Záhada vyřešena? Podle tasmánské úřednice dělají kruhy v polích zfetovaní klokani

2
883

Mezi nejvděčnější konspirační téma patří tzv. záhadné kruhy v polích. Média a milovníci konspiračních teorií pak rádi spekulují nad tím, kdo ony kruhy udělal. Marťani, neznámí výrostci, či snad jiná nadpozemská síla? Podle jedné tasmánské úřednice se jedná o omyl! Kruhy prý dělají tasmánští klokani, kteří holdují opiu…

Tuto informaci přinesla prokurátorka australského ostrova Tasmánie Lara Giddins. Tamní klokani rodu wallaby prý holdují požírání nezralých makovic. Po jejich pozření se zfetování klokani chovají po svém, někteří z nich pak zmateně skáčou dokola a tím vytvářejí kruhy v polích.

Lara Giggins pak podle BBC v parlamentu uvedla: „Když jsme řešili s mými kolegy problém makového průmyslu, zjistili jsme, že do polí chodí wallabyové. Ti se sjíždějí nezralými makovicemi skoro do bezvědomí a pak skáčou pořád dokola, dokud neodpadnou. Za kruhy na polích, které vídáváme v máku, tak mohou zdrogovaní wallabyové,“ dodala Giddins.

Podle místních obyvatel za kruhy ale nemůžou jen klokani, najdou se zde i jiní „vděční“ feťáci. Údajně do makových polí často chodí ovce, které také nevědomky pojídají nezralé makovice. Posléze pak zmateně chodí pořád dokola, i několik hodin.

Zdroj: TN.cz

  • deža

    omg tak ať mi vysvětlí jak ten klokan se mohl dostat např. já nevim do středu toho pole aniž by udělal po tý jeho cestě nijaký pošlapaný ty (makovice) nebo v jakých sračkách to skákají udělat prostě že to byl čistej kruh a že po tý cestě nebyly žádný pošlapaný makovice jako když tam přicházel

  • Honzik

    Tak to jsem se nemálo nasmál :-DDD Není k tomu naký video?