Ruska prý v mrazáku schovává ufouna

5
828

Důchodkyně Marfa Jegorovna z ruského Petrozavodsku uchovávala v mrazničce mrtvého mimozemšťana. Ufologové a milovníci záhad okamžitě zbystřili, odborníci jsou skeptičtí.

Marfa Jegorovna uvedla, že mimozemšťana objevila na podzim roku 2009 poté, co kousek od její chaty v odlehlé vesnici Mašezero havarovala kosmická loď. „Slyšela jsem silnou ránu, tak jsem se šla podívat ven a kousek od mého pozemku jsem spatřila hořící vrak neznámého původu a kusy kovu. Pár metrů od toho ležel tento neznámý tvor,“ dodává objevitelka. Humanoid velký asi 50 cm nejevil známky života, žena jej proto spolu s manželem naložila do auta a odvezli ho do Petrozavodsku. Jeho tělo uložili do mrazničky, kde leželo dva roky. O kuriózním nálezu informovala Marfa Jegorovna novináře až nyní. Před několika dny ji totiž údajně navštívili pracovníci Karelské akademie věd a požádali ji o vydání těla. Při té příležitosti žena pořídila fotografie, aby měla nějaké důkazy o svém „exponátu“.

A i když mezi ufology zavládlo nadšení, mnozí odborníci tento nález zpochybňují. Ostatně i výpovědi samotné Rusky se dost často rozcházejí, takže lze předpokládat, že se chtěla jen zviditelnit v médiích. Co si o jejím „objevu“ myslíte vy?

 • jana

  no nevim, jak Vám ale mě se na tom hlavně líbí ta melodie z pirátů z karibiku :-)…. Jinak to je neuvěřitelnej fake

 • Josef

  Ahoj kluci. Něco podobného mám v mrazáku taky. To my připomíná,že bych měl přestat chlastat…
  :-)

 • Jakub

  V rusku je možné všechno, i důchodkyně přechovávající uprchlíky z jiné planety. Podle mne to je podvrh, trochu nevydařenější než pravé záběry pitvy mimozemšťana v Oblasti 51. A myslím si, že jestli měl takové ručičky jako na obrázku, tak by nebyl schopný zkonstruovat meziplanetární plavidlo.

 • Jojo, taky si myslím. Někdo se chtěl asi jen zviditelnit…:-D

 • Je to podle mě vyřezaný z melounu :D