Letuška EgyptAir předpověděla katastrofu, během které zahynula

3
6239

Samar Ezz Eldin pracovala jako stevardka u letecké společnosti EgyptAir. Před necelými dvěma roky, 26. září 2014, uveřejnila na Facebooku svou novou profilovou fotku – šlo o fotomontáž, na které vystupuje z moře s kufříkem, a za ní je vidět potápějící se letadlo.

Snímek vyvěsila na síť krátce před tím, než ji letecká společnost zaměstnala. „Jako by tušila, co se jednou stane,“ shodují se Samařini známí. Jak známo, spoj MS804 společnosti EgyptAir letící na lince z Paříže do Káhiry se zřítil 19. května 2016 do moře poblíž řeckého ostrova Karpathos. A na jeho palubě byla i Samar…

  • Surya

    Uplný souhlas Nobody. Takovej “ vtipek “ s fotografii se nevyplaci. Navic letadlo je dopravni prostredek a fotografie padajiciho letadla Do more v nemz jsou jistojiste cestujici je velmi opovrzlive vyjadreni o zavaznem tematu a lidske tragedii.

  • Nobody

    Kdysi různé starobyle kmeny říkali,že fotografie,krade duši člověka.Na kolik je to pravda nevím,ale něco na tomhle světě je,a co se týče mě – v téhle souvislosti bych se nenechal NIKDY přemluvit k podobné fotografii.Právě kvůli tomu,jak tato fotografie vypadá (to letadlo – katastrofa).

  • Pingback: Letuška EgyptAir předpověděla katastrofu, během které zahynula | Procproto.cz – Spisovatel Tomáš Sekerka()