Vesmírem se údajně pohybuje flotila mimozemských lodí

244
4583

Dr. Eric Norton, který pro NASA monitoroval po dobu 12 let blízkozemní objekty, tvrdí, že ve vesmíru údajně zaregistroval i flotilu mimozemských lodí. 22. ledna 2013 pozoroval skupinu neznámých objektů teleskopem z MacDonaldovy observatoře v Texasu.

„Šlo o trojrozměrné objekty pohybující se sluneční soustavou,“ řekl Norton. Podle něj bylo zřejmé, že jde o vyspělou techniku. Spolu s kolegy letku pozoroval po dobu tří měsíců a odhadl, že za tuto dobu urazila několik miliónů kilometrů. Podle spektroskopického měření byly lodě zhotoveny z materiálů, které jsou tisíckrát tvrdší než materiály vyrobené na Zemi. Pozorování v infračerveném spektru zase odhalilo, že kosmické záření odklání nějaké energetické pole, podobné magnetickému poli Země. Když se flotila UFO dostala do blízkosti Marsu, bylo patrné, že je zformována do tvaru písmene L. Jenže pak letka zničehonic zmizela. „Nevěděli jsme, co se děje a kam všechno zmizelo,“ uvedl Norton. „Podle mých výpočtů se flotila měla dostat do blízkosti Země. Takhle ale nebylo jasné, zda je pořád v našem sousedství, nebo již opustila sluneční soustavu.“

Rok poté, kdy už byl Norton mimo službu, se od bývalých kolegů dozvěděl, že jedno z plavidel přistálo na Měsíci. Jeho snímek tam pořídila lunární sonda LRO. Ministerstvo obrany USA vyslalo 15. ledna 2014 ze základny Wallops tři rakety Terrier Orion, které měly místo přistání prozkoumat. Celá mise byla označena za přísně tajnou a veřejnost o ní neměla být informována. Víc o tom proto neví ani Norton. Pouze se domnívá, že americká vláda udělá vše pro to, aby před námi událost takového významu skryla.

 • JAG

  Buďme rádi, že o vesmíru/o podstatě života nic nevíme, jinak by naše rasa vymřela, protože by už nebylo co zkoumat. Buďme rádi, že nás mimoni „zatím“ nenavštívili, protože to by byl konec naší civilizace. Doufám, že se nedočkám dne, až tu přiletí jejich mateřská loď a nějaká banda ohyzdných kreatur nám bude běhat na naší zahradě, po naší planetě. Fakt je mi jedno, jestli jsme něčí experiment nebo jsme nejvyspělejším druhem ve vesmíru. Myslím si, že tak jak je to tady u nás, tak to bude všude ve vesmíru a to, že silnější a chytřejší druh vítězí a přežije a je jedno jestli je to bakterie, vir, prvok nebo nějaký tvor… Vesmír byl, je a bude největší záhadou všech dob. Vesmír klidně může být živá bytost, ale tak složitá, že náš mozek nikdy nepochopí, jak to může fungovat…

  • 3Bird

   Tak toto vidím naprosto stejně. Včetně vesmíru jako živé bytosti.

 • Josef Nadbela

  A zdroj informace je kde? Na Marsu?

  • Kouba

   Ne na Venuši. :-)

 • mim

  DĚJ.JED DNA TEP LET TMY.EPO DOPUJU TMY

  • OKO

   Vrať se na svou stránku

   • mim

    SORRY

   • 3Bird

    On to tady čte a pak z toho slepuje nové fikce v přesmyčkách. :-)

    Nejlepší mimovo hlášky :

    Je konec, kde se drží loti. :-)
    Dopuju hvězdy. :-)

    • OKO

     A vydrží s tím klidně celý den :-)

    • OKO

     Mim mě dostal. Ještě se válím smíchy. Jeho poslední hláška je:

     „země je kulata ruzními kvadry pohledu“- mim

     To je fakt nářez 8-DDDD

     • 3Bird

      Nazdar očko. Mim má někdy hlášky, že se válím smíchy. To nepochybně. Mně jenom vadí, že blokuje tu tabulku komentářů, protože nevidíme nové příspěvky jak registrovaných – tak neregistrovaných.

      Když někdo vydrží půl roku psát přesmyčky, tak úplně ok nebude. Nezbývá, než to pochopit. Zcela jistě ale není zlý a to je důležité.

      Ten odkaz jsem ti poslal, aby si se zasmál, jak levituje lžíce na Marsu.

      • OKO

       Tak to jo, u té lžíce jsem se zasmál.Ale pak tam byla jedna ta kamenná hlava s obličejem, a to jsem na chvíli zkoprněl :-)

 • Tom

  je několik rovin jak chápat co je život a co je inteligentní život.
  dlouho jsem řešil proč případní mimozemšťané šlapou do polí co nám tím chtějí sdělit. Proč čekají na nějaké oficiální pozvání od pochybných vlád, která se každé 4 roky mění. V případě puče i dřív.

  Aby se to dalo správně uchopit je potřeba se rozhodnout pro nějakou z variant a nepřeskakovat v myšlenkách z jedné na druhou. Jaké jsou varianty?

  – jsme ve vesmíru sami nebo jsme od sebe tak daleko a na tak nízké technologické úrovni že se nesetkáme.
  – nejsme ve vesmíru sami, můžeme se setkat, ale minimálně jedna strana o to nestojí, nebo existuje tak silná druhová bariéra, že je to nemožné.
  – jsme experimentální půda a jsme pod pozorováním, případně různě manipulováni, i lidští vědci pokud pozorují divokou přírodu, nebo izolované kmeny, se nesnaží o kontakt.
  – paralelní a sériové vesmíry/světy
  – cestování v čase /tady narážíme na zajímavý paradox, že to trvá už dlouho na to že nám měli „něco sdělit“, abychom se zachovali jinak.

  myslím, že se každá úvaha musí řešit a rozvíjet samostatně a pokud se naleznou někde stejné průsečíky tak je případně spojit.

  • OKO

   Naprosto s Tebou souhlasím. Jen těch variant je asi více. Zvláště pokud připustíš i vzájemné kombinace. Mě šlo konkrétně o porovnání pravděpodobnosti LIDÉ x ET na základě průvodních společných znaků „kontaktů“.

   • Tom

    těm kombinacím bych se ze začátku vyhnul, prostě maximálně zjednodušit, hledat řešení tam kde se to dá zvládnout. Jako v matematice. nejdřív se učí počítat v celých číslech až pak desetinných atd. obrazně řečeno.

    • OKO

     Začal bych tím, že bych oddělil fyzično od metafyzična. Každé je myslím třeba posuzovat zvlášť. A začal bych tím fyzičnem.
     Než se s tím začne, je třeba položit několik výchozích předpokladů, protože jinak se nikam nedostaneš.
     Takže co třeba toto:
     1. Život ve Vesmíru existuje i jinde
     2. Existují i jiné vyspělé formy života
     3. Vesmír je pochopitelný a jeho pochopení umožní překonávat omezení, která na nás klade

     • Tom

      to jsou přijatelné výchozí body. ještě můžeme být potomci trosečníků, kteří našli přijatelnou planetu pro život. i pak budou splněny počáteční podmínky. Dokonce by to leccos vysvětlovalo i z oblasti technologii.

      • Anchkaachbachat69

       Jsme potomci našich potomků…

       • Tom

        to by nemělo logiku proč

        • Anchkaachbachat69

         má to logiku…logiku takzvaného lidmi používaného chaosu.

         • Tom

          lidi chaos nepoužívají jsou jeho součástí

          • Anchkaachbachat69

           díky za upozornění…mám tam chybu!oprava: lidmi pojmenovaného chaosu

       • Iva

        Slušné krvesmilstvo.

      • OKO

       Ta možnost tu samozřejmě je, ale jak bys potom vysvětlil naši genetickou příbuznost se šimpanzi (a po větvi života můžeš jít ještě mnohem dále)? Spíš to vypadá, že jsme se opravdu vyvinuli z pozemských lidoopů (nebo tomu někdo možná trošku pomohl).

       • 3Bird

        Dobrá připomínka s těma šimpanzema. Ono právě to naše ego nám říká, ty si člověk, mluvíš…. ty opice také mluví. Když před tou opicí mluvíš ty, tak také ona slyší nějaké zvuky/vibrace. To samé slyšíš ty u ní.Podle mě jsme druh opic s vyšší inteligencí, kterou neumíme ani využít/použít a vypadá to jak to vypadá.

        Prostě opice se tu točí na kolotoči a neví co se děje. :-D

        • OKO

         To ano, ale asi to neznamená, že je všechno v hajzlu a tak to musí i zůstat ne? Spíš se vše vyvíjí. Není třeba úžasné, že si některé ty opice (lidé) kladou otázky o smyslu a podstatě existence? Já to za úžasné považuji a jak víš, jsem optimista, takže pokud ještě pár příštích desetiletí přežijeme, tak možná i pár zásadních otázek zodpovíme a t to nás myslím posune ze všeho nejvíc…
         No a pokud na naše šimpanzí kolegy bude okolí vhodně působit a nutit je být stále chytřejší, tak jednou možná také přijdou s podobnými otázkami. Možná i delfíni, někteří ptáci, hlavonožci, a kdo ví kdo ještě :-) Celé to na mne působí jako životu přirozený rozvoj směrem k rozumnému…

         • 3Bird

          Ale jasně. Třeba Kouba nebo kdo říkal, že se třeba život nevyvíjí už.
          My si třeba myslíme, že jsme nejdokonalejší a kolem jsou různá zvířata. Třeba to ale jsou tvorové v nižších fázích vývoje a vše směřuje k tvoru jako člověk. Rozumíš, nějakou dobu se život vytvářel (milony let) a pak přestal. Třeba se vytváří stále, ale to by tu nebyly jednodušší organismy, kdyby už nevznikal. To by zase ale asi nefungovalo bez nich. Prostě od atomu až po vesmír je to v sobě složené a proto jedno požírá druhé.

          Je to prostě nějaký řetězec, kterému nevidíme na začátek a ani na konec. Celé to ale funguje jako jeden organismus.

          Jak co celé funguje ti fakt nepovím. Milony teorií – jedna správná.

          • OKO

           Tak tohle beru, vidím to velmi velmi podobně.

          • 3Bird

           Nevím. Třeba termiti si taky postaví panelák, ale ne tak rovný jako My. to ale není důležité. Účel plní stejný. Sami sebe nezničí. My ano. Tak co je to inteligence? Technická zdatnost a inteligence jsou naprosto odlišné vlastnosti. My jsme techničtí, ale inteligentní moc ne.

           Inteligence je následovat a přizpůsobit se přírodě. Pak si lidé staví domy v korytech řek a díví se, že jim vzala voda dům.

           Tam Iveta křičí něco o nánách, ale když se jí zeptám, proč je sucho a co tady chce 2x do roka pěstovat, tak na to jistě neodpoví, protože to neví. Já to na rozdíl vím. Vím to proto, protože mě to zajímá.

          • OKO

           Tuhle diskuzi jsme už jednou vedli. Životu je vlastní uzurpovat co se dá a maximálně se prosadit. právě inteligence je potom ta brzda, která umožní predikovat následky svých činů.
           Něco o „mírumilovných“ mravencích:

           https://cs.wikipedia.org/wiki/Formica

          • 3Bird

           Já tedy nikdy neřekl, že jsou mravenci mírumilovní, ale stačí mi tohle : Mnoho druhů je agresivních a v okolí své kolonie očisťuje les, stejně jako od jiného hmyzu, od jiných mravenčích kolonií……..

           Tak to má být. Mravence jsem naopak uváděl jako ukázku, jak nám sem ta politika poslala černochy. To žádný tvor neudělá.

           Jenom politici ZA PRACHY !!!

           V Německu a Anglii to na podzim začnu. Takže sleduj. Arabáší zase prohrajou (snad)

          • OKO

           Já jsem ti tím chtěl ukázat, že ničí i sami sebe.

          • 3Bird

           Ale nevidím tam, že by ničili vlastní druh. Kradou a loupí u jiných druhů a vedou s nima války a to se od nich máme učit. My to vlastně víme. Nikdo tu černochy nechce. Jenom pár vymaštěných magorů, za které by se jejich předci styděli.

           Hlavně ale ti mravenci neničí planetu. Nebo třeba ničí, ale v rámci možností a ne že je Amazonie za pár dekád pouští.

           Je normální se rvát, krást a bojovat a trochu i ničit, ale v rámci, jako ostatní druhy. V rámci potřeby pouze. Jako indiáni. Ti se vše naučili od přírody. Jak jinak.
           Lidi pro peníze zničí všechno a rychle. Vlastní domov. :-( Ani ho nestihnou poznat. :-(

          • OKO

           Takže kdyby do Evropy místo těch tvých „černochů“ migrovali indiáni z Amazonie, tak bys s tím byl OK? Nebo podle čeho vlastně rozlišuješ, která imigrace je fajn a která ne?

          • 3Bird

           Podle vyznání a přizpůsobivosti a hlavně počtu. Já souhlasím třeba, že ukrajinci jsou jiní, ale ne až tolik. Být jich tu ale miliony, tak končíme taky. Muslimové ne. To je naprosto jiný způsob myšlení. Většina těch černochů jsou islámského vyznání. Jinak by nevykřikovali, že nás podřežou. Tak podle toho ROZLIŠUJI !To je dost těžký. I ukrajinci tady berou práci lidem a i indiáni z Amazonie by tady převrátili system. Proto má každý svůj flek a je pochopitelné, že musí bránit hranice. Ono co není zakázáno je od přírody povoleno.

           Takže žádná imigrace ponejlépe. Proč asi vznikly státy? Proč vznikly různé řeči? Proč jsou slováci slovákama? No protože jeden chce u ohně zpívat rock a druhý pop. Jiné hadry, jiné písně atd.

           A proč ne? To je svoboda. Mě se to tak líbí a je to následování přírody. Když je třeba boj – tak bude boj.

           PS : každý rozumný člověk ví co se tady dnes děje. Uvidíš na podzim jo? :-)

          • OKO

           A jak bys chtěl s tímto přístupem být jednou celoplanetárně v souladu s přírodou? Zvláště vzhledem k ničivé síle, kterou dnes kde kdo disponuje? To mi hlava nebere.
           Co se vyznání týká, tak dobře víš, že já jsem zarytý odpůrce všech tmářských církví a také extrémismu, který tyto nástroje moci způsobují a šíří. Izolací se to ale jaksi dlouhodobě nevyřeší. Naopak to časem zákonitě vyústí v tvrdý konflikt, který ale může klidně přerůst v nukleární apokalypsu. Takže jediný dlouhodobě úspěšný recept je podle mne naopak neustále ty bariéry bořit a postupně dostávat lidstvo mentálně a i hmotně tam, kde už si lidé běžně nenechají od kdejakého mocipána nakecat kraviny, protože právě nebudou umírat hlady, budou mít možnost využít vzdělání a zapojit svou inteligenci.

          • 3Bird

           To jsem nikdy neřekl celoplanetárně. To ani nejde. Multikulti to určitě ale nespasí.
           V tvrdý konflikt to vyústí zcela jistě. Proč myslíš, že lidé vyrábějí atomovky? No já ti to povím. Proto, aby je na sebe shodili. Otázka času. Já ti říkal, že ke hvězdám nepoletíme.

           Ale jako ukázku toho co říkám ber Peru. To je jediná země, kde není vykáceno nic. Být členy EU, tak je k tomu donutí.

           Ty mocnosti nás donutí násilím. EU je jedna velká sračka a podvod. Nic víc.

           Nejlepší by bylo žít jako dřív jednoduchý život a do nikoho se nesrat. To jaksi ale také nevychází dnes. Je nás moc a je to boj. Jak někdo povolí, druhý toho využije.

           Prosím tě i malý dítě spočítá, že se půl Afriky a půl východu nemůže emigrovat do Evropy. To zemřeme my !

           A já fakt kvůli pár blbcům zemřít nechci. Nechci tu nikoho ani slováky.Nechci chodit po ulici kolem arabů a už vůbec nechci žít s černochama ani arabama ani nikým jiným v domě.

          • 3Bird

           Já vcelku sleduji situaci a jsem obraze. Víš kolik jich je v Itálii a Řecku? To nechtěj vidět. Víš kolik je jich v Německu a Anglii? to nemáš ponětí. Německo už začíná kolabovat. Anglie to samé.

           A pořád a pořád přijíždějí další lodě. Denně. A pořád přijíždět budou a pak na ně budeme muset použít zbraně. Vsadíme se?
           To je zákon.
           A ty myslíš, že jsou ti politici tak hloupí, že to neví?

           Denně čteš tohle…….. další a další a další dokud nás nezničí svým počtem a vyznáním.
           http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/65820/narusta-pocet-bezencu-pres-balkan-denne-prichazeji-dva-tisice.html

           Tohle není žádná imigrace, ale vnitřní napadení. Sami to říkají arabové ve svých videích z Evropy. Už i ti v Bělé vykřikovali, že nás podřežou, až jich bude víc. Uprchlíci !!!

           Ale pořád a pořád sem pouští další. Máš na to nějakou odpověd´? Já ne.

          • OKO

           To už jsme také řešili. Podle mého názoru je nesmysl se je snažit integrovat. Je potřeba je udržet v táborech (s maximální možnou důstojností) a současně rychle vojensky vyřešit IS. Pak je vrátit a poskytnout humanitární pomoc. Žádné jiné řešení nevidím. Přešlapování na místě situaci jen zhorší (viz naše diskuze na téma osvíceného EU tyrana).

          • 3Bird

           To je také jediné řešení. To měli ale hned. To museli předvídat.

           Tady ten, tak to klidně řeknu že je idiot. Ten to nemá v hlavě v pořádku. Máme si je prý vzít domů. To už je vážně moc. Až ho lidi budou ušlapávat, nebudu se divit.

           http://zpravy.e15.cz/zahranicni/udalosti/nemecky-poslanec-chce-jit-prikladem-ubytoval-doma-uprchliky-1215894

          • OKO

           K tomu článku je třeba dodat, že to nejspíš nebyli islamisté, když se s nimi seznámil na mši svaté :-)

          • 3Bird

           Jo ale ty co si vzal domů. Ty ostatní jsou. Když někde píšou : muslimští křest´ani, tak se musím smát.

          • OKO

           Jo, takto to zní nelogicky. Myšleni tím ale budou příslušníci křesťanské menšiny žijící na muslimském území.

          • 3Bird

           To rozhodně. Doma ho ale nechci. Ty jo?

          • OKO

           Ty seš fakt hroznej :-)

          • 3Bird

           Tak vidíš. :-) Vždyt´ se tady směju a představuju si, jak ráno vstaneš a Eritrejec už nasáčkovanej u tvého kompu. :-) a pije už kafe.

           Já myslím, že nechceš. On ten pán možná může, ale lidi co dělají ve fabrikách jedou ,, z ruky do huby´ a mají 9-15 tisíc. Nemají na dovolenou a neušetří nic. Ten pán je idiot. Možná by si je tedy mohli vzít domů ti bohatší a politici taky.
           No nic. Dík za rozhovor a nebudem se dál trápit. Stejně chci vidět, co jako budou němci dělat v zimě a angláni taky. To bude zajímavý.

          • 3Bird

           Já jenom doplním takový malý bonus, nakterý jsem narazil.

           Tady na idnesu píšou rozhovor s upchlíkem. Libyjci, Syřani, Afghánci a další mají běžně po kapsách 12.000 Liber ?
           Ne. Nemají ani 3000 liber.
           A ted´ tu o Karkulce…….
           ***************************************
           Jeden z migrantů prozradil reportérům BBC, že za cestu ze Sýrie do Francie zaplatil už 12 000 liber (více než 450 000 korun)

           Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ve-francouzskych-pristavech-pribyva-prevadecu-z-anglie-pj8-/zahranicni.aspx?c=A150816_133525_zahranicni_san

          • OKO

           Co kdyby jsme nechali uprchlíky uprchlíkama :-)

          • 3Bird

           Jo jasně. Mám tu pro tebe jiné téma. Mezi domorodci různými jsem se všimnul, že vypadají jako poloopice. Mluvím o hlavě. Trochu to mají i Australští domorodci. Něco zkusím najít. Nebude to hned.
           Jak tedy vysvětlit tohle?

           http://www.andywhiteanthropology.com/uploads/2/6/5/2/26529082/7750847.jpg?348

           http://www.godandscience.org/images/chimp_human_sediba_hands.jpg

          • OKO

           Spíš mi vysvětli tohle:

           http://mars.jpl.nasa.gov/msl-raw-images/proj/msl/redops/ods/surface/sol/00951/opgs/edr/ncam/NRB_481929947EDR_S0451696NCAM00291M_.JPG

           Je to fotka z Marsu. Zvětši si to a podívej se na útvar v dálce, zhruba uprostřed fotografie. Co vidíš? Před chvílí jsem na to narazil a zatím na to jen civím a civím a civím…

          • 3Bird

           Nevím. Ten kámen, co vypadá jako kopa lebek? Já tam nic jiného nevidím.

          • OKO

           Udělal jsem zvětšený výřez inkriminované oblasti:

          • Iva

           Nemůžu si pomoct, pominu-li tmavý stín vpředu s chobotem .-), tak uprostřed zvětšené výseče vidím víc vpravo kopuli a vedle nalevo velký stupňovitý objekt.

          • 3Bird

           Já ti to řeknu jinak. Existují lidé, kteří vidí v mracích a stromech lidské tváře a obličeje. Když jsem na ty fotky koukal, tak jsem je viděl taky. Rozdíl je v tom, že oni tomu věří, zatím já vím, že to tak jen vypadá.

          • Iva

           Mraky jsou něco jiného. Stejně jako věštění z kávové sedliny-člověk vidí nějaký tvar a ten mu něco evokuje. Ale v případě Marsu jde nejen o jak ty tomu říkáš „víru“, ale i o informace, jakým se člověk dostane a teprv až pak, jak je vyhodnotí. kdybych ti teď řekla, že dávno existují teleporty, cestování v čase a pobyty i cestování lidí ještě dál, než je třeba Mars, tak si asi řekneš-„a jéje, zase jedna, co nalítla na konspirační teorie“-tak se říká dnes skoro všemu, čemu je těžko uvěřit, že je možné. Bez mučení přiznávám, že mám zato, že i lidi jsou mnohem dál, než většina populace tuší a že jsme obelhávání a pravda držena pod pokličkou všemi prostředky.

          • 3Bird

           O tom jsem četl dost. Co je pravda nevíme, ale z logiky vyplývá, že tomu tak bude. Nedával jsem sem ten dopis od Norského politika? Jestli si to ještě nečetla, tak to rozhodně dej. Jestli je to pravda nevíme, ale je to přesně to co píšeš. Pár lidí o takových základnách promluvilo. To je přece jasný, že v americe budou pod zemí základny, jako to měli němci. Už kvůli satelitům a veřejnosti. Je jasný, že musí zbrojit, když nic jiného. Podzemí kopala každá civilizace a kopeme ho i ted´. Ještě mám pro tebe další věci o ufo tunelech.

           Tady je ten nor. Je to krátké.

           http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/2664-leo-lyon-zagami-neuveritelna-zpoved-vysokeho-illuminata-clena-skupiny-p-2-a-zednare-33-stupne-sveceni-2/

          • Iva

           Dík.:-)

          • Iva

           No vidíš, tohle jsem nečetlas, ale naprosto to souhlasí s jinými výpověďmi svědků třeba v Americe.

          • 3Bird

           Vím o tom. I to jsem četl. Co se týká výpovědí, tak sem vám sem dával už dávno video s cz titulkama s Philem Schneiderem, který říká, že když se kopala Dulce, že narazili na jiný tunel, který už tam byl a byli tam šediváci a servali se. Phil pak údajně za podivných okolností zemřel. Další lidé bydlící v poušti vyprávěli, že jim pod domem cosi vrčelo jistý čas a že bylo poznat, že je to nějaká technika.

           Tady máš dva super příběhy. Sice to nebylo nalezeno, ale i tak je to super čtení.

           Měsíční jeskyně.

           http://www.osud.biz/26-11-2013/3295/cesty-za-zahadami/za-tajemstvim-mesicni-sachty

           Tunely Babí hora I (stačí přečíst první díl)

           http://www.matrix-2012.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=153:tajemne-podzemi-sklenne-tunely-a-babi-hora-ast-i&catid=79:podzemni-zakladny&Itemid=96

           Tunely Babí hora II

           http://www.matrix-2012.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=154:tajemne-podzemi-sklenne-tunely-a-babi-hora-ast-ii&catid=79:podzemni-zakladny&Itemid=96

           Phil Schneider video

           https://www.youtube.com/watch?v=ocp_1M2uv9w

          • Iva

           Ahoj Birde, jak vidíš, přibyla ještě norská politička-na tu mi zas dala odkaz kamarádka. Z toho, co se se lidem děje je mi šoufl.

          • 3Bird

           Lidem se děje akorát to, že oni nejsou hloupí, ale ovlivněni kecama a vystrašení zákonama, které na lidi upletli politici. Právě proto, aby třeba někdo neřekl, že moc máme my – lid. Je tolik možností, jak to bez násilí udělat.
           Stačí třeba zastavit vlaky. Už jsem to jednou psal. Neplatíš? Nejedeme a zákon o stávkování si strčte do prdele, stejně jako zákon o neodvolatelnosti. Do 24 hodin můžou být dole. Jenom se musí myslet. Jenom v jednotě je síla.

           Hele taxikáři v Praze. Ti se s tím nemazlili a docílili svého. Já bych jim zastavil výroby a bylo by hotovo hned. Místo toho tady budou po internetu spisovat pořád dokola, jak se musí něco udělat, ale neudělají lidi nic. Jenom píšou. Já se vždy postavil a to i zaměstnavateli. No tak mě vyhodili. Nesklopil jsem ale oči jako blb.

           http://praha.idnes.cz/demonstrace-taxikaru-v-praze-djk-/praha-zpravy.aspx?c=A150707_132236_praha-zpravy_nub

          • Kouba

           Souhlasím,možná jsme dříve získali „technologii“ a to mám namysli tu „mimozemskou“ díky níž jsme mnohem dál.
           Bohužel obyčejný člověk neví zhola nic.
           V jednom dokumentu to zmínil i Wernher von Braun.Zmínil se i o velkém zbrojení USA.

          • Iva

           Leccos napoví i rozhovor s Bobem lazarem, je volně přístupný na exopolitika.cz. A teď všude vede Corey Goode, to je taky hodně zajímavá záležitost…

          • Kouba

           Zajímavé, Bob Lazar byl zaměstnanec v oblasti 51 a ten se také zmiňuje o vyspělé technologii,kterou nikdy dříve neviděl.
           Corey Goode toho neznám,ale má něco společného s tajným vesmírným programem.

           Stačí,aby někdo něco vyzradil a jsou mrtví,bohužel i jejich rodiny.To se už několikrát stalo, tak moc je to tajný a nesmí se nic dostat na povrch.

          • Iva

           Tak zrovna tihle dva jsou spíš živí právě proto, že to zveřejnili. když už je to venku, nemá cenu je umlčovat. Tady máš odkazy na rozhovor s Bobem Lazarem i první díl rozhovoru s Coreyem Goodem, vřele doporučuju.

           http://www.exopolitika.cz/rozhovor-s-bobem-lazarem-2015-ceske-titulky-1-h-24-min/2564

           http://www.matrix-2001.cz/clanek-detail/8266-odhaleny-vesmir-i-dil-zprava-pro-lidstvo-rozhovor-davida-wilcocka-s-informatorem-corey-goode-prinasime-ve-spolupraci-s-americkou-televizi-gaiam-tv/

          • OKO

           Jen se chci ujistit. Ty tomuhle fakt věříš?

          • Iva

           Jen se chci ujistit. Tys tyto dva konkrétní rozhovory shlédl? A pokud ne, proč jim nevěříš, jestliže jsi je neviděl? Já je viděla a věřím. jen doufám, že nezavrhuješ předem něco, cos neslyšel a neviděl…

          • OKO

           Samozřejmě, že viděl. Ptal jsem se, protože zrovna tohle je tak očividný byznys, že snad už to očividnější být ani nemůže. Na tom Matrixu Ti to i přímo píší (TV společnost, práva, výroba a distribuce, online TV, atd..). Tito lidé a hlavně ty společnosti na tom mají založeno dost slušné živobytí. No a kromě toho, už třeba podle řeči těla toho údajného „intuitivního empatika“ je zjevné, že lže (nejsem ale erudovaný psycholog, tak to ber s rezervou. Jestli nějakého znáš, tak mu to video schválně pusť). Lazar, který měl údajně pracovat na analýze pohonu, o problematice očividně nemá ani ponětí. Nikdy nesdělil nic konkrétního, jen plky zamlžené pár rádoby „techno“ výrazy, které mají neznalé publikum oblbnout. O tom, že školy, kde měl dle svých slov studovat, o něm nikdy neslyšely, asi není potřeba se ani zmiňovat.
           Promiň za tu palbu, ale já jsem na tenhle druh byznysu vysazený, protože díky tomu, jakou bramboračku uvařili, dnes už nikdo seriózní nechce UFO, zajímavé historické artefakty nebo cokoliv neobvyklého zkoumat, natož své poznatky zveřejnit. Byla by to profesní sebevražda :-((

          • Iva

           Byznys z toho dělá Chvátal a Gaiam TV. Ten Corey Goode má vlastní stránky a ochotně odpoví komukoliv zdarma.Vždy se najdou lidi chtiví peněz a chtějí na senzaci vytřískat. To ale ještě neznamená, že ten člověk lže. Mně právě nepřišlo, že by lhal. A co se týče Boba lazara, tak ten poté, co prozradil, co a kde dělá ženě a přátelům, si prošel slušným očistcem. přirozeněn přišel o práci, chtěli ho oddělat a vymazali mu dokonce z části jeho profesní kariéru. Četla jsem podrobně, jak dlouze bojoval za to, aby se aspoň nějaké doklady dohledali-oni ho prostě smázli, aby z něj udělali lháře. Ty školy nakonec taky dokázal. Je to antikampaň. Takové lidi znevěrohodnit, když jsou na to skoro sami je snadné. Já bych velmi rozlišovala ten špinavý byznys a svědky jako takové. není jim co závidět. většinou o hodně přišli včetně přátel. Já chápu tvůj postoj k byznysu, s tím souzním. Chytla jsem se tuhle s Chvátalem v komentářích-z téhož důvodu. Sám správně říkáš, že se lidi bojí profesní, ale i lidské(rodina a přátelé)sebevraždy. Jenže ono se to děje. Jak jsem psala, sama mám zážitek a ne jeden, Dost skeptikům obrátil nějaký takový zážitek život naruby. Přitom z mého pohledu je to až prosté. Jsme jedna z mnoha civilizací ve vesmíru. Z různých důvodů je nám tajeno, jak pestrý je život a kam až dosahuje technika. Spolupráce s námi je buď tajná na velkých projektech nebo soukromá, pokud jde o jednotlivce. Člověk si těžko představí, že takový Star Trek je vlastně běžná praxe-pro někoho.:-) Nebo že se jde pohybovat časem. Že myšlenkou ovládáš druhé a přístroje rovněž-pokusy u nás pochopitelně jsou i oficiální. Je to úžasný svět. Kašlu na byznys, nechci NWO, ale chci mít mysl otevřenou i pro ty zdánlivě neuvěřitelné věci. Čím víc se tomu věnuju, tím víc do sebe zapadá vše nejen v mé hlavě, ale i svědectví lidí, co se ani neznají. Používám mozek, nevěřím všemu, co si přečtu a co kdo říká, ale nejen mozek, ale i intuice mi říká, že to tak je. Často je to tvrzení proti tvrzení a člověk se musí přiklonit tam a nebo tam. Hodně nás vychovali ve světě materie a my přesto i tady hledáme duchovno, protože ho prostě potřebujeme.

          • OKO

           Mám trochu ambivalentní pocit, co ti odpovědět. S velkou částí souhlasím a s tím zbytkem zase striktně ne. Tak to raději nechme tak :-)

          • Iva

           O.K.:-) Myslím, že to nevadí, ba naopak.

          • Iva

           Oko, (nejen) pro tebe tu mám odkaz na norskou političku, nedávno zesnulou, jeden odkaz na článek, druhý na video. Možná to znáš, ale jestli ne, je to dost zajímavé.

           https://www.youtube.com/watch?v=qZIgaxxvtBk
           http://orgo-net.blogspot.cz/20

          • Kouba

           Jediný co skoro vůbec nepoužívám je mobilní telefon a právě toto zařízení je možná největší svinstvo.Jinak s tou paní naprosto souhlasím.

          • Iva

           Já ho poměrně dost používám, ale mám záměrně tlačítkový(dokud ho vyrábějí) a ne ten chytrý. nepotřebuju ho, potřebuju komunikaci a na to mi stačí. Jen ho nedávám radši k uchu-pokud to jde, tak doma si dám hlasitý poslech. Já zase jsme minimálně u televizoru a když, tak si vybírám.

          • 3Bird

           On ani k ničemu jinému není. Telefon bez drátu s možností SMS bohatě stačí. Víš co znamená „chytrý telefon“? Že je chytrý pro toho kdo ti ho prodal a kdo ho vyrobil. Víš že existuje už nemoc ne?

           http://files.uloziste.com/3ac3c808e5c48d07/mobily.jpg

          • Iva

           :-):-) Dobrý.:-) Tak tohle na břiše nemám. A nikdy mít nebudu.

          • 3Bird

           Tak tady jsem prošel ze všech deseti. Je to dobrý. :-)

           http://reporti.net/inspiration/vetsina-z-nas-trpi-nomofobii

          • Iva

           Já prošla na 9,5 bodu.:-) Už se mi stalo, že jsem hovor musela fofrem dokončit v oné místnůtce.:-)

          • OKO

           Já taky, a to nejsem ani na FB :-)

          • 3Bird

           Ty tam máš rovnou bílý pruh od notebooku. http://img.xchat.centrum.cz/images/x4/sm/45/345.gif

          • 3Bird

           Ne možná, ale zcela jistě.

          • OKO

           Díky, zajímavé to je, ale jak jsem už řekl, považuji to vesměs za pohádky pro dospělé, možná dobře míněné, ale pohádky. Jsou tam namíchané věci, které jsou částečně pravda, ale pak je tam 99% balastu a očividných nesmyslů. Příklad? Už v úvodu mluví o tom, že před 10ti lety USA vynakládala 20 milionů dolarů na výzkum a trénování parapsychologických schopností vojáků. No. Pokud já vím, tak to bylo mnohem dříve, v 70tých letech, za dob studené války. Částka by zhruba odpovídala. Je to dnes již známá a odtajněná skutečnost. 20 mio dolarů ročně není vůbec nic. Chápeš, že za to se ani pořádně neupšoukneš? Takže ty závěry, co z toho vzápětí dělá, jsou mimo mísu. Ale naprosto. A takto bych mohl pokračovat pořád dál a dál. Osobně se raději spolehnu na svůj vlastní, snad zdravý, rozum. To znamená sledovat i informace tohoto druhu, ale konfrontovat je s ostatními dostupnými informacemi a budovat si nějaký vlastní kritický obrázek spíš, než slupnout každou líbivou záhadopovídačku i s chlupama :-) Holt jsem skeptik :-)

          • Iva

           Jo, ještě bych chtěla říct, že i mezi námi Záhadology, ufology, exopolitiky), co se scházíme, je specielně na Coreyho názor nejednotný, někteří říkají totéž co ty. Salla uvádí srovnání s dalším svědkem, který ale neleze do televize a říká kromě drobných odlišností totéž, co Corey, takže i ten tomu věří. Tak jen, abys věděl, že co člověk, to názor.:-)

          • Kouba

           Díky, shlédnul jsem rozhovor s Coreyem Goodem a musím říct,že je to opravdu zajímavé a určitě si počkám i na další díly.
           Všechno to do sebe zapadá a začíná to dávat smysl.

          • OKO

           Je dobře, že nejsem sám, kdo to vidí. Uff. Vypadá to, že mi nehrabe :-)

          • Iva

           Je to sice neostré, ale proti jiným fotkám je tam přeci jen něco vidět.

          • OKO

           Spatně, tak znova:

          • 3Bird

           Já si myslím, že to nejde identifikovat. Podle mě je to hra světel a stínů. Světlo a stíny umí moc.
           Hele voko, kdyby to byly ruiny, tak by tam musela být v minulosti nějaká atmosféra, která by pálila asteroidy. Když vidíš, jak je ten povrch posetý neuvěřitelnou kopou kráterů, tak za tu dobu by se ty ruiny 100x rozpadly. Ty krátery se tam neudělaly za týden.

          • OKO

           Jestli je to jen šalba světla a stínů, tak asi nejpřesvědčivější, co jsem zatím viděl.

          • 3Bird

           Já vím, že by sis to přál a vodu taky. No jo. Ono to není zas tak jednoduchý jak to vypadá. Já osobně si nemyslím, že by na Marsu byl někdy oceán a atmosféra jako na Zemi.

          • OKO

           Já zatím jen říkám, že tady to prostě bagatelizovat jako přitroublého bizona, miniaturního kostlivce, noviny a ostatní blbosti nějak prostě nemohu… Netuším, co to je, ale přírodně to vůbec nevypadá.

          • Tom

           poslal jsem ti uschovnou zvětšeninu 54MPx s krátkým komentářem

          • OKO

           Tak bohužel kužel. Je po ruinách i základnách:-(

           http://s15.postimg.org/gwbov8qmz/mars.png

          • 3Bird

           Snad si tomu nevěřil, že jsou tam ruiny a základny už vůbec. Jak by asi udělali gravitaci, filtry na slunce a upravili tlak? Ona už ta cesta bez gravitace by udělala z člověkem své a ruiny by se dávno rozpadly.

          • OKO

           Minimálně je to poučné, jak může fotka klamat a jak se vyplatí si informace vždy maximálně ověřovat :-)

          • 3Bird

           Ale já moc dobře vím, jak může fotka klamat. Říkal jsem, že je to hra světla a je. Na té barevné fotce to vidět není, ale ta převedená do CB už tak vypadá.

          • Iva

           Podívala jsem se znovu. Tyhle načervenalé fotky jsou právě upravované, takže se ptám, co když je to naopak upravené foto-retuš? protože na té více černobílé jsou struktury, zcela jasné jako třeba přímky a koule a na té ostré červené po nich nejsou ani památky…

          • OKO

           Bohužel. Ta černobílá je z boční kamery s mizerným rozlišením. Ta druhá z čelní, s vysokým rozlišením. Mám ještě fotku oblasti z družice s vysokým rozlišením. Na 99.9% je to fakt jen chyba ztrátové komprese + hra světla/stínů. Těch 0,01 je pro tu retuš, ale to jsem ještě hooodně nadsadil, protože to by museli být nedůslední lajdáci, když nepořešili i tu čb fotku. Jak by pak mohli před celou planetou tak dlouho a tak účinně skrývat všechna ta „tajemství“ co podle všech konspiračních teorií skrývají? Vidíš, ani z tohoto pohledu po přece nedává moc smysl.

          • 3Bird

           Tak dík za vysvětlení. Pořád jsem nechápal, proč by někdo dělal z barevné fotky černobílou a proto mi tam nehrál ten stín na přední straně těch ruin. Když není na barevné, tak těžko bude na černobílé, nebo spíš odstínech šedi. Takže to fotila druhá boční kamera. Jenom ted´ zase nechápu, k čemu tam je.

          • OKO

           Teda to je peklo, jak se tu řadí ty komentáře. U šňůry na stejném levelu. Letmo jsem to projel a jestli případný čtenář nebude bedlivě sledovat časy komentářů a propojovat si to, což nebude, tak získá zcela jinou informaci :-)

          • Iva

           Ahoj, zvětšila jem si to přes Zoner a vypadá to vzadu na budovy, skoro město, prostě obydlená krajina.

          • OKO

           Níž jsem tu zvětšeninu vložil. Mě to taky přijde jako nějaké ruiny.

          • 3Bird

           Ale no tak Ivo. Co by tam asi kdo dělal v takovém okolí plném kamení a ničeho … Neřeknu základna, ale město? To těžko.

          • Iva

           Já přece netvrdím, že je tam město či budovy-na marsu. Já říkám, co vidím na fotce. Máš jistotu, že je ta fotka fakt z Marsu? Ani já nemám jistotu, co tam vidím, ale vidím tam kopuli, vedle budovu hranatou a další rozmazanější objekty. Píšu, co vidím, do spekulací, že je na marsu město se nepouštím. Ale btw., že je tam základna a asi ne jedna, tomu jsem nakloněna věřit. navíc, nasa není naše hodná maminka, aby nám vše popravdě a polopaticky řekla.

          • 3Bird

           No uvěřil bych základně stěží, ale víc než na ruiny. Na co by mi byla jistota fotky? Kdyby to na Marsu nebylo, tak by to editovali. Určitě to není z Nevadské pouště. Je to Mars.

          • Iva

           Nebudu tady zastírat, že si myslím, že tam jsou základny. Tahle fotka je zajímavá, vidím ji poprvé. Myslím, že Mars obydlený byl a vlastně částečně, omezeně je-že jsou tam základny. A už dost dlouho. Snad mě za to neukamenuješ.:-)

          • 3Bird

           Jasně že ne. :-)

          • Iva

           Dík. A jestli jsem blázen, tak neškodný.:-)

          • Anchkaachbachat69

           Nic zajímavého tam není krom pixelů,které pochopitelně vytváří dojem budov.

          • OKO

           A co konkrétně chceš vysvětlit?

          • Iva

           Takhle nehezký máme pařáty…:-( Ale Australopitekus má větší dlaň něž my, to je zajímavé…

          • 3Bird

           To mi nepřijde. Podívej se ale na ty kostičky na zápěstí u všech, ale hlavně u člověka a opice. To je neuvěřitelný. Darwin měl pravdu. Jo. Jsem Darwiňák :-)

          • Iva

           Teď hodně odbočím Darwiňáku:-), co říkáš tomuhle? Já vím, že se to obecně ví, ale stejně je to svinstvo…

           http://aeronet.cz/news/analyza-windows-10-ve-svem-principu-jde-o-pouhy-terminal-na-sber-informaci-o-uzivateli-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/

          • 3Bird

           Co se dá na to asi říct? Vopice jdou do finále? V nějakém filmu jsem viděl, že lidi zničili tu elektroniku. Jestli jí nezničíme, tak zničí ona nás. Už ted´ je mnoho psychických novodobých nemocí právě z elektroniky. Zničit a začít chodit na procházky a žít normálně. Kdyby lidé byli skutečně chytří, vypadalo by to jinak. Možná pár lidí má pro to předpoklady, ale většina lidí ne a podle toho se to řídí. Kdepak Ivo. Náš system je iluze pro ovce a řídí ho vlci. Ti se řídí dle přírody. Rvou se o kořist a je jedno, jestli jsou to otroci, nebo zlato.

           Jinak to dopadne jako ve filmu Demolition Man. Docela slušná vyhlídka. Prachy nebudou, budeš mít jenom krabičku a řekneš vole a na displeji se objeví -100 kreditu. Víš co se stane, až zruší peníze?

           To bude konec NWO. Ne jako jeho konec, ale náš konec. Pak už budeš jenom něčí jednotka. To si už ted´ :-D

          • Iva

           Brrr. Tuhle jsme se o tom bavili s Bigbizem. Že když mají auta sama řídit, nebude nic jednoduššího, než nepohodlnou osobu poslat třeba proti mostnímu pilíři v plné rychlosti. Nestojím o tolik vymožeností, nestojím, aby vše bylo děláno za mně a já neměla přehled a kontrolu.

          • OKO

           Ve mě se teď sváří dva pohledy na věc.
           Jeden je tento:
           http://www.redakcja.mpolska24.pl/6737/holokaust-chrzescijan

           A druhý je fakt, že drtivá většina uprchlíků chce jen do zemí se štědrým sociálním systémem.
           Myslím, že blíže pravdě jsi byl ty než já :-( A to se sluší uznat.

          • 3Bird

           No nazdar očko. Koukni na mojí ikonu – příspěvky – počet. Byl jsem na diskusi o uprchlíkách. Už asi týden. Dějou se hustý věci. Budu ti to pak vyprávět. Stačí říct, že necheš isálmce a jsi doslova rasista a xenofob a něco hrozně spatného. Ta masírka je neuvěřitelná špína. Včera jsem sledoval kamery Reuters a RT. Obě snímaly realitu na hranici, kde se to strhlo včera a to jsem tipoval až za 3 dny. 24hodin a mydlenice. Merkelová : bereme všechny a za týden zavře hranice a varovné výstřely.

           EU je mor. Jdu zase hledat ty kamery. Jedna bývá na idnes dole v nějakým článku a druhá na y.t.
           Hodim ti sem link. Učitě zase dnes poběží. Na večer to vypnou. Pak to proberem, to je na dlouho.

           To co dělají některé noviny a redaktoři je hnus. Jeden tvrdil na SF, že přijdou 3.mil. uprchlíků a rozpočítal to na procenta. Redaktor. Tak jsem si ho podal a říkám, jak na to přišel, že tohle přece neví nikdo. 7x jsem ho vyzval k odpovědi a utekl jako děcko. Když to ví, tak je to podvod. Každý se někdy prozradí no. :-)

           Disqus na Svobodym Slovu zrušili, protože napsali článek (masírku) a kdo nesouhlasil, toho svobodně pan redaktor sprostě nadával a urážel, dostali otázky, na které neměli odpověd´ a bylo tam moc pravdy.
           Ten mrtvý kluk byl asi naaranžovaný a ten jeho otec byl asi převaděč a spěchal pro zuby do EU.
           Ještě než se to zjistilo, tak si media udělala masírku na lidech, jací jsou rasisti a hajzlové.

           No nic. Hodim ti ty kamery, až je najdu a můžeš občas sledovat. Jsem zvědav na dnešek. Někdo šel přes Chorvatsko a zbytek začal válku u hranic s Mad´arskem.

          • 3Bird

           Jinak jsem ti říkal, že bych na diskusi o ufo nešel, ale líbily se mi tvoje příspěvky, protože jasně vidím, že jsou z tvé hlavy a je mi jedno, že je to třeba nesmysl. Každý někdy pleskne apod. O tom to je. O vlastním názoru na věc. Taky jsem přišel kvůli tomu zvuku z nebe. :-)

           Tady máš 4h záznam ze včera. Hned na začátku začne ta mydlenice. Hm. tak nic. Na tom live odkazu bylo live a večer záznam. Ted´ je tam 10h záznam odjinud. Jdu najít online kamery. Zbytek si asi viděl v TV. Vzbouřili se, zapalovali a házeli kameny velký…

          • 3Bird

           A to není všechno. Řekneš, že nechceš muslimy tady a normálně lidi a dokonce i redaktoři tě označí za ruského agenta. Ti lidé jsou psychicky nemocní a velmi zlí. :-(

           Dokonce na SF napsali článek jak mají si lidi ověřují a že se jim tam připojují agenti. Schizofrenie.

           Jo tak daleko jsme se dostali.

          • 3Bird

           Tohle když jsem viděl, tak jsem nevěřil. Fuj. To je doslova Nesvobodné Forum. Brak.
           http://svobodneforum.cz/ceske-weby-zaplavily-trollove-diskuse-ztraceji-smysl/

           Obyčejní lidé jsou trollové a agenti KGB. Stačí? Já se musím smát a i plakat. :-(

          • OKO

           Tenhle Jetmar toho evidentně moc nepobral :-(

          • 3Bird

           Jo to je on. Patočka řekl to číslo 3mil. a Jetmar tam nadával lidem a stačilo nesouhlasit a hned ruský agent. Propaganda jako kráva. Evidentě podpora uprchlíků. Sprostý byl, tak si to raději smazali. Šafr to samé a pak se tam plácali po ramenou a chválili se. Ten Jetmar byl nejhorší. Hnus chlap. Na otázky mnou položené : jako kde jsou staří lidé a dvacetileté holky samozřejmě neodpověděl. Doslova lidi nutil přijmout jejich názor. No na pěst.

           Z Aylana si udělali jméno a když jsme jim napsali, že každý normální člověk by upustil co drží a běžel na pomoc, tak i to uměli vysvětlit. Když vidíš utopený dítě, tak snad první co uděláš, že ho sebereš a i kdyby byl mrtvý, tak ho snad nepoložíš hlavou do vody a nefotíš. Stejně tak neuděláš první fotku a pak až oživuješ. Ani nemohli vědět, zda se neutopil na břehu. Hyenismus.

           Okamžitě smazáno. SF si budu pamatovat do smrti. Noviny hnus hnusů a Jetmarem v čele.

          • OKO

           Prošel jsem si pár diskuzí na Aktuálně.cz a je to docela síla :-(

          • 3Bird

           Ted´ už píšou články typu, že jako mají lidi trochu pravdu a otáčí. Novinářská žumpa. Nakonec se budou živit článkama, jak měli lidi pravdu. Fuj. Fuj. Fuj. To mylím SF. Jiné noviny jsou ok, ale v diskusích ti magoři a lamači pudů, to bys nevěřil. Všechno opakují dokola a všechno říkají obráceně.

           Sluníčkáři sprostí jak prasata a xenofobové vcelku slušně. No jo no. :-D Víme a známe tyto taktiky.

          • 3Bird

           Ten druhý odkaz je super. Jsou jako my lidé. Dělají podobné věci. Ukázka jak to v přírodě chodí. Vymýšlí v rámci boje i lsti a zákeřnosti.
           **Mravenci, kteří si jsou geneticky blízcí, jsou na sebe hodní, mravenci geneticky odlišní nemají slitování** :-)

           Tak až mi někdo řekne xenofob, tak mu jí vrazím. :-) Tito lidé většinou neví o přírodě a ani historii nic.

          • OKO

           Ach jo :-(

          • 3Bird

           Co jako?

          • OKO

           Odpověď najdeš v komentáři níže, co jsem právě uložil.

   • Tom

    ještě mě napadlo, že se „něco“ v minulosti podělalo… a z nějakého důvodu znázorňování bohové vymřeli nebo odešli protože jim přestali proplácet granty. :-D

    Jsme pod dozorem? pokud ano Proč pokud už ne PROČ.
    – jsme experiment vymknutý kontrole? neřekl bych byly bychom dávno zničeni.
    -jsme experiment který z nějakého důvodu žije vlastním životem? Možná
    – jsme experiment, který potřebuje externí zásah? nevypadá to.
    – proč si vůbec klademe otázky na které nenalézáme odpověď?

    • OKO

     Také to může být tak, že cesta do minulosti je jen jednosměrná, nelze se pak vrátit, protože není kam (budoucnost ještě nenastala)

     • 3Bird

      To už je těžká filozofie a nezapomeň, že čas je realitvní.

      • OKO

       Jasně :-) Mě je nejblíže představa času jako vyjádření změny konfigurace systému při zachování celkové energie. Čím rychleji se prodíráš prostorem nebo čím větší gravitace na tebe působí, tím pomaleji dochází k vzájemným interakcím a tedy k plynutí „tvého času“. Pokud by to tak bylo, tak by cesta do minulosti znamenala návrat celého Vesmíru do nějaké předchozí konfigurace.

       • Anchkaachbachat69

        Ne neznamenala….znamenala by jen návrat tebe jako jedince do jiného prostoru který tu ale podotýkám stále je.
        S naším vesmírem by to ani nepohlo.

        • OKO

         Asi by to musela být výměna „energie za energii“ mezi těmi prostory, aby nedošlo k porušení zákona zachování.

         • Anchkaachbachat69

          ano..tak nějak

         • Tom

          Zákon zachování je zákonem který jsme si definovali mi lidé, pamatuj na svou 3. okrajovou podmínku může existovat konfigurace, která zákon o zachování obejde.

          • Anchkaachbachat69

           konfigurace je paměť…

          • OKO

           Když už, tak stav zaznamenaný v paměti.

          • Anchkaachbachat69

           Oko však ano ale čekám že to chápeš…a nemusíš to vysvětlovat

          • Tom

           ne e protože se vytváří podmínky, které ještě nikdy nenastali, tedy nemůže si je nikdo ani nic pamatovat. Tím pádem může nastav stav, který popře zákony které jsme pozorováním a statistikou pochopili. Proto nechápeme co se děje i když jsme to doteď chápali a všechno fungovalo.

          • Anchkaachbachat69

           Tome já jen chytila tu tvoji „nit“
           Jinak co se týká událostí,které podle tebe nenastaly..tak každá událost byť na nejjemnější struktuře energie či vědomí…. už tu byla je a bude…znovu a opět.

          • Tom

           jo tak s tím nesouhlasím.

          • Anchkaachbachat69

           nevadí přeci…každý máme jiné poznání :-)
           jde jen o to je vzájemně přijmout jako fakt

          • OKO

           Tak ode mne prosím nic jako fakt neber, to co zde píšeme jsou samozřejmě divoké spekulace a nejedná se o poznání v pravém smyslu toho slova :-) Jde spíše o fantazírování, byť občas vycházející z toho, co myslíme, že už víme…

          • Anchkaachbachat69

           Oko nerozuměl si dostatečně ale to nevadí.

          • OKO

           Aha. No mě to trochu vadí, když něco nechápu. A jak jsi tedy výrok:

           „nevadí přeci…každý máme jiné poznání :-)
           jde jen o to je vzájemně přijmout jako fakt“

           myslela?

          • Anchkaachbachat69

           OKo né,to po mě nechtěj….jinak bych dostala opět nálepku hloupé nány! a to jen proto…že lidé jsou líní myslet…a proto je to myšlení z podstaty neposunuje „dopředu“

          • OKO

           Pravda :-)

       • Tom

        tak to nebude, už se ví že naše atomová hmota zaujímá malou část z objemu vesmíru. Možná jsme odpadem jiného fyzikálního procesu.

        • OKO

         Já jsem to tak také myslel – celého Vesmíru, tedy nejen atomové hmoty či energie, ale i toho, o čem zatím jen tušíme, že tam ještě je.

       • 3Bird

        Hm. Jasně. A pak přijde okamžik přítomnosti, uvědomění si sama sebe a vesmíru. Nastává holé zděšení : kdo jsem, kde to jsem a co má má všechno znamenat :-)

        Abslolutně nevím nic. Vůbec.

        Vše lidé nazývají slovama a tím vytváři jakýsi umělý svět, ve kterém žijou. Je to bublina. Tu bublinu šamani nemají. Proto ti také možná tréning, zkoušet zapomínat slova a uvědomovat si to přijde jako nesmysl. Je to ale naopak. Když nepoužiješ slova a jenom se díváš na TO, tak vídíš TO a ne to plátno s filmem složených ze slov. Západní svět je iluze. Matrix.

        • OKO

         To jsme na tom hádám všichni podobně :-) Ale beze slov se dá těžko své představy s někým dalším sdílet a případně je rozvíjet. Zatím to jinak neumíme :-)

        • Tom

         politickoekonomická společnost je iluze, která kupodivu zatím funguje.

         • 3Bird

          Zatím…

         • OKO

          Je to způsob soužití v tlupě, který většině zajišťuje jistou úroveň bezpečnosti a současně sám sebe zevnitř motivuje k rozvoji.
          A protože ta tlupa je veliká a velmi různorodá, včetně například všech úchyláků, tak se všem to zřízení nemůže jevit jako dobré. Je to prostě balancování možného.

       • OKO

        Což je tedy naprosto šílená představa :-)

        • 3Bird

         Hard. :-)

     • Anchkaachbachat69

      Žádná cesta není jednosměrná…

      • Tom

       v tomhle dává za pravdu OKO, je spousty cest které jsou jednosměrné. a ne záleží na spirále ani zda je u toho člověk.

       • Anchkaachbachat69

        Tome,jen jsem chtěla naznačit, že je potřeba začít aspoň uvažovat nad symboly, které nám tu zanechala naše minulost.
        Takže cesta do minulosti rozhodně JE mnohosměrná.

    • Kouba

     Protože se snažíme najít skutečnou pravdu a podstatu života.

     • Tom

      a zamyslel se na nad tím k čemu nám to bude? jak s tím naložíme? Zlevní chleba bude týden dovolené navíc? lidi se na sebe začnou usmíatzv

   • 3Bird

    O tom jsme se už bavili, ne? Vzorky máme jenom z Měsíce a tam se nic nenašlo. Takže ani nevíme, jestli jsou na Marsu ty bakterie. My ale nemáme možnost to zkoumat (zatím) Hledáme život na naší úrovni.

    Ten jsme v SS nenašli. Takže nevíme nic a když nevíme nic, musíš brát v úvahu všechny teorie :

    Jsme tu sami
    Jsme první civilizace
    Pak následuje řada kombinací a je jich hodně moc
    Pokračuje to, že v každé SS je život (nějaký)
    Končí to, že vesmír je plný života.

    Bohužel nevíme. Třeba jsou mikroorganismy skutečně všude, ale zatím nevíme a musíme z toho vycházet. Nám skutečně stačí najít bakterie např. na Marsu, abychom věděli, že to jde i jinde.

    Co se týká cestování hmoty vesmírem jsem už psal, že s rychlostí se mění i čas. To snad víš. Takže pokud někam odletíš rychostí světla (což stejně nemůžeš) tak se vrátíš a tady už to bude vypadat jinak. Nikdo z nás tu už nebude. Cestování vesmírem je jednoduchá teorie, ale praxe už je složitější. Patrně je to nemožné. Proto se to nazývá časoprostor.

    Co se týká mimozemšt´anů (tvá otázka) tak tuto otázku jsem si kladl osobně už kdysi dávno : proč by měli mít mimozemštani ručičky a nožičky a těla a hlavy jako my? Tady je to jak říká Tom.

    Já osobně si mimozemšt´any nedovedu představit, protože to prostě mozek neumí. Vychází z pozemského (tedy omezeného) myšlení.
    Tak je to ale se vším. Tam vidíme hodinky, na Marsu zase morče atd.

    Dnes víme, že i když je SS ze stejného materiálu, každá ta kulička je jiná, jinak velká a probíhá tam jiná chemická reakce. Nějaké základy jsou stejné a další naprosto odlišné. Proto je každá planeta naší SS úplně jiná.

    • OKO

     Mrkni níže…

     • 3Bird

      Jo já piju kafe, a koukam tady tak nějak….. :-)

 • FFS

  To je Aštar and his crew.

 • Anchkaachbachat69

  Tady se neustále o něčem píše v článcích a kde jsou minimálně fotky té „flotily“když už je pozorovali a vyfotili??
  Takže všechny podobné články jsou pro mě jen k pobavení.

 • Jaroslav Katunský

  3 mesiace pozorovania ufonov z observatoria s niekolkomilionovou vybavou a neurobil sa ani jeden snimok ani videosekvencia? Dobre ti to tu jebe so scifi halucinaciami. Jaj jasne ako vzdy skaredy zli Americania zahladili vsetky stopy. Aj tie debilne rakety letiace na mesiac by si asi niekto vsimol. Statisice ludi kazdu noc cumi cez teleskopy na nebo a nikto nic? Jaj Americania umlcali vsetkych svedkov, uz chapem. Neviem naco je dobre zverejnovat taketo picoviny…

 • OKO

  Zkusím využít hovnového článku a zapřést diskuzi. Takže. Co když zohledně všechna dostupná fakta Vám řeknu, že si nemyslím, že nás navštěvují mimozemšťané. Podle mne jsme to my sami. Jen z budoucnosti. Teď sem nakopčím vysvětlení, co jsem spáchal jinde, protože jsem líný to psát znova:

  S Nickem Popem už jsem viděl několik dokumentů. Považuji za důležité si z toho vzít, že drtivá většina pozorování původně UFO, jsou nakonec IFO. Takže úkaz UFO je opravdu vzácnost a rozhodně se fenomén nevyskytuje denně, jak by se z různých záhadowebů a youtube mohlo zdát. Při takovéto nízké hustotě výskytu plavidel a evidentní technické vyspělosti, je také krajně nepravděpodobné, že by každou chvíli někde havarovali. Že tu jsou , beru ale jako fakt.

  A teď to důležité. Kdo by se choval podobným způsobem? Kdo by si dával zatraceně pozor, aby s ním nepřišel nikdo z lidí do neřízeného kontaktu? Pokud jsou pravdivá alespoň některá svědectví „unesených“ lidí , tak proč si normálně skoro nic nepamatují a detaily je nutno vyvolat až regresní hypnózou? Proč tito unesení a lékařsky zkoumaní lidé popisují humanoidní bytosti?

  Pokud jsou to fakta, tak mi, jako racionálnímu skeptikovi, vychází nejpravděpodobnější vysvětlení, že jsme to MY sami. Pravděpodobnost, že se na jiné planetě vyvine druh téměř totožný s homo sapiens a následně sem k nám začne létat na utajené návštěvy, které kryjí všechny vlády světa nehledě na zřízení, je odhaduji mizivá. Pravděpodobnost, že lidstvo v budoucnosti pochopí vesmír natolik, že bude schopno cestovat do minulosti a v některých aspektech ji ovlivňovat, aby tak vyřešilo některé své zásadní problémy, je dle mého názoru vyšší. A může to vyžadovat spolupráci některých našich současníků (v zájmu lepší budoucnosti). Proč ne?

  • mudrc01

   si riadne mimo.
   1. do budúcnosti ani minulosti sa nedá cestovať, nakoľko jedné čo existuje je nekonečne sa meniaca prítomnosť. Ešte nikdy nikto nebol mimo prítomnosť.
   2. faktov je kopec, ale nakoľko celý vesmír je dosť vyspelí, tak finančné zotročovanie ktoré je na zemi prostedníctvom zopár rodín, ktoré zadĺžili celý svet, zriadili tu taký zlodejský systém, tak s tým nemôže nikto inteligentný vo vesmíre súhlasiť a preto to zatajujú. lebo by stratili moc, tí čo nám vládnu. akonáhle by sa ludia prestali báť neznámeho, vedeli že je možné ich kontaktovať a kontaktovali by ich. rsp keby sme sa ich nebáli, tak by nás aj sami kontaktovali, tak potom by sa každý dozvedel že tento systém čo tu máme je proste čistá zlodejina a všetky vlády kompletne by úplne stratili moc a každý z nich čo tam nič nerobí, by musel aspoň raz za čas začať makať, tak ako každý normálny človek na zemi.
   3. pozri sa hore. skús celú noc pozorovať oblohu a stavím sa, že ich uvidíš. dobre si prever či sú tu neni družice a sám sa presvedč
   4. vysvetli mi aký zmysel by pre nejakého mimozemštana malo strašiť ľudí? vysvetli mi ako by tu mohol pristáť bez toho aby na neho niekto vytiahol zbraň a teda neohrozil seba a aj ľudí, ktorí by si to od strachu hádzali? pre nich je podľa mňa dostačujúce nás tu pozorovať. je to dosť zaujímavé pozorovať civilizáciu na vzostupe.
   5. prečo by sme nemali byť rovnaký? Si naozaj myslíš že keď pred miliónmi rokov našli túto planétu, tak ju úmyselne nekolonizovali nami?

   • OKO

    AD1) Hele a jak to víš?
    AD2) Nesouhlasím.
    AD3) To dělám a zatím fakt nic.
    AD4) Já mimozemšťany nezavrhuji jako možnost. Jen mi přijde méně pravděpodobná. Viz co jsem psal.
    AD5) dtto

    • Kouba

     AD3) Každou letní noc pozoruji na obloze pohybující se objekty,které připomínají hvězdu,někdy nejsou moc viditelné,ale jindy mají vetší jas,než hvězda.Dodnes nevím co to je.

     • 3Bird

      Je rok 2015. Víš kolik je nahoře satelitů, letadel, letadélek, dronů a já nevím čeho všeho?

      Jak si se tu zmiňoval, že pyramidy postavili mimozemšt´ani, tak to dokážu vyvrátit, ale nemám důvod. Kdo chce – vidí. Stačí ti na to fotky, kterých je moře. Ale jestli chceš, tak já ti ty fotky z vnitřní části Khufu najdu. Uvidíš ty seky majzlíkama. Uvidíš ty nerovnosti a odfláknuté části, kam není vidět. Co třeba takové tzv. větrací šachty v Khufu? Podíval ses na to někdy? Odlehčovací komora Khufu? Tam ani nebylo třeba ty vzpěry opracovat do kvádrů. Takových detailů je mnoho.

      http://www.brynmawr.edu/cities/Cities/wld/00050/00050j.jpg

      Na druhou stranu podpěrné bloky queen chamber jsou ukázkou, že ten kdo to stavěl, znal perfektně fyziku.

      http://emhotep.net/wp-content/uploads/2010/12/19-sketch-of-QC.png

      • Kouba

       To vím,ale letadlo není jasná hvězda a satelit to zřejmě také nebude.

       K těm pyramidám pár nerovností v jinak tak dokonalém celku je opravdu zanedbatelných.Proč má pyramida tak složitý systém chodeb,ventilačních chodeb atd. I v dnešní době by bylo nesmírně obtížné napodobit např. Cheopsovu pyramidu natož pro egypťany,kteří neznali ani jeřáb a měli pouze dnes již primitivní náčiní.Navíc nepřipadá ti divné,že pyramidy jsou nejen v Egyptě,ale i skoro po celé naší planetě? Připadá mi to dost podivné,ale tvůj názor respektuji a je dobře,že se na to díváš trochu jinak.

       • Tom
        • Kouba

         Jo díky za odkaz.
         Možná ta družice Iridium by to mohla být,ale nejsem si na 100% jistý.

         • Tom

          je spousty katalogu přeletu družic, samozřejmě v něm nejsou všechny

       • 3Bird

        Mně nepřijde, že by pyramida Khufu měla system složitých chodeb. Ventilační šachty ventilací též nebudou, protože mají přepážky. Nepřipadá mi divné, že jsou pyramidy i jinde ve světě. Naopak se z toho dá číst, že už tenkrát se lidé znali a navštěvovali. To dokazuje čínská archeologie. Čínané obepluli svět už dávno před nějakým Kolumbem. Kolumbus byl spíš poslední. Už tenkrát ty pyramidy v dnešní Gíze asi stály a je vcelku možné, že se tam sjížděli lidé a když to viděli, tak to napodobovali. Všechny ostatní pyramidy postavitelné jsou. Podívej se jako opravují tu Sakkarskou. Prostě postaví lešení. Kvádry nejsou moc velké. Spíš cihly. Výjimku tvoří červená a lomená pyramida. Tyto jsou postaveny sice z menších kvádrů, ale styl zdá se být ten z Gízy. Všechny ostatní pyramidy a to i mayské postavitelné jsou.

        Jinak opracované bloky z tvrdých materiálů jsou k vidění i v Japonsku. Prostě v úseku hedvábné stezky až k Japonsku a dokonce dále za oceánem ve střední a jižní Americe.

        Pak tu máme výjimky, jako jsou velikonoční ostrovy. I zde je k vidění zbytek zdi se starou technikou. Viz obr.

        http://www.adventurewomen.com/wp-content/uploads/2013/06/5.-easter-island-walls-WP.jpg

   • Anchkaachbachat69

    1.Do budoucnosti a minulosti se cestovat rozhodně dá.
    2.Vysvětli mi prosím,co tím myslíš nekonečně se měnící přítomnost?…už jen to že napíšeš „měnící se“ je vskutku zarážející a úsměvné.

    3.Mimo přítomnost jsme neustále.

   • Nezmar

    Minimálně do budoucnosti se prokazatelně cestovat dá. Potvrdil to nějakej Einstein. A o tom jestli umíme do minulosti poslat foton se vedou spory. Pokusně se to povedlo před pár lety a teď se vedou diskuze jestli je to pravda, nebo chyba měření.

    • OKO

     Pro zajímavost odkaz na fyzika, co to s cestováním v čase myslí vážně:
     https://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Mallett

     • Nezmar

      já už o něm viděl nějakej dokument. Myslim, že zatim dospěl jen k závěrum typu tudy cesta nevede. Přečtu si to, ale en moc nehovim, task mi todá kapku práce. dík

  • David Weka Kroka

   Možná, ale asi jsi taky zaslechl o panspermii a taky o tom že my právě by jsme mohly být mimozemský experiment. Mohly tu na zemi kdysi najít primitivní život a dát mu větší část své DNA. Proč by ne? Zkus o tom popřemýšlet pokud tedy nejsi až takovej primitivní skeptik ;)

   • OKO

    Podívej, klidně mohli. Já to nemyslím ultimátně, ale pravděpodobnostně.

   • Denis

    tejto teorií nahráva aj fakt, že medzi neandertálcom a homo sapiens chýba vyvojový stupen! Proste homo sapiens sa objavil zničoho nič a vyhubil neandertálcov,….

    • OKO

     Nedávno se prokázalo, že DNA moderních homo sapiens (nás lidí) obsahuje neandrtálskou DNA. Takže to spíš vypadá, že jsme splynuli (křížili se). Dominantní druh je ovšem bezesporu homo sapiens.

     • 3Bird

      Podle vykopávek to vypadá, že tu žilo víc druhů lidí, jako je víc druhů opic. Je možné, že barbarský Homo Sapiens všechny kdysi vymlátil a zůstal tady sám.
      Tahle technická společnost tu není proto, že to chceme, ale proto, že peníze.
      Myslíš, že někdo má zájem, aby všichni jezdili autama? Ne. Jde o to co nejvíc aut prodat. Tedy vydělat a ty peníze zase slouží k nákupu materiálu z kterého se postaví např. raketoplán.

      Bez peněz by naše civilizace takto nevypadala. Iluze postavení na penězích. Kdyby nebylo peněz, tak žijeme normálně a používáme nástroje i nějakou techniku, která se dá vyrobit a použít zdarmo. Třeba kola s loukotěma.

      Vždyt´ proboha voda teče, slunce svítí a vítr fouká. My nějakou naftu vůbec nepotřebujeme. Nepotřebujeme ani auta a ani plasty. Já osobně mám vlastní představu a už jsem jí tu psal.

      Nemusíme se ani všeho vzdát. Vždyt´ vyrobit pořádné baterie či kondenzátory, tak ti to slunce nabije tolik, že můžeš večer svítit a ještě si pustit komp.
      Prostě to jenom využívat z poloviny a z poloviny se držet toho starého života.
      To by ovšem pár baronů typu Rockefeller, chodilo v roztrhaných hardech. Místo toho sedí na penězích, které nikdy neutratí a druzí žijí v bídě.

      Se vsímse tady jenom ve jménu peněz plýtvá. Jídlo, které jsme označili jako prošlé se musí zničit, přitom je to blbost. Můžou to darovat, ale oni nechtějí.

      • OKO

       No vypadá to, že se přinejmenším zčásti křížili mezi sebou, část možná vymřela a část byla jak ty říkáš vymlácena. Výsledkem je DNA koktejl „moderní“ homo sapiens.
       K tomu zbytku. Nevím jestli jsem to správně pochopil. Ty voláš po společnosti založené na výměnném obchodu nebo jak by jsi si to představoval?

       • 3Bird

        … a vznikl Šimpanz nerozumný. :-)

        Na tu tvou otázku se odpovědět nedá. I když bylo by to zajímavé, ale v dnešní přelidněné společnosti to nejde. Člověk jako všechna zvířata je původně určen k životu v přírodě a tam se mnohem víc umírá na nemoci, boje atd. Díky prachům ale vznikly nemocnice, prášky a dál to už znáš.
        Jo, vypadá to jako by nám kdosi našeptal : dělej tohle a tohle. To ale neznamená, že k tomu člověk nemohl dojít sám. Za milion let tu být nemusíme a opice se budou fakt vozit v kočárech (viz včerejší rozhovor o zvířatech v různých fázích)

        https://bobsegarini.files.wordpress.com/2013/09/roddy-mcd.jpg

  • Kaya

   Velmi zajímavá teorie ale myslím si, že kdyby tomu tak bylo, nebyl by na zemi takovej bordel. Protoze pokud by lidi (TI Z BUDOUCNOSTI) chteli ovlivnovat minulost aby byla lepsi budoucnost tak by to tady asi nevypadalo takhle… svět se žene do záhuby a ne sám od sebe ale díky lidem..

   • OKO

    Já myslím, že ovlivňování minulosti s důsledky do budoucnosti, tedy pokud je to vůbec možné, je velmi ošemetná věc, kde se dají jen těžko predikovat všechny důsledky. Takže bych čekal, že těch provedených změn bude jen to naprosté minimum.

    • Štěpán Lípa

     z hlediska těch mimozemšťanů neexistuje žádné bylo, bude, …je pořád jenom teď, což můžeme prožít i my tady na Zemi …

     • Anchkaachbachat69

      Až pochopíš ,že nejmenší možná částice je pouhá myšlenka na ní..zjistíš, že to tvoje“TEĎ“ nelze v žádném případě zachytit!!

      • Štěpán Lípa

       slovíčkaření…

       • Iva

        Jemně řečeno.:-)

       • Anchkaachbachat69

        Slovíčkaření naopak vnímám u tebe ale posuzovat ho nehodlám.Jinak až jednou si někde přečteš (a to přečteš píši z jistého důvodu..ono totiž číst a prožít je zásadní rozdíl!)že rychlost světla(informace)se dá hravě překonat..pak možná pochopíš o čem že je ta tvoje přítomnost vlastně je.

        • Tom

         tady je cosi neřešitelné ne? je to stejný jako by jsi tvrdila že jde přeplavat vypuštěný rybník. informace nemůže být rychlejší než zdroj který ji nese. a ještě hooooodně záleží na tom jakou má povahu a v jakém prostředí se šíří.

  • Kouba

   Teorií je tolik,že si každý vybere,která mu sedí nejvíce.
   Já osobně se přikláním k teorii o archeoastronautech ta mi do toho všeho nejvíce zapadá i díky hmatatelným důkazům.
   Bohužel skutečnou pravdu jak to s tím fenoménem UFO a Mimozemskou civilizací je se možná nikdy nedozvíme,ale možná vše pochopíme po smrti.

   • OKO

    Jde jen o to, kdo byli ti archeoastronauti. Když se podívám třeba na „hyeroglify“ co velmi realisticky znázorňují vrtulník a jiná naše lidská zařízení, tak mi to moje vysvětlení dává zase o chlup větší smysl.

    • 3Bird

     To jsou překryté hieroglyfy. Chrám Dendera – Egypt. Ten mimozemšt´an je váza s kytkama a ta žárovka s hadem, tak to si netroufnu. Nevím. Nikdo neví.

    • Kouba

     Pro starověkou civilizaci to byli bohové (bohové z nebes)
     a navštěvují planetu Zemi pravděpodobně už od vzniku první civilizace.Za jakým účelem a proč? zase spousta teorií.
     Jak si zmínil ten vrtulník tak mě napadlo,že ve starověkém Sumeru měli právě Anunnaki na ruce něco co vypadá přesně jako hodinky a nikdo přesně neví co to tedy je.

     Jinak v Peru je výskyt UFO tak častý,že to tam lidé berou jako normální věc,někdo prý tvrdí,že UFO nepochází z vesmíru,ale možná z jiné dimenze naší planety.To by vysvětlovalo spoustu záhad.

     • OKO

      Dobrý postřeh s těmi hodinkami. Také stojí za zmínku, že dle Sumerů vypadali jako lidé a ne třeba jako hlavonožci.

      • 3Bird

       No jo. Vypadá to jako hodinky, ale podle mě to hodinky nejsou, ale nějaké náramky. Navíc mají na každé ruce jedny. Možná by se dalo říct, že ty druhé nevidíme a že to nemusí být stejná věc, ale mně se povedlo najít tuto fotku, kde je to otočené směrem k tělu. Takže jsou to dvě totožné věci.
       Na některých obrazech je vidět výsečí 9 a na jiné zase 15

       Ještě je tu jedna věc. Egypt´ané staří, žili ve stejné době jako Sumerové, což je vidět i na stylu a patrně i vyznání (okřídlené slunce) a nic podobného ve starém Egyptě nevidíme. Takže to nosili jenom oni.
       Kdyby to byly hodinky, tak by je měli i Egypt´ané a další civilizace na řekách na východ od Egypta. Tzn. v celé Asii.

       Před dynastickou érou starého Egypta existovala již civilizace NAGADA (4000 bc) a to byla vlastně primitivnější civilizace z které se ta dynastická potom vyvinula. Už v té době byl faraon, což je vidět na artefaktech z té doby. Věci z NAGADY a dynastického Egypta se téměř neliší.

       NAGADA I, NAGADA II a NAGADA III

       Hodinky. :-)
       https://humanitythealienproject.files.wordpress.com/2013/04/20130420-141127.jpg

       • OKO

        Hodinky to asi nebudou, ty už se moc nenosí ani teď, natož ve vzdálené budoucnosti :-) Ale může to být možná znázornění nějaké technické komponenty, kterou měli vždy v pohotovosti u sebe. Nebo taky cokoliv jiného :-)

        • 3Bird

         Třeba kompas, ale proč by měl dva? :-( Asi aby měl jistotu. :-)

        • Nezmar

         tvl a jak chceš cestovat časem bez hodinek? Když cestovat časem, tak jedině se dvojema hodinkama. No abys věděl od kdy do kdy si kde byl né ……. :)

         • OKO

          :-)

       • Anchkaachbachat69

        To co má v ruce znásobuje právě tím, co má na zápěstích…ale hodinky to rozhodně nejsou
        Ta šiška co drží v pravé ruce (pravá ruka má pochopitelně taky jistý a nezaměnitelný důvod)a směřuje jí dopředu se týká právě energie.
        Je to jen o tom že uměli změnit vědomí a tím pádem se dostávali do jiných dimenzí…komunikovali.Šiška znázorňuje šišinku mozkovou,která tu schopnost má.

        „Hodinky“ jsou umístěny tak aby tu energii té změny vědomí umocňovaly a křídla jenž dotyčný má tomu nasvědčují.
        Proč myslíte že byl Ježíš ukřižován zrovna na kříži…kříž jako takový znázorňuje tok energie v těle je to o zlatém řezu.
        Hlava je vrchol kříže(šišinka)hruď je srdce(srdeční čakra)ruce(dlaně) a ty hodinky jsou další energetické místo o kterém z jistých důvodů pochopitelně není žádná zmínka.No a konečně chodidla…tam ta energie proudí takovým způsobem že nezasvěcený tomu ve své podstatě nemůže rozumět.
        Vše co je ukryto v symbolech se týká jen a pouze změny vědomí,toku energie,energetických míst na těle a že jich je nespočet!

        Všechny symboly vždy směřují k odhalení toho že člověk(a to upozorňuji bez rozdílu!) je bytost multidimenzionální..

     • Tom

      Právě, že my ty hieroglyfy chápeme podle toho co známe, jenže je tu ještě možnost, že je prostě nechápeme.

      • Kouba

       Ano taková možnost tu je a je docela dosti možné,že nechápeme „vůbec nic“

       • 3Bird

        Podívej se na to tak. Egyptské hieroglyfy přeložil údajně Champollion na základě nálezu Rosseta Stone. Ten kamen může být klidně padělek a pokud není, tak stejně to nestačí k pochopení hieroglyfů a navíc existuje řada dalších méně známých hieroglyfů.
        Já osobně vím, že téměř vše je podvod. To tu rozvádět nebudu, ale podle mě si z toho udělali byznys.
        Kdyby někdo uměl ty hieroglyfy číst, už by dávno bylo přeloženo naprosto vše. Vidíš snad někde překlady?

        Jak vůbec mohl někdo pochopit, přeložit a nakonec říct, cosi o posloupnosti faraonů a dynastií, když to vědět nemůže.

        Celou tu báchorku o faraonech si někdo vymyslel, aby celá planeta jezdila do egypta a platila a poslouchala pohádky.
        Navíc pyramidy v Gíze nemají jediný hieroglyf. Takže pohádky o Khufu, Khafre a Menkaure si prostě vymysleli.

        Zahi Hawass lže. Také za to má slušný balík.

        • Kouba

         Nevím odkud víš,že téměř vše je podvod,ale můžu tě ujistit,že historie lidstva je mnohem podivnější než si myslíme.Každá zaniklá starověká civilizace nám zanechala tolik „artefaktů“,které neumíme vysvětlit a stále se budou objevovat další a další.Už z tohoto důvodu se nemůže jednat o podvod.

         Easy business to asi nebude.

         • 3Bird

          Mícháš dvě věci. Já mluvím o naší době a že je moře artefaktů fake je jistota. Jiné jsou skutečné. Viděl si je osobně? Neviděl. Stejně bys to nepoznal. Nálezy z uhlí. Jsou skutečné? Nevíme. Všechno znáš z médií.

          Takže dělat si na věci názor není tak jednoduché. Nejlepší je použít vlastní rozum a nevěřit kdejakému blábolu.

          Pokud zrovna ty tvrdíš, že pyramidy nestavěli lidé, je nevyšší čas začít to studovat. Za čas dojdeš k tomu, že to stavěli lidé.

          To, že něco Koubo neumíme vysvětlit tady naznačil Tom. Proto je nebe modré a Sumer má hodinky. Prostě se na ty staré civilizace dívame naším pohledem a to je špatně.

          Spoustu byznysmanů to ví a využívá toho.

          • Kouba

           Já z médií neznám nic.
           Pyramidy třeba stavěli lidé,ale mohl jim někdo pomoci.
           Ty víš k čemu sloužily pyramidy?
           Co vlastně pyramida představuje?
           Jak je možné,že pyramidy jsou rozmístěny přesně podle hvězd pásu Orionu?A jak je možné,že velká pyramida v sobě skrývá matematické vzorce,princip Fibonačiho řady a další čísla,která podtrhují důkladnou promyšlenost celého projektu a velké intelektuální znalosti jejich stavitelů?

           Podobné a fascinující aspekty nalezneme i u Mayských pyramid. Samozřejmě toho je ještě více,ale to je opravdu na dlouho.

           Pyramidy nejsou obyčejné stavby a mají na naší planetě svoji podstatu.

          • 3Bird

           Ale máš. Všechno. Bez medií by si ani nevěděl, že je nějaký Mars. K čemu sloužily pyramidy neví nikdo. Fibonači : matematika je všude stejná. Orion : náhoda a stejně to není přesné. Takových hvězd v této konfiguraci najdeš víc.

           Že pyramidy mají svou podstatu je pravda, ale lidé často kopírovali a dokonce dostavovali ruiny. I v Peru.

           Tady mluvíme o pyramidách v Gíze a ty už tam podle mě stály před Nagadou. Ty další i ty ve světě je mohly jen kopírovat a sloužit k jinému účelu. Třeba jako hrobky.

      • Iva

       To je to, už neumíme-ve valné většině, myslet v symbolech. písmo nám zednodušilo vlastně sice práci, ale i uvažování.:-)

      • OKO

       Ahoj Tome, jestli můžeš, mrkni se prosím na fotku z Marsu výše. Jsi odborník na fotky, tak třeba přijdeš s nějakým rozumným vysvětlením.

  • neznámý

   Jo my jsme to z budoucnosti my sami :-D že k nám létají ufouni je blbost ale že my létáme z budoucnosti sami sebe strašit to je reálné ty vole ty jsi jasnej

  • 3Bird

   Oko, cestování časem je dost složité téma bez odpovědi. Je to sice jenda z teorií co píšeš a vysvětlovala by ty postavičky s velkýma očima, vyhublé a bez rozmnožovacích orgánů. Já osobně tomu nevěřím. Nevěřím ani že sem létají. Věřím ale, že ve vesmíru bude i jinde život.
   Ono to je težké. Kdosi se tu zmiňoval o tom jak vznikl život. Dal jsem ti sem super dokument : první život (uložto)

   Ve skutečnosti se vše pohybuje. My to ale vidíme stát. No a tato planeta a patrně celý vesmír je chemie.
   Některé chemické látky aktivně reagují na jiné chemické látky, takže vidíš akci. Pohyb. Evoluce to dovedla patrně až sem, jak to známe dnes.

   Co myslíš že jsi? Voda a nějaké další chemické látky. Na tom základě by člověk řekl, že bude život všude, ale on není. Dnes víme s pohledem na Pluto, že v naší soustavě jiný život není, takže to tak jednoduché nebude.

   M.j. tato planeta zase tak živá není. Téměř všude je poušt´ a vypadá to jako na Marsu. Život na povrchu je jen tam, kam padá sladká voda a přitom existuje spoustu řek a v jejich okolí je poušt´. K tomu si vem, že moře je slané a plné života, Na povrchu ale slaná voda vše zničí. Zeleno je jen na pár místech, kam cyklicky padá sladká voda.

   No asi na to prostě nepřijdeme, jak vzniká život.

   • OKO

    Birde, já sázím na to, že v naší SS život je i jinde. Můj favorit je Europa, Ale jsou i jiná nadějná míst, třeba Enceladus.

    • 3Bird

     To já přece vím, ale nenašli jsme nic. Je to jen teorie. Stejně tak to je s Marsem atd.
     Já se ti jen snažil říct, že i tam kde je voda (Země) není život všude. Tahle planeta je stejně drsná jako Mars. Jenom je na ní oceán. Nebýt tu oceán, je Země mnohem drsnější než Mars.

     Jde o to, že je to chemie podléhající fyzickým zákonům. Např. při svařování se také těžší prvek drží dole a lehčí nahoře. Takže stejně jako zamrzlá Europa, kde se lehčí prvky drží nahoře se i zde drží voda na povrchu. První byla koule vody, ale jádro pracovalo a jednoho dne se vynořil první kontinent. Už v té době musel být v oceánech život a pomalu se adaptoval i na pevnině, ale stále potřeboval, potřebuje a potřebovat bude vodu, protože kolik procent z nás je voda, že?

     Paradox ale je, že oceán je slaný a přesto plný života. Kontinent dotýkající se moře, ale životem neoplývá. Další paradox je, že i v okolí řek život není, pokud tam neprší. Jen tam kam dosáhne voda. Egypt je toho výbornou ukázkou. Všude kolem Nilu je neuvěřitelná poušt´ Austrálie to samé. Nejít tam kus mraků, tak je to neobyvatelné. Pouze západní pobřeží je zelené díky dešti. Dále se již rozkládá neuvěřitelný povrch podobný Marsu.

     Podle pohybu atmosféry a srážek přesně vidíš na mapě, kde je zeleno. Koukni na horní tok Nilu. Nic. Neprší – není život.

     • OKO

      Takto na první pohled se to tak může jevit. Nicméně život je téměř všude. Dokonce na solných pláních, kde nikdy neprší. Pod krustou soli jsou řasy a bakterie. Na Zemi je jen minimum opravdu sterilních míst. Každopádně Europa kapalný oceán na 99% má. Zrovna tak Enceladus. Na Marsu kdysi nejspíš byl. Zrovna tak na Venuši, než se tam zvrtnul skleníkový efekt (Venuše je sama o sobě zajímavé téma, o kterém se mnoho nemluví).
      Nicméně je jasné, že dokud život jinde fyzicky neobjevíme, jsou to všechno spekulace, stejně jako ti mí lidé z budoucnosti :-)

      • 3Bird

       To já vím. Bakterie jsou úplně všude. Ty řasy jsem také viděl. Tohle je ale mikrosvět. Sice je s námi spojený, ale je to jiná sféra. Já mluvím o naší sféře a rostlinách závislých na sladké vodě, alias dešti. Kde neprší – nejsou rostliny a tím pádem ani živočichové. Samozřejmě výjimka tvoří pravidlo jako vždy, ale i pouštní tvorové potřebují vodu a někam se schovat, jinak by nepřežili.

       Jinak mikrosvět je téma na hodiny. Takže ani z Marsu nemáme vzorky a nevíme nic.
       Europa i Enceladus jsou zamrzlé a jen teorie, že se dole nachází oceán a ještě je otázka čeho. Víme málo.

       Víme ale, že život jako je na Zemi (mimo mikrosvět) nikde v soustavě není. Takže ted´ už hledáme jenom ty bakterie. Samozřejmě by nám to otázku života na jiných planetách zodpovědělo.

       Také ještě uvádím, že baterie žijou i hluboko pod zemí v kamenech. Je to tak. Tyto berou a vytváří energii úplně jinak.

     • Tom

      eeee promiň mám důvod se domnívat že se z části pleteš respektive se zdá že nechápeš proč je na Zemi voda. první nemohla být kole vody. nejdřív musela být atmosféra, až pak vznikla voda. Je to neskutečná souhra okolností, že na Zemi je „použitelná“ voda. Ta je kapalná díky, tlaku, hustotě a teplotě. bez těch to třech veličin by život jak je známe nevznikl.

  • Olča Klusáková

   Oko, se asi díváš moc na komedie jako třeba Návrat do Budoucnosti s Michaelem Foxem :-) ,co?
   No já se vůbec nedivím, že se nám vyhýbají velkým obloukem byť o sobě dávají vědět. Ještě nejsme zralí na to, aby když už si někoho vyberou aby nám ponechali vzpomínky. Jsme totiž stále ještě hodně, nenažraně chamtiví, než aby mohly riskovat, že bude snad vše OK. Kéž se vzpamatujeme konečně a začne být víc lidští,soucitní,vřelý a pohodový.Jináč může být, že jsme to MY, žijeme dva životy sučasně tak to je možná právě ten náš druhý život :-)

   • OKO

    No, nejsem si jistý, zda si případné mimozemšťany moc neidealizujeme. Proč by měli mít takto ryzí povahové vlastnosti a navíc vypadají jako zmutované somálské děti, tedy jako MY lidé? Právě kombinace těchto dvou atributů mi v kontextu divokého Vesmíru moc pravděpodobná nepřipadá… Většina těch věrohodnějších svědectví „unesených“ navíc popisují dost nepříjemné „lékařské“ zákroky / vyšetření. Také je zajímavé, že největší koncentrace fyzických „incidentů“ s UFO byla v období studené války, kdy mělo lidstvo určitě nesčetněkrát namále…
    Neboj, nejsem blázen. Chápu, že cestování časem je hodně kontroverzní a nevíme, zda je v takovéto podobě vůbec možné. Pominu-li ale toto, tak mi z ostatních znaků vychází pravděpodobnější, že jsme to spíš MY lidé než ET.

   • OKO

    Jestli vládneš angličtinou, zkus se podívat sem:
    https://en.wikipedia.org/wiki/Ronald_Mallett

 • Kouba

  Alien invasion!!!

 • OKO

  Zdroj informace?