V Kentucky se nákladní vlak srazil s UFO

10
2640

Čtrnáctého ledna 2002 vezl vlak společnosti CSX Transportation náklad uhlí vážící 16 tisíc tun z Russellu do Shelbianu v Kentucky. Během jízdy se stalo něco neuvěřitelného. Vlakvedoucí si ve 2.47 h ráno v zatáčce u řeky Big Sandy všiml blížících se světel a v domnění, že jde o protijedoucí vlak, zahoukal, aby na sebe upozornil.

Jenže zničehonic vypadla elektřina a na chvíli vysadily i dieselové motory obou lokomotiv. Rozhoukal se alarm. Obsluha vlaku se vyklonila z oken, aby se podívala na trať. A všichni s úžasem pozorovali, jak se nad řekou vznášejí neznámé létající objekty. Posádka je později popsala jako kovové disky s různobarevnými světly na spodní i střední části. Vypadalo to, že něco hledají, protože pročesávaly prostor pod sebou pomocí reflektorů.

[pullquote_right]A všichni s úžasem pozorovali, jak se nad řekou vznášejí neznámé létající objekty. Posádka je později popsala jako kovové disky s různobarevnými světly na spodní i střední části.[/pullquote_right]

Podivná plavidla neměla okna. Železničáři odhadli, že na délku měřila asi 20 stop a na výšku 10 stop. Za chvilku ale všichni propadli panice, protože objekty zamířily čelně k jejich vlaku. I když ten jel poměrně pomalu, nebylo možné ho okamžitě zastavit, a to ani za pomoci nouzových brzd. Během několika vteřin jedno UFO narazilo plnou silou do lokomotivy a prudký náraz srazil posádku na zem.

Srážka poškodila oba motory a také první dva vagóny s uhlím. Objekt, který ji způsobil, se ale rychle vznesl do tmy a zmizel na obloze. Poškozený vlak ujel setrvačností ještě dvě další míle a v tu chvíli oba poničené motory znovu naskočily. Strojvedoucí zavolal na dispečink do Jacksonville, aby kolegy informoval o podivných událostech, které je potkaly. Dispečer mu řekl, aby s poškozenou soupravou dojel po vedlejší koleji do Paintsville.

Jakmile se vlak dostal na místo, posádka byla předvolána k výslechu. Vyšetřovatelé (možná skuteční muži v černém?) se velmi podrobně vyptávali na neidentifikovatelné létající objekty i na celý průběh nehody a tvářili se, že železničářům nevěří ani slovo. Po výslechu byla posádka naložena do vlaku, který je odvezl do Martinu v Kentucky. Nicméně železničáři si stačili všimnout, že poškozené části vlaku i oba motory rozebírají nějací neznámí montéři.

V Martinu posádku vlaku vyslechli další vyšetřovatelé. Poté mohli konečně nastoupit do vlaku, který jel do jejich výchozí stanice v Russellu. Cestou projížděli přes Paintsville a s úžasem pozorovali, že na kolejích nebylo po jejich dlouhém nákladním vlaku ani stopy. Zmizela i velká skupina neznámých mužů, kteří vedli první výslech i četa montérů, která rozebírala poškozené části soupravy.

Zdroj: ufointernationalproject.com

 • Venca

  je mi trochu nevolno…kdo to zde diskutuje…dvanáctiletí kluci? chcete udivit vaše buchty? co jste naštudovali, kde jste byli?

 • kávík

  ach Vy nevěřící! když už se tu nikdo nepozastaví nad tím, že vlak táhl 16 tisíc tun, přičemž je nosnost jednoho nákladního vagonu okolo 20t, čili mi to vychází na poctivejch 800vagonů tj vlak o délce cca 20m*800 = 16km a tahnula to jedna mašina, tak už nemá přeci smysl rozebírat jesli tam něco kolem lítalo.

  • OKO

   Je to na tom odkazu, co jsem dal níže. Zaměstnanci těch drah se mohou smíchy potrhat.

 • FFS

  lol to je prostě must click.

 • OKO

  Tady si můžete počíst, jak se zaměstnanci dráhy nad tímto výmyslem baví:

  http://www.railroad.net/forums/viewtopic.php?t=34369

  • bigbiz

   Mám dotaz. Byla na Procproto někdy uveřejněna nějaká seriozní informace? Já nevím, ale nějak o tom pochybuju.

   • OKO

    :-)

   • Tom

    Ale jo, třeba spánková paralíza, Pak ten tvor co staví z pavučiny koncentrák. A docela zajímavý článek paralelní světy.

 • Anchkaachbachat69

  Proč???…ptám se znovu a znovu,proč?!..no protože to určitá sorta lidí chce!
  Tutově to byli minimálně šediváci s velkýma mandlovýma kukadlama v kovovém disku…:-))

 • Kouba

  Pěkný a hlavně zajímavý článek.