říkala si, už abych byla doma. Doma jsem fofrem zaparkovala a letěla na zahradu, kde je líp vidět z větší tmy na nebe. Sotva jsem přiběhla(doslova)na zahrádku, koukla se určitým směrem a pozorovala cca 5 vteřin nebe, uviděla jsem tuto pomalu letící hvězdičku. Jak jsem se na ni zaměřila, tak se rozzářila jako baterka, udělala kolem sebe kruh bílého světla(spíš kouli) a pak pomalu začínala zhasínat. Přitom pořád pomalu letěla, ale tentokrát zhasínala pomaleji(cca tři, čtyři vteřiny) jako lampa, která má stmívač,až zhasla zcela. Nevím co to bylo a to nutkání civět na nebe a to dokonce v určitém směru(taky jsem se mohla postavit zády a nevidět to) si vysvětlit neumím. Raději jsem „jim“tedy zamávala.:-)

      • Kouba

       Je to zajímavé,ale někdy mívám také pocity a nutkání se koukat na hvězdnou oblohu a téměř vždy při bedlivém pozorování a zaostření uvidím tu plující „hvězdu“.
       Já věřím,že to jsou oni.

       • Puci

        Lidé zlatí,jak já jsem ráda, že nemám halušky sama. V létě jsem také něco viděla. Původně jsem si myslela, že je to hvězda, tak to bylo daleko. Ale jen jasnější a říkala jsem si, tys tam holka včera nebyla. Byla jsem na cigárko, za chvíli kouknu a ona je jinde.Tak se dívám a ono se to pohybuje,ale jak? Kousek pomalu dopředu, pak zastavení ,opět dopředu, pak do pravého úhlu a tak se to opakovalo a potom něco neskutečného.Ono se to otočilo o 360 stupňú jako na kruháči a zase pokarčovalo rovně. V jednu chvíli kousek od toho zabliklo žluté světlo jako blesk a roztáhlo to průměr a najednou světlo zmizelo, já čekala, že to bude do ztracena postupně,jako kámen do vody (kruhy),ale ne. Ještě chvíli jsem se dívala, ale pak musela jít. Napsla jsem to na dva weby, ale žádná odpověď….Co jsem taky mohla čekat, že jo. No nic, hvězdám zdar a ufům zvláště.

  • FFS

   Světlo se opravdu neuvolňuje z hmoty ve smyslu, jakej máš na mysli ty.
   Co to je „neviditelná vlna“? Jak prochází skrze dimenze? Jak může být vidět v další hmotě? Popiš mechanismus zachování informace ve světle?
   Takže podle týhle teze jsme všichni třeba z plastu?
   Jedinej piknil byl leda tak u cesty a to maj na svědomí bratři Strugačtí.
   Jakýho principu využívá UFO?

   • Anchkaachbachat69

    Už jsem to přeci jasně a stručně popsala dole..zkus si z těchto základních info odvodit(složit) postupně další a další dílek ve tvé realitě :-)

    • FFS

     Ono by totiž nejdřív muselo bejt co odvodit z tý snůžky blábolů ezotericky jednoduchýho člověka.

     • Anchkaachbachat69

      Víš,že ten pojem „ezoterický“ vlastně nemám ráda..

      • FFS

       To je jedno. Je to synonymum k jednoduchýmu člověku.

       • Anchkaachbachat69

        Já tušila že se ještě ozveš a odpověď máš nahoře,platí i na tebe.

        • FFS

         Ne, neplatí.

         • Anchkaachbachat69

          Promiň ale nejspíš nejsi schopen chápat ani sám sebe,jinak by si volil svoje myšlenky rozhodně jinak..lépe a věř,že to jde ještě lépe :-)

          • FFS

           No… myslim, že z nás dvou ten problém nemam já.

          • Anchkaachbachat69

           Super…první myšlenka,která vyšla z tebe jako individuality ..:-))

          • FFS

           Podívej… pro hlupáka každej hloupej.

   • Nobody

    Jakýho principu využívá UFO?
    Principu překvapení.Když ho uvidíš určitě tě to překvapí :)
    No dobrá,hodím si venku do vzduchu kamínkem a počkám až spadne na zem.Prý za to může gravitace.Heled – zkus to taky,a pak nám sem prosím pošli foto,kde všichni uvidíme tu gravitaci.Hlavně s fotkou nijak nemanipuluj a ani neupravuj.Kvůli autentičnosti.Mooc se na tu fotografii těším – to samé je o principu UFO :)
    Mimochodem,nechci a neberu v potaz,žádné odkazy.
    MY JSME Z PLASTU?Hm,mě by spíš zajímalo odkud pocházíme.Z téhle planety naši předkové zřejmě nepocházeli …..
    Už jen to,že vývoj jazyka po celém světě má ve svých výkladech jisté odlišnosti.Pro příklad,dejme tomu že se v Evropě vyvyne nová rasa člověka.Dejme tomu,že se nebude schopna naučit naší řeč,ale pouze tu svojí.Vlivem eypanze se nám přemístí na jiný kontitnent,ale otázka je,za jak dlouho?Ale k tomu aby se přemístili musí vědět že taky existuje někde i jiná pevnina naž v Evropě.A jak si to potom sdělí – posunky,ale časem snad i jakými si Slovy.A zvláštní je kolik řečí na tomto světě existuje.Na kontinent jeden jazyk,i když to není opět pravda jelikož všichni pocházíme ze stejných předků.A přesto se všude mluví jinak.A co náboženství a tím spojené myšlení?Kultura apod.V současnosti na bázi kmenů existují jakési slabiky kterým mi nerozumíme,ale přesto tito domorodí příslušníci se jimi dorozumí na vzdálenost x tisíc kilometru.Ne není to nesmysl,ale skutečnost vycházející z jazyka ne slov ale slabik .)To celé je jaksi divné.A tak se potom ani nemůžeme divit,že artefaktům které nacházíme prostě nerozumíme .)

  • bigbiz

   Jinak co je to UFO by ti mohla vysvětlit jistá Štěpánka Eliášová. Pokud vím, je tam od vás, takže bys to neměla k ní daleko. A vysvětlila by ti toho určitě mnohem víc.

  • Nobody

   Co je přítomnost?Existuje vůbec?A co je minulost?Budoucnost – jsou to jen lidské pojmy – nic víc nic míň.Zkuste být chvíli tak strojení a uvolněte fantazii.Mnoho nálad či názorů vyplývá z demagogie společnosti.Společnost nechce aby my „lůza či spodina“ jak nás častují naši zákonodárci měla vlastní názory.Ať už na poli vědy (často skrývané úspěchy či vynálezy – např.barevná technologie = způsob sol.panelů,lze jednoduchým způsobem,pouze nabarvit střechu a přes měnič a bůh ví co,máme vlastní elektřinu.Že je to ensmysl?Ale kde že :))Jen ušáci a jim podobní nechtějí,abychom využívali přírodní zdroje,jinak by nejen USA ale i různý „chytráci“ z celého světa přišli o peníze resp.jejich majetky.Dnešní technologie je v mnohém ohledu daleko za tím,co nám vládní mocnosti říkají.Dbají nařízení svých vlád,že dokud lze s veřejností manipulovat,bude se s ní manipulovat i nadále.Bohužel větši co zde přispíváte na dotyčnou věc nemáte vlastní názor (vyjma ank a PÁR dalších).Ostatní pouze papouškujete někoho – co kdo jak apod.Co kdyby jste s tím přestali a začali používat víc vlastní hlavy?.))
   Ale k tématu – minulost přítomnost budoucnost – vše se točí okolo pár veličin,ale vždy je tam cosi jako čas.Definujte čas :)Co to je,proč vznikl – a pokud si myslíte že znáte odpověď,představte si jak je pojem času ustálený nejen pro nás,ale i pro rostliny,vzdálenosti,živočichy v moři a pod.Je zřejmé,pokud čas existuje,potom my lidé jsme ho za těch x tisíc let nedokázali pochopit :)
   Proč?Pokud si (pro šťourali – pouze příklad) seřídíme hodinky a využijeme technologii „budoucnosti“ a náš čas + čas dotyčného člověka bude zde na zemi stejný,potom když 2 člověka odešleme např. na 10 000 000 000na 15
   vdálený prostor,a budeme čekat,zřejmě se jistě dozvíme,že čas je naprosto schodný.Takže chápání času – at už minulosti či jiných veličin je přinejmenším neuplné :))
   A dál objev UFO?To nikoho nenapadlo,že celá naše sluneční soustava může „být“ na okraji obrovské černé díry?Obeceně by potom bylo jednoduché,proč se rychlost světla jeví jako rychlost konstatní,proč lidé mají rádoby předtuchy či si občas myslí,že něco podobně stejného již zažili před tím?A s tím souvisý i UFO.Co když to jsou zachycené vzorky energií a přitažené černou dírou,což znamená,že v časovém a prostorovém paradoxu je mi vnímáme tak jak je vnímáme?Že je to nelogické?:))
   Není,pokud dostaneme předmět mimo naší sluneční soustavu,měl by se setvačností pohybovat konstatní rychlostí – ale je tomu tak?Kdo ví?Veškeré info,které k nám dorazí,včetně toho ze společností je zkreslené.A pokud nezačneme používat vlastní mozek a nezačneme více zapojovat svou fantazii potom se znás stanou ovečky „stroje“ co pozbyly inteligenci :))
   Takže ankh,chápu jak to myslíš a souhlasím s tebou – máš pravdu :)

   • Anchkaachbachat69

    Děkuji za tvůj komentář…jsem velmi ráda,že se našel někdo (a díky bohu že nejsi sám) který přemýšlí sám za sebe.
    Někteří to z pochopitelných důvodů budou chápat jako „vlezdoprdelství“

    ale já to vnímám jako příjemný fakt ,že se našel někdo kdo si nenechá diktovat :-)

   • Adanom

    A nobody is perfect. ;)
    Nobody prosim Te co je to Pravda?
    Svet rekla bych funfuje jak je zde I viditelny tak ze subjektivni nazor, mineni , presvedceni jsou relativni pravdy.
    Pravdy podminene a vztahujici se k necemu.
    Kazdy clovek na zemi ma a bude mit tu svoji pravdu i navzdory tomu ze si mnozi mysli ze Jen ta jejich je platna. ;)

    Napsat souhlasim s Tvoji pravdou je podle me v poradku ale napsat – mas pravdu ,to uz je vrtkava vec. :-)

    • Nobody

     Už je z mého nicku lze pochopit,že nejsem nic.Jsem nikdo.A stejně tak jako já,kdokoliv z většiny z vás/nás i skončí :)
     Nemám zapotřebí někomu něco dokazovat,nebo dávat nic neříkající odkazy.Mám vlastní názor,a za tím si stojím.Nezvyklá ho ani mamut na Plutu :))
     Ale k tomo co jsi psal/a pravda je myšlenka.Jen ta je ve svém základě stálá a od ní se odvíjí vše podstatné.Je jasné že myšlenka je i pouhou energií,kterou můžeme vnímat kladně či negativně,A od toho se odvíjí naše činy.To je má pravda .)A pokud myslíme,máme myšlenky ale i fantazii,které celosvětově ubývá.Vše je pouze upravováno bez zájmu a fantazie k novým věcem.Ne nejsem sebestřený ani jím být nechci,jen mě čím dál víc udivuje jak málo dokážeme využívat své názory na věc a necháme se často mylně přesvedčit,že právě TU PRAVDU nemáme my ale že jí musí mít ti další – tzn.skupina lidí musí mít pravdu,protože já jsem přeci sám a pletu se,ale skupina lidí si tu pravdu sama vytvořila i ověřila mezi sebou,takže je tou pravou pravdou :))
     Pravdy podmíněné k něčemu?A není to teorie – jen aby nedošlo k záměně slov :)
     Souhlasím,každý máme svou nitřní pravdu.Někdy je spojená s naším seběvedomím,někdy s naší náladou a tím i racionálním uvažováním,někdy je i spojena s nenávistí.Vždy je tu ta naše pravda ale sama o sobě neexistuje :)Je pouhou myšlenkou,a proto tvrdím že na stejné urovni máme stejné myšlenkové pochody s ankh – tudíš je to ona kdo má pravdu :)
     Snad jsem to napsal dost srozumitelně :)

     • Adanom

      Byl tam mrkaci smail za tou prvni :)
      Ja rikavam – “ being nobody,going nowhere “
      Rekla bych osobne ze vnimani myslenky za pravdivou nebo jakoukoli jinou je podmineno mnoho faktory a neni to teorie ,funfuje to primo prakticky a proto ma kazdy smrtelnik sebou uznavanou pravdu. Tak to je , bylo a bude. Protoze JE.
      No a pak dochazi I k tomu ze se klido pido sejde ( Nebot se vyhledavaji protoze souzni vzajemne) skupina ktera ma stejne myslenkove pochody ( jejich pravdy a presvedceni) a nekde jinde zase jina skupina s jinymi myslenkovymi pochody ( jejich pravdy ) a nebo klidne jen 2. nebo 3. pospolu zase s jejich myslenkovymi pochody a fantazii a nebo klidne I jeden jedinec se svoji uplne jinou fantazii a pochody mysli. A prirozeny je ze souzni Jen ti co souzni. :-)
      Takze je jasne k cemu dochazi. Nobody se Jen neplete nebo plate a nobody ma Jen pravdu nebo ne.
      Takeze z toho pak i logicky zaroven plyne ze pravdu NEmusi mit JEN ti dalsi ( ta ci ona skupina nebo jedinec ) jak pises a jedinec ji nema a nebo naopak v opacnem smeru.
      Protoze kazdy jeden ze vsech i kdyz ve skupina ma/ji tu svoji pravdu a to je podmineno jak pisu vyse.

    • Plato

     Objektivní pravda jsou zákonitosti podle kterých se všechno děje.
     Subjektívní pravda je úhel pohledu subjektu na probíhající dění.
     Plato

     • Adanom

      Ahoj Plato, k tomu nemam co dodat. :) Pekna definice. :)

 • Tomas Vybíral

  Video s UFO mají téměř vždy jednu společnou věc. Nejdou vidět jak přiletají a nebo naopak odlétají. Ba ani se nehnou po te obloze, jen nehybný bod.

  • FFS

   To je jedna věc a druhá je, že kamera vždycky téměř nehybně a bezchybně ví, kam mířit a nikdo v okolí kamerujícího neni vůbec vzrušenej.

  • Nezmar

   Fata morgana taky nepřichází. Prostě je nebo není.

 • Lincoln

  Já nic nevidím teda. Nějaké tupé puntíky a z toho dělají nějakou senzaci? Já viděl na obroze zajímavější věci teda než nějaké tečky. Jestli to teda je ta věc co měla být na videu, protože ničeho jiného jsem si nevšiml.

  • Anchkaachbachat69

   Ty „světelné tečky“ je předivo reality ze které je utkaná,mají různou velikost ..ikdyž tohle video není rozhodně autentické(může to být třeba odraz od okna z vnitřku letadla),přesto to takhle podobně funguje.

   • Josef Zdepa

    předivo reality :DDDD nech se vyšetřit. Takový blábol.

    • Anchkaachbachat69

     Děkuji za vaši upřímnost…oceňuji ji :-)

     • bigbiz

      Zesměšňuješ se v našich očích jedině ty, Iveto. Pan Josef to právě že napsal jasně, stručně a výstižně.

     • Tomas Vybíral

      Nezlob se ale pokud neumíš napsat neco smysluplně aby ti lidé porozuměli, tak to rozhodně není známkou inteligence a nesmíš se pak divit že se o tvých „ůvaháh“ často silně pochybuje. Podle mě oprávněně.

      • Iva

       Palec nahoru.:-) Někdy se nedostatek sebevědomí i vědomostí tváří jako opak a nechápe, že to někdo vidí jinak…

       • Tomas Vybíral

        Přesně. Přijde mi že Anchkaachbachat69 ve svých zamotaných příspěvcích zakrývá právě svůj nedostatek sebevědomí i vedomostí. Opravdu se moc omlouvám, normálně takhle do nikoho nerýpu ale strašne mi v tom připomíná jednoho kamarada. A o něm taky nekoluje zrovna valný mínění.

        Einstein říkal taky šílenosti kterým nikdo nerozuměl ale on to alespoň dokazal matematicky doložit a přínest důkaz.

        To že tady uživatelka Anchkaachbachat69 píše něco o hmotě, černých dírach, světlu a celkovým pojetí Všehomíra je dost sebevědomé.

        • Iva

         Protože to načetla z Netu, ale pořádně tomu sama nerozumí. Tak to zvojtí a je to na světě. Zase na druhou stranu je to občas pestré….:-)

        • bigbiz

         Anchka tímto svým jednáním zakrývá prostý fakt, že je hloupá a nevzdělaná. Je to škoda, protože kdyby byla zde sama za sebe i se svými nedostatky, bude to příjemná ženská, které by dost lidí tady i nějak pomohlo, anebo by se aspoň o pomoc snažilo.

        • Anchkaachbachat69

         Normálně taky nikoho nesoudím a neposuzuji…zkus to taky.
         Sebevědomí mám zdravé…měl-měli by jste si ho též pozvednout, protože jinak se tu nebudou vyskytovat komentáře podobného charakteru směřované k mé osobě.
         Tohle je vaše nasranost,vaše nedostatky a neschopnost jakkoliv argumentovat na mé „blbé komentáře“.
         Hledáte udajné chyby u mě,útočíte na nepodstatný věci a když už nevíte kudy kam..nacházíte v mých textech pravopisné chyby že Ivo,nazýváte mě drzou,zlodějem a hloupou..že administrátore a bigbiz:-))
         Myslíte,že tohle co tu předvádíte je známka vaší inteligence?..omyl..co vám schází si musíte zodpovědět sami,já to už dávno vím.

         • Iva

          Tolik lidí reaguje – proč asi?:-) Všichni jsou tu nasraní, jen ty jsi v poho a vše víš.:-)

          • Anchkaachbachat69

           No já jsem v pohodě a bavím se :-)vždyť je přeci krásně na světě..dnes je poslední den v roce,magická noc..co budeš dělat,jdeš někam na oslavu a nebo budeš sedět doma jako pecka protože tě nikdo nikam nepozval? :-))

          • Iva

           Nevím, proč se zrovna střílením máš potřebu vytahovat, to mě nebere. Raději si čtu, ale nerada dávám na odiv cokoliv, tak jako ty. Ty tvé stránky, kde jsou i obrázky ukradeny autorům-zjistila jsem pomocí vyhledávače, jsou spíš na žalobu autorů… Jsi jako děcko.

       • Anchkaachbachat69

        No prosím tě..palec dolů si naopak dej ty a víš proč?
        No já ti to tedy opět napíšu polopatě….ty a ani ti tvoji kamarádi(jmenovitě administrátor,bigbiz a spol) nemůžete být ani vzdělaní…neb to moje letité vysvětlování zrovínka vám nepřineslo žádné ovoce,páč vy nejste schopni si ani nic zapamatovat a to je právě známka té vzdělanosti.
        Inteligence je hlavně o tom,že si ty vědomosti pamatujete ale hlavně o nich přemýšlíte….a to se taky nestalo,tak co vlastně chcete? :-))
        Bavit se o těchto jevech můžeš jen s lidmi co se nechovají jako vy…ale opravdu disponují inteligencí.

        Tak se tu nerozčiluj a mysli pozitivně…

      • Anchkaachbachat69

       Vždyť já se ale vůbec nezlobím…vysvětlovala jsem celý roky a to doslova polopaticky přesto to nikdo nechápal.Zjistila jsem ,že to nemá smysl pokud chybí lidem jistý smysl…a rozhodla jsem se psát tak jak to vnímám a chápu já…a už mi opravdu nezáleží na tom,jak to chápete vy teď a tady.To bych se zase vracela nazpět do minulosti a o to už nemám opravdu zájem…nezlob se.
       Tvoje pochybnosti a oprávnění se tím pádem pro mě stávají bezpředmětné.

    • bigbiz

     Pokud sem budete chodit častěji, tak si těch blábolů užijete dost a dost. Když jsem na Ivetu před pár lety narazil na jiném webu, tak jsem byl frustrován tím, že jejím dlouhým textům nerozumím. Myslel jsem si, že je to tím, že Ančka je inteligentní a já debil. Ovšem po pár letech mi došlo, že chyba nebyla na mém přijímači, nýbrž na Ivetině vysílači.

     • Anchkaachbachat69

      No koukám,že frustrovaný si stále..ještě si nedospěl k faktu, že tohle co předvádíš je k ničemu..jen tě to ubíjí a ničí čím dál tím víc.
      Zkus se zamyslet nad tím proč?

   • Tom

    takový uvod do fotoelektrického jevu https://cs.wikipedia.org/wiki/Fotoelektrick%C3%BD_jev
    nevím třeba se ti bude hodit

    • Anchkaachbachat69

     Ahoj Tome :-)..co nového?
     Já jdu na to filozoficky a ty zase vědecky…obojí by se však mělo doplňovat jako jing a jang :-)

   • Administrator

    Ach Ty predivo reality, vypozicias si vyraz z ineho clanku a este si tak drza, ze tu pises o filozofovani, pritom len kradnes slovne spojenie a pasujes ich na svoje nezmysli a absolutne bez hanby sa tymi vyrazmi snazis poucovat niekoho ineho. A nezabudni zahelekat, ze je to proces uceni, lebo nevies, ani co je to uceni ani co je to filozofia, ani jedno neznamena detinske kradnutie a opisovanie vyrazov inych

    http://technet.idnes.cz/hubbleuv-teleskop-odhalil-predivo-ze-ktereho-je-utkana-struktura-vesmiru-15u-/tec_vesmir.aspx?c=A080521_160301_tec_vesmir_mbo

    • Iva

     To je chronicky známá věc u ní. A tady je tip na zajímavou přednášku Nasima Harameina. Sice mi zkraje trochu vadil jeho styl vtipkování, ale informace, které podává, jsou více než zajímavé…