Záhadné UFO na oficiálním snímku od NASA

42
2579

V oficiálním archivu NASA byl objeven další záhadný snímek, který podle některých ufologů zachycuje důkaz o mimozemské existenci. Při větším přiblížení fotografie si můžete všimnout, že tento létající disk vyzařuje i zvláštní barevný odraz.

Na diskuzních fórech se již objevilo několik teorií o tom, co by tento záhadný objekt mohl být. Jedni jsou přesvědčeni, že se jedná o další nezvratný důkaz o tom, že NASA k nám není úplně upřímná v odpovědích ohledně mimozemského života. Ta skeptičtější strana se domnívá, že tato „anomálie“ je pouze nekvalitní odlesk objektivu.

Prohlédněte si originální fotografii ve vysokém rozlišení na stránkách NASA a napište nám svůj názor, co si o tomto podivném úkazu myslíte vy.

Zdroj: ibtimes.com

 • čtenář

  Překvapuje mě, že „foťák“ NASA má na snímači vadný pixely.

 • reincarnate

  to môže byť jeden z milióna kusov odpadu čo poletuje okolo zeme

 • Milan M

  Hra svetla na fotografii a co sa tu v diskusii nedocitam( astralny vytah)

 • LeMo

  „Při větším přiblížení fotografie si můžete všimnout, že tento létající disk vyzařuje i zvláštní barevný odraz.“

  Je to celé farebné spektrum zhora od červenej až po modrú, typický jav na objektíve pri dopadaní svetla pod určitým uhlom. Ach jo, niekomu stačí tak málo… :D

 • Ivet

  no jinak já tam vidím nejméňe tři odlesky za sebou a právě v tom prostředním je ten objekt,takže pokud mě rozum nemate,tak odlesky od foťáku většinou bývají kulaté že,nebo neé?? :-)

  ten objekt má ovšem válcovitý tvar,takže válcovitý objekt se nachází v kulatém odlesku,který je evidentně od skla v okně.teď jsem to zamotala co :-))
  a nebo ten samotný oválný odlesk je od slunce,nebo foťáku?? :-)) neuvěřitelné

  • Tom

   odlesk vytváří clona foťáku, nezapomínej že to sklo je několikavrstvé přes které fotí a že se bude jednat sice o sklo čisté, avšak ne optické. Tudíž se v něm budou projevovat nejrůznějši optické a baravné vady

   • Ivet

    Tomíku,to bylo jen takové pošťouchnutí…. :-))

 • Ivet

  lidské oko není vůl! je naprosto neprobádané,je mnohem složitější než mozek,který následně vše co vidíme zprostředkovává.Pokud se naučíme technice ,která nám dopomůže k tomu abychom viděli i to co je nám ukryté…pakje to opravdu už o něčem jiném,co si neumíme absolutně představit a nebo jen tak „střílíme od pasu“.né nejsem cvok,moje IQ je 139 :-) a mám řidičský průkaz :-)))

  • mykanec

   Jediné v čem máš pravdu je to, že „lidské oko není vůl!“, jsou to dva naprosto rozdílné objekty, mající společnou pouze svou biologickou podstatu.

   Probádané je velmi, složitější než mozek též není, je pouze jeho ‚optickým‘ výčnělkem.

   „abychom viděli i to co je nám ukryté“ — na to máme dalekohledy optické i jiné, mikroskopy, čidla všech možných částic, detektory a podobně.

   „né nejsem cvok,moje IQ je 139“ — tyto dvě věci se navzájem nevylučují, vysoké IQ není zárukou.

   Rozhodně neumíš napsat správně česky ani jednu celou větu.

   Děsím se toho, že i takovíto lidé mají řidičský průkaz.

   • Tom

    musím uznat, že rozborka je to krásná……akorát u třetiho bodu mnohdy stačí pouze otevřít oči a zaostřit do správných papyrů či hliněných destiček….

   • Ivet

    ó… děkuji za psychologický rozbor :-))
    tady je vidět jak si pochopil celý můj komentář(nejspíš si ještě nedozrál).
    Co se týká té češtiny….jak tak koukám jsi na tom podobně.

    Jinak, fakt bych byla raději blázen….mají to mnohem jednodušší :-))
    Ta věta „abychom viděli i to co je nám ukrýté“ byla míněna naprosto jinak, než jak sis ji vyložil ty sám ale to je opět následek tvého vědomí.

    A neděs se mě! :-)) já nekoušu a neublížím ani mravenečkovi :-))

   • Ivet

    víš ty co? máš taky v jedné věci pravdu….škola pro mě byla ztráta času.To co by se mělo učit, je bohužel v nedohlednu.

 • Evidentne vada na objektivu (necistota) – navic je videt plno vadnych pixelu viz i ta cervená cara , takze zadny ufo (mimozemske) – skoda :(

  • Tom

   Děkuji :-D jsem rád, že nejsem jediný se stejným závěrem.

 • David

  Na té fotce je vidět víc „světýlek“ které by se dali označit za UFO, a vážně mě taky víc zaujalo to červené světlo s čárou za sebou – má k tomu někdo nějakou úvahu?

  • Tom

   • David

    Ahaaa.

    • kaku

     to je kejchnutý na objektiv…takovejch fotek s „ufem“ mám spousty

 • svkshogo

  Mne ani tak nejde o ten objekt ktorý je na tej foto, ale keď si pozriete originál vo vysokom rozlíšení, tak je tam veľmi zaujímavá červená čiara, ktorá vypadá akoby končila na nejakej hviezde alebo planéte… ( Mars?)

  odporúčam pozrieť tento dokument cca od 32 minúty, tam hovoria viacej podrobností o tom…

  http://www.youtube.com/watch?v=PYjJmOx-XhM

  • kazan

   Kousek sem se díval a je to fakt capina:) Tohle važne sleduješ?

   • igor

    co konkrétně v tom dokumentu je podle tebe „capina“ ?

    • kazan

     Vetšina poťouchlých konspirací,ktery nekdo vymele aby se zviditelnil.Nelogicky sračky bez důkazu.Nejvetší vrchol byl o tech vesmírnych výtazích:)To me přejel až mraz po zadech co se mezi náma potuluje za jedince.No hrůza.

     • svkshogo

      nelogické sračky o ktorých sa napísala nejedná kniha… čo si také napísal ty?

      • kazan

       A proč asi myslíš že tu knihu nekdo napísal?By ses divil co si vsechno dokažou vymyslet k vůli prodejnosti.Neco pravda může byt ale velice málo,vetšina sou naprostý bludy.

       • toje prdel…lidi nikdo vám to nevnucuje…když jste zaslepený úsudkem tak si věřte tv nova,kupujte blesk,a věřte všemu co řekne nasa a usa….

        • Tom

         NO Jardo zase jednou si trefil hřebík kopretinou. :-))) Myslím … ba jsem přesvěčen, že KAZAN blesk ještě nekoupil. To o čem píšeš že jsou lidi slepí. spíš sedí na tebe. Nulové nebo ještě menší znalosti fyziky, bez možnosti vidění širších souvislostí. Zásadní rozdíl mezi námi je, že se nebráním konspiračním teoriím a zároveň jsem schopný to konfrontovat se známou fyzikou. Ty fyziku zavrhuješ a defakto ji odmítáš. Pak ti zbydou jen bludy.

         • kazan

          Přesne to mam na mysli.

     • Ivet

      kazan….vesmírné výtahy(to je jen slovní hříčka)proč né třeba nějaký energetický vír? černé díry?

      Určitě to nebudou okem viditelné výtahy do nebes :-)

      Jinak podívala jsem se na ten dokument až do konce a zaujal mě právě proto že určité „zrealizovatelné“ věci tam opravdu jsou a dost mi to připomíná to co já osobně vidím v mých vizích a nebo prožívám….nechci se rozepisovat :-)

      Proč tam například vzpomínají starověkou civilizaci? nejspíš proto ,že vše co je pro nás nevysvětlitelné se děje od samého počátku „velkého třesku“.

      Zkrátím to….ty červené čáry co jsou patrné na těch fotkách tak to zrovna může(i nemusí)být ta síť(ty výtahy)které slouží k několika účelům…při umírání(to jsou ty zmiňované světla,nebo ty rajské zahrady)nebo pro astrálního cestovatela do jiných světů,záhadné mizení osob a věcí(bermudský trojůhelník)atd.

      Proč mi nápadně připomínají ty „obydlené svítící jasně modrou barvou krátery“ na vesmíru tzv.Horovbo oko?proč nám naše oko zprostředkovává metaforu,neboli obrazné vyjádření něčeho co tam někde nahoře může být skutečnost?Možná se to někomu bude zdát to co píšu zmatené a nepravděpodobné,neboli poťouchle konspirační ale vše mi to jaksi zapadá do sebe,díky mým prožitkům v ,meditacích a AC.

      Ta síť,ty výtahy,ty černé díry,které umožńují vstup do jiného světa tu jsou a byli ještě dřív než vůbec vznikly hmotné planety.Je to naprosto vědomá síť,plná života.Žádní zelení mužíčkové,žádní ETmimoňi ale naprosto stejní lidé jako jsme my se nachází tam nahoře a přesto jsou tak blízko!těsně vedle nás. :-)
      Jsem člověk kterýho nic jen tak nezaskočí a nevěřím každé hlouposti ale jde hlavně o osobní prožitky,které mám a ty jsou k nezaplacení,jsou naprosto živé,živější než cokoli jiného.Dejte si to do souvislosti jak chcete,záleží na vás.

      • Tom

       Téééééda ty ses Ivet rozjela. :-) jen tak dál.

       • Ivet

        to víš Tome to já vždycky,když mám čas :-))

      • Karel

       To jsou opět obecné řeči. Mohla by jsi byt konkretnejsi, co přesně víš?

       • Ivet

        Kájo,nelze odpovědět konkrétně protože vše na sebe dokonale navazuje a nelze to od sebe tudíž odtrhnout…takže kdybych ti opravdu chtěla odpovědět tak aby jsi mi porozuměl ,tak by mi tento prostor co tady je nestačil.to se nedá jen tak zodpovědět to se musí prožít.

      • kazan

       Ja ti celkem rozumim Ivet ale i to co prožívaš nemusí byt real ale jen iluze.Ja se obavam že meditace je dobra cesta ale ne ta pravá alespon ne v dnešní době.My lidi když jsme se obevily na tehle planete mame jakožto vsichni žíví tvorové v sobe zakodovany pud přežití.Je to z nejakyho vyššího důvodu.Abychom přežily,tak jsme si od počatku dejin utvařeli okolí k obrazu svemu aby nam usnadnil přežití na tehle planetě.Čili když sem se narodil ja nebo ty,tak to znamena že s pohledu dejin bylo nase chovaní spravny a dostaly jsme do vínku podobnou,dusevni i telesnou schranku jako muj předek,bez nejž bych nevzniknul.

       Ja se obavam že jedina zpravna cesta je to co tvrdil Ježíš.A vytvaření technologií ku prospěchu našemu.A to mi zase nahrava fenomen UFO.Vypadato že ti tvorove mohly dosahnou jen takove technologicke ůrovne díky svojí mírumilovnosti.Ničemu jinymu.A proto se jen blazen může obavat že by nas nekdy mimozemstani napadly.Vesmír to ma důmyslně zařízený.A ani my nikdy nedosahnem takove urovne jako oni,pokud budem vytvařet negativní činy a myšlenky.
       A ty vytahy tam mysleli jakožto lidsky vyrobek a ne metaforu.

 • kazan

  Smitko na skle,kosmicky odpad,odlesk,klidně i mimozemštani…může to byt cokoliv.Nejlepší je videt na vlastní oči.

  • Tom

   fakt to je jen ten odlesk nic víc

 • Tom

  1. naprosto famozní, užasný snímeček (díky Jakube)

  2. Sázím své nedojedené hranolky z mekéče na odlesk :-)
  3. fotka bohužel obsahuje i mrtvé pixlíky, avšak pro běžné užití nejsou vidět

  • FFS

   Já bych to viděl na vesmírný mušky. Ty mrchy se furt lepí na sklo ISS. Kolikrát mi kluci ze stanice řikali, je musí pracně stírat a že vedení jim furt nechce dát stěrače. Jednou mi dokonce Vševolot Lopaťuk vyprávěl, že při dosedání na povrch Slunce jim ty mrchy tak zadělaly chladič u rakety, že jim vynechával motor a málem spadly ze sto metrů… tááááák.

   • Tom

    prej ty stěrače tam mít nemůžou, že jako v mínus 170 furt přimrzaj a musej vyhánet astronauty do volnýho prostoru aby to uvolnili. A s tím chladičem je to FEJK raketa žadnej chladič nemá …… :-) Sem tě prokouk co? Pche. :-D

    • Karel

     Největší problém mají s nemrznoucis směsí do ostřikovačů.

     • Tom

      to je pravda u slunce se rychle odpařuje než stačí omýt okno

    • FFS

     Ale vždyť mi to povidal sám sovětský kosmonaut a hrdina Sovětského svazu. :(

 • YAR!N

  Připomíná mi to snímky, které vzešly focením západu slunce mobilem :D