Projekt Blue Beam má zmanipulovat naše myšlení

39
12510

„Jsme na hranici globálních přeměn. Potřebujeme dobře řízenou velkou krizi, pod jejímž vlivem národy přijmou Nový světový řád,“ řekl v roce 1994 člen podnikatelského klanu Rockfellerových David Rockefeller. Jedním z takových projektů na „oblbnutí“ lidstva má být BLUE BEAM.  Ačkoli může fungovat lokálně (v konkrétním regionu může třeba vyvolat nepokoje), jeho cílem je řídit myšlení mas v celoplanetárním měřítku.

Blue Beam dokáže vyvolávat i pocity euforie. Podle některých byl „spuštěn“ při inauguraci Baracka Obamy, kdy i republikánští voliči pociťovali „velkou radost“. Projekt dokáže ale vyvolat i globální mystifikace typu „invaze z vesmíru“ či „druhého příchodu Krista“, ve které uvěří velký počet lidí.

O projektu informoval v roce 1994 nezávislý novinář Serge Monast v Quebeckém centru svobodného tisku. Uvedl, že existuje spiknutí, za kterým stojí vláda USA a americký Úřad pro letectví a kosmonautiku NASA. Cílem Blue Beam je přimět lidstvo uvěřit v nejrůznější poselství z nebes a „zázraky“. Američané a Evropané už nevěří v křesťanské ideály a jejich morální měřítka dost pokulhávají. Proto je načase stanovit novou víru – New Age, a přivést nového Mesiáše. Nakonec bude nastolen Nový světový řád.  S podobnou myšlenkou přišel svého času už Hitler, naštěstí ji ale nedokázal realizovat.

Blue Beam dokáže vyvolávat i pocity euforie. Podle některých byl „spuštěn“ při inauguraci Baracka Obamy, kdy i republikánští voliči pociťovali „velkou radost“.

Novinář Monast tvrdil, že dokumenty o projektu Blue Beam mu předali lidé, kteří na něm pracovali. O tom, že nějaké důkazy skutečně měl, svědčí fakt, že se okamžitě po zveřejnění informace stal terčem nebezpečných výhrůžek. Novinář byl přesvědčen, že je iniciovaly kanadská vláda a Vatikán. Brzy také zemřel – podlehl infarktu, ačkoli žádné problémy se srdcem neměl.

Nová celosvětová víra má zlikvidovat zbytky křesťanství i ostatních náboženství, definitivně nabourat institut rodiny, rozvrátit vědu a umění, a realizovat tak jednotné vidění světa. Na Zemi pak vznikne jediný stát, jediné vojsko a jediná kultura.

Strategie projektu má čtyři kroky

Cílem prvního kroku je psychologická příprava.  Dojde ke zmanipulování všech dosavadních archeologických znalostí. Zároveň dojde k „novým objevům“, které objasní, že doktríny ze všech známých náboženství jsou chybné a mylné. Autorita církví bude natolik otřesena, že věřící doslova ztratí půdu pod nohama. A potom se jim pod nos „strčí“ nová víra, která je uklidní, a poskytne jim potřebné informace.

Tato etapa probíhá zřejmě už nyní. Ohlupuje nás televize, ruší se zavedené vzdělávací systémy, a mravní a kulturní úroveň lidstva postupně upadá.

Druhý krok nám nabídne úžasnou světelnou show v atmosféře. Na mnoha místech planety budou lidé svědky laserové projekce holografických obrazů s 3D ozvučením. Obraz nového „boha“ promluví k lidem v jejich jazyce. Věřící budou uvedeni do transu a jejich vědomí přijme virtuální realitu za svou. Globální mystifikace vyvolá nepokoje na celém světě.

Náboženská agitace pro Nový světový řád byla údajně již testována v odlehlé pouštní oblasti Sahary, kde byla pozorována holografická projekce obrazu Krista a jeho matky Marie.

Úkolem třetího kroku bude telepatické působení na lidstvo. Mělo by dojít k obousměrnému telepaticko-elektronickému spojení, kdy by lidstvo měly začít ovládat vlny ELF (Extra Low Frequency), VLF (Very Low Frequency) a LF (Low Frequency).  Ve finále by nás to mělo dovést k přesvědčení, že k nám promlouvá Bůh. Prvky lidského vědomí ale musí být upraveny tak, aby jím bylo možné manipulovat.

Čtvrtý krok nám předvede nepochopitelné vesmírné události, které budou opět výsledkem vyspělé technologie animované holografie. Nejdřív se má lidstvu vnutit představa trvalého nebezpečí invaze z vesmíru, což umožní nové vyzbrojování zaměřené na kosmický prostor. Ozbrojené síly se nakonec dostanou pod velení Spojených národů ovládaných Ilumináty. Druhá etapa tohoto kroku přiměje lidstvo uvěřit i v hodné mimozemšťany, kteří nás přijdou ochránit před těmi zlými. Ve třetí etapě budeme podrobeni absolutní elektronické a optické kontrole. Ta v nás má vyvolat nepřetržitý stres, který povede k vlnám sebevražd, násilí a všeobecného psychologického chaosu. Proto bychom si měli dávat pozor na nové Mesiáše, samozvané proroky a láskyplné „osvoboditele“ už nyní.  Vůle lidstva bude nakonec zlomena a celou planetu ovládne nová technokratická elita.

Výsledkem projektu Blue Beam jsou prý možná už nyní Afghánistán, Irák, Egypt, Tunisko, Libye…

Zdroj: tainy.net

 • dAlex Skribuckij

  Na tu show s hologramy se těším.

 • Martin Novotný

  Tři roky od článku fuč a můžeme jen potvrdit, že pořád probíhá první fáze.. ařkoliv už se nejspíš připravují hologramy (pár se jich objevilo v Americe i Africe, i když jsou to pořád zprávy typu „jedna bába povídala“, ale v některých případech to povídaly báby z celé vesnice, která má přes 100 obyvatel)

 • Patrik Krajczy

  :) :) :) Kdo nechce, nikdy nic neuvidí. – le Bon – Psychologie davu, Bernays – Propaganda, Chomsky – Mediální manipulace, Nejlepší je, že se smějí ti, kteří trpí krátkozrakosttí.

 • mike

  Jano,řekni nám prosím ještě něco o písmu svatém))))
  pře jestli jsi věrící,a uznáváš církev,tu největší mafii a vrahy za celou naší historii,tak by ses probrat měla ty…

 • Jana

  Pekelné brány Krista a jeho verných , jeho cirkev nepremôžu, ale budú sa o to pokúšať neprestajne. Taká je bytnosť Satana.
  Taká je činnosť Satanskej moci , ktorej Obama aj celý Washington službu robí, a ktorej sa neveriaci ľudia odovzdali a moci podľahli, Satan je pokušiteľom a vrahom !!! Čítajte si Písmo sv a v Boha verte ! A Satana sa bojte, lebo zatiaľ existuje.

  • Tomcat

   tys určitě jako malá chodila na náboženství, kde ti rozdělili svět na dobro a zlo…. teď se toho držíš jak h.v.o košile

 • Erik

  Pletú sa tu pojmy s dojmami. Napríklad často sa OSHO radí medzi NEW-AGE ale nie je to tak celkom správne. Napríklad OSHOva filozofia spočíva v nezaraďovaní sa do žiadnej viery ani náboženstva lebo ten hlas nosí každý v sebe. Ľudia ktorí toto pochopia sa podľa mňa jednoducho nemôžu stať obeťou niečoho takéhoto :-)

 • Anonym

  Přečtěte si o tom něco, podle vás to je sračka, nebo je to zralé na psychiatra. Já už jsem o tom něco málo četl, Ale asi vy o tom víte víc.

  • Pozorovatel

   Zatím si četl málo, jsi stále jen na začátku.

 • dodik

  hovorí sa tu pravdepodobne o neoconoch – samozrejme že svetová kríza – ale v myslení ludí-niekto sa nám snaží podsúvať, pretože ovládá ekonomiku a sdelovací prostredky- no a na záchranu sú nevyhnutné peniaze !!! Takže : vy prídete o reálne peniaze a my sme tú krízu (fiktívnu ,ktorú sme MY vyvolení vyvolali) zažehnali – je to dalšia hra na ktorú ste skočili – periferium, plebs ostatného sveta…..

 • Denis

  Podle me je toto tema hodne realne. A doslova citim touhu po tom dozvedet se vice info a proste vsechno co se toho tyce. Chci to poslat dal.

  • AndTheTruthSetYouFree

   Denis, pokud bys o tom chtěl vědět víc, tak doporučuji knihu od Davida Icka: Jen nekonečná láska je skutečná….vše ostatní je iluze! Je tam zmíněna „problematika“ hnutí New Age velmi podrobně, a právě s tím to souvisí :)

 • anonym

  Ježiš.. Takové komenty typu: To je kravina, autore nic otom nevíš..Lidi proberte se! Až si o tom něco zjistíte,nebo se o to budete chtít zajímat, tak pište!.. A pak že lidstvo není snadno zmanipulovatelné… Hrůza číst takové bezsmyslné komentáře.

  • Jana

   preberte sa? Hitler ti nič nehovorí? masová manipulácia, poverčivosť ľudí, veď ten projekt je súčasťou teroristickej ideológie !!!!!! hRôZA si ty aj svinský ateizmus – predlžené ruky ! Bude poriadok a morálka, alebo pôjdete všetci do pekla! Ľudia všetkému veria v poverčivosti – čo je nevera v Boha , v Krista, a za nezmyslami pôjdu ! Viď Ukrajina- fašizmus!

   • Jana

    a mimochodom treba sa trocha aj v psychológii vyznať, / psychológovia – sprisahanci, ktorí sú tiež za týmito rečami, „projektom“ -terorom/ , budete vedieť, že utrpenie, stres, zlé exist.podmienky, neistota –vláda, ktorú ľudia dobrovoľne prijali a odvolili -antiteror . to všetko je spúšťací motor pôsobiaci na nervovú sústavu , ľudia majú aj predstavy . Sme súčasťou západnej civilizácie od istého času a tešíme sa z toho! Je to viera v Boha ? V Taliansku je kanibalizmus!

    • OKO

     Promiň, ale vypadá to, že ty jsi také obětí masové manipulace :-)

     • dabel

      neznam nikoho kdo neni.

   • ochabSK

    vies kolko veriacich aj v tychto minutach bojuje a zabija v nezmyselnych vojnach? Janka preber sa z toho sna „dokonalej viery“ …nic nie je dokonale, a ludstvo, ci clovek uz vobec. PS: aj ateista, v tvojom ponimani, moze byt duchovnejsi a zboznejsi, nez nejaky ten „obojkar“… Cest a obdiv vynimkam!!!

   • Husk

    Prober se, bůh neexistuje, smrt je konečná, lidská duše je výmysl. Ano, mozek je manipulovatelný a ty ja všichni věřící jste toho důkazem. Chce se mi blejt. Ilumináti, konspirace… ježiš, přestante řešit kraviny a žijte si svůj život nejlíp, jak to umíte, jinej nedostanete.

    • Peter Quad

     Smrť je konečná ? :D

     Nato prišlo už veľa ľudí že smrť je konečná, proste len tak.

     Človek vidí nejaké percento z škály svetla, ľudská technológia je ešte pomerne stále primitívna ale smrť je konečná.

     Smrť je konečná a človek nemá dušu a ľudské telo je len biologický počítač. Vláda ti chce len dobre tak ako stále a nikdy nič netajili, konšpirácie sú všetky vymyslené aj keď sa dokázali a žiaľ nie jedna z nich ale smrť je konečná ?

     Prepáč, vlastne nie kašli na to, nieje čo k tomu povedať.

 • acidjoe

  jo? tak to mě zas příde zralý na psychiatratřeba to, že si někdo může myslet, že sme se vyvinuli z opice, nebo že sme třeba ve vesmíru sami

  • Embleton

   nikto nikdy nepovedal že sme sa vyvinuli z opice ;) už len samotná Darwinova teoria to popiera, pretože tá pojednáva celkom rozumne o skutočnosti že s nimi máme „spoločných predkov“… dalšia vec, poprosím o zopakovanie biológie – opice sú opice a ľudoopy, alebo ak chceš primáti, sú zasa niečo celkom iné ;) …bolo tu pekne povedané, že na to aby človek vedel rozlíšiť dobré od zlého nepotrebuje návod… navyše, cirkev ako taká je len jedna mafia, ktorá na 1500 rokov doslova „osprostila ľudstvo“ (antické myslenie a veda bola v tých časoch na dosť podobnej úrovni ako je dnes…), krásne nahrabala majetky a vyvraždila miliony ľudí „v mene božom“, či už „neveriacich“ alebo prostredníctvom inkvizície aj „svojich vlastných“… neznášam dogmaticky sa riadiacich ľudí, ktorí si myslia že Kristus založil kresťanstvo… je to úplne protichodné, pretože pokiaľ vôbec jestvoval (o čom sú dodnes pochybnosti, myslím z historického hľadiska, nie náboženského), ukazoval ľuďom len „cestu“, on nebol zakladateľom tejto „šaškárne“ kvoli ktorej chodia niektorí každú nedelu do kostola… dalej biblia bola toľkokrát poprepisovaná, že len naivný „debil“ (prepáčte mi za výraz, ale inak to jednoducho vyjadriť nejde), uverí že ide o pôvodnú verziu…

 • Tomas H.

  Very funny…nadsazena myslenka na zakladech konspiracnich teorii ktere nejsou podlozeny proto jsou to konspiracni a ne teorie faktu mnohe kospiracni t. byly vymysleny a podany „inteligentnim“ lidem aby se za nimi rozlitli a resili je a dokola rozesilali a sirily o tyto veci se zajimam hodne a rikam to lidem kteri co predctou a uvidi obrazek tak tomu veri:lidi sakra objektivni pohled nemuzete cerpat z fiktivnich clanku ale to neni nejak overene ktere jsou ktere, proto musime podobnych zminovanych clanku cist kvanta a kvanta rozpoznat hovno dle rozumu a jak se o to zajimate delsi dobu tak neco vite a kdyz si slozite mozajku dohromady co vite z bezneho zivota tak si muzete trovit nazor a stejne ani nevite jestli je pravdivy ale je aspon vyctem nejakych znalosti….z lidmi kteri veri hned vecem jako tohle a pisou je atd…tak si nemam co rict kurva lidi racionalni uvazovani…resit veci jako kospiracni t. je tak strasne „cool“ v dnesni dobe komerce podporovana „fajn lidma“,nekde nekdo slysi hovno a rozmazne ho dalsim a kdyby se vubec nejake spiknuti takove velikosti konalo,kdo vi,tak by to asi meli osefovane tak ze se nedostanou ven zadne informace project teto velikosti by se neohlizel na zivoty tisicu lidi kdyz by planovali tohle…a co treba si takhle rekli ze si udelaji prdel ze sveta a poslou falesne informace mezi lidi pres udajne pracovniky projektu napriklad globalnich zmen..dost slov myslim ze ani odezva na tento text je nekde v nedohlednu a kdo vi na jake mzslenkove urovni autora odpovedi doufam ze je to jinak…a nerikejte ze lidi jako ja jsou ti kteri by tomu neverili a podporuji system ktery je zradi a ze konam a myslim slepe i s timto nazorem jsem se setkal i dokonce s tim ze lidi jako ja argumentujici takhle podobne situace jsou prvni pod novym vlivem podprahoveho ovlivnovani lidi pomoci zdelovacich prostredku a pokud to tak je tak jsme na tom jsme vsichni stejne,akorat si nesypu omezene mysleky do hlavy….jen se omlouvam ze tu nejsou hacky a carky nefuguje mi ovladani Language baru v liste….Jen myslete lidicky ;)

 • anonym

  prvně si zjistite něco o Illuminatech než začnete psát že to jsou sračky ;)

  • Lukáš Pechan

   Anonyme, a kde je mám jako „zaručeně“ zjistit? Nebo mám taky věřit každýmu článku a „anonymním“ videím na youtube a hromadě dalších „konspiračních“ webů…??? Navíc kolikrát bez pořádnejch ověřenejch zdrojů, kde každej se odvolává na každýho…? Obávám se, že ti kdo věří čemukoliv co je na webu, a ne vlastním smyslům, tělu, hlavě a srdci…jsou ty největší ovce. Vše dobré, přátelé. Nebuďme ovce.

   • 123

    A TV?Máš overené či informácie v TV sú pravdivé?Koľko krát už info v TV bolo zdeformované?Alebo dôležité veci, ktoré sa dejú su vôbec v TV ani neni.Tak čomu teda potom veriť?

 • ;)

  prehnane

 • Hrozne sracky :D ci si dal autor „ekinu“? Ci vypil okenu? :D

 • kumurfh

  To je lež. Když něčemu nerozumíš autore, tak o tom nepiš. Sám ses do toho zamotal.

 • sfdgbgb

  tohle je vazne trapne

 • Filip

  tak teď když todle všecko víme,vlka už se nebojíme :)

  • Jef

   na každém šplochu, pravdy trochu to je pravda ktera je overena casem! To je muj nazor

 • Luk

  Článek zralý na psychiatra. NWO již evidentně započal. Projevem je postupná debilizace lidstva věřícího samozvaným prorokům typu údajně existujícího a již bohužel Vatikánem odstraněného debila Monasta. Lidi, vy tomuhle fakt věříte? A co vás přivedlo k tomu, vyměnit Kostěje Nesmrtelného za tyhle novodobé pohádky?

 • Tom

  No, nejsem si úplně jist jestli se to v těch jmenovaných zemích povedlo…..

 • Strakos

  Konecne sa takyto clanok dostal vonku..

  • Jana

   čítaj Písmo sväté aj to je vonku a budeš mať rozum !

   • Pet-Ra Shoth DeCanape

    proč čítat nějaké slátaniny lidí…písmo svaté ve své pravé podstatě je psané hebrejsky a nikdy nebylo publikováno!!!

   • minonka

    Do pisma svateho, je vkodovana kabala… cim viac ludi cita Toru, Bibliu ci Koran, tym viac si programuje hlavu a stava sa biorobotom. Na vieru netreba ziaden manual. Kto lubi, ten nepotebuje ziadnu prirucku, len srdce.

    • OKO

     Pěkně řečeno.