UFO na starých fotkách z let 1870 – 1939

25
1337

[slider]

[pane]

1927 – Cave Junction, Oregon 

Neznámé létající objekty byly objeveny i na snímcích pořízených dávno předtím, než došlo k události v Roswellu. Podívejte se na ně a napište nám do diskuze, co si o nich myslíte.

[/pane]

[pane]

1937 – Vancouver, Kanada 

Neznámé létající objekty byly objeveny i na snímcích pořízených dávno předtím, než došlo k události v Roswellu. Podívejte se na ně a napište nám do diskuze, co si o nich myslíte.

[/pane]

[pane]

1932

Neznámé létající objekty byly objeveny i na snímcích pořízených dávno předtím, než došlo k události v Roswellu. Podívejte se na ně a napište nám do diskuze, co si o nich myslíte.

[/pane]

[pane]

1870 – New Hampshire 

Neznámé létající objekty byly objeveny i na snímcích pořízených dávno předtím, než došlo k události v Roswellu. Podívejte se na ně a napište nám do diskuze, co si o nich myslíte.

[/pane]

[pane]

1929 – Colorado, USA 

Neznámé létající objekty byly objeveny i na snímcích pořízených dávno předtím, než došlo k události v Roswellu. Podívejte se na ně a napište nám do diskuze, co si o nich myslíte.

[/pane]

[/slider]

 • Milan

  Ty záběry jsou kompozičně takové, jako by se s těmi objekty počítalo. Tedy podle mně podvrhy.

 • Fredus

  Připadá to jenom mě, nebo je na fotce 1870 New Hampsire na tom „objektu“ něco co vypadá jako bílá svastika? :)

 • Jasgos

  Také si všiměte té podezřelé ostrosti jako by to někdo namaloval. Z té fotky 1870 new Hampsire viděl někdo kdy takové mraky ?Vypadá to spíš jako malba navíc ty mračna vypadají jako bramborová kaše a ne jako mraky.

 • Jasgos

  mě se ty letouny nezdají …všimněte si jak vypadají jednoduše a prostě. Podle mě je to naaranžované. Nevěřím tomu.

  • Markéta F.

   třeba se jim postupně technika vlepšuje:)

   • Jasgos

    Pokud létali dříve tímhle, tak o moc dál než mi nejsou. Očekával bych trochu nadstandartní dizajn. Tohle je navržené přinejmenším lidma ze vsi a zapadá to do té doby.

    • Muertes

     No řekl bych, že podstatně dál. Ne, že bych obhajoval tyto obrázky ale už jen to, že by byli schopni mezihvězdných letů je posazuje na mnohem vyšší úroveň a taky jak se říká v jednoduchosti je síla nenechte se zmást tím co nám servírují filmaři :-)

     • Jasgos

      No tak u filmových UFO prosím, ale i z dnešních pořízených fotografií vypadá UFO jako UFO. Pokud je v jednoduchosti síla pak nechápu, proč jsou dnešní UFO dizajnem lepší a lepší.Jestli to na těch fotkách je UFO tak jsem papež . Uznejte sami, že to vypadá na UFO poněkud křečovitě.

      • Tom

       Záhadou je, proč v té době vlastně UFO falšovat….myslím jako jaký to mělo tehdá motiv, když vlastně UFO termín nikdo neznal a o létajících talířích nemluvě.

       • Jasgos

        V té době se falšovaly fotografie hodně. Byla to éra falšování fotografií v dějinách vůbec. Nikdy nebylo tolik padělků jako právě z těchto z let. Falšovalo se vše co mělo co dočinění s paranormálními jevy a výskytem podobných ukazů. UFO lidé znaly, ale nazývali je létajícími balony. Fotografické aparáty, ale nemohli být na takové urovni , aby zachytili za prvé tak ostré snímky, aby zabrali tak zřetelné hrany objektu a za druhé fotografovali jen ti, co s fotoaparátem uměli , protože běžný člověk obsluhovat fotoaparát neuměl pokud k tomu neměl patřičné vzdělání. Takže tady vzniká další polemika. Kde se vzal fotograf na místě, kde z rovna letělo UFO ? Náhoda ? Kompakty a digitály přece ještě neexistovali.

      • Muertes

       jasný tak nejspíš to bude zfalšovaný ale UFO muže být i pták pokud nevíš že to je pták :-D to jest pokud to nedokážeš identifikovat a letí to. Takže vzduch je plnej UFO :-D já pokud sám vidím na noční obloze něco co nemůže být letadlo a není to družice ani hvězda a letí to pak nevím co to je a tím pádem je to UFO. Ale je fakt, že tyhle fotky jsou dost ostrý. Když se dneska člověk podívá na údajné záběr tak ta kvalita bývá často mizerná oproti těmhle obrázkům.

    • lucius

     čo je to nadštandartný dizajn podľa teba? Chýbajú ti tam antény, delové veže alebo….?

     • Jasgos

      Chybí mi tam současná podoba UFO. Když srovnáš fotografie už jen z doby 1940 – 1960 značnej rozdíl tam bude. Neviděl jsem žádnou historickou fotografii, která by UFO zobrazovala ve tvaru trojúhelníku a dalších tvarů pro dnešní dobu typickou. Z dřívějších fotografií mělo UFO podobu klobouku a v některých vyjjímečných případech až pak talíře. Za Hitlera pak byl tvar talíře hitem a téměř všechny UFO měli na fotografích tvar talíře a žádný tvar Klobouku. Pak talíře ztratili na modním stylu a na příčkách se začali objevovat trojúhelníky a další abstraktní tvary všeho druhu. Takže každá doba má svuj specifický tvar UFO .

      • lucius

       sorry, ale ja čosi ako súčasnú podobu UFO nepoznám. Pokiaľ viem, tak sa objavuje v kadejakých možných tvaroch a neviem o tom, že by táto doba mala nejaký vplyv na tvar. Určite záleží aj na zornom uhle pozorovateľa. A že si nevidel historické foto s trojuholníkovým tvarom, tak ho možno jednoducho nikto neodfotil. Fotoaparát bol drahá záležitosť a nebolo toľko možností fotenia. Ale v konečnom dôsledku, nie na to som sa pýtal. Dokonca si tam napísal, že nebudú o veľa ďalej ako my. To myslíš vážne??? Kvôli tvaru? Vieš, ak niekto prekoná medzihviezdny priestor, tak je oproti nám tak ďaleko, ako sme my oproti neandertálcom, minimálne Ďaľšia vec, silno pochybujem, že na tých fotkách sú prostriedky, ktorými sa prekonáva nejaká obrovská vzdialenosť. To je len možno nejaká pátracia, sledovacia „mašinka“, ktorá je niekde zaparkovaná tak, ako si my vešiame bicykle na autá. Posudzovať jednoduchosť alebo zložitosť podľa tvaru je smiešne, tým skôr, že netušíme o čo ide a čo sa vnútri skrýva. Ďalej už neodpovedám, pretože fundovanú odpoveď nevie poskytnúť nikto a všetko sú len zbytočné dohady o ničom

       • Jasgos

        Pokud nepoznáš současnou podobu UFO pak se o to moc nezajímáš, Protože jinak by jsi věděl že tvarem se za posledních 50 let notně změnili UFO. To co vidíme tady na ukázkách už dnes dávno nelétá a kdoví zda to vůbec kdy létalo. A ty si Vážně myslíš, že to co zde létá za „UFO“ je nutně mimozemského původu ? Lidstvo je pyšné a připisuje posádkám UFO lidské vlastnosti a vidí v nich vlastně další lidi . Pokud mimozemštané existují , pak to jistě nebudou lidé a už vůbec nebudou mít lidské vlastnosti . Jejich motivace je natolik odlišná že ji nelze naším lidským vnímáním pochopit. Jejich motivace není lidská. Už kdosi řekl, že pokud někde existují měli bychom se modlit k bohu, aby to nebyl náš konec.

        • lucius

         kamarát, píšeš o ničom, rozvíjaš úvahy, ktoré nikam nevedú a ver mi, zaujímam sa o to minimálne tak ako ty:) a tú pýchu si vyššie prejavil ty, keď si napísal, že vyzerajú jednoducho. A kde berieš tú istotu, že tie zo starých fotografií už dávno nelieta, tak ty si potom iný frajer, keď sa dokonca vyznáš v typoch UFO:))Veľmi ťa prosím, nehraj sa tu na experta. Typy UFO, to nie je autosalón, aby si mohol vyhlásiť, že toto je nemoderné, to už nemôže lietať, je to smiešne. Na každé tvrdenie treba dôkaz a ty ho nemáš, to čo píšeš, považujem za obyčajné mudrovanie. Mimochodom, tú poslednú vetu, čo spomínaš, tú vyslovil Hawking

         • Jasgos

          Nebudu se hádat s někým který si myslí že UFO je dílem pravých zelených mužíčků. Ty nemáš důkaz že ty fotky sou pravé takže si můžu klidně říkat že sou podvrhem .Až budeš mít důkaz že fotografie jsou pravé pak to bude o něčem jiným. A zamysli se na čo si tu hraješ ty a ne nad druhými. Kritizovat jiné umí každý to tě ještě nedělá bůh ví co.

          • lucius

           cituj mi, kde som písal o zelených mužíčkoch, buď tak dobrý. Ja sa nehrajem na nič, len ty si tu pekne sereš do huby:)) Najprv reaguješ, že asi nebudú moc pred nami, potom je to falzifikát, potom ťa trápi jednoduchosť atď Čiže sám nevieš, čo chceš povedať, ale si zjavne odborník:)))))), odborník na pobavenie. Okrem toho, ja som sa pýtal len na to, prečo sa ti zdajú jednoduché, ty si začal tie svoje hlúposti rozvíjať a dopadol si tak, že v desiatich príspevkoch máš desať rozličných reakcií. A podľa teba úspešne falšovali v 19-om storočí niečo, čo nepoznali, nevideli a odporovalo to vtedajším fyzikálnym poznatkom a dokonca sa falšovalo v každej dedine, kde bol foťák. Tí amíci sú veľkí beťári, teda:)))

          • jasgos

           Diskuse je proto aby každej napsal svůj názor , pokud to neustojíš pak si sereš do huby sám a meleš tady kraviny pokud považuješ za fakt, že si parkují jako lidi někde za rohem za Marsem a svými novými BMW talíři sem jezdí jako by se nechumelilo tak si směšný sám a plácáš hluposti. To si prosím tě vyčetl kde , že si své krámy nechávají někde mimo a sem si jezdí takoveými plechovými škatulemi ? Kde máš logiku kámo ? Asi taky někde zaparkovanou za Marsem ne ? V 18 a 19 storočí se falšovaly fotky jako na běžícím páse to ví i malý dítě viz Cottingley a UFO nevyjjímaje.

          • lucius

           no proste sa vyznáš:)))))) tak v 18-om storočí sa falšovali fotografie. Ty budeš naozaj expert, po vašom brouk Pytlík. Ja si za svojím názorom stojím ty trúba, ale ty tu trepeš nezmysly, ku každému príspevku niečo iné. Jednoducho klameš, konšpiruješ, vymýšľaš ako sa ti to hodí. Hlúposti tu vypisuješ len ty. Pýtal som sa ťa, ako si predstavuješ nadštandartný dizajn. Na to si nebol schopný odpovedať, len tu ku každému mudruješ o falšovateľoch fotiek, ktorí falšovali UFO, o ktorom nemali ani poňatia a snažíš sa ma zosmiešniť niečím, čo som ja nenapísal. Si imbecil, čo si niečo prečítal a teraz to podáva ako neomylnú pravdu. A ak tvoje malé deti vedia o falšovaní fotiek v 19-om storočí, tak mi je ich úprimne ľúto. Vytrhávaš z kontextu a silou-mocou chceš mať pravdu, ktorú samozrejme mať nemôžeš, lebo si tupček. Moja logika je pre teba niečo, čo ty mať nikdy nebudeš, lebo tvoja mozgová kapacita je veľmi obmedzená bežiacimi pásmi s falošnými fotografiami:)) A už mi konečne napíš, čo je nadštandartný dizajn, nech som múdrejší:)))))) a nevyhýbaj sa odpovedi ako doteraz

          • Jasgos

           TY se zesměšňuješ sám když dokážeš vypustit takovou blbost a ještě tady urážíš jiný. Víš co ty jestli chceš hádat napadat tak se hádej na slovenských serverech o UFO a nelez na české když neumíš vést debatu ty chytrák.Takovými nesmysli jako že oni sou „někde“ a létají tady „taxíky “ vyprávěj dětem ve školce ale ne tady. Boha jeho čo toto je ?

         • Jasgos

          Můj názor je, že pokud tam někde žijí nejsou nám podobní vůbec v ničem natož létání nějakými talíři. To už by na to jak jsou tedy napřed mohli už vědět pokud si dělají meziplanetární výlety a dovolené sem na Zem. To už je trochu podcěnuješ když si myslíš že jsem letí nějakými parostroji. :-D

  • Tom

   zejména fikané umístění černého objektu na bílé pozadí…:-))

   • Muertea

    tak u černobílých fotek to není zase až tak fikaný :-)

 • Matěj

  Kdo se o to zajímá více má jasno :)