Mám originální fotografie mimozemšťanů, tvrdí výzkumník Tom Carey

24
1708

Americký vyšetřovatel UFO Tom Carey tvrdí, že získal originální fotografie mimozemské bytosti, která se svou lodí havarovala v Roswellu v roce 1947. A tvrdí, že v žádném případě nejde o podvod jako v případě falešného dokumentu »Pitva mimozemšťana« z 90. let. Snímky, kterými disponuje, jsou podle něj autentické a byly skutečně pořízeny v roce 1947.

Carey totiž zmíněný film odnesl do laboratoří firmy Kodak a nechal ověřit jeho pravost. „Obrátili jsme se na historika firmy Kodak v Rochesteru ve státě New York a ten snímky prozkoumal,“ uvedl Carey. „Uvedl, že filmový pás a políčka pocházejí jednoznačně z roku 1947. Na snímcích je zachycen mimozemšťan, již zčásti pitvaný, ležící v boxu.“

Autenticitu snímků by chtěli prověřit nejen skeptici, ale i záhadologové, nicméně Carey je zatím neposkytl k dispozici.

Zdroj: metro.co.uk

 • omg

  hm mě to přijde dost podezřelé…

 • fffffff

  navíc jsem hledal v Googlu „fotografie od mimozemšťanů“ — a Google mě vyhazuje MIMO TÉMA!!!!!!!

 • fffffff

  ta ilustrace je už hooooodne stará

 • Anál

  Klasické výkřiky do tmy… Jestli ty jeho „pravé“ fotky někdy uvidí veřejnost, tak sním svůj klobouk :-D A co se týká pravosti, tak co odborník to jiný názor. Už jsem viděl na dokumentárních kanálech hodně velkou spoustu filmů o UFO, záhadách, apod. a nemohl jsem si nevšimnout, že mnohdy se některé případy prolínají. Každý tvůrce dokumentu měl „svého“ odborníka a ve výsledku si všichni odborníci ze všech dokumentů protiřečili. například: určitě znáte Dyatlovovu expedici… Tak v jednom dokumentu všechno způsobil Yetti, v druhém dokumentu tajný prototyp bomby, ve třetím UFO, ve čtvrtém vojáci a špionážní akce, no a v pátém reakce na halucinace z podchlazení.. A všichni měli svého odborníka :-D

  • očitý svědek

   Asi reakcí z podchlazení jim „to vylouplo oči z důlků a navrch je radioaktivně ozářilo.To nemluvím o tom žlutém nátěru.

   • noubády

    pointa je ale někde úplně vedle.

    • očitý svědek

     Pointa je v tom ty hlupáku,natvrdlý,že toje přesně to co se děje lidem,když se s mimozemštanama setkají,což jsi ty nepochopil.

 • kazan

  Nikdy sem nevěřil v pravost pitvy toho udajného mimozemštana. Přijde mi divný že pri řezaní skalpelem se jeho kůže od skalpelu neodchlipuje ale chova se jak nejaká umělotina. Dál mi přijde divný proč ma v noze tak obrovskou díru.To by nasvědčovalo že ma tělo stejně křehký jako člověk a pokud jejich lod narazila do země nebyl by spíš rozšrotovaný na padrť?
  Celkove to pripomíná člověka nejspíše ženskeho pohlaví,s nejakou vadou.A je vůbec možný aby se tak super tajný video kdy dostalo na veřejnost když z udajne havarie v Roswelu není ani jedna fotka? Ani fotka lode v hangaru, nic.

  Nevim, začínala studená valka a mi přijde že se spíš USA snažili u SSSR vzbudit obavy z toho že vlastní mimozemskou technologii. Proto ze začatku řekli že tam spadla mimozemská loď a vzapětí to odvolali aby vzbudili podezření což se dokonale povedlo.
  Na druhou stranu svedků vč. Lazara a vypovedí je tolik že se můžu plest a ta loď tam doopravdy spadla. Že by si všichni vymýšleli mi taky přijde nepravděpodobný. A přiznám se že Lazar podavá dosti důveryhodný výpovědi ale zase na druhou stranu jak býva zvykem, už dávno by měl umřít za takovou zradu. A nebo že by Lazara vypustili na věřejnost zaměrně aby rozvířil spekulace a znovu nekdo „vystrašil“ Rusko a chtel dodat USA punc nedotknutelnosti a mysteria?. To mi nepřijde tak nepravděpodobný.

  • Sauber

   Sečteno podtrženo absolutní guláš pravd, polopravd a lží je nejlepší kamufláž.Mimochodem ta pitva byla vyhodnocena opravdovou kapacitou v oboru patologie jako velice realistická. No pravdu se nikdy nedovíme(nemyslím jen o té pitvě) to je jisté, nenaděláš nic :-) jsem v této věci zcela v prdeli :-D odkázáni na svůj vlastní úsudek.

   • kazan

    Ja sem prave taky četl nejaký radoby vyjadření ohledne te pitvy a pri to nevypadé verohodně. Ono je težko řict kdo je kapacita v oboru patologie a hlavne jestli ten človek byl v danem oboru. V dnesní dobe zmanipulovaných a zaujatých článků a dokumentů musí človek spíše spolehat na vlastní rozum a hlavne nevěřit nečemu, na zakladě jednoho vyjadření, jednoho clanku, jednoho videa..
    Ostatně jak píšeš…

 • FFS

  Takže nemá…

 • očitý svědek

  Já jsem tu věc přímo mohl sledovat,když mě po roce přivedla ukázat tyhle tvory,ale bylo to obrovské zvíře snad gorila či jeti.Došel jsem si pro nahrávací dalekohled a ta věc tam byla asi 10.minut.

  Nejdříve šok..pak šok..potom snaha se ještě jednou přesvědčit pak opět šok…a pak manipulace s dalekohledem a nahráváním..pak pohled na obličej toho obrovského chodícího stvoření a pak jsem se strachy rozklepal a upadl mě dalekohled na zem a odskákal po dlažbě.

  Druhý den jsem tam stanovali s kamerama na kopcích,ale popis toho tvora a jeho animace chůze bude muset počkat na stránky,protože je těžké to popsat.Rozhodně by utekl,každý protože to bylo obrovské.
  Rozhodně to není nějaké UFO co jen proletí a 100 let nic…Ta věc se ukazuje,když chce.

  • OPD

   Co kouříš? ;)

   • očitý svědek

    Já jsem nekuřák.Neholduji cigaretám ani alkoholu,piji rád mléko od krav.

    • Zero

     Tak proto takový kraviny.. shrnutí: „viděl jsem něco velkýho jako gorila dalekohledem“. Krom toho je to opravdu jak z ruky osmiletého – Kde? co? odkud? kdy? kolikrát? Co se kouření týče tak doporučuji opium, v tvém případě to jen uklidní mozek po evidentně vysoké dávce lsd. Plácat tady že jsem potkal včera večer růžového delfína co levitoval nad mou vanou a stále mi opakoval „Nejez to žužu“a to po 10minut!!! asi taky nikoho nepřesvědčí, ač to jsou informace o hodně detailnější.

  • Sauber

   Začíná to být trapné.Navrhuji návrat ke své osobnosti,ukončit tyto nesmírně vtipné vstupy a požívat jen svůj původní nick

  • Tom

   Zajímalo by mě čím se živíš. Nepřinesl jsi byť jediný důkaz k tomu co píšeš. tenkrát co jsi mi poslal, že je pozůstatek po návštěvě vetřelců je prach obyčejný červený lišejník, který má na sobě kde jaká alej jablek. K tomu co popisuješ není třeba žádný programátor nebo animátor. K tomu co říkáš že děláš potřebuješ mít IQ aspoň na hodnotě 120, za celou dobu co píšeš komentáře se ukazuje hodnota o řád nižší.

   – Kde k úkazu dochází GPS souřadnice
   – čas kdy k němu dochází
   – povětrnostní podmínky
   – použitá technika záznamu
   – kompletní EXIF
   – počet svědků a jejich identifikace
   – atd. atd.

   to co předvádíš jsou zprávy jako HROM

   • očitý svědek

    Ale,ale.Ta věc má uplně jiné prioroty a zatím,každý chtěl ta UFO vidět a natočené záběry a když je dostal ,každý tvrdí,že jsou pravé a že se jedná o pravé UFO.Mimo jiné ten strom je spálený zespodu od blesků,které ten objekt sršel a popálilo to ten strom.
    Všechno se dozvíš říkala babička než umřela a nic jsem se nedozvěděl…ale to sem nepatří.
    S UFO to je podobné pokud jsi stroj a nemusíš spát ta věc tě bude vláčet celé dny ta věc tě provede sama.
    Dělá to znamení na nebi i na zemi ,každý je se mnou viděl a řada byla VŠ vzdělaných,do té oblasti jsem pak ta znamení následoval a ta věc se objevila uplně normálně jako skoro,každý den.
    Jindy stačilo s jedním člověkem vystoupit v té oblasti a ta věc je normálně nad lesem a jsou vedle sebe často dvě.
    Záběry samozřejmě vložím.Jeden člověk mě řekl,že kamera se třese a má být na stojanu,ale ona je na stojanu ta věc na dálku vibruje i kamerou a ta se někdy třese.
    Zajedu do Rakouska to udělat s jedním programátorem.

    • Tom

     ACH JO, rozumíš česky?

   • očitý svědek

    Poskytl jsem ti polohu i přesné údaje,ale protože jsi podvodník nepřevzal jsi si telefon pro příjem přesného času výskytu kde bys je mohl natočit tudíž ani nepotřebuješ takové bláboly jako povětrnostní podmínky to si zkoušej na někoho kdo UFO,mimozemštany nikdy neviděl takové hlouposti!K čemu by asi létajícím talířům tohle bylo?Takovej nesmysl.Talíře se neřídí žádnou povětrností ty nemehlo.Technika záznamu normální kamera.

 • Kl0bi

  tipuju, že jetli mluví pravdu tak se o něm bude psát brzo v černé kronice

 • Zeus

  mám+nedám=polib si vemínko

  • Aha

   zatím nedá=ověřuje,hledá kupce. . . Pokud má časem snad dá a uvidíme

   • Zeus

    Bereme-li ohled na situaci v dané oblasti, je nutné konstatovat, že říct, vlastním kouřící zbraň, ale ještě na ni není ta pravá chvíle, je nepřípustné. Spíše to vypadá na kalkul s vedlějšímy úmysly a to i přestože ten člověk se zdá být nejvěrohodnější z indexu žvanilů o kterých se tu vyskytují články. Peníze pochopitelně potřebuje každý a jeho obživa je prostě na dobrých prodejech jeho knih závislá. Jistě nějké fotky exzistovat mohou, ale žádná kouřící zbraň to nebude. Takové prohlášení potřebuje totíž opravdu nezpochybnitelný důkaz a to fotky nikdy nebudou. A otázka pro odborníky – bylo by možné na dobře skladovaný film z roku 47 pořídit fotky. Jestli ano tak již teď, že negativy pochází z roku 47 ztrácí význam.