UFO nad Jižní Karolínou

6
741

Mnoho lidí v Jižní Karolíně bylo minulý týden v noci z neděle na pondělí probuzeno hlasitým zvukem a následným zábleskem světla na noční obloze. Podle očitých svědků se mohlo jednat o mimozemskou loď, která explodovala v atmosféře.

Krátce před druhou hodinou ranní na bezpečnostní linku 911 volalo přes třicet lidí, kteří popisovali stejný záhadný jev: „Noční obloha se náhle rozzářila díky záhadnému světelnému objektu, který po pár sekundách explodoval,“ vypovědělo několik z vystrašených obyvatel. Americké úřady pak uvedly, že tyto zprávy přicházely zejména od lidí žijících ve městě Greenville County v Jižní Karolíně.

Někteří lidé pak tento záhadný úkaz popisovali jako mimozemskou loď, která byla velmi hlučná a asi díky poruše explodovala. To však místní úřady okamžitě vyloučily s tím, že se nejspíš jednalo jen o menší meteorit. Co na samotné video říkáte vy?

Zdroj: paranormal-news.ru

 • JirkaF

  No meteoritů jsem za život už pár viděl ale takhle opravdu žádný nevypadal. Spíš se přikláním k havárii čehosi ať vyrobeného na zemi nebo mimo ni.

  • Tom

   On je zásadní rozdíl mezi termíny. BOLID, METEOR, METEORIT, ASTEROID. Radi se potvory mezi s sebou zaměňují a pak to mate. Ty jsi zřejmě viděl pouze meteory, todle je krásnej bolid. Na základě jedné kamery si nedá určit jeho směr. Odkud kam.

 • Tom

  BOLID – meli by v Jižní Karolíně číst ČTYŤLÍSTEK pak by nebyli tak vyděšeni. :-))))

 • V

  hlava mi nebere, proč když mimozemšťané mají techniku na takové urovni, že dokáží přeletět přes galaxii v daleko kratším čase než to kdy dokážeme my, nevydrží vstup do zemské atmosféry… není to trochu přitažené za vlasy?
  Vskutku… UFO to bylo. Koneckonců je to neidentifikovatelný létající předmět.. ale že bych v tom hledal větší senzaci, to se říct nedá.
  Podle mě to byl obyčejný meteorit větších rozměrů. Nebylo by to poprvé ani naposledy

  • Tom

   Jo a díky poruše explodvala :-))
   tak si to rozeberem. Na obloze zazáří jasný bolid exploduje v atmosféře. Co z toho udělá Američan.
   Na obloze sem viděl oslepující světlo. Rozářilo celou oblohu. Bylo tak jasné, že jsem jasně viděl kosmiskou loď. Vlastně mimozemská, vypadala jako letající talíř se spousty světýlkama okolo které blikali a a a vevnitř jsem viděl malý mimozemsťany, kteří v tom rytmu blikáni tančily TECHNO. Měli to děsně nahlas bylo to ohlušující. A pak to bouchlo kvůli chybě na WARP pohonu, který zřejmě nebyl stavěn na vstup do naší atmosféry která obsahuje příliš vody. ASI už pokračovat nebudu víte jak to dopadne……AAAAAANO svěrací kazajkou :-))))))

 • Michal

  nebo jen spadl další ze satelitů :)