Komu je určen zlověstný vzkaz na záhadném CD?

145
4806

Šifrované poselství uložené na CD, které dostalo poštou několik lidí ve Švédsku, skrývá vzkazy: „Už jste mrtví“, „šach-mat“ a „Bílý dům“. Kód napsaný na disku považovali adresáti původně za reklamu na nějaký výrobek, ale když si pustili záznam, nevěděli, co si mají myslet. Na videu je zachycen nějaký člověk v masce, kterou nosili evropští doktoři ještě v 17. století v dobách morových epidemií.

Poselství obsahuje řadu skrytých znaků. Postava v masce ukazuje rukou vzkaz, možná Morseovkou, možná v binárním kódu a kolem ní je vidět množství symbolů. Jeden z adresátů umístil záznam na internet a požádal lidi, aby mu pomohli s jeho rozluštěním.

Podle uživatele, který si zvuk přehrál přes spektrogram, je na videu vzkaz: „Už jste mrtví“. Další odborník dešifroval tuto kombinaci: E2-E3 D1-F3 F1-C4 F3xF7. Domnívá se, že jde o čtyři poslední tahy v šachu značící mat. Jiný člověk, který se pokoušel vzkaz rozluštit, uvádí, že v poselství jsou zakódované souřadnice GPS: 38.897709, -77,036543, což je adresa Bílého domu (W Executive Ave NW, Washington, DC 20502).

Neví se, kdo podivné CD natočil, ani proč ho rozeslal na náhodně vybrané adresy. Podle některých hypotéz disk šíří ilumináti, jiní se domnívají, že záznam zachycuje nějakého sériového vraha a další zase soudí, že jde o výhrůžný vzkaz celému lidstvu.

 • Nomatrix
  • Engai

   hahaha ty vole:D
   typek bude jeste slavnej v holyvoudu za chvilu

 • FFS

  Kriste, to bude zas nějaká virální pinďouřina. Na to ani klikat nebudu.

  • Tom

   JDI DO TOHO JDI DO TOHO MÁŠ NA TO :-DDDDDD

   • FFS

    No to je teda nabídka. Ty mě máš teda rád. :)

 • Administrator
 • Radeon

  ale „oblek“ ma pekný, bral by som. Super maska

 • 3Bird
  • OKO
   • 3Bird

    Tak to má i Polskou známku do sbírky. Nějaký polák možná straší Švédy kvůli muslimům. Můj názor.
    Dneska se dějou divné věci. Už ani nevíš co se děje. :-)

    • OKO

     Já myslím, že Švédy nikdo strašit nemusí :-)

     • 3Bird

      :-) Ti už zapalují mešity, ale moc se o tom nepíše. Někde ale ano. Ti už jsou vystrašení dost, tak jim někdo přidal fůru navíc.

      • OKO

       Už tu fůru chtějí redistribuovat. Celkově nás nečeká nic pěkného. Schválně se mrkni na tohle:
       http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461

       Ale ty už o tom jistě dávno víš :-)

       • 3Bird

        iNo víš. Sleduju to od léta. Myslím, že dnes už každý ví co se tu děje. Samozřejmě na článek o Euromedu a 56 milonech plánovaných imigrantů z roku 2010 jsem narazil. EU umí jen odklánět peníze. Jinak tu nic nefunguje. Jenom korupce.
        Zítra může přijít půl Thajska a neuděláme vůbec nic. Že je to plán nepochybuji. Nechtěl jsem o tom psát, ale když to včera i někdo na FB nadhodil, tak : možná celá ta EU je dlouhodobý a dávno zamýšlený projekt.

        Mluvit o tom (uprchlíci) to bych se upsal. Všude cenzura, takže musíš pilně hledat. Ještě že máme to youtube.
        Mám v záložkách dost věcí, ale většinu už všichni ví. Nigel Farage z UKIP je borec. Orbán taky. Ta špína co se na ně i další lidi hází, to je extra hnus.

        Tady máš poslední kousky. Vůbec ted´ neukazují záměrně nic, ale když hledáš u soukromých lidí … další novinář promluvil :

        https://www.youtube.com/watch?v=JWR68vqlfxY

        A video té situace jako důkaz. To ti už nepustí. EU je mor. Přežijem i bez ní.

        https://www.youtube.com/watch?v=_M7ubiFoCe0

        Bonus : Tady mluví pravdu ve Spielfeldu. ..Přelidní nás´ Tobě ale píšou, že je vše ok a Němci je vítají. Němci jsou nešt´astní. Rakušáci taky. V tom druhém videu je, že policajti jim ustupují a bojí se o život (by je ušlapali) a když napíšeš jako moře dalších, že tohle ani možná střelba nezastaví, tak si nacista a rasista. Na Merkel Bavoři podávají nějakou stížnost. Jinak dole je tisíce lidí a vylod´ují se další. Libye vyhrožuje, že pošle 3 miliony a ONS, že přijde další milion. Rakousko/Slovinsko praská a protrhou to zase, jako na tom videu.

        Prostě nebýt idiot dnes znamená být rasista. My ale víme, že je to jen špinavá hra sluníček zbabělých.

        https://www.youtube.com/watch?v=UEVYJQ1dZ2I

        Tady ještě to první protržení. O tom mlčí dodnes.

        https://www.youtube.com/watch?v=jT1GENSm7-s

        • OKO

         Jo, je to něco, co bude znamenat konec Evropy, jak ji známe. To už je teď jasné jak facka.Oficiální média mne serou tak, že si to neumíš představit. Chybí elementární logika a podstatné informace. Evidentně si myslí, že jsme všichni idioti, máme tu masovou manipulaci v přímém přenosu. Jde jen o to, kolik lidí si tu skutečnost bude schopno uvědomit.

         • 3Bird

          Napíšu k tomu něco zítra a dám nějaká videa, ale většinu už asi víš a všichni lidé už se také SNAD probouzí. Dnes už se mi nechce. :-) Pak to nějak vymažu.

 • 3Bird
 • jano

  tak to je konec:?:!

 • OKO

  V čase 1:51 se na chvilku v prolínačce objeví toto:

  • Tom

   řekl bych že bud je to prdel a nebo je to prdel entou pak to už prdel neni, těch prolínaček z iformacema tohoto druhu je víc. Mám pocit že něco jede i na pozadí jakoby to samé ale jiné. Za tím to beru jako hru protože varování jakéhokoliv konce nemá logiku…. náhodou se neco podela nevyjde to konec nepřijde a co pak ? :-DD vic po mailu

   • Anchkaachbachat69

    proč mluvíš o konci? :-))

    • Tom

     jistě nakonec je konec :-D konec chemické reakce, konec fyzikálního děje, konec konce. dokonce i kružnice má svůj konec :-D

     • Anchkaachbachat69

      no jistěé :-))
      myslíš že někde končí například gravitace? :-)))

      • Tom

       ANO, říká se tomu Lagrangiho bod a je využíván geostacionárními družicemi https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/a2/e6/98/a2e69828052ac2a0312bad495e9211ce.jpg hustý co? :-)

       • Anchkaachbachat69

        No hustý to je pro tebe…ale stále tam působí gravitační síla…bohudík.

        • Tom

         Ivet v tomhle nemáš, potuchy o čem píšeš…. jen domněnky, a k tomu mylné. Neni to vlna ani tunel a neslouží to místo k cestování fakt ne.

         • bigbiz

          Tome, to neřeš. Naše doktorka všech věd si něco přečte na netu, či případně uvidí nějaký obrázek, to pak všechno naroubuje na ty svoje pochybné teorie a má jasno. Co na tom, že to nedává smysl. Podle ní je to tak a kdo tvrdí opak, což je většina, tak samozřejmě nemají pravdu.

         • OKO

          Tak jen aby řeč nestála. Lagrangeův bod je místo, kde se gravitační působení hmotných těles navzájem v rovnováze. Lze si to představit tak, že hmotný objekt umístěný v tomto bodě je hmotnými tělesy přitahován současně do opačných směrů stejnou silou. Není to tedy tak, že by se v Lagrangeově bodě gravitace (ať už je to cokoliv) nevyskytovala.
          Gravitace by se měla šířit rychlostí světla a limitně k 0 slábne se čtvercem vzdálenosti. Teoreticky by možná mohlo existovat místo na okraji rozpínajícího se vesmíru, které by se od nejbližšího hmotného objektu vzdalovalo nadsvětelnou rychlostí a jeho gravitace by tam tak nikdy nedosáhla.
          Jenže pak jsou tu ještě fluktuace vakua, kde spontánně vznikají a zanikají páry virtuálních částic a antičástic (ty také mají svou gravitaci) a kdoví co dalšího „temného“, o čem toho zatím moc nevíme, takže já bych si tipnul, že ve Vesmíru nejspíš neexistuje místo, kde by se gravitace nevyskytovala vůbec.

          • Anchkaachbachat69

           Ta rovnováha je pochopitelně myšlena jen obrazně…neboť podle mě nic v naprosté vyváženosti neexistuje. :-)
           No já naopak si myslím že gravitace má mnohem větší rychlost než je světelná.
           Teoreticky to vzhledem k částicím(které mají též nějakou gravitaci jak už si napsal) není ani možné aby tam na to místo gravitace nedosáhla.
           Ano též se přikláním k názoru…není místečko,kde by se gravitace nevyskytovala vůbec,už jen z principu obyčejných jednoduchých počtů :-)
           Nerada totiž vidím všechno složitě :-)) v jednoduchosti je krása o které jsem se vskutku nesčetněkrát přesvědčila na vlastní kůži.

          • OKO

           S prvním bodem souhlasím. Naprostá vyváženost je asi na kvantovém měřítku nemyslitelná.
           Druhý bod je zajisté otevřený :-) Ale bylo by dobré sdělit důvody, které tě ke tvé domněnce o nadsvětelné rychlosti gravitace vedou.

          • Anchkaachbachat69

           Důvod je naprosto jednoznačný a nerada se opakuji…zkušenosti,prožitky a odpovědi s AC.
           Pokud to zažiješ je to důkaz a to nazvratitelný byť všemi vědci a i obyčejnými lidmi.

          • OKO

           To nechápu. Jako že ti to někdo na tvých AC výpravách řekl?

          • Anchkaachbachat69

           Ano…myslíš si snad,že tam komunikace neprobíhá?
           Ano probíhá,setkávám se tam s nejrůznějším lidským vědomím ať už je již po smrti a nebo ne.

          • OKO

           To já nevím, jak a jestli to tam probíhá. Netuším, zda klábosíte o gravitaci. A i kdyby, není vůbec jisté, že vědomí, se kterým zrovna mluvíš, není jiná Jarča od vedle z paneláku. Zkrátka chtělo by to nějaký podklad k tomu tvrzení, aby se to dalo nějak uchopit/ověřit, zkrátka vzít vážně.

          • Anchkaachbachat69

           No jiná Jarča to nebude…to poznáš na inteligenci a na prostředí ve kterém se ocitneš…..a co na to ostatní není pro mě důležité,nepotřebuji aby oni to nějak uchopili,ověřili jen proto aby to mohli vzít vážně.
           Já tu nejsem proto abych mé názory dokazovala…

          • bigbiz

           Však pochopitelně, protože žádné důkazy ani nemáš. Jen vyčtené informace, které nejsi ani štont pochopit.

          • OKO

           Tak proč je hlásáš?

          • Anchkaachbachat69

           A proč bych nemohla?…

          • OKO

           Hlásat názory bez možnosti je jakkoliv podložit či dokázat je divné. To dělají náboženští manipulátoři. Například.

          • Anchkaachbachat69

           Ale notak OKO…já je nehlásám nýbrž jednoduše říkám a píšu.
           Nevidím na tom nic divného,to dělá každý.
           Co se týká té manipulace…vždyť ta je ve všem přeci,otázkou však je jestli rozumíš protikladům ve všech aspektech jako takových.
           Tak například gravitace taky manipuluje :-))

          • Tom

           čím gravitace manipuluje? je to statické síla která se vzdáleností slábne

          • Anchkaachbachat69

           zase chodíme kolem horké kaše?…bez vzájemné manipulace by nefungovalo nic,už tím co si napsal o statické síle a vzdálenosti tak mezi tím je patrná manipulace.

          • OKO

           Vztah není totéž co manipulace.

          • Anchkaachbachat69

           Oko …. vše se vším souvisí.Jak chceš manipulovat něco a nebo někoho..když k němu nemáš pražádný vztah? :-))

          • Tom

           jednoduše viz o čem je konec konců tento článek.

          • Anchkaachbachat69

           Tome…konečně ti došlo že stále hovořím o příčině a následku jako takových :-)

          • Tom

           pokud je výsledkem nekonečně mnoho není to rovnice. tedy nekonečno+nekonečno=jsou 2 nekonečna? nebo jak to myslíš?výsledkem nemůže být neznámá. to by jsi neměla ještě dopočítáno.

          • Anchkaachbachat69

           a ty máš dopočítáno?:-)

          • Tom

           tydle počty jsou mimo mě.

          • Anchkaachbachat69

           Hm.a to je možná ta chyba…která by tě vedla k nějakému pochopení…

          • Tom

           Ajtakrajta statická síla je zase úplně něco jiného.

          • Anchkaachbachat69

           Tohle je názorný příklad toho,jak z komára dělat velblouda…jdi více do hloubky než napíšeš takový komentář :-)
           Mě se zdá že si nepochopil o čem jsem psala…já tu opět a zase manifestuji ,že mezi statickou silou a vzdáleností je nějaký konkrétní vztah ze kterého vzešla manipulace.

          • Tom

           No eeee mezi statickou silou a plochou je vztah ale to je asi taky jedno.

          • Anchkaachbachat69

           no není..pořád je to vztah :-)))

          • OKO

           Já moc rozdíl mezi hlásáním a říkáním nebo psaním nevidím. Divného na tom také nic nevidím, pokud má dotyčný něco, čím může ten názor podpořit ve srovnání s jinými názory.

          • Anchkaachbachat69

           Hlásat můžeš z hlásné trouby a nebo z mikrofonu…né vážně náboženský fanatik nejsem.

          • OKO

           Já tě spíš podezírám z tvého vlastního náboženství. No a kdyby se nalezly nějaké ty ovečky… To by bylo prima ne?

          • Anchkaachbachat69

           On tu někdo hledá ovečky?…a když už píšeš o ovečkách tak upřímně oni se přeci našly sami nebo ne?obecně protipóly se taky přitahují nebo ne :-))))

           Vždyť je to jen vzájemná komunikace, tedy tím chci pochopitelně naznačit že jakákoliv komunikace je manipulace…. ale kam jste schopni zajít,záleží na vás.
           Vidím však že někteří se neštítí ani té pavlače a doufám že ty mezi ně stále a ještě nepatříš,ikdyž jisté náznaky tu od tebe taky jsou(viz,tvůj poslední komentář o hledání oveček)a proto dobrou noc příteli. :-)

          • OKO

           Pozdravuj ovečky na svém minichatu :-) Také dobrou.

          • Anchkaachbachat69

           OKO,to nejsou ovečky ale kamarádi,vnímáš ten rozdíl?

          • OKO

           Já snad ano.

          • Anchkaachbachat69

           to jsem ráda :-)

          • bigbiz

           OKO má pravdu. Jsou to ovečky.

          • bigbiz

           A Surya, alias Kuku na Ivetině chatu je jedna z nich.

          • OKO

           No a?

          • Tom

           příměr s protipólem je divný, takový vytržený z podstaty kontextu. Světlo s tmou se nepřitahuje, že by někde bylo světlo a přitáhlo si to tmu…..?

          • Anchkaachbachat69

           Mimochodem ty vnímáš vlastní zkušenosti jako fanatické..tohle je divné přirovnání tedy…jestli to tak máš,netahej do toho mě.
           „Já jen žiju všude tam kam dosáhne mé vědomí“ a z toho plynou ty zkušenosti :-)

          • Iva

           Tak toto, ovšem ještě víc na rovinu jsem kdysi kdesi řekla taky.:-) Ale jinak, začala jsem s meditační skupinou a daří se nám něco jako přímá projekce. nikoli AC. zajímavé je, že jsem s dvěma klukama(jsou mladší, kolem třicítky) viděla nějaký ten shodný prvek. Ono to viděla už je zvláštní říkat, když má člověk zavřené oči. :-) No a pak jsem tam viděla něco, co prý vídají v tom místě(určitém daném, kam jsme měli úkol se podívat) i jiní lidé shodně. tak jsem z toho byla vykulená. ještě k tomu „viděla“. Nešlo o žádný jasný obraz jako vidíme očima. Viděla jsem spíše energie a světla, které a která dávaly tvary.Jsme na začátku, teprve se učíme a nemám na to moc času, ale scházíme se jednou za 14 dní a doma se taky trošku snažíme o meditaci.

          • OKO

           No prima, tak držím palce. Jestli se jednou dostanete do stavu, že byste si troufli na objektivně měřený pokus, dejte vědět, rádi to s Tomem zorganizujeme.

          • Iva

           Pokud se to bude opak častěji, proč ne. Zatím jsme úplně na začátku.

          • bigbiz

           OKO: Blahopřeji. Právě jsi trefil hřebíček na hlavičku.

          • Anchkaachbachat69

           Chceš snad taky vyčítat například i vědcům to ,že se jen domnívají a své domněnky publikují někde v časopise a nebo na netu?Jsou podle tebe náboženští manipulátoři?

           Chceš to vyčítat všem a nebo jen mě,co jakýmkoliv způsobem projeví svůj názor?Vždyť se podívej kolik se jich tu vyrojilo během chvíle :-))
           Ty chceš po mě podložit ¨nebo dokázat mé tvrzení ale své nepodkládáš žádným svým konkrétním důkazem…jen se snažíš používat důkazy ,které za tebe zjistil a prožil někdo jiný.
           Takových příkladů je tady spoustu..vždyť se podívej jak se tu někteří ohání cizími důkazy a cizími prožitky.
           Není nic jednoduššího než to vyzkoušet na vlastní kůži…:-))
           Zajímavé však je sledovat vaše reakce…někteří si tu honí svoji silnou stránku ega a snaží se strhnout pozornost jen na sebe a někteří to všechno jen pozorují :-)))

          • Administrator

           Neprebieha to tam tak, jak sa tu tvrdi. Nejake puzzle z fyziky by pomohli mozno Einsteinovi, ktory mal tu fyzicky IQ 160, ono vsetky skusenosti z astralu su vzdy adekvatne tomu, cim sa zaoberas tu na zemi, nemoze prist jouda z Horne Dolnej a vratit sa jak kvantovy fyzik, nebude tomu rozumiet a aj ked by mal ten pocit z astralu, tak tu mu to jeho kapacita mozgu zablokuje, neni dostatocna, priorita sa tam meni, takze ten jouda pojde samozrejme pozerat nieco ine. Funguje tam aj nejake vnutorne presvedcenie, nabozenstvo a rozne priania, co by sme chceli, takze informacia moze byt skreslena k obrazu Tvojmu. Vsetko, co pise dama hore je vymyslene a domyslene, takto to proste nefunguje u nikoho a su pani ktori maju skusenosti roky. Existuje akasicka rovina, ale informacie sa zjavuju v symboloch, je to univerzalny jazyk univerza, neprecitas si to jak knihu, bud sa do tej situacie dostanes a musis rozumiet, co Ti napoveda, viem si predstavit, co by tam hladal Tesla a ten by rozumel. Ale ani to neni iste alebo sa Ti zjavia symboly, ktore sa niekedy pouzivali jak staroveky jazyk a musis rozumiet, co Ti udavaju. Ked ich nepoznas, tak odides odtial zmateny. Nikto nepride z informaciou, ze gravitacia je rychlejsia nez svetlo, pokial tu na zemi nema poznatky a neskuma to a neni to jeho zivotne presvedcenie a napln zivota. Ale v snahe ohurit a povedat aj hlupost vie kazdy a ked neni vysvetlenie nic nezostava len ohnat sa astralom, o ktorom vlastne tiez dotycna nema ani sajnu. Inak by to takto nemohla tvrdit, neni to tak jednoduche, Robert Bruce, ktory cestuje a je znamy tymto sam tvrdi, ze aj ludia, ktori vycestuju do inych galaxii ich vidia skor tak, jak si ich predstavuju, proste fyzickym vedomim si tam ovplyvneny, ci chces, ci nechces.

          • Anchkaachbachat69

           Tušila jsem,že to nebude mít dlouhé trvání a příjde sem další co to psychicky nevydržela beze mě…to je najednou komentářů,už jste to na té vaší iluzi beze mě nemohli vydržet že ano?Ovšem koukám ,že se tu rozjíždí právě ta pavlač na kterou jste zvyklí..a s tou ale fakt nechci mít nic společného,jste jiní a já taky,nepatříme k sobě a vy to víte.

           Tvoje domněnky z něčeho s čím naopak ty nemáš zkušenosti mě nijak neohrozily.
           A ani nemám v úmyslu ti například vysvětlovat cože to vlastně ten univerzální jazyk je…ty administrátore iluzí :-))

          • bigbiz

           A tvůj univerzální jazyk je co? Jo, já vím. Jen výkřiky do tmy, a když jsi zahnaná fest do kouta, tak jediné, na co se vzmůžeš, jsou akorát vulgární většinou trojslovné nadávky, začínající jdi do… ty univerzální jazyku. Sylvia narozdíl od tebe čte a o AC něco ví. Za to ty víš víš akorát tak prd.

          • Anchkaachbachat69

           Možná tu je administrátor iluzí právě proto aby svoje sečtené a sesbírané názory dokázala :-)))
           Ona je tu taky nejspíš proto mimo jiné aby jste ji bombardovali tím ,že chcete jasný důkaz :-)) to je sranda,bavím se…ona vám to jistě potvrdí.

          • Tom

           jediný univerzální jazyk je matematika

          • Anchkaachbachat69

           ne prožitek Tome..ten je nevyvrátitelný :-)

          • Tom

           asi bych ti to dokázal hravě vyvrátit, ale proč vlastně.

          • Anchkaachbachat69

           Tome,vyvrátit můžeš cokoliv…ale samotný prožitek ne,proto to jak říkáš nemá smysl.

          • Tom

           Prožitek je souhrn chemických reakcí, elektrobiologických procesů s chemicko-fyzikálními projevy. Takže matematika. :-) Charakter člověka je tvořen chemii a fyzikou. Zrovna tak i prožitek. Proto se dá velice dobře odhadnout jak se kdo bude chovat a jak kdo co bude prožívat, tomu se pak říká psychologie. Prožitek je čistě subjektivní pohled.
           Vidím zásadní rozpor v tom, že sama sobě nerozumíš, když jsi požádána o vysvětlení zazdíš to tím že nemáš potřebu nic vysvětlovat. Někomu cokoliv dokazovat. A to je chyba. To je pak dogmatické sektářství. A to se mi nelíbí. Nikdy jsem nezpochybňoval AC. Je jistě spousta příběhů, které řekněme svítí na cestu poznání tohoto fenoménu. Ale proč to nefunguje při řízených experimentech je větší záhada než samotný fenomén AC. Zvláště, když se dají připravit optimální podmínky. nakonec je to 50 na 50.

          • Anchkaachbachat69

           Co se týká prvních vět…zdá se mi, že toto tvrzení je dost pošetilé..to znamená,prožitek rozhodně není jen o chemických reakcích a matematice.
           Odhadnout se dá cokoliv,ovšem výsledek je vždy jiný,vždy jiný a to byť jen nepatrnou odchylkou.Na to je nějaká psychologie dost vlastně hodně krátká ba doslova až směšně krátká.
           Dost si mě rozesmál s tím jak tvrdíš ty,který mě ale vůbec neznáš..že sama sobě nerozumím..mohu tě však uklidnit…rozumím a rozumím si tak,jak ty nemáš absolutně ani zdání.
           Vysvětlovala jsem a vysvětluji stále a to do takové míry,že ty o tom nemáš ani potuchy.
           Víš ono záleží taky na mém svobodném rozhodnutí komu je to vhodné vysvětlit a komu ne.
           Vůbec nic si nepochopil…jak chceš dokázat fenomén,který se jen prožívá?
           Dogmatické sektářství tady naopak provozujete Vy neboť absolutně nemáte tušení o čem že je řeč.
           Proč to nefunguje v samotných experimentech…tak naprosto chápu proč nevíš.

          • OKO

           třeba by to za ten prožitek stálo :-)

          • Ivo B. Bowie

           Tome. Je matematika univerzálním jazykem jen pro nás a nám známý vesmír, nebo může jinde (ve vesmíru, či vesmírech) fungovat jinak? A co fyzika, chemie….atd? Jestli je odpověď ANO, je pak ještě univerzální? Díky za odpověď.

          • Tom

           Matematika bude fungovat vždy na stejných principech. sčítání odčítání množiny atd. Fyzika a chemie nemusí, protože fyzikální i chemické děje jsou věcí statistiky a pravděpodobnosti, že daný děj proběhne jak jej známe. Avšak mohou nastat okolnosti, které neznáme pak daný děj proběhne jinak a na základě matematiky kterou známe dopočítáme to co jsme ve fyzice nebo chemii ještě neznali. Takže matematika jak ji známe bude použitelná i v jiných částech vesmíru kde to fyzikálně ani chemicky neznáme, a tím nám pomůže to poznat.

          • Ivo B. Bowie

           Děkuji, doufám, že Tě mé dotazy moc neotravují. Pokud ano pak je prostě ignoruj.
           Měl bych zase jeden. Víme, že u všeho živého funguje jakýsi návod – DNA. Mohlo by něco takového existovat i pro vesmír a vše co s ním souvisí? Dala by se taková UNIV.DNA získat? Vytvořit podle ní v labor. nový vesmír? Klonovat? Geneticky upravovat (měnit fyzikální zákony atd.)?
           Co třeba některé z těch podivných částic? Času a prostoru nato mají dost.
           Díky. Ivoš.

          • Tom

           Klon vesmíru, který asi hledáš se nazývá paralelní nebo sériový vesmír. myslím že v labině se vytvořit nedá.

          • OKO

           Tohle mi přijde docela rozumné. Tedy jestli to vůbec jde :-)

          • Administrator

           Ide to, ale jak pisem, neni to tak, ze by ludia odtial chodili vzdelanejsi, nez su tu fyzicky. To je prave ten blud, co sa siri internetom a par ludi si to osvojilo, samozrejme dovod je manipulacia, maju vyzerat, ze nieco poznaju a vedia, skutocnost je ale opacna. Ten, kto nieco vie, nemusi manipulovat. Myslim, ze pri jednom z vyskumov latky DMT na ludoch jedna zena potvrdila, ze jej prisla fyzika strasne jednoducha a akoby rozumela dokonale zakonom univerza, ale ked sa vratila do fyzickeho vedomia uz o tom nemala ani sajnu, jak to funguje zostal len nejaky pocit vedenia, nie vedenia samotne a toto prave kazdy skutocny astralny cestovatel vie, inak by bez vzdelania bol kazdy jadrovy fyzik, kto sa obtrie o astral. Zariadene je to ale tak, ze to musis proste dostat do mozgu tu Ty sam a musis mat na to „bunky“. Nas mozog ma obmedzenu kapacitu, ale su ludia obdareni IQ, ti ale zas paradoxne nemaju tieto skusenosti, hovori sa, ze ich mal Da Vinci, ale je to len teoria. Existuje o tomto fenomene kvalitna literatura, kde prave jeden autor pise, ze vsetko je stale pod pokrievkov Tvojho podvedomia, takze si z astralu nosis zazitky, ktore su nejakym sposobom v sulade s Tvojim vedomim. Preto mnoho krestanov ma zazitky s JK, citala som Tibetsku knihu mrtvych a tam sa objavuje vsade Budha. Malokto sa pri astralnom vylete dostane na klb povedzme tajomstvu sveta, Edgar Cayce ked nahliadal do akase, tak jeho sekretarka musela citania zapisovat, pretoze on si ich potom nepamatal, boli to rozne liecebne metody, v ktorych nebol vzdelany tu fyzicky, preto sa nemohlo v ziadnom pripade tvrdit, ze bol lekar, ale v autohypnoze to aspon dokazal pertraktovat, ale on bol jedinecna vynimka. Tie metody fungovali. Jednoducho na astralnej urovni fungujes na vibraciach, ktore ladia s povedzme levlom, na ktory si nastaveny a pripraveny. Pokial zabrdnes kam nemas, tak nebudes rozumiet nicomu a ta pripravenost je prave uzko spata s tym kto si a co si tu na zemi, nielen moralne vlastnosti, ale aj vzdelanie. Vacsina ludi bude mat zazitky negativne, pokial vobec, pretoze sa tam zhmotnuju strachy a rozne vlastnosti a situacie jak hadky, hnev, zavist. Kazdy cestovatel si tym presiel, ti skuseni uz tieto formy dokazu obist. Ale ani jeden neprisiel s niecim, co by bolo uplne mimo jeho obor az na par detailov. Takze tvrdit, ze mam poznatky z astralu na urovni fyziky je podvod.

          • OKO

           Já se obávám, že celý astrál je výlet do sebe sama. Jednou jsem byl na hodně zvláštním pracovním školení zaměřeném na intuici a relaxaci. Ten školitel tam vzal indiánský buben, začal rytmicky bubnovat, náš úkol byl se uvolnit, „virtuálně“ sejít do podzemí a navázat kontakt s „průvodcem“. Bylo to zajímavé, ale odpovídá to tomu, co píšeš. Nepřekročil jsem svůj stín :-) Jen jsem slyšel neztlumeně to, co nějaká dominantní část mého já potlačuje…

          • Administrator

           Ano to je spravny vyraz je to o poznani sameho seba vsetko vidis novymi nefiltrovanymi ocami. Si tam hlavne klbko emocii, ktore nemas sancu potlacit, vsetky negativne veci a utlacene zazitky sa Ti mozu zhmotnit do podoby, ktora bude mat taku podobu, ktora Teba vystrasi najviac. U ludi, ktori to ale maj pravidelne a prejdu si tymito emociami, tak dosiahnu urciteho vysporiadania sa s nimi a mozu objavovat v astrale aj ine veci potom. Ale trva to aj roky, neni to za par vyletov.Tieto formy maju nejak nizke vibracie a Ty jak bytost, ktora ma prapovod prave v nehmotnej sfere by si mal byt schopny zvysit tie vibracie, ale najprv musis uzatvorit prave tie „nevyriesene“ utlacene emocie, zazitky a cast seba sameho akoby vytlacit na svetlo. Potom je mozne, ze v tomto stave ineho vedomia uz budes fungovat jak v prirodzenom prostredi a dostanes sa do sfer, ktore niesu takto negativne. Oni tie negativne veci maju totiz velku energiu a neobides ich len tak. Dr. Grof, co vynasiel holotropne dychanie toto prave spomina, napriklad mnohi maju utlacenu tramu porodu a preto sa pri holotropnom dychani ludom vyjavuju zazitky, ze slapu v bahne a dusi sa napriklad. Ale aj ked tymto prejdes, stale tam nezistis veci, ktore proste nevies jak hladat a nebudes im rozumiet. Je ale fakt, ze mozes nahliadnut do minulosti, lebo tam neni cas a priestor a vsetko je v jednom okamihu. Teda cim vyssie vibracie tym menej casu by som povedala. Buducnost uz ma len karmicky charakter, takze pokial ju nejaki seriozni vizionari vidia, tak je len pravdepodobna, nie urcita.

          • OKO

           Dáme řeč jinde a jindy.

          • Administrator

           ok

          • bigbiz

           Tak to muselo být hodně zajímavé. Buben a tak. Jelikož jsem zrakově postižený, tak jsem navštěvoval kdysi v Brně středisko, které takovým lidem pomáhá. A tam jsem se jen tak ze zvědavosti dostavil na jeden kurz, kde se probíralo holotropní dýchání a nějaká relaxační technika, při které vyplouvaly věci z našeho podvědomí. U mě to vypadalo, jako statické obrázky a bylo to zajímavé. Ale byla tam jedna paní,k které se při téhle technice ozval v hlavě hlas, který říkal. Dej kruhu svou lásku. Všichni jsme na tu paní zírali, jak blbí, když nám to říkala.

          • OKO

           Tohle dělají lidé od nepaměti. Myslím to navození transu například rytmickým zvukem nebo tancem. Osobně se domnívám, že může být přínosné si o prožitcích navzájem vyprávět a případně se tak obohacovat. Nemyslím si ale, že to s čím přijdu, musí být pravda. Je to jen hlas mne samotného, který normálně z nějakých důvodů potlačuji a odmítám vědomě vnímat. Postupné sbližování známé a „neznámé“ části osobnosti nejspíš povede k vnitřní rovnováze, což považuji za prospěšné.

          • Administrator

           Prostredie by mohlo byt univerzalne, zazitok je ale individualny, kazdy kto odtial pride s informaciou, tak je len jeho vlastna, ktora zodpoveda jemu samemu a jeho vedomiu, iny pride s niecim inym, vsetko je subjektivne, co tam clovek preziva, pretoze sa v tom odraza on, jeho povaha a jeho zazitky, co prave riesi a co by chcel vyriesit. Podla mna si nikto nepriniese univerzalnu pravdu, drviva vacsina tam bojuje so sebou samym., ked navstivis niekoho ineho, mozes uviaznut v jeho sne alebo v jeho myslienkovom svete, casto sa prelina zazitok v astrale so snom aj, to sa stalo nedavno mne.

          • OKO

           Já v tom fakt nejsem kovaný. To co píšeš, je myslím rozumné a odpovídá to i mému zážitku. Ještě bych trochu zrelativizoval tu poslední část tvého textu. Jak můžeš vědět, že to je „sen někoho jiného“. To klidně všechno zvládne tvůj vlastní mozek sám na sobě a ještě ti k tomu přidá…

          • Administrator

           Ja to nedokazem posudit z vlastnej, tu skor citujem z tej literatury, on je uz dost skuseny, je mozne navstivit niekoho, s kym si zviazany citovo alebo Ta k nemu nieco poji, ja neviem rodina. A on prave vysvetloval, ze sa casto stalo, ze priklad zena zehli a mysli na to, jak sedi na plazi a on sa prave dostal do sveta, kde ona bola na plazi a pri tom zehlila, ze vedel, ze sice ju navstivil, ale zaroven sa dostal do jej myslienkoveho sveta, nejak to ten cestovatel pozna. Ked navstivis spiaceho, tak sa prave casto ocitnes v jeho sne. Co sa mna tyka, jak som vedela, ze som vyliezla, vystupila, ale dalsie bizarne udalosti boli miesene zo snom a to stale preklikavalo do astralu. To ale bolo s mojim snom uz. Ono totiz ten myslienkovy svet je viac zviazany s astralom, nez fyzicky, niekedy chodis len vo fyzickej rovine, ale aj tam mozes vidiet potom veci, co v skutocnosti neexistuju napr. dvere, ktore doma vobec nemas. Ja som mala vzdy len take polo zazitky, nikdy nie jeden uceleny astralny zazitok, zaroven viem, ze to bol sen, pretoze som si celu dobu hovorila, ze sa urcite zobudim a budem si mysliet, ze je to sen, uz som to proste vedome vnimala, co v beznom sne samozrejme nemam.

          • Administrator

           pardon NEBOL sen

          • OKO

           Teď to vezmu možná trochu od Aljašky. Já si myslím, že informace nezaniká. Žádná. Také si myslím, že vědomí je něco, čemu vůbec nerozumíme a možná to nemá s naším „hmotným“ světem nic společného. Tím říkám, že si nemyslím, že vědomí je jen „zpětná vazba“ v mozku. Naopak si myslím, že vědomí je to, co činí život životem, tedy, že i ta nejmenší živá entita má svou formu vědomí. My jen máme natolik sofistikovaný mozek, že si to umíme uvědomit a přemýšlet nad tím :-) Dále si myslím, že existuje životu společné „nadvědomí“, které se prostřednictvím svých výběžků do živých entit učí a vyvíjí (teda asi). Co je nad tím nevím, a ani nemám představu :-)

          • bigbiz

           Ne, Iveta si to vymyslela a jen se tě snaží ohromit.

          • Tom

           dobré :-)

         • Anchkaachbachat69

          Tome ale jsi si jist ,že o tom máš potuchy ty?a nic na tom nezmění ani to, že se zajímáš o fyziku.Vím ,že tě fyzika baví a máš nějaký širší obzor…mnohem větší než třeba já…třeba :-)
          Jinak stále nechápu proč mi Vy tady všichni přisuzujete že zrovna já mám nějakou univerzální pravdu na všechno…copak nechápete že je to jen váš problém,že se to týká jen Vás?

          • OKO

           Já bych věděl, ale ptáš se na to Toma, tak to nechám na něm :-)

          • Anchkaachbachat69

           Jen piš..jsem zvědavá

          • OKO

           To by se ti asi nelíbilo.

          • Anchkaachbachat69

           Když se něco nelíbí…je to jen dobře,nastartuje tě to k dalšímu přemýšlení a k činům.

           Víš něco ti povím…komunikace není jen o pozitivních věcech ikdyž si schopný si je přirozeně stvořit sám,najdou se tací co ti je právě dokáží jaksi vyvážit…i zde hledej protipóly…logické,takhle funguje naprosto všechno.
           Takže pokud máš něco co by si mi mohl sdělit…jen do toho! :-)

          • Tom

           no ty družice necestujou jsou v tom bodě ukotvený uvězněný. řekněme že jsou v inerciální soustavě s planetou. proto se jim říká geo-jako geograficky nad jedním místem Země, stacionární jako že jsou statické najednom místě nehýbou se, nelítají po orbitě jako třeba GPS, iridium. ISS aj.
           Něco podobného se dosahuje při vysokoteplotní supravodivosti a uzamčení magnetického pole. Kde supravodič doslova levituje.
           No nepohybuješ, to jsou ty inerciální soustavy. Když jedeš vlakem pohybuješ se vůči vlaku? ne. když stojíš na místě pohybuješ se vůči planetě? ne.
           škoda že jsi začala být tak stahovačná.

          • Anchkaachbachat69

           Ne naopak ty jsi vztahovačný…jinak co se týká toho ukotvení…ani tak nejsou bez pohybu neb pohyb je ve všem…pohyb je cesta.

          • Tom

           Jo a v NASA a ESA jsou šílenci a hrajou na housle techno. a přesto jim to funguje. No jsou bez pohybu jukej http://portal.chmi.cz/files/portal/docs/meteo/sat/data_jsmsgview.html vidis ani se nehne a nebo tady prostě se nehne http://en.sat24.com/en

          • Anchkaachbachat69

           Tome,sakriš škoda….zase si mi neporozuměl,buď více kreativní :-)

          • franta

           ok. takže když tam jenom tak visí, protože už nejsou pod vlivem gravitace, tak to znamená, že země je plochá a netočí se? ;) pokud by se netočily nemohly by být geostacionární. jedině, že by obíhaly s ní, ale to nedává smysl, protože jsou před gravitací „schované“ :)

          • Tom

           To přeci nevadí, že tomu nerozumíš. Nikdo nenií před gravitací schovaný. V tomto místě na družice ně nepůsobí. Viz HOT-BIR EUMSAT ASTRA aj. Geostacionární je myšleno ve vztahu k Planetě. Ani by mě nenapadlo, že by to někdo nepochopil.To je ta vztažná soustava.Jestli je pro tebe geostacionární družice důkazem placatosti Země, tak se prostě pleteš.

          • OKO

           Tady ale nějak přibylo ex-post textu. No proč ne, Disqus to zmákne, tak je to v pohodě :-)

   • Iva

    Myslím, že účelem je vyděsit. Rozhodně nešlo o normální lidské vyrovnané jedince.

   • Nezmar

    na pozadí jede to samé rychle se posouvající jakoby odskokem obrazu a pak návrat. můj videoditor má tenhle filtr pojmenovaný “ nervozita“.

  • Tom

   v každém případě lze očekávat rekordní počet shlídnutí :-DDDDDD

   • pn66

    Přesně tak a o to asi jde. Pusť tajuplnost byť třeba blbost do světa, on už se vždycky někdo najde kdo to okomentuje a má k tomu svůj komentář …

  • 3Bird

   Napsal jsem to číslo do Google. Ten objekt někdo pochopitelně zná. HD screen toho tvého obrázku. Nějaký Švédský kašpar.

   http://beta.gadgetzz.com/wp-content/uploads/2015/10/compare.png

   http://motherboard-images.vice.com/content-images/contentimage/26880/144544256559274.jpg

   • Nezmar

    Taky zajímavej snímek. Ledabyle jsem projel celý video a podle mě na začátku udává klíč když počítá prsty (07-G a 06-F). Pak je tam moře snímků s jedním nebo více znaky. Ale podle mě když se to doluští přijde se na to, že je to na něco reklama. :o) Audio zkusim večer prohnat přez adiacity a změnit rychlost.

    • 3Bird

     Nic ve zlém , ale takové video uděláš a sestřiháš sám. Rozhodně nic zajímavého a podle mě je to tak, jak píše Tom. Počet shlédnutí. Dneska se v tom předhánějí a vymýšlí finty.

 • Anchkaachbachat69

  Písmeno G je symbolem vody,je to základ tvoření.Oko je energie..tedy něco jako modifikovaná energie vodou…síť,
  Písmeno V je symbolem protikladů

  Jednička v sobě obsahuje všechny čísla a je to číslo transcendentní,trojka je trojnost tedy obsahuje lidskou podstatu….atd.
  Na mě to celé působí, že nám osoba chce sdělit ,že přichází třetí tajemství proroctví z Fatimy,,není to bílý dům ale bílé roucho biskupa.,,padne církev a nastane doba lidské podstaty..transcendentální doba.
  To je můj názor.

  • Iva

   Tak na proroctví z Fatimy to tedy nevidím. Myslím, že ten člověk či spíš ti lidé, co to točili, nejsou pozitivní bytosti a nic pozitivního ani nesdělují.

   • Tom

    jen do tiráže 20 sekund je tam minimálně a prokazatelně 11 skrytých podprahových informací. V důsledku toho měním svůj názor z toho že to je prdel na to, že se jedná o extrémně nebezpečné podprahové video. dle mého by mělo být z youtube smazáno, aby se zamezilo šíření těchto podprahových informací. jelikož se neví jakého charakteru tyto informace jsou.

    • Iva

     Souhlasím, působí to na mne velmi nepříjemně. Vyděsit se nedám, ale cítím podvědomě, že to má ublížit.

     • Tom

      o strach nejde ale o manipulaci….

      • Kouba

       NEW WORLD ORDER!!!
       Jistě,že jde o manipulaci.

      • Anchkaachbachat69

       Lidská manipulace ale je svázaná s lidským strachem a to mi nevymluvíš…manipulující člověk pochopitelně strach nemá protože manipuluje,řídí a má situaci pod kontrolou…ale zmanipulovaný pokud si to uvědomuje ano.

       • OKO

        To jsi trochu ulítla. Cílem manipulátora je, aby manipulovaný o své manipulaci nevěděl a dělal to, co manipulátor chce. Jinak to prokaučoval ten manipulátor a nikým nemanipuluje :-)
        Manipulátor má strach, že se na jeho manipulaci přijde. Všichni lidé mají strach, že budou manipulováni.

        • Anchkaachbachat69

         Ne neulítla a tento článek je toho důkazem..v některých z Vás kdo si ten článek přečetli vyvolal strach….a přeci jsou ti kdo ho natočili manipulátoři bez kousku strachu.
         Každopádně ať tak i nebo tak…manipulace je svázaná se strachem.

         • Iva

          Ale Ivet, ty se taky bojíš, aby se nepřišlo na to, že astrálně necestuješ. Hromada cestovatelů z astrálu, co o tom napsala knihy popisuje přesně, co se děje a NIKDO Z NICH tam NIKDY nezískal konkrétní poznatky např.z fyziky či matematiky, jak nám tu ty neustále předkládáš. Jenže ty nerada knihy čteš, takže o tom nevíš a myslíš, že jsi uvěřitelná. Promiň, se základkou a bez alespoň vyčtených znalostí nemůžeš čekat souhlas od lidí s přehledem a vzděláním. A z astrálu toto mít taky nemůžeš.

          • Anchkaachbachat69

           Tvoji inteligenci dokazuješ neustále….nemám chuť však se s tebou o čemkoliv bavit,tady nejsme na pavlači…nesnáším pavlač.

          • Iva

           Tak ji sem nezaváděj.

          • OKO

           Našel by se tu někdo, kdo o astrálu jen nečetl? Respektive našel by se vůbec někdo takový? Docela zajímavá otázka ne?

          • Iva

           Tak ve snu to provádíme všichni.:-) Ale znám pár lidí, kteří měli výstup z těla, ovšem nikoliv do hvězdných dálek, ale třeba jen kus nad své tělo apod. Myslím, že i to je úspěch. Pořád lepší, než smyšlené fantazie.

          • Anchkaachbachat69

           Našel a jednoznačně ti řekne že nejlepším nástrojem na poznávání je vlastní mozek,vlastní vědomí a jeho přímá vazba na příčiny a následky v univerzálním bytí.Ten nepotřebuje knihu a ani kdejaký přístroj na měření.Nepotřebuje jednoznačně předkládat důkazy dalším o tom co vnímá a co pozoruje,čeho že se to vlastně stává součástí.

    • Radeon

     A aké to sú konkrétne ? lebo ja som nič nezachytil, jedine ma hlava boli z toho zvuku

     • Tom

      myslíš že je sem dám abych to zveřejnil? nedám. do 30 vteřiny jich je minimálně 15. to znamená na 5 vteřin 5 zpráv, video má 120 vteřin tedy teoreticky 120 podprahových vjemů to myslím je slušný výkon i na šprým.

      • Radeon

       Tak mohol by si, lebo rád by som vedel čo mi podprahovo to video chce povedať.

       • Tom

        to těžko viz můj komentář Ivě.

        • Radeon

         Škoda :(. Inak tak ma napadlo, keď je to z Poľska a na niektorých stránkach sa rozoberá či nejde len o PR, či to nie je reklama na novú poľskú hru Get Even.

         • Tom

          i kdyby se jednalo o PR jako, že asi jedná, podle všeho je to video nebezpečné, ať tak či onak navádí k vraždě. Což není za hranou, ale zcela mimo.

          • Radeon

           tak neviem či niekto podprahovo dokáže rozlúštiť morzeovku alebo tie rébusy čo tam sú. A ten anagram tiež nevychádza lebo K sa tam ani nenachádza. Čiže o podprahovú správu podľa mňa nejde ale skôr o nejaký rébus, ktorý sa ani aj tak nedá rozlúštiť a niekto sa na tom dobre zabáva.

  • Tom

   Myslím že tvá interpretace je zcela mylná. Viz můj odpověď Ivě. Ono 07-G je ve skutečnosti O7-G. A takových věcí je tam fakt hodně.

   • Anchkaachbachat69

    Jo to je možný :-)))