Usídlilo se UFO uvnitř sopky Popocatépetl, či se jedná jen o další podvrh?

12
757

Na konci října 2012 oblétlo celý svět video, které zaznamenává neidentifikovatelný objekt padající do jícnu aktivní sopky Popocatépetl. Někteří konspirátoři si tento úkaz nepřímo spojovali se začátkem hurikánu Sandy.

Nyní se na internetu objevilo další video, u kterého autor tvrdí, že 15. listopadu zaznamenal stejný objekt oválného tvaru – tentokrát však vylétávající ven ze sopky. „Šlo o mimozemskou loď, která se usídlila uvnitř vulkánu?“ ptá se autor videa na YoutTube.

Jde jen o další hloupý podvrh, či se kolem vulkánu Popocatépetl odehrávají opravdu zvláštní věci?

 • Michal

  K tomuhle videu bych dodal akorát to, že objekt nepadá do jícnu, ale spíš vyletává ven, jinak video je moc tmavé a nekvalitní. Viděl jsem jedno amaterské video natočené HD kamerou za dne, kde býlé světlo zalétává do sopky a vypadalo to opravdu věrohodně, bohužel už na něj nemám odkaz. Klidně bych věřil, že můžou mít nějakou tajnou základu uvnitř sopky, tam mají jistotu, že je člověk nenajde, ale thole video bych jako důkaz určitě nepovažoval.

 • michal

  Hej lidi , upřímně, až na některe informace zde na tomto webku uložene mě samotnemu přijde že se zde prezentují docela často podvodná nebo i uměle vytvořená videa… nemluvě o zprávách textového tipu.Jak je asi každemu inteligentnimu člověku jasne , pokud se v naši blýzkosti nachazí mimozemska civilizace( nebo jen její část) je logicke se domnívat že jsou celkem dal ve vývoji technologií a myšlení než lidstvo.Tudíš až nastane onen správný čas , samy nás kontaktují. Ohledně UFO, prosim vás kdo to ještě nepochopil , UFO je zkratka pro neidentifikovatlný letící oběkt, to znamena že cokoliv co prostě nejde identifikovat je UFO, až zde přistane jina civilizace težko to identifikujete jako UFO.hezky den

 • heavy

  no. a teraz to prelozte

 • Karel

  Zdravím,
  Zdravím,

  jsem znechucen situací, která nastala na tomto webu. Proto
  jsem se rozhodl najít web, který by mě naplňoval. Našel jsem jeden
  rozjíždějící se web, proto kdo chce link tak mi napiště e-mail.
  venclkarel@gmail.com

 • A je to tu zas. Někdo si vyšel natáčet v noci sopku. Čirou náhodou ve světe digitalizace použil nejspíš tu nejhorší kameru (hahaha) a ke všemu ZASE NÁHODOU se mu podařilo natočit jakési UFO, které se autor videa rozhodl uploadovat na naše známé youtube. Kde se schází všichni tihle „šťastlivci“.
  No.. dokud toho nebudou plné zprávy, a nebude tu něco, co by prostě NASA či jiná agentura nebyla schopna vysvětlit, nejspíš to pro mě bude fejk.

  • lucius

   pôvodný záber je z jednej zo statických kamier, ktoré monitorujú sopku a okolie. Tým ale nechcem povedať, že ten záznam nemohol byť nejako spracovaný

  • FFS

   Jednodušší lidi za tím hned vidí seznaci.;)

 • Marek

  Je to UFO, protoze kazdy prece vi, ze emzaci vzdy parkuji sva premistovadla v sopkach. Nebo u Slunce…

  • ano, je to UFO, dokud se nedozvíme, co to je, bude to vždycky UFO.

   • Marek

    Ja myslim, ze spis se tomu rika CGI.

 • kazan

  Pokud si ze zacatku poradne všinmete o kolik poskočil čas na timu ve videu,tak te věci trvalo vyletet asi minutu, ze zornyho pole kamery tzn.ze to byl rozhodně horky oblak dymu ve tvaru oblačku bo neco takovyho,strašně pomalyho…UFO to není a ani mimozemstani:DD

 • FFS

  No ještě, že je zdroj „Youtube“, jinak bych si mohl myslet, že to není fake.